Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

30.6.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 30.6.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Mladkov
10.30 hodin

Přihlášky

od 9.00 do 10.15 hodin v KD Mladkov

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
lesní cesty, měkký povrch

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 5.200,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sport Mladkov
561 67 Mladkov
Telefon: 737 957 608, 777 649 112

E-mailová adresa

sport.mladkov@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 34
  • závodníků na všech ročnících: 3175

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Dostálek Petr6721
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Šrutek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šmída Oldřich4813
Vodička Jan4513
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Dobšíček Pavel8012
Zajíc Jan5312
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Krejčí Stanislav6310
Mertová Michaela7610
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Křenek Miroslav509

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6116Horčička JiříRossignol Racing Team9000:42:27104,05
2MJ1069Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:43:3598,82
3MJ13109Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:43:5797,13
4MJ1686Kaminski PetrSTART Havířov9200:44:2195,28
5MJ1794Ondrášek PavelSKI RD Rýmařov9200:44:3694,13
6MJ1878Jurovatý VojtěchSK Nové Město na Moravě9100:44:4193,74
7MJ2779Růžička AdamSK Nové Město na Moravě9100:45:4189,13
8MJ2976Kyncl TomášSK Nové Město na Moravě8900:46:2485,82
9MJ3098Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:46:3584,97
10MJ3275Sláma JaroslavSK Nové Město na Moravě9000:46:5183,74
11MJ3534Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:47:0882,43
12MJ3677Němec David Nové Město na Moravě9000:47:1282,13
13MJ41107Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:48:2976,20
14MJ46106Fellner AdamFenix Jeseník9300:49:5069,97
15MJ4971Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:50:0568,82
16MJ5193Macháček ZdeněkSKI RD Rýmařov9200:50:1867,82
17MJ53100Polcer JiříGranitol Moravský Beroun9300:50:3766,35
18MJ68127Hýbl JaroslavSKI Klub Šumperk9300:52:4356,66
19MJ7196Keclík RadimSKI RD Rýmařov9200:53:0654,89
20MJ7395Kodl JanSKI RD Rýmařov9300:53:2353,58
21MJ9599Polcer PavelGranitol Moravský Beroun9300:58:2230,58
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Zajac LeszekWatbrlych8300:41:00100,41
2MA265Vrabec MartinLoko Trutnov7900:41:05100,00
3MA315Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:41:1099,59
4MA417Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:3797,40
5MA5105Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:41:5296,19
6MA737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:3193,02
7MA11114Sikora JakubRossignol Racing Team8400:43:4387,18
8MA1450Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:44:0085,80
9MA2081Chlubna JanNové Město na Moravě8400:44:5281,58
10MA21113Baďura JanRossignol Racing Team8700:44:5581,34
11MA22108Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:45:1080,12
12MA2359Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:45:1279,96
13MA2412Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:45:3378,26
14MA2553Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:45:3678,01
15MA2656Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:45:3877,85
16MA2867Bielčik PetrLichkov7100:45:4877,04
17MA31125Řemínek MatějAC Choceň8600:46:4272,66
18MA3387Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:46:5271,85
19MA379Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova6900:47:1470,06
20MA3897Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:47:3568,36
21MA4239Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:48:3063,89
22MA5054Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:50:1455,46
23MA56112Vytlačil JiříRossignol Racing Team8100:51:0551,32
24MA5783Jančařík PetrAAC Brno6800:51:0651,24
25MA6113Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:51:4847,83
26MA64124Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:52:1945,31
27MA6511Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8200:52:3144,34
28MA6718Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:3643,94
29MA7048Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:53:0341,74
30MA8362Kubalík JanPolice nad Metují7800:55:2230,47
31MA85104Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:55:4029,01
32MA87126Marhold LubošChoceň7700:56:2825,11
33MA9135Bělohlávek JiříPardubice7100:57:5218,30
34MA9892Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0612,29
35MA11155Pinkas TomášVysoké Mýto7701:03:250,00
36MA11457Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:04:270,00
37MA1261Malošek KamilMladkov8201:21:560,00
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB822Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:02103,92
2MB1270Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:49100,35
3MB1988Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:44:5095,72
4MB34120Dostálek PetrASPV Těchonín6700:47:0185,77
5MB4836Pinkas MartinDobříkov6700:50:0471,88
6MB5980Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:51:1366,64
7MB60129Tichý PavelAC Náchod6300:51:3564,97
8MB62110Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:5363,60
9MB69111Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:4859,42
10MB74118Liška PavelKB Letohrad6300:53:2456,69
11MB7533Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:53:2756,46
12MB77119Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:53:4355,25
13MB79123Šilar TomášPardubice6300:54:2951,75
14MB8016Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:3251,53
15MB9426Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:58:2034,21
16MB10061Vraniak JanSolnice6200:59:1030,41
17MB1155Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:05:192,39
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC932Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:26107,49
2MC154Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:11104,16
3MC3990Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:47:4588,35
4MC402Zajac LeszekWatbrlych5000:48:1086,51
5MC4343Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:3684,59
6MC4458Flegl VlastimilBrtev5300:49:0982,15
7MC557Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:50:5974,02
8MC5823Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:1073,21
9MC6640Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:3367,08
10MC7210Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:53:0764,57
11MC7642Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:53:3462,57
12MC828Musil LadislavSK Slavičín5600:54:3957,77
13MC9084Koblížek JindřichSK Žamberk4800:57:4843,81
14MC9666Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:2441,15
15MC9985Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:0737,97
16MC10474Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:01:0928,96
17MC105117Volf BřetislavLanškroun5201:01:2927,48
18MC11944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:181,70
19MC121128Velechovský JiříSAZS Králíky5501:10:220,00
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5268Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:33111,30
2MD8151Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3496,31
3MD8449Vodička JanMK Radslavice4500:55:3792,39
4MD8827Les JosefMaratonstav Úpice4700:56:3588,78
5MD10391Bielčik JindřichLichkov4000:59:5876,15
6MD10860Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:02:2467,07
7MD120122Novotný JiříKB OEZ Letohrad4501:07:3347,84
8MD12445Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:14:2222,40
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME976Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:25127,33
2ME10720Zálešák FrantišekKD Havířov3701:02:09116,29
3ME12747Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:22:2556,38
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ89115Stodůlková DenisaRossignol Racing Team9100:57:39105,84
2ŽJ9319Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:58:01104,60
3ŽJ109101Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:02:2989,56
4ŽJ11621Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:05:3079,40
5ŽJ117103Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:05:5178,22
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4531Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:49:14110,24
2ZA6352Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:0899,06
3ZA7872Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:1890,71
4ZA8629Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:55:5984,22
5ZA10225Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:4869,51
6ZA10638Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:5261,54
7ZA11230Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:3954,67
8ZA122121Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:11:3124,35
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4782Jančaříková LenkaAAC Brno7000:50:03110,70
2ZB5489Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:50:39108,43
3ZB9214Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:57:5680,88
4ZB101102Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:1675,84
5ZB11028Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:4662,60
6ZB11373Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:03:5358,37
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC11841Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:06:10114,28
2ŽC12346Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:12:2696,69
3ŽC12524Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:1089,02
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Zajac LeszekWatbrlych8300:41:00100,41
2MA265Vrabec MartinLoko Trutnov7900:41:05100,00
3MA315Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:41:1099,59
4MA417Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:3797,40
5MA5105Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:41:5296,19
1MJ6116Horčička JiříRossignol Racing Team9000:42:27104,05
6MA737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:3193,02
1MB822Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:02103,92
1MC932Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:26107,49
2MJ1069Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:43:3598,82
7MA11114Sikora JakubRossignol Racing Team8400:43:4387,18
2MB1270Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:49100,35
3MJ13109Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:43:5797,13
8MA1450Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:44:0085,80
2MC154Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:11104,16
4MJ1686Kaminski PetrSTART Havířov9200:44:2195,28
5MJ1794Ondrášek PavelSKI RD Rýmařov9200:44:3694,13
6MJ1878Jurovatý VojtěchSK Nové Město na Moravě9100:44:4193,74
3MB1988Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:44:5095,72
9MA2081Chlubna JanNové Město na Moravě8400:44:5281,58
10MA21113Baďura JanRossignol Racing Team8700:44:5581,34
11MA22108Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:45:1080,12
12MA2359Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:45:1279,96
13MA2412Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:45:3378,26
14MA2553Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:45:3678,01
15MA2656Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:45:3877,85
7MJ2779Růžička AdamSK Nové Město na Moravě9100:45:4189,13
16MA2867Bielčik PetrLichkov7100:45:4877,04
8MJ2976Kyncl TomášSK Nové Město na Moravě8900:46:2485,82
9MJ3098Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:46:3584,97
17MA31125Řemínek MatějAC Choceň8600:46:4272,66
10MJ3275Sláma JaroslavSK Nové Město na Moravě9000:46:5183,74
18MA3387Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:46:5271,85
4MB34120Dostálek PetrASPV Těchonín6700:47:0185,77
11MJ3534Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:47:0882,43
12MJ3677Němec David Nové Město na Moravě9000:47:1282,13
19MA379Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova6900:47:1470,06
20MA3897Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:47:3568,36
3MC3990Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:47:4588,35
4MC402Zajac LeszekWatbrlych5000:48:1086,51
13MJ41107Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:48:2976,20
21MA4239Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:48:3063,89
5MC4343Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:3684,59
6MC4458Flegl VlastimilBrtev5300:49:0982,15
1ZA4531Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:49:14110,24
14MJ46106Fellner AdamFenix Jeseník9300:49:5069,97
1ZB4782Jančaříková LenkaAAC Brno7000:50:03110,70
5MB4836Pinkas MartinDobříkov6700:50:0471,88
15MJ4971Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:50:0568,82
22MA5054Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:50:1455,46
16MJ5193Macháček ZdeněkSKI RD Rýmařov9200:50:1867,82
1MD5268Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:33111,30
17MJ53100Polcer JiříGranitol Moravský Beroun9300:50:3766,35
2ZB5489Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:50:39108,43
7MC557Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:50:5974,02
23MA56112Vytlačil JiříRossignol Racing Team8100:51:0551,32
24MA5783Jančařík PetrAAC Brno6800:51:0651,24
8MC5823Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:1073,21
6MB5980Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:51:1366,64
7MB60129Tichý PavelAC Náchod6300:51:3564,97
25MA6113Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:51:4847,83
8MB62110Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:5363,60
2ZA6352Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:0899,06
26MA64124Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:52:1945,31
27MA6511Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8200:52:3144,34
9MC6640Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:3367,08
28MA6718Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:3643,94
18MJ68127Hýbl JaroslavSKI Klub Šumperk9300:52:4356,66
9MB69111Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:4859,42
29MA7048Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:53:0341,74
19MJ7196Keclík RadimSKI RD Rýmařov9200:53:0654,89
10MC7210Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:53:0764,57
20MJ7395Kodl JanSKI RD Rýmařov9300:53:2353,58
10MB74118Liška PavelKB Letohrad6300:53:2456,69
11MB7533Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:53:2756,46
11MC7642Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:53:3462,57
12MB77119Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:53:4355,25
3ZA7872Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:1890,71
13MB79123Šilar TomášPardubice6300:54:2951,75
14MB8016Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:3251,53
2MD8151Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3496,31
12MC828Musil LadislavSK Slavičín5600:54:3957,77
30MA8362Kubalík JanPolice nad Metují7800:55:2230,47
3MD8449Vodička JanMK Radslavice4500:55:3792,39
31MA85104Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:55:4029,01
4ZA8629Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:55:5984,22
32MA87126Marhold LubošChoceň7700:56:2825,11
4MD8827Les JosefMaratonstav Úpice4700:56:3588,78
1ŽJ89115Stodůlková DenisaRossignol Racing Team9100:57:39105,84
13MC9084Koblížek JindřichSK Žamberk4800:57:4843,81
33MA9135Bělohlávek JiříPardubice7100:57:5218,30
3ZB9214Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:57:5680,88
2ŽJ9319Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:58:01104,60
15MB9426Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:58:2034,21
21MJ9599Polcer PavelGranitol Moravský Beroun9300:58:2230,58
14MC9666Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:2441,15
1ME976Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:25127,33
34MA9892Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0612,29
15MC9985Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:0737,97
16MB10061Vraniak JanSolnice6200:59:1030,41
4ZB101102Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:1675,84
5ZA10225Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:4869,51
5MD10391Bielčik JindřichLichkov4000:59:5876,15
16MC10474Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:01:0928,96
17MC105117Volf BřetislavLanškroun5201:01:2927,48
6ZA10638Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:5261,54
2ME10720Zálešák FrantišekKD Havířov3701:02:09116,29
6MD10860Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:02:2467,07
3ŽJ109101Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:02:2989,56
5ZB11028Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:4662,60
35MA11155Pinkas TomášVysoké Mýto7701:03:250,00
7ZA11230Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:3954,67
6ZB11373Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:03:5358,37
36MA11457Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:04:270,00
17MB1155Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:05:192,39
4ŽJ11621Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:05:3079,40
5ŽJ117103Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:05:5178,22
1ŽC11841Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:06:10114,28
18MC11944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:181,70
7MD120122Novotný JiříKB OEZ Letohrad4501:07:3347,84
19MC121128Velechovský JiříSAZS Králíky5501:10:220,00
8ZA122121Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:11:3124,35
2ŽC12346Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:12:2696,69
8MD12445Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:14:2222,40
3ŽC12524Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:1089,02
37MA1261Malošek KamilMladkov8201:21:560,00
3ME12747Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:22:2556,38

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód