Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriálu Q. Štěpánka, 52.ročník

25.4.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriálu Q. Štěpánka, 52.ročník
  • datum konání: 25.4.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Memoriálu Q. Štěpánka, 52.ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 88 a mladší (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž92146Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:01:29-
2Ž93147Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:01:3010,00
3Ž96148Pavlíčková PavlaOlympia Bruntál8900:01:32-
4Ž911149Bartošová SimonaBiatlon Letohrad8800:01:389,00
5Ž918150Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:448,00
6Ž920151Marešová MichaelaAFK SKP Pardubice8900:01:46-
7Ž921152Šromovská MilenaBiatlon OEZ Letohrad8800:01:477,00
8Ž922153Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:486,00
9Ž923154Paďourová IvetaSokol Výprachtice9000:01:495,00
10Ž924155Kyllarová AnetaTJ Jablonné n. Orlicí8900:01:504,00
11Ž925156Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:01:513,00
12Ž926157Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:01:522,00
13Ž927158Brožková AliceTJ Jablonné n. Orlicí8900:01:531,00
14Ž928159Dušková MartinaTJ Jablonné nad Orlicí8800:01:540,00
15Ž929160Krejsová TerezaBiatlon Letohrad8900:01:550,00
16Ž930161Čechalová MarkétaMistrovice8900:01:560,00
17Ž932162Marková AnnaLO Rokytnice8900:01:570,00
18Ž934163Kalábová MonikaJablonné nad Orlicí8900:01:580,00
19Ž936164Řeháková KristýnaAFK SKP Pardubice8900:01:590,00
20Ž938165Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:02:000,00
21Ž940166Černohorská ŽanetaBiatlon Letohrad8900:02:010,00
22Ž942167Kročová EliškaJablonné nad Orlicí8900:02:020,00
23Ž944168Pomikálková ŽanetaTJ Mistrovice8900:02:030,00
24Ž946169Kůtová EliškaAC Choceň9000:02:040,00
25Ž948170Fáberová JanaAC Jablonné nad Orlicí8900:02:050,00
26Ž950171Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:02:060,00
27Ž952172Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:02:070,00
28Ž954173Brandýská PetraJablonné nad Orlicí8800:02:080,00
29Ž956174Vaníčková PavlaBystřec9200:02:090,00
30Ž958175Purkertová BarboraJablonné nad Orlicí9100:02:100,00
31Ž960176Rautenkrancová GabrielaSK Vysoké Mýto9100:02:110,00
32Ž962177Seidlová BarboraBiatlon Letohrad8900:02:120,00
33Ž964178Jeřábková TerezaLO Rokytnice9100:02:130,00
34Ž966179Štěpánková MartinaZŠ Letohrad8800:02:140,00
35Ž968180Kalábová LucieJablonné nad Orlicí8900:02:150,00
36Ž970181Dobšíčková JanaAC Jablonné nad Orlicí9100:02:160,00
37Ž972182Hrdinová GabrielaAC Jablonné nad Orlicí9000:02:170,00
38Ž974183Fliegerová DanielaReform Klášterec n. O.8800:02:180,00
39Ž976184Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:02:190,00
40Ž978185Ulrichová MichaelaAC Jablonné nad Orlicí9100:02:200,00
41Ž980186Dušková RadkaTJ Jablonné nad Orlicí9000:02:210,00
42Ž982187Matyášová SimonaTJ Mistrovice8900:02:220,00
43Ž984188Nožková NikolaTJ Jablonné nad Orlicí9100:02:230,00
Žáci 88 a mladší (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M91131Jiřičný RostislavOlympia Bruntál8800:01:27-
2M94132Strmiska FilipLO Rokytnice8800:01:31-
2M95133Zivčák LudvíkOlympia Bruntál8800:01:31-
4M97134Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:01:3310,00
5M98135Fořt DominikLanškroun8900:01:359,00
6M99136Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:01:368,00
7M910137Tejkl TomášTJ Jablonné n. Orlicí8800:01:387,00
8M912138Červ JakubSK Polička8900:01:39-
9M913139Nastoupil PetrMistrovice9000:01:406,00
10M914140Kocman JanSK Polička8800:01:41-
11M915141Hovad JanTJ Jablonné n. Orlicí8800:01:425,00
12M916142Vojtíšek VojtechAC Choceň8800:01:434,00
13M917143Macan GabrielVerměřovice8900:01:443,00
14M919144Ptáčník TomášTJ Jablonné n. Orlicí8800:01:452,00
15M930145Marek JanVerměřovice8800:01:561,00
16M932190Neškudla MichalJablonné nad Orlicí8900:01:570,00
17M934191Stoček JakubAFK SKP Pardubice8800:01:580,00
18M936192Fremuth JanLO Rokytnice8800:01:590,00
19M938193Fořt TomášLanškroun9200:02:000,00
20M940194Šejna JiříAC Choceň9000:02:010,00
21M942195Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:02:020,00
22M944196Jandejsek PetrBiatlon Letohrad9000:02:030,00
23M946197Jandejsek DavidBiatlon Letohrad9000:02:040,00
24M948198Paukrt FilipJablonné nad Orlicí9100:02:050,00
25M950199Vašátko JanBystřec9100:02:060,00
26M952200Sika DominikVerměřovice8800:02:070,00
27M954201Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:080,00
28M956202Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:02:090,00
29M958203Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:02:100,00
30M960204Fáber RobertAC Jablonné nad Orlicí9100:02:110,00
31M962205Vaníček JanBystřec9000:02:120,00
32M964206Vařeka MartinŽamberk9100:02:130,00
33M966207Štěpánek QuidoZŠ Letohrad9100:02:140,00
34M968208Vašátko OndřejOrličky9200:02:150,00
35M970209Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:02:160,00
36M972210Krejsa AdamTJ Jablonné nad Orlicí9100:02:170,00
37M974211Brožek RadovanTJ Jablonné nad Orlicí9200:02:180,00
38M976212Bartoň MartinTJ Jablonné nad Orlicí9000:02:190,00
39M978213Ouřecký MilošClub 21 Pardubice9100:02:200,00
40M980214Liška DanielJablonné nad Orlicí9100:02:210,00
41M982215Suchodol JiříŽamberk9200:02:220,00
42M984216Brandýský RadekTJ Jablonné nad Orlicí9200:02:230,00
Žákyně mladší 86-87 (trať 1000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1112Křížová LucieOlympia Bruntál8700:03:09-
2ŽM2113Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:03:10-
3ŽM3114Dostálová JanaASK Moravská Třebová8600:03:17-
4ŽM4115Pomikálková MichaelaMistrovice8600:03:2010,00
5ŽM6117Balcarová MarkétaSKI Česká Třebová8700:03:298,00
5ŽM5116Kročová AlenaJablonné nad Orlicí8700:03:299,00
7ŽM7118Fišerová KateřinaReform Klášterec n. O.8600:03:347,00
8ŽM8119Čechalová HanaMistrovice8600:03:396,00
9ŽM9120Jirásková SoňaBiatlon Letohrad8700:04:005,00
10ŽM10121Vladyková LenkaAFK SKP Pardubice8600:04:01-
11ŽM11122Podhorníková MartinaAC Choceň8600:04:024,00
12ŽM12123Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:04:03-
13ŽM13124Faltusová KatkaDětský svět Žamberk8700:04:043,00
14ŽM14125Šejvlová PetraAFK SKP Pardubice8600:04:05-
15ŽM15126Kůrková AndreaAC Choceň8700:04:062,00
16ŽM16127Žeravíková AndreaAFK SKP Pardubice8700:04:07-
17ŽM17128Ženčáková HanaŠumperk8700:04:08-
18ŽM18129Jiráková TamaraAFK SKP Pardubice8600:04:09-
19ŽM19130Nastoupilová EliškaMistrovice8600:04:101,00
20ŽM20217Fliegerová GabrielaReform Klášterec n. O.8600:04:110,00
21ŽM21218Šedová VeronikaAC Choceň8700:04:120,00
22ŽM22219Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:04:130,00
23ŽM23220Brokešová VeronikaJablonné nad Orlicí8700:04:140,00
Žáci mladší 86-87 (trať 1500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM198Urban JanOlympia Bruntál8600:05:10-
2MM399Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:05:1910,00
3MM4100Svoboda OndřejSKI SKP Pardubice8700:05:23-
4MM6101Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:05:279,00
4MM7102Pomikálek MarcelMistrovice8700:05:278,00
6MM9103Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:05:297,00
7MM10104Siegel JosefAC Choceň8600:05:366,00
8MM11105Kuhnel MartinOlympia Bruntál8700:05:41-
9MM12106Beran MarekSokol Jablonné nad Orlicí8600:05:435,00
10MM13107Vašátko PavelBystřec8700:05:534,00
11MM15108Dušek AlešSKI Česká Třebová8700:05:593,00
12MM16109Absolon JakubAC Choceň8700:06:002,00
13MM17110Hovad JosefTJ Jablonné n. Orlicí8600:06:051,00
14MM22111Půlpán JanAC Choceň8600:06:300,00
15MM23221Šmíd FrantišekZŠ Chrudim8700:06:330,00
16MM24222Honzák TomášReform Klášterec n. O.8600:06:400,00
17MM25223Hovad MichalReform Klášterec n. O.8600:06:450,00
18MM28224Toman FrantišekReform Klášterec n. O.8600:06:490,00
19MM29225Sýkora BohumilAC Choceň8600:06:500,00
20MM32226Rous JanReform Klášterec n. O.8700:07:150,00
21MM33227Bartoň VojtěchTJ Jablonné nad Orlicí8600:07:250,00
22MM34228Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:260,00
23MM35229Řemínek MatějAC Choceň8600:08:030,00
Žákyně starší 84-85 (trať 1500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS228Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:05:1410,00
2ŽS529Dušková LadaVerměřovice8500:05:269,00
3ŽS830Trojková ZuzanaJablonné nad Orlicí8500:05:288,00
4ŽS1431Vaníčková MarkétaMistrovice8400:05:567,00
5ŽS1832Rychtaříková IvaAC Choceň8500:06:076,00
6ŽS1935Křivková ŠárkaAFK SKP Pardubice8400:06:11-
7ŽS2033Wágnerová EvaJablonné nad Orlicí8500:06:145,00
8ŽS2134Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:06:224,00
9ŽS2636Ondřejová JanaAFK SKP Pardubice8400:06:46-
10ŽS2737Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:06:473,00
11ŽS3038Stejskalová KláraAFK SKP Pardubice8500:07:01-
11ŽS3139Komráková JanaAFK SKP Pardubice8500:07:01-
13ŽS3640Rálišová ZuzanaAFK SKP Pardubice8500:08:05-
Žáci starší 84-85 (trať 2000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS188Tauchman JiříAC Choceň8400:06:2010,00
2MS289Bureš JiříAK Moravská Třebová8500:06:22-
3MS390Kubelka MartinSokol Jablonné nad Orlicí8400:06:239,00
4MS491Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:06:388,00
5MS692Zaal TomášSK Polička8400:06:48-
6MS793Wágner JanAC Jablonné nad Orlicí8400:06:507,00
7MS994Nožka VladimírAC Jablonné nad Orlicí8400:06:586,00
8MS1295Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:07:135,00
9MS1496Dostál PetrASK Moravská Třebová8500:07:30-
10MS2497Šourek MichalMistrovice8500:09:254,00
Dorostenky 82-83 (trať 2000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1373Kocmanová PavlínaSK Polička8300:07:21-
2ŽD2074Vacková AliceVýprachtice8200:08:2610,00
Dorostenci 82-83 (trať 3000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD167Moravec LukášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:1610,00
2MD268Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:10:25-
3MD369Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:10:479,00
4MD470Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:10:578,00
5MD571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:187,00
6MD672Vyčítal OndřejČeská Třebová8200:11:286,00
Ženy 81 a starší (trať 2000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž575Abrahamová VeronikaŠAK Jablonec nad Nisou8000:06:40-
2Ž876Pátková JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:5410,00
3Ž1077Cimprichová KláraSokol Třebechovice8100:07:03-
4Ž1178Švorcová KateřinaASK Moravská Třebová8100:07:05-
5Ž1579Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:07:4410,00
6Ž1680Šedová JanaAC Choceň7300:07:589,00
7Ž1781Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:038,00
8Ž1882Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:08:079,00
9Ž1983Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:08:24-
10Ž2184Skalická JitkaŽamberk7300:08:327,00
11Ž2285Vojtová JanaŽamberk7900:08:436,00
12Ž2386Janebová ZuzanaÚstí nad Orlicí7500:08:445,00
13Ž2587Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.7200:09:434,00
Muži A (trať 7500)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:5210,00
2MA22Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:25:429,00
3MA33Dobšíček Pavel2 B Tým8000:26:048,00
4MA44Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:13-
5MA55Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:217,00
6MA66Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:27:036,00
7MA87Mazač JaroslavSK Hronov6800:28:01-
8MA98Cacek JanUniversita Brno7700:28:20-
9MA109Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:28:465,00
10MA1110Martínek FilipAC Praha 18906900:28:53-
11MA1211Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:28:554,00
12MA1312Strnad Tomᚎamberk6900:30:143,00
13MA1413Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:30:352,00
14MA1514Rozprým JiříŽamberk7700:30:391,00
15MA1615Schejbal JosefSokol Třebechovice6400:30:49-
16MA1716Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:30:580,00
17MA1817Kožnar JanMladkov6400:31:180,00
18MA1918Doleček MartinŽamberk7300:31:270,00
19MA2019Vařeka KarelŽamberk6500:31:350,00
20MA2120Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:31:370,00
21MA2221Martínek JaroslavJablonné nad Orlicí7400:31:420,00
22MA2422Suchodol JosefŽamberk6700:31:520,00
23MA2523Čechal JaroslavMistrovice6100:31:540,00
24MA2624Levý TomášLO Rokytnice6700:32:080,00
25MA2725Kalous PetrŽamberk7700:32:440,00
26MA2826Exler PavelŽamberk8200:32:485,00
27MA3527Doleček JiříJablonné nad Orlicí6600:41:170,00
Muži B (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8641Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:27:11-
2MB8742Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:3910,00
3MB8843Dostál LadislavASK Moravská Třebová5600:29:21-
4MB8944Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:30:049,00
5MB9045Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:30:238,00
6MB9146Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:327,00
7MB9247Červ MiloslavSK Polička5000:30:45-
8MB9348Švec MiroslavTJ Potštejn5200:31:04-
9MB9449Vorlický ZbyněkSokol Žamberk5000:31:106,00
10MB9550Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:265,00
11MB9651Hrach MiroslavNIVO Praha5400:33:59-
12MB9752Kubín JosefJablonné nad Orlicí5000:36:414,00
13MB9853Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:38:18-
14MB9954Exler PavelŽamberk5800:39:273,00
15MB10055Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5000:41:442,00
16MB10156Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:42:351,00
Muži C (trať 7500)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC757Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:3410,00
2MC2358Náprstek JiříJilemnice4900:31:51-
3MC2959Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:509,00
4MC3060Leicht JiříTJ Těchonín4900:33:278,00
5MC3161Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:33:557,00
6MC3262Bielčík JindřichLichkov 00:35:486,00
7MC3363Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:37:105,00
8MC3464Strnad JosefŽamberk4400:40:354,00
9MC3665Škoda KryštofNáchod4100:41:28-
10MC3766Kalousek JanŽamberk4100:42:153,00
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M91131Jiřičný RostislavOlympia Bruntál8800:01:27-
1Ž92146Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:01:29-
2Ž93147Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:01:3010,00
2M94132Strmiska FilipLO Rokytnice8800:01:31-
2M95133Zivčák LudvíkOlympia Bruntál8800:01:31-
3Ž96148Pavlíčková PavlaOlympia Bruntál8900:01:32-
4M97134Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:01:3310,00
5M98135Fořt DominikLanškroun8900:01:359,00
6M99136Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:01:368,00
7M910137Tejkl TomášTJ Jablonné n. Orlicí8800:01:387,00
4Ž911149Bartošová SimonaBiatlon Letohrad8800:01:389,00
8M912138Červ JakubSK Polička8900:01:39-
9M913139Nastoupil PetrMistrovice9000:01:406,00
10M914140Kocman JanSK Polička8800:01:41-
11M915141Hovad JanTJ Jablonné n. Orlicí8800:01:425,00
12M916142Vojtíšek VojtechAC Choceň8800:01:434,00
13M917143Macan GabrielVerměřovice8900:01:443,00
5Ž918150Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:448,00
14M919144Ptáčník TomášTJ Jablonné n. Orlicí8800:01:452,00
6Ž920151Marešová MichaelaAFK SKP Pardubice8900:01:46-
7Ž921152Šromovská MilenaBiatlon OEZ Letohrad8800:01:477,00
8Ž922153Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:486,00
9Ž923154Paďourová IvetaSokol Výprachtice9000:01:495,00
10Ž924155Kyllarová AnetaTJ Jablonné n. Orlicí8900:01:504,00
11Ž925156Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:01:513,00
12Ž926157Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:01:522,00
13Ž927158Brožková AliceTJ Jablonné n. Orlicí8900:01:531,00
14Ž928159Dušková MartinaTJ Jablonné nad Orlicí8800:01:540,00
15Ž929160Krejsová TerezaBiatlon Letohrad8900:01:550,00
16Ž930161Čechalová MarkétaMistrovice8900:01:560,00
15M930145Marek JanVerměřovice8800:01:561,00
16M932190Neškudla MichalJablonné nad Orlicí8900:01:570,00
17Ž932162Marková AnnaLO Rokytnice8900:01:570,00
18Ž934163Kalábová MonikaJablonné nad Orlicí8900:01:580,00
17M934191Stoček JakubAFK SKP Pardubice8800:01:580,00
19Ž936164Řeháková KristýnaAFK SKP Pardubice8900:01:590,00
18M936192Fremuth JanLO Rokytnice8800:01:590,00
20Ž938165Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:02:000,00
19M938193Fořt TomášLanškroun9200:02:000,00
20M940194Šejna JiříAC Choceň9000:02:010,00
21Ž940166Černohorská ŽanetaBiatlon Letohrad8900:02:010,00
22Ž942167Kročová EliškaJablonné nad Orlicí8900:02:020,00
21M942195Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:02:020,00
23Ž944168Pomikálková ŽanetaTJ Mistrovice8900:02:030,00
22M944196Jandejsek PetrBiatlon Letohrad9000:02:030,00
23M946197Jandejsek DavidBiatlon Letohrad9000:02:040,00
24Ž946169Kůtová EliškaAC Choceň9000:02:040,00
25Ž948170Fáberová JanaAC Jablonné nad Orlicí8900:02:050,00
24M948198Paukrt FilipJablonné nad Orlicí9100:02:050,00
25M950199Vašátko JanBystřec9100:02:060,00
26Ž950171Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:02:060,00
27Ž952172Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:02:070,00
26M952200Sika DominikVerměřovice8800:02:070,00
27M954201Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:080,00
28Ž954173Brandýská PetraJablonné nad Orlicí8800:02:080,00
28M956202Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:02:090,00
29Ž956174Vaníčková PavlaBystřec9200:02:090,00
30Ž958175Purkertová BarboraJablonné nad Orlicí9100:02:100,00
29M958203Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:02:100,00
31Ž960176Rautenkrancová GabrielaSK Vysoké Mýto9100:02:110,00
30M960204Fáber RobertAC Jablonné nad Orlicí9100:02:110,00
31M962205Vaníček JanBystřec9000:02:120,00
32Ž962177Seidlová BarboraBiatlon Letohrad8900:02:120,00
33Ž964178Jeřábková TerezaLO Rokytnice9100:02:130,00
32M964206Vařeka MartinŽamberk9100:02:130,00
33M966207Štěpánek QuidoZŠ Letohrad9100:02:140,00
34Ž966179Štěpánková MartinaZŠ Letohrad8800:02:140,00
34M968208Vašátko OndřejOrličky9200:02:150,00
35Ž968180Kalábová LucieJablonné nad Orlicí8900:02:150,00
36Ž970181Dobšíčková JanaAC Jablonné nad Orlicí9100:02:160,00
35M970209Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:02:160,00
37Ž972182Hrdinová GabrielaAC Jablonné nad Orlicí9000:02:170,00
36M972210Krejsa AdamTJ Jablonné nad Orlicí9100:02:170,00
37M974211Brožek RadovanTJ Jablonné nad Orlicí9200:02:180,00
38Ž974183Fliegerová DanielaReform Klášterec n. O.8800:02:180,00
39Ž976184Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:02:190,00
38M976212Bartoň MartinTJ Jablonné nad Orlicí9000:02:190,00
40Ž978185Ulrichová MichaelaAC Jablonné nad Orlicí9100:02:200,00
39M978213Ouřecký MilošClub 21 Pardubice9100:02:200,00
41Ž980186Dušková RadkaTJ Jablonné nad Orlicí9000:02:210,00
40M980214Liška DanielJablonné nad Orlicí9100:02:210,00
42Ž982187Matyášová SimonaTJ Mistrovice8900:02:220,00
41M982215Suchodol JiříŽamberk9200:02:220,00
42M984216Brandýský RadekTJ Jablonné nad Orlicí9200:02:230,00
43Ž984188Nožková NikolaTJ Jablonné nad Orlicí9100:02:230,00
1MB8641Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:27:11-
2MB8742Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:3910,00
3MB8843Dostál LadislavASK Moravská Třebová5600:29:21-
4MB8944Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:30:049,00
5MB9045Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:30:238,00
6MB9146Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:327,00
7MB9247Červ MiloslavSK Polička5000:30:45-
8MB9348Švec MiroslavTJ Potštejn5200:31:04-
9MB9449Vorlický ZbyněkSokol Žamberk5000:31:106,00
10MB9550Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:265,00
11MB9651Hrach MiroslavNIVO Praha5400:33:59-
12MB9752Kubín JosefJablonné nad Orlicí5000:36:414,00
13MB9853Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:38:18-
14MB9954Exler PavelŽamberk5800:39:273,00
15MB10055Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5000:41:442,00
16MB10156Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:42:351,00
Trať 1000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1112Křížová LucieOlympia Bruntál8700:03:09-
2ŽM2113Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:03:10-
3ŽM3114Dostálová JanaASK Moravská Třebová8600:03:17-
4ŽM4115Pomikálková MichaelaMistrovice8600:03:2010,00
5ŽM5116Kročová AlenaJablonné nad Orlicí8700:03:299,00
5ŽM6117Balcarová MarkétaSKI Česká Třebová8700:03:298,00
7ŽM7118Fišerová KateřinaReform Klášterec n. O.8600:03:347,00
8ŽM8119Čechalová HanaMistrovice8600:03:396,00
9ŽM9120Jirásková SoňaBiatlon Letohrad8700:04:005,00
10ŽM10121Vladyková LenkaAFK SKP Pardubice8600:04:01-
11ŽM11122Podhorníková MartinaAC Choceň8600:04:024,00
12ŽM12123Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:04:03-
13ŽM13124Faltusová KatkaDětský svět Žamberk8700:04:043,00
14ŽM14125Šejvlová PetraAFK SKP Pardubice8600:04:05-
15ŽM15126Kůrková AndreaAC Choceň8700:04:062,00
16ŽM16127Žeravíková AndreaAFK SKP Pardubice8700:04:07-
17ŽM17128Ženčáková HanaŠumperk8700:04:08-
18ŽM18129Jiráková TamaraAFK SKP Pardubice8600:04:09-
19ŽM19130Nastoupilová EliškaMistrovice8600:04:101,00
20ŽM20217Fliegerová GabrielaReform Klášterec n. O.8600:04:110,00
21ŽM21218Šedová VeronikaAC Choceň8700:04:120,00
22ŽM22219Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:04:130,00
23ŽM23220Brokešová VeronikaJablonné nad Orlicí8700:04:140,00
Trať 1500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM198Urban JanOlympia Bruntál8600:05:10-
1ŽS228Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:05:1410,00
2MM399Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:05:1910,00
3MM4100Svoboda OndřejSKI SKP Pardubice8700:05:23-
2ŽS529Dušková LadaVerměřovice8500:05:269,00
4MM6101Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:05:279,00
4MM7102Pomikálek MarcelMistrovice8700:05:278,00
3ŽS830Trojková ZuzanaJablonné nad Orlicí8500:05:288,00
6MM9103Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:05:297,00
7MM10104Siegel JosefAC Choceň8600:05:366,00
8MM11105Kuhnel MartinOlympia Bruntál8700:05:41-
9MM12106Beran MarekSokol Jablonné nad Orlicí8600:05:435,00
10MM13107Vašátko PavelBystřec8700:05:534,00
4ŽS1431Vaníčková MarkétaMistrovice8400:05:567,00
11MM15108Dušek AlešSKI Česká Třebová8700:05:593,00
12MM16109Absolon JakubAC Choceň8700:06:002,00
13MM17110Hovad JosefTJ Jablonné n. Orlicí8600:06:051,00
5ŽS1832Rychtaříková IvaAC Choceň8500:06:076,00
6ŽS1935Křivková ŠárkaAFK SKP Pardubice8400:06:11-
7ŽS2033Wágnerová EvaJablonné nad Orlicí8500:06:145,00
8ŽS2134Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:06:224,00
14MM22111Půlpán JanAC Choceň8600:06:300,00
15MM23221Šmíd FrantišekZŠ Chrudim8700:06:330,00
16MM24222Honzák TomášReform Klášterec n. O.8600:06:400,00
17MM25223Hovad MichalReform Klášterec n. O.8600:06:450,00
9ŽS2636Ondřejová JanaAFK SKP Pardubice8400:06:46-
10ŽS2737Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:06:473,00
18MM28224Toman FrantišekReform Klášterec n. O.8600:06:490,00
19MM29225Sýkora BohumilAC Choceň8600:06:500,00
11ŽS3038Stejskalová KláraAFK SKP Pardubice8500:07:01-
11ŽS3139Komráková JanaAFK SKP Pardubice8500:07:01-
20MM32226Rous JanReform Klášterec n. O.8700:07:150,00
21MM33227Bartoň VojtěchTJ Jablonné nad Orlicí8600:07:250,00
22MM34228Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:260,00
23MM35229Řemínek MatějAC Choceň8600:08:030,00
13ŽS3640Rálišová ZuzanaAFK SKP Pardubice8500:08:05-
Trať 2000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS188Tauchman JiříAC Choceň8400:06:2010,00
2MS289Bureš JiříAK Moravská Třebová8500:06:22-
3MS390Kubelka MartinSokol Jablonné nad Orlicí8400:06:239,00
4MS491Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:06:388,00
1Ž575Abrahamová VeronikaŠAK Jablonec nad Nisou8000:06:40-
5MS692Zaal TomášSK Polička8400:06:48-
6MS793Wágner JanAC Jablonné nad Orlicí8400:06:507,00
2Ž876Pátková JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:5410,00
7MS994Nožka VladimírAC Jablonné nad Orlicí8400:06:586,00
3Ž1077Cimprichová KláraSokol Třebechovice8100:07:03-
4Ž1178Švorcová KateřinaASK Moravská Třebová8100:07:05-
8MS1295Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:07:135,00
1ŽD1373Kocmanová PavlínaSK Polička8300:07:21-
9MS1496Dostál PetrASK Moravská Třebová8500:07:30-
5Ž1579Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:07:4410,00
6Ž1680Šedová JanaAC Choceň7300:07:589,00
7Ž1781Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:038,00
8Ž1882Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:08:079,00
9Ž1983Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:08:24-
2ŽD2074Vacková AliceVýprachtice8200:08:2610,00
10Ž2184Skalická JitkaŽamberk7300:08:327,00
11Ž2285Vojtová JanaŽamberk7900:08:436,00
12Ž2386Janebová ZuzanaÚstí nad Orlicí7500:08:445,00
10MS2497Šourek MichalMistrovice8500:09:254,00
13Ž2587Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.7200:09:434,00
Trať 3000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD167Moravec LukášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:1610,00
2MD268Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:10:25-
3MD369Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:10:479,00
4MD470Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:10:578,00
5MD571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:187,00
6MD672Vyčítal OndřejČeská Třebová8200:11:286,00
Trať 7500
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:5210,00
2MA22Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:25:429,00
3MA33Dobšíček Pavel2 B Tým8000:26:048,00
4MA44Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:13-
5MA55Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:217,00
6MA66Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:27:036,00
1MC757Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:3410,00
7MA87Mazač JaroslavSK Hronov6800:28:01-
8MA98Cacek JanUniversita Brno7700:28:20-
9MA109Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:28:465,00
10MA1110Martínek FilipAC Praha 18906900:28:53-
11MA1211Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:28:554,00
12MA1312Strnad Tomᚎamberk6900:30:143,00
13MA1413Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:30:352,00
14MA1514Rozprým JiříŽamberk7700:30:391,00
15MA1615Schejbal JosefSokol Třebechovice6400:30:49-
16MA1716Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:30:580,00
17MA1817Kožnar JanMladkov6400:31:180,00
18MA1918Doleček MartinŽamberk7300:31:270,00
19MA2019Vařeka KarelŽamberk6500:31:350,00
20MA2120Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:31:370,00
21MA2221Martínek JaroslavJablonné nad Orlicí7400:31:420,00
2MC2358Náprstek JiříJilemnice4900:31:51-
22MA2422Suchodol JosefŽamberk6700:31:520,00
23MA2523Čechal JaroslavMistrovice6100:31:540,00
24MA2624Levý TomášLO Rokytnice6700:32:080,00
25MA2725Kalous PetrŽamberk7700:32:440,00
26MA2826Exler PavelŽamberk8200:32:485,00
3MC2959Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:509,00
4MC3060Leicht JiříTJ Těchonín4900:33:278,00
5MC3161Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:33:557,00
6MC3262Bielčík JindřichLichkov 00:35:486,00
7MC3363Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:37:105,00
8MC3464Strnad JosefŽamberk4400:40:354,00
27MA3527Doleček JiříJablonné nad Orlicí6600:41:170,00
9MC3665Škoda KryštofNáchod4100:41:28-
10MC3766Kalousek JanŽamberk4100:42:153,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód