Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

22.4.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 22.4.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 9.00 do 9.45 (dospělí do 10.30) hodin v místě startu

Startovné

20 Kč pouze dospělí

Popis tratě

Délka: hlavní závod 7,5 km, ostatní méně
Louky a lesní cesty.

Ceny pro vítěze

Kromě věcných cen budou v závodě žen a hlavním závodě mužů uděleny peněžité odměny prvním šesti v cíli.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Hermann
Na Výsluní 424
561 64 Jablonné nad Orlicí
Telefon: 465 642 819, 465 641 904

Propozice pořadatele ve formátu .gif

E-mailová adresa

m.hermann@iol.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál Quido Štěpánka

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3625

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Dostálek Petr6717
Krátký František4317
Novotný Luděk6216
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4016
Mannlová Jana8015
Matyášová Jana6514
Jirásková Eva6413
Vítek Miroslav7213
Hrdina Pavel8813
Krupička Miroslav5313
Stránský Aleš6013
Sadílek Ota4613
Fajfr František7212
Kalous Petr7712
Stránská Adéla9112
Nechvíl Petr9112
Ženčák Jaroslav6112
Hanuš Petr6412
Dostál Ladislav5611
Šimůnek Jan8211
Krejčí Stanislav6311
Sontáková Lenka9111
Moravec Jiří9610
Borek Petr7010
Sejkorová Lenka6310
Keprtová Miloslava4810
Borková Agáta0210
Razým Jan5710
Živný Marek9110
Červ Miloslav5010
Bogdał Roman7910
Abrahám Luděk029
Razým Lukáš799
Boháč Bonifác019
Martincová Kristýna939
Pešava Jan009
Smolák Petr949
Vévodová Martina909
Řemínek Matěj869
Borek Viktor049
Purkert Martin909
Gregora Filip029
Vinduška Petr938
Vondráček Jakub038
Hermann Matěj008
Bielčik Petr718
Stránská Michaela978
Ing. Moravec Martin848

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Školáci 1998-2000 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21133Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:44-
2M21134Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:46-
3M21135Gregora JakubLanškroun9800:00:47-
4M21136Remeš VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:00:48-
5M21137Jakeš TomášASPV Těchonín9800:00:48-
6M21138Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:49-
7M21139Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:00:51-
8M21140Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:00:52-
9M21141Valenta AdamJablonné nad Orlicí9800:00:52-
10M21142Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:53-
11M21143Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:00:54-
12M21144Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:54-
13M21145Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:00:55-
14M21146Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:00:58-
15M21147Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:59-
16M21148Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:01:00-
17M21149Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:06-
Nejmladší dívky 1996-1997 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31150Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:24-
2Ž31151Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:25-
3Ž31152Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:26-
4Ž31153Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:01:28-
5Ž31154Novotná DoraKB OEZ Letohrad9700:01:31-
6Ž31155Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:01:33-
7Ž31156Vondrová SimonaLetohrad9800:01:43-
8Ž31157Bártová KateřinaAO TJ Jablonné nad Orlicí9700:01:46-
9Ž31158Malá VeronikaAO TJ Jablonné nad Orlicí9800:01:50-
10Ž31159Maťátková NelaDolní Čermná9600:02:02-
Nejmladší chlapci 1996-1997 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31160Halbrštát TomášAC Choceň9600:01:21-
2M31161Schneider MartinOlympia Bruntál9600:01:23-
3M31162Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:24-
4M31163Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:01:25-
5M31164Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:01:28-
6M31165Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:30-
7M31166Faltus TomášAO TJ Jablonné nad Orlicí9600:01:34-
8M31167Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí9600:01:35-
9M31168Štantejský OndřejKerhartice9700:01:36-
10M31169Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:01:37-
11M31170Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:40-
12M31171Křen JakubLetohrad9700:01:51-
Žákyně mladší 1994-1995 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1172Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:02:44-
2ŽM1173Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:02:53-
3ŽM1174Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:56-
4ŽM1175Remešová HanaSK Nové Město nad Metují9400:02:59-
5ŽM1176Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:05-
6ŽM1177Čermáková BeátaŠAK Chrudim9400:03:11-
7ŽM1178Caldová AdélaAtletika Albrechtice9400:03:17-
8ŽM1179Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:09-
Žáci mladší 1994-1995 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1180Remeš PetrSK Nové Město nad Metují9400:04:54-
2MM1181Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:57-
3MM1182Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:04:59-
4MM1183Šesták JakubOlympia Bruntál9400:05:14-
5MM1184Vondra DavidLetohrad9400:05:19-
6MM1185Horník LukᚊAK Chrudim9400:05:20-
7MM1186Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:05:25-
8MM1187Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:05:31-
9MM1188Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:34-
10MM1189Prachař DavidAC Choceň9400:05:40-
11MM1190Lakota AntonínAC Choceň9500:05:53-
12MM1191Komínek JiříLitomyšl9400:05:56-
13MM1192Wiesner JiříHvězda AFK Pardubice9500:05:58-
14MM1193Křivda MartinSK Nové Město nad Metují9500:05:59-
15MM1194Polák ŠtěpánAC Choceň9500:06:07-
16MM1195Frydrych JakubAC Choceň9500:07:11-
Žákyně starší 1992-1993 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1196Klaclová ŠárkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:18-
2ŽS1197Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:22-
3ŽS1198Kubíčková TerezaSK Nové Město nad Metují9200:05:25-
4ŽS1199Tekalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:26-
5ŽS1200Černá KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:05:29-
6ŽS1201Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:05:41-
7ŽS1202Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:42-
8ŽS1203Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:05:47-
9ŽS1204Holická MartinaBrno9300:06:19-
10ŽS1205Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:35-
11ŽS1206Vlčková LudmilaSK Nové Město nad Metují9200:07:42-
Žáci starší 1992-1993 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1207Lukeš PetrTJ Slezan Frýdek Místek9200:05:52-
2MS1208Siegel JakubAC Choceň9200:06:08-
3MS1209Svoboda MichalOlympia Bruntál9200:06:09-
4MS1210Bednář KarelJablonné nad Orlicí9300:06:23-
5MS1211Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:06:40-
6MS1212Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:46-
7MS1213Kabrhel TomášTJ Jiskra Litomyšl9200:06:54-
8MS1214Kopáček PetrŠAK Chrudim9200:07:10-
9MS1215Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:22-
10MS1216Flégl OndřejTJ Dobruška9200:07:24-
11MS1217Hanuš PavelTK Choceň9300:07:44-
12MS1218Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:07:53-
Dorostenci 1990-1991 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1219Večeře TomášAtletika Polička9000:09:20-
2MD1220Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:09:39-
3MD1221Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:53-
4MD1222Nárovec JiříTJ Dobruška9000:09:54-
5MD1223Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:55-
6MD1224Procházka TomᚊAK Pardubice9100:09:59-
7MD1225Dudek MilanJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:02-
8MD1226Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:10:14-
9MD1227Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:20-
10MD1228Dvořáček PavelSokol Lupenice9100:10:36-
11MD1229Nikl LukášAC Choceň9100:10:56-
12MD1230Černý AdamTJ Dobruška9100:11:27-
Dorostenky 1990-1991 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD42Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:06:4599,67
2ŽD73Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:0390,77
3ŽD114Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:07:1783,84
4ŽD185Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:07:5664,55
5ŽD206Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:08:1356,14
6ŽD227Kůtová EliškaAC Choceň9000:08:2848,72
Junioři (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1229Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:26:26-
2MJ1930Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:27:14-
3MJ2231Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:24-
4MJ2432Sejkora KarelAtletika Polička8800:27:40-
5MJ3133Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:28:36-
6MJ3234Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:28:38-
7MJ135Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:00:00-
Muži A (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:23:59-
2MA237Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:24:21-
3MA338Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:24:33-
4MA439Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:24:45-
5MA540Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:25:05-
6MA641Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:25:22-
7MA742Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:51-
8MA943Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:09-
9MA1044Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:26:16-
10MA1345Hybský OndřejHvězda AFK Pardubice8300:26:37-
11MA1446Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek8600:26:48-
12MA1547Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:26:53-
13MA1648Řemínek MatějAC Choceň8600:26:56-
14MA2149Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:20-
15MA2350Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:27:31-
16MA2551Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:27:46-
17MA2652Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:28:03-
18MA2753Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:28:09-
19MA3554Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:29:04-
20MA3655Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:29:09-
21MA3756Bielčik PetrLichkov7100:29:16-
22MA157Matějka MichalSport Mladkov7300:00:00-
23MA158Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:00:00-
24MA159Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:00:00-
25MA160Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:00:00-
26MA161Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:00:00-
27MA162Švadlena PavelKOB Choceň7500:00:00-
28MA163Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:00:00-
29MA164Krištof PetrAtletika Polička7500:00:00-
30MA165Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:00:00-
31MA166Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:00:00-
32MA167Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:00:00-
33MA168Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:00:00-
34MA169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:00:00-
Muži B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB870Čotov IvanLubná6600:26:08-
2MB1171Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:26:21-
3MB1772Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:59-
4MB1873Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:27:05-
5MB2874Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:28:13-
6MB2975Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:28:18-
7MB3376Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:40-
8MB3877Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:28-
9MB3978Dostálek PetrASPV Těchonín6700:29:30-
10MB179Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:00:00-
11MB180Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:00:00-
12MB181Novotný LuděkSK Žamberk6200:00:00-
13MB182Felkl LuděkSalón Zdena6000:00:00-
14MB183Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:00:00-
15MB184Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:00:00-
16MB185Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:00:00-
17MB186Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:00:00-
Muži D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30106Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:24-
2MD1107Groh StanislavAC Vrchlabí4600:00:00-
3MD1108Libra JiříNové Město nad Metují3700:00:00-
4MD1109Švadlena JiříKOB Choceň4600:00:00-
5MD1110Vorlíček RudolfBK Běkodo Teplice4700:00:00-
6MD1111Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:00:00-
7MD1112Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:00:00-
8MD1113Bielčik JindřichLichkov4000:00:00-
9MD1114Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:00:00-
-MD-115Rychlý RudolfSokol Hradec Králové41DNF-
Juniorky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ38Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:06:42101,15
2ŽJ69Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:06:4898,19
Ženy A (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA210Křížová LucieOlympia Bruntál8700:06:28115,09
2ZA511Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:4699,18
3ZA912Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:07:1294,12
4ZA1213Hubková KateřinaAC Pardubice8400:07:1990,79
5ZA1314Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:07:2388,88
6ZA1515Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4180,30
7ZA2116Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2758,38
8ZA2617Rizničová RadkaDivoženky Kladno7300:11:080,00
Ženy B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB118Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:22116,05
2ZB819Šestáková RomanaFORTEX Moravský Beroun7000:07:0893,90
3ZB1020Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:07:1690,05
4ZB1421Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:07:2784,75
5ZB1622Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:4775,12
6ZB1723Křivdová LenkaKOB Choceň7200:07:5372,23
7ZB1924Holická AlenaBrno6600:08:0566,45
8ZB2325Ženčáková MarieSalón Zdena6800:10:077,70
9ZB2426Felklová JarmilaSalón Zdena6000:10:20111,98
10ZB2527Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:10:54100,00
11ZB2728Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:3988,02
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21116Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:46-
2M21134Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:46-
3M21135Gregora JakubLanškroun9800:00:47-
4M21136Remeš VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:00:48-
5M21137Jakeš TomášASPV Těchonín9800:00:48-
6M21138Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:49-
7M21139Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:00:51-
8M21140Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:00:52-
9M21141Valenta AdamJablonné nad Orlicí9800:00:52-
10M21142Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:53-
11M21143Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:00:54-
12M21144Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:54-
13M21145Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:00:55-
14M21146Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:00:58-
15M21147Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:59-
16M21148Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:01:00-
1M21133Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:44-
17Ž21132Kačírková DenisaJablonné nad Orlicí0000:01:17-
2Ž21117Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:48-
3Ž21118Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:00:49-
4Ž21119Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:50-
5Ž21120Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:00:52-
6Ž21121Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:54-
7Ž21122Koclířová AdélaJablonné nad Orlicí9800:00:55-
8Ž21123Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:56-
9Ž21124Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:58-
10Ž21125Gregorová MonikaLanškroun0000:00:59-
11Ž21126Jánešová BarboraJablonné nad Orlicí9900:01:00-
12Ž21127Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:01:01-
13Ž21128Purkertová AnnaJablonné nad Orlicí0000:01:06-
14Ž21129Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:09-
15Ž21130Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:10-
16Ž21131Macháčková MarieJablonné nad Orlicí0000:01:12-
17M21149Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:06-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1172Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:02:44-
2ŽM1173Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:02:53-
3ŽM1174Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:56-
4ŽM1175Remešová HanaSK Nové Město nad Metují9400:02:59-
5ŽM1176Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:05-
6ŽM1177Čermáková BeátaŠAK Chrudim9400:03:11-
7ŽM1178Caldová AdélaAtletika Albrechtice9400:03:17-
8ŽM1179Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:09-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
12MS1218Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:07:53-
1MS1207Lukeš PetrTJ Slezan Frýdek Místek9200:05:52-
2MS1208Siegel JakubAC Choceň9200:06:08-
3MS1209Svoboda MichalOlympia Bruntál9200:06:09-
4MS1210Bednář KarelJablonné nad Orlicí9300:06:23-
5MS1211Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:06:40-
1ZB118Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:22116,05
6MS1212Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:46-
7MS1213Kabrhel TomášTJ Jiskra Litomyšl9200:06:54-
8MS1214Kopáček PetrŠAK Chrudim9200:07:10-
9MS1215Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:22-
10MS1216Flégl OndřejTJ Dobruška9200:07:24-
11MS1217Hanuš PavelTK Choceň9300:07:44-
1ZA210Křížová LucieOlympia Bruntál8700:06:28115,09
1ŽJ38Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:06:42101,15
1ŽD42Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:06:4599,67
2ZA511Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:4699,18
2ŽJ69Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:06:4898,19
2ŽD73Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:0390,77
2ZB819Šestáková RomanaFORTEX Moravský Beroun7000:07:0893,90
3ZA912Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:07:1294,12
3ZB1020Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:07:1690,05
3ŽD114Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:07:1783,84
4ZA1213Hubková KateřinaAC Pardubice8400:07:1990,79
5ZA1314Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:07:2388,88
4ZB1421Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:07:2784,75
6ZA1515Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4180,30
5ZB1622Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:4775,12
6ZB1723Křivdová LenkaKOB Choceň7200:07:5372,23
4ŽD185Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:07:5664,55
7ZB1924Holická AlenaBrno6600:08:0566,45
5ŽD206Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:08:1356,14
7ZA2116Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2758,38
6ŽD227Kůtová EliškaAC Choceň9000:08:2848,72
8ZB2325Ženčáková MarieSalón Zdena6800:10:077,70
9ZB2426Felklová JarmilaSalón Zdena6000:10:20111,98
10ZB2527Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:10:54100,00
8ZA2617Rizničová RadkaDivoženky Kladno7300:11:080,00
11ZB2728Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:3988,02
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1219Večeře TomášAtletika Polička9000:09:20-
11MD1229Nikl LukášAC Choceň9100:10:56-
10MD1228Dvořáček PavelSokol Lupenice9100:10:36-
9MD1227Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:20-
8MD1226Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:10:14-
7MD1225Dudek MilanJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:02-
6MD1224Procházka TomᚊAK Pardubice9100:09:59-
5MD1223Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:55-
4MD1222Nárovec JiříTJ Dobruška9000:09:54-
3MD1221Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:53-
2MD1220Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:09:39-
12MD1230Černý AdamTJ Dobruška9100:11:27-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
9MD1114Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:00:00-
7MC193Dostál LadislavMoravská Třebová5600:00:00-
6MC192Bláha MilanAF Křovice5700:00:00-
5MC191Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:00:00-
4MC190Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:00:00-
3MC189Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:00:00-
17MB186Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:00:00-
16MB185Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:00:00-
15MB184Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:00:00-
14MB183Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:00:00-
12MB181Novotný LuděkSK Žamberk6200:00:00-
11MB180Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:00:00-
10MB179Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:00:00-
13MB182Felkl LuděkSalón Zdena6000:00:00-
34MA169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:00:00-
33MA168Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:00:00-
32MA167Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:00:00-
8MC194Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:00:00-
9MC195Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:00:00-
8MD1113Bielčik JindřichLichkov4000:00:00-
7MD1112Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:00:00-
6MD1111Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:00:00-
5MD1110Vorlíček RudolfBK Běkodo Teplice4700:00:00-
4MD1109Švadlena JiříKOB Choceň4600:00:00-
3MD1108Libra JiříNové Město nad Metují3700:00:00-
2MD1107Groh StanislavAC Vrchlabí4600:00:00-
19MC1105Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:00:00-
17MC1103Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:00:00-
16MC1102Volf BřetislavLanškroun5200:00:00-
15MC1101Koblížek JindřichSKI Žamberk4800:00:00-
14MC1100Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:00:00-
13MC199Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:00:00-
12MC198Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:00:00-
11MC197Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:00:00-
10MC196Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:00:00-
31MA166Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:00:00-
30MA165Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:00:00-
1MA136Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:23:59-
18MC1104Velechovský JiříSAZS Králíky5500:00:00-
7MJ135Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:00:00-
22MA157Matějka MichalSport Mladkov7300:00:00-
23MA158Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:00:00-
24MA159Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:00:00-
25MA160Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:00:00-
29MA164Krištof PetrAtletika Polička7500:00:00-
27MA162Švadlena PavelKOB Choceň7500:00:00-
26MA161Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:00:00-
28MA163Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:00:00-
2MA237Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:24:21-
3MA338Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:24:33-
4MA439Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:24:45-
5MA540Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:25:05-
6MA641Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:25:22-
7MA742Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:51-
1MB870Čotov IvanLubná6600:26:08-
8MA943Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:09-
9MA1044Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:26:16-
2MB1171Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:26:21-
1MJ1229Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:26:26-
10MA1345Hybský OndřejHvězda AFK Pardubice8300:26:37-
11MA1446Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek8600:26:48-
12MA1547Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:26:53-
13MA1648Řemínek MatějAC Choceň8600:26:56-
3MB1772Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:59-
4MB1873Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:27:05-
2MJ1930Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:27:14-
1MC2087Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:27:17-
14MA2149Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:20-
3MJ2231Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:24-
15MA2350Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:27:31-
4MJ2432Sejkora KarelAtletika Polička8800:27:40-
16MA2551Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:27:46-
17MA2652Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:28:03-
18MA2753Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:28:09-
5MB2874Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:28:13-
6MB2975Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:28:18-
1MD30106Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:24-
5MJ3133Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:28:36-
6MJ3234Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:28:38-
7MB3376Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:40-
2MC3488Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:28:42-
19MA3554Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:29:04-
20MA3655Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:29:09-
21MA3756Bielčik PetrLichkov7100:29:16-
8MB3877Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:28-
9MB3978Dostálek PetrASPV Těchonín6700:29:30-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 84%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 56%
Zpracování výsledků: 34%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 68%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

Bylo to super!!!!narocna a clenita trat
Vondra43
trať byla super - nicméně to, že časomíře selžou jediné stopky je neomluvitelné - nechápu jak se pak bude objektivně bodovat pohár!
lubve
Odkládání startu hlavního závodu nebylo dobré. Chybí mi výsledky a časy.
a co výsledky!
jiskra
Výsledky jsme zatím od pořadatele neobdrželi.
kebrle
Z důvodu chybějících časů u některých závodníků, jsme byli nuceni nepřidělit body v postižených, tj. mužských kategoriích. Výsledky dětských a mládežnických kategorií zde budou během zítřka.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč