hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Výprachtice - Buková hora

2.9.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 2.9.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2018Výprachtice - Buková hora-
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1656

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5319
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6413
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Javůrek Jiří4812
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Vacek Martin6912
Merta Jaroslav3511
Šalplachta Jindřich4711
Keprtová Miloslava4810
Mannlová Jana8010
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Dušková Lenka809
Vodička Jan459
Žák Jiří719
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Pechek František539
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Kolínek František568
Šafář Jaroslav518
Šrutek Stanislav588
Jorová Ludmila628
Ehrig Rudolf487
Hrdina Pavel887
Červ Miloslav507
Šilar Tomáš637
Hofmanová Veronika787
Šmída Oldřich487
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Tučný Jan477
Krejčí Stanislav637

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 30.12.1899, 00:00
  • zobrazeno již 724x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,000 km, 389,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:4520
2MJ2626Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:33:1919
3MJ2873Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:33:2418
4MJ295Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:33:4317
5MJ3174Bartoš JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8400:33:5216
6MJ3435Olah JanJiskra Horní Maršov8400:34:1915
7MJ3770Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:34:3914
8MJ5067Novák VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:37:0313
9MJ5872Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:38:1112
10MJ6392Kubíček JanLitomyšl8700:38:5911
11MJ6469Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:39:0310
12MJ6971Meloun ZbyněkXXX8500:39:509
13MJ8368Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:41:448
14MJ9177Mikula MartinKlub BIATLONU Letohrad8700:44:287

Muži A (trať 7,000 km, 389,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:27:5930
2MA232Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:28:0729
3MA388Horák OndřejKlub horských běžců RADEGAST7500:28:3728
4MA425Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0727
5MA624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:4926
6MA896Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:30:3025
7MA994Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:30:4524
8MA1123Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:31:2923
9MA1286Přidal MarekŠternberk7600:31:3722
10MA13101Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:31:4421
11MA1575Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:31:5220
12MA1633Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:32:1119
13MA1720Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:32:1418
14MA2265Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:32:5517
14MA2219Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:32:5517
16MA2422Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:5615
17MA2728Smešný BronislavSokol Sobotín6800:33:2214
18MA3216Suchánek LukášKHB Radegast7900:34:0713
19MA3517Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:34:2912
20MA3666Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:34:3611
21MA3859Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:34:5410
22MA4061Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:35:159
23MA43102Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:35:438
24MA4455Novotný LuděkŽamberk6200:35:447
25MA4549Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:026
26MA4682Frank PetrTJ Sokol Štíty7300:36:045
27MA4758Schejbal JosefSokol Třebechovice6400:36:184
28MA4883Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:36:323
29MA519Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:37:152
30MA5356Dostálek PetrTěchonín6700:37:391
31MA6089Ehler EdvardLokomotiva Pardubice7900:38:330
32MA6697Tomšů PetrPardubice6400:39:230
33MA82100Jirásek MilanXXX6400:41:310
34MA8463Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:42:030

Muži B (trať 7,000 km, 389,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB527Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:3220
2MB715Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:2819
3MB102Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:31:1818
4MB1457Špacír LadislavLoko Břeclav5500:31:4717
5MB1945Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:2816
6MB2021Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:3415
7MB3329Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:34:1614
8MB4114Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:35:2113
9MB427Koštoval JiříJeseník5100:35:2812
10MB574Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:38:0911
11MB7262Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:40:0410
12MB7436Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:259
13MB8995Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:43:278
14MB9410Krása RomanČeská Třebová5300:46:157

Muži C (trať 7,000 km, 389,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1834Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:2410
2MC2587Skalický JiříSokol Žamberk5000:33:169
3MC303Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:33:488
4MC3946Vodička JanŠelasport Přerov 00:35:087
5MC4848Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:36:326
6MC568Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:515
7MC5990Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:38:134
8MC6598Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:39:173
9MC6881Suchomel ČeněkBiatlon OEZ Letohrad4400:39:442
10MC6999Sadílek VáclavAlbrechtice5000:39:501
11MC766Herbst ManfredJeseník4100:40:430
12MC8584Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:42:260
13MC8642Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:42:400
14MC8891Kubíček JanLitomyšl5000:43:180
15MC9852Krůmer MiroslavOstrov4900:50:190
16MC10285Kalous VladimírŽamberk4301:08:260

Muži D (trať 7,000 km, 389,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6243Bielčík JindřichLichkov 00:38:5010
2MD7539Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:40:359
3MD7738Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:40:538
4MD7831Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:107
5MD1001Domanský IvoAVC Praha3800:54:416

Juniorky (trať 7,000 km, 389,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6776Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:39:2710
2ŽJ7978Hlavsová TerezaKlub BIATLONU Letohrad8600:41:129
3ŽJ8713Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:148
4ŽJ9280Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:44:597
5ŽJ9393Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:45:536
6ŽJ9579Leinweberová MartinaKlub BIATLONU Letohrad8600:47:415
7ŽJ9712Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:50:184
8ŽJ9918Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:51:173
9ŽJ10140Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:592

Ženy A (trať 7,000 km, 389,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5264Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:37:2910
2ZA5554Lukášková ZlataLiga AČR6800:37:489
3ZA7160Jiroušková JanaSKI Klub Česká Třebová7900:39:578
4ZA7351Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:40:227
5ZA7947Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:41:126

Ženy B (trať 7,000 km, 389,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5430Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:37:4110
2ZB6137Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:499
3ZB8153Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:168
4ZB9011Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:387
5ZB9641Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:586

Trať 7,000 km, 389,00 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:27:5930
2MA232Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:28:0729
3MA388Horák OndřejKlub horských běžců RADEGAST7500:28:3728
4MA425Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0727
1MB527Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:3220
5MA624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:4926
2MB715Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:2819
6MA896Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:30:3025
7MA994Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:30:4524
3MB102Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:31:1818
8MA1123Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:31:2923
9MA1286Přidal MarekŠternberk7600:31:3722
10MA13101Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:31:4421
4MB1457Špacír LadislavLoko Břeclav5500:31:4717
11MA1575Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:31:5220
12MA1633Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:32:1119
13MA1720Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:32:1418
1MC1834Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:2410
5MB1945Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:2816
6MB2021Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:3415
1MJ2150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:4520
14MA2265Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:32:5517
14MA2219Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:32:5517
16MA2422Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:5615
2MC2587Skalický JiříSokol Žamberk5000:33:169
2MJ2626Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:33:1919
17MA2728Smešný BronislavSokol Sobotín6800:33:2214
3MJ2873Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:33:2418
4MJ295Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:33:4317
3MC303Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:33:488
5MJ3174Bartoš JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8400:33:5216
18MA3216Suchánek LukášKHB Radegast7900:34:0713
7MB3329Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:34:1614
6MJ3435Olah JanJiskra Horní Maršov8400:34:1915
19MA3517Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:34:2912
20MA3666Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:34:3611
7MJ3770Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:34:3914
21MA3859Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:34:5410
4MC3946Vodička JanŠelasport Přerov 00:35:087
22MA4061Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:35:159
8MB4114Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:35:2113
9MB427Koštoval JiříJeseník5100:35:2812
23MA43102Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:35:438
24MA4455Novotný LuděkŽamberk6200:35:447
25MA4549Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:026
26MA4682Frank PetrTJ Sokol Štíty7300:36:045
27MA4758Schejbal JosefSokol Třebechovice6400:36:184
5MC4848Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:36:326
28MA4883Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:36:323
8MJ5067Novák VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:37:0313
29MA519Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:37:152
1ZA5264Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:37:2910
30MA5356Dostálek PetrTěchonín6700:37:391
1ZB5430Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:37:4110
2ZA5554Lukášková ZlataLiga AČR6800:37:489
6MC568Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:515
10MB574Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:38:0911
9MJ5872Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:38:1112
7MC5990Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:38:134
31MA6089Ehler EdvardLokomotiva Pardubice7900:38:330
2ZB6137Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:499
1MD6243Bielčík JindřichLichkov 00:38:5010
10MJ6392Kubíček JanLitomyšl8700:38:5911
11MJ6469Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:39:0310
8MC6598Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:39:173
32MA6697Tomšů PetrPardubice6400:39:230
1ŽJ6776Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:39:2710
9MC6881Suchomel ČeněkBiatlon OEZ Letohrad4400:39:442
10MC6999Sadílek VáclavAlbrechtice5000:39:501
12MJ6971Meloun ZbyněkXXX8500:39:509
3ZA7160Jiroušková JanaSKI Klub Česká Třebová7900:39:578
11MB7262Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:40:0410
4ZA7351Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:40:227
12MB7436Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:259
2MD7539Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:40:359
11MC766Herbst ManfredJeseník4100:40:430
3MD7738Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:40:538
4MD7831Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:107
5ZA7947Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:41:126
2ŽJ7978Hlavsová TerezaKlub BIATLONU Letohrad8600:41:129
3ZB8153Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:168
33MA82100Jirásek MilanXXX6400:41:310
13MJ8368Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:41:448
34MA8463Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:42:030
12MC8584Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:42:260
13MC8642Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:42:400
3ŽJ8713Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:148
14MC8891Kubíček JanLitomyšl5000:43:180
13MB8995Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:43:278
4ZB9011Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:387
14MJ9177Mikula MartinKlub BIATLONU Letohrad8700:44:287
4ŽJ9280Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:44:597
5ŽJ9393Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:45:536
14MB9410Krása RomanČeská Třebová5300:46:157
6ŽJ9579Leinweberová MartinaKlub BIATLONU Letohrad8600:47:415
5ZB9641Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:586
7ŽJ9712Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:50:184
15MC9852Krůmer MiroslavOstrov4900:50:190
8ŽJ9918Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:51:173
5MD1001Domanský IvoAVC Praha3800:54:416
9ŽJ10140Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:592
16MC10285Kalous VladimírŽamberk4301:08:260

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód