Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

16.6.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 16.6.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BKVM Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

fara Knířov u Vysokého Mýta
9.30 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod 6,5 km, ostatní méně
Asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 10 000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

BKVM Vysoké Mýto
Jiráskova 482/IV
566 01 Vysoké Mýto
Telefon: 777 051 225

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

smolak.petr@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh51

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2365

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Kopecký Libor5610
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Gregora Filip0210
Smoláková Dominika0010
Boháč Pankrác069
Šimůnková Pavla779
Nechvílová Miroslava609
Smoláková Valérie939
Šimůnek Jan829
Šimůnek Jan039
Smolák Šimon089
Nechvíl Petr919
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Sadílek Ota469
Jirásková Eva649
Borek Petr708
Brychta Jakub088
Borek Viktor048
Šimůnek Jan498
Vacek Martin698
Marhold Luboš778
Tomíšek Jindřich398
Bielčik Jindřich408
Stránská Michaela978
Stránský Aleš608
Gregorová Michaela048
Siegel Josef587
Keprtová Miloslava487
Kubišta Oto537
Buriánek Roman657
Jiskrová Anežka967
Gregorová Monika007
Štanclová Eliška947
Vaňková Eva677
Mlynář Vojtěch987
Štyndl Miroslav577
Sejkorová Lenka637
Svatoš Otakar347
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Vondra Vojtěch987
Razým Jan577
Pilnáček Petr657
Kouřil Karel727
Borková Agáta027

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1110Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:39-
2Ž126Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:39-
3Ž1367Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:40-
4Ž1430Gregorová MonikaLanškroun0000:00:40-
5Ž1961Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:45-
6Ž11134Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:46-
7Ž11363Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:51-
8Ž11450Hýblová KateřinaDžbánov0100:01:00-
9Ž11831Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:37-
10Ž11916Metelková MichaelaHradec Králové0500:02:01-
11Ž12020Smoláková RitaIscarex Česká Třebová0500:02:20-
Předžáci do 7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1527Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:41-
2M1633Kolomý AdamLanškroun0000:00:41-
3M1715Metelka OndřejHradec Králové0100:00:42-
4M1832Gregora FilipLanškroun0200:00:44-
5M11012Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:46-
6M11264Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:48-
7M11514Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:03-
8M11665Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:15-
9M11775Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:25-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2162Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:45-
2Ž228Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:50-
3Ž2343Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:52-
4Ž2449Voleská KláraVysoké Mýto9800:01:59-
5Ž2528Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:11-
6Ž2611Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:02:14-
7Ž2779Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:27-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2522Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:08-
2M2629Gregora JakubLanškroun9800:03:12-
3M2960Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:14-
4M21138Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:15-
5M2134Vondra VojtěchČeská Třebová9800:03:22-
6M21735Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:35-
7M21952Hýbl JanDžbánov9900:03:50-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3119Halbrštát TomášAC Choceň9600:02:55-
2M3678Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:12-
3M31236Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:21-
4M31521Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:33-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3277Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:00-
2Ž3359Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:01-
3Ž3425Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:02-
4Ž3669Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:12-
5Ž3951Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:03:14-
6Ž3147Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:29-
7Ž31646Poláková AnnaAC Choceň9700:03:34-
8Ž31745Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:35-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM576Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:59-
2ŽM848Bártová KristýnaAtletika Polička9500:06:32-
3ŽM95Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:07:00-
4ŽM1037Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:58-
5ŽM113Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:09:22-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM158Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:14-
2MM213Vondra DavidLetohrad9400:05:29-
3MM31Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:37-
4MM442Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:50-
5MM653Voleský KryštofVysoké Mýto9500:06:03-
6MM726Prachař DavidAC Choceň9400:06:12-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS347Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:10:16-
2ŽS544Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:10:35-
3ŽS739Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:10:51-
4ŽS884Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:11:00-
5ŽS109Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:44-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS195Siegel JakubAC Choceň9200:08:54-
2MS241Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:09:33-
3MS481Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:18-
Dorostenci 16-17 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1073Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:24:24104,50
2MD1171Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:37102,76
3MD1972Nikl LukášAC Choceň9100:25:5292,74
Dorostenky 16-17 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD668Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:10:49-
2ŽD940Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:11:02-
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:21:38104,71
2MA390Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:1898,70
3MA414Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:3296,59
4MA54Řemínek MatějAC Choceň8600:22:4195,24
5MA910Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:0083,35
6MA1211Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:24:4177,18
7MA1312Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:0373,87
8MA1544Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:25:1671,92
9MA1793Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:25:2870,11
10MA2015Krištof PetrAtletika Polička7500:26:3260,48
11MA2457Hýbl JosefDžbánov7400:28:1644,83
12MA251Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2942,88
13MA2680Marhold LubošChoceň7700:28:3541,98
14MA2756Voleský JiříDžbánov6900:29:0038,21
15MA3024Pinkas TomášVysoké Mýto7700:31:2516,40
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB297Siegel JosefAC Choceň5800:21:44109,22
2MB694Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:4899,85
3MB889Čechal JaroslavTS Letohrad6100:23:4990,93
4MB18100Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:3974,84
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC148Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:07104,33
2MC1692Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:19102,77
3MC2170Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:3592,90
4MC227Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:5690,18
Muži D 60 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2898Bielčik JindřichLichkov4000:29:55106,94
2MD3186Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:0493,06
3MD376Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:43:08100,00
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2385Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:37122,27
2ZA2988Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:47101,89
3ZA3454Voleská JaroslavaDžbánov7300:34:5075,83
4ZA3555Hýblová MirkaDžbánov7500:35:2771,86
Ženy B 35 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB717Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:23:39131,67
2ZB3296Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:32:3368,33
3ZB3382Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:33:29100,00
4ZB3687Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:42:55100,00
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1110Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:39-
2Ž126Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:39-
3Ž1367Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:40-
4Ž1430Gregorová MonikaLanškroun0000:00:40-
1M1527Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:41-
2M1633Kolomý AdamLanškroun0000:00:41-
3M1715Metelka OndřejHradec Králové0100:00:42-
4M1832Gregora FilipLanškroun0200:00:44-
5Ž1961Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:45-
5M11012Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:46-
6Ž11134Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:46-
6M11264Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:48-
7Ž11363Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:51-
8Ž11450Hýblová KateřinaDžbánov0100:01:00-
7M11514Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:03-
8M11665Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:15-
9M11775Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:25-
9Ž11831Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:37-
10Ž11916Metelková MichaelaHradec Králové0500:02:01-
11Ž12020Smoláková RitaIscarex Česká Třebová0500:02:20-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2162Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:45-
2Ž228Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:50-
3Ž2343Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:52-
4Ž2449Voleská KláraVysoké Mýto9800:01:59-
5Ž2528Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:11-
6Ž2611Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:02:14-
7Ž2779Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:27-
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM158Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:14-
2MM213Vondra DavidLetohrad9400:05:29-
3MM31Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:37-
4MM442Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:50-
1ŽM576Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:59-
5MM653Voleský KryštofVysoké Mýto9500:06:03-
6MM726Prachař DavidAC Choceň9400:06:12-
2ŽM848Bártová KristýnaAtletika Polička9500:06:32-
3ŽM95Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:07:00-
4ŽM1037Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:58-
5ŽM113Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:09:22-
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:21:38104,71
1MB297Siegel JosefAC Choceň5800:21:44109,22
2MA390Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:1898,70
3MA414Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:3296,59
4MA54Řemínek MatějAC Choceň8600:22:4195,24
2MB694Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:4899,85
1ZB717Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:23:39131,67
3MB889Čechal JaroslavTS Letohrad6100:23:4990,93
5MA910Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:0083,35
1MD1073Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:24:24104,50
2MD1171Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:37102,76
6MA1211Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:24:4177,18
7MA1312Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:0373,87
1MC148Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:07104,33
8MA1544Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:25:1671,92
2MC1692Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:19102,77
9MA1793Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:25:2870,11
4MB18100Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:3974,84
3MD1972Nikl LukášAC Choceň9100:25:5292,74
10MA2015Krištof PetrAtletika Polička7500:26:3260,48
3MC2170Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:3592,90
4MC227Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:5690,18
1ZA2385Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:37122,27
11MA2457Hýbl JosefDžbánov7400:28:1644,83
12MA251Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2942,88
13MA2680Marhold LubošChoceň7700:28:3541,98
14MA2756Voleský JiříDžbánov6900:29:0038,21
1MD2898Bielčik JindřichLichkov4000:29:55106,94
2ZA2988Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:47101,89
15MA3024Pinkas TomášVysoké Mýto7700:31:2516,40
2MD3186Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:0493,06
2ZB3296Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:32:3368,33
3ZB3382Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:33:29100,00
3ZA3454Voleská JaroslavaDžbánov7300:34:5075,83
4ZA3555Hýblová MirkaDžbánov7500:35:2771,86
4ZB3687Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:42:55100,00
3MD376Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:43:08100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód