12.8.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
11.8.2024 | Černovírský kros | - |
13.8.2023 | Černovírský kros | 151 |
14.8.2022 | Černovírský kros | 112 |
15.8.2021 | Černovírský kros | 98 |
16.8.2020 | Černovírský kros | - |
18.8.2019 | Černovírský kros | 123 |
5.8.2018 | Černovírský kros | 104 |
6.8.2017 | Černovírský kros | 151 |
7.8.2016 | Černovírský kros | 132 |
16.8.2015 | Černovírský kros | 146 |
17.8.2014 | Černovírský kros | 173 |
18.8.2013 | Černovírský kros | 183 |
19.8.2012 | Černovírský kros | 185 |
21.8.2011 | Černovírský kros | 182 |
8.8.2010 | Černovírský kros | 164 |
9.8.2009 | Černovírský kros | 190 |
10.8.2008 | Černovírský kros | 149 |
13.8.2006 | Černovírský kros | 141 |
14.8.2005 | Černovírský kros | 137 |
15.8.2004 | Černovírský kros | 49 |
17.8.2003 | Černovírský kros, 2. ročník | 101 |
24.8.2002 | 1. Černovírský kros | 54 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Hübl Radek | 88 | 20 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 14 |
Borek Petr | 70 | 14 |
Nemšák Miroslav | 69 | 13 |
Krupička Miroslav | 53 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 13 |
Jelínek Matěj | 42 | 12 |
Sejkorová Lenka | 63 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Mannlová Jana | 80 | 12 |
Šafář Jaroslav | 51 | 12 |
Nemšáková Anna | 02 | 12 |
Svatoš Otakar | 34 | 12 |
Jelínková Magdalena | 45 | 11 |
Kubišta Oto | 53 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Bubeníček Jiří | 51 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Krátká Anna | 69 | 11 |
Vacarda Vladimír | 59 | 10 |
Moravec Martin | 84 | 10 |
Vondra Vojtěch | 98 | 10 |
Elčkner Lukáš | 01 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 9 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Šimůnek Jan | 03 | 9 |
Brychta Jakub | 08 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Frydrychová Eliška | 01 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Boháč Pankrác | 06 | 8 |
Bogdał Paweł | 76 | 8 |
Grätz Luděk | 58 | 8 |
Hrdinová Kateřina | 00 | 8 |
Hruša Zdeněk | 46 | 8 |
Frydrych Bedřich | 03 | 8 |
Marhold Luboš | 77 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Sontáková Lenka | 91 | 8 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Vítek Miroslav | 72 | 7 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P1 | 1 | 99 | Elčknerová Jana | TJ Sokol Černovír | 04 | 00:00:01 | - |
2 | P1 | 2 | 122 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:01 | - |
3 | P1 | 3 | 163 | Marhold Stanislav | Choceň | 04 | 00:00:01 | - |
4 | P1 | 4 | 157 | Kittlitzová Dorthy-Emilli | Ústí nad Orlicí | 05 | 00:00:01 | - |
5 | P1 | 5 | 500 | Carbová Adéla | Černovír | 05 | 00:00:01 | - |
6 | P1 | 6 | 153 | Smoláková Rita | Iscarex Česká Třebová | 05 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P2 | 1 | 121 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:01 | - |
2 | P2 | 4 | 56 | Soudal Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:00:01 | - |
3 | P2 | 7 | 61 | Mlynář Tomáš | Orel Dolní Dobrouč | 02 | 00:00:01 | - |
4 | P2 | 9 | 115 | Kavínová Štěpánka | Sebranice | 02 | 00:00:01 | - |
5 | P2 | 11 | 71 | Janzová Denisa | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:01 | - |
6 | P2 | 13 | 158 | Hrdina Tomáš | Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:01 | - |
7 | P2 | 15 | 113 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:01 | - |
8 | P2 | 17 | 150 | Nemšáková Anna | TJ Sokol Černovír | 02 | 00:00:01 | - |
9 | P2 | 18 | 89 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:01 | - |
10 | P2 | 19 | 94 | Bartoníčková Veronika | Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:00:01 | - |
11 | P2 | 20 | 180 | Dostálek Vojtěch | Těchonín | 02 | 00:00:01 | - |
12 | P2 | 21 | 178 | Schovanková Natálie | Pardubice | 02 | 00:00:01 | - |
13 | P2 | 22 | 168 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:01 | - |
14 | P2 | 23 | 85 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:01 | - |
15 | P2 | 24 | 176 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:01 | - |
16 | P2 | 25 | 193 | Hladíková Tereza | Červnovír | 03 | 00:00:01 | - |
17 | P2 | 26 | 58 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:01 | - |
18 | P2 | 27 | 151 | Kovářová Jana | Řetůvka | 02 | 00:00:01 | - |
- | P2 | - | 72 | Konývka Šimon | Rychnov nad Kněžnou | 03 | DNF | - |
- | P2 | - | 116 | Cupák Jan | Sebranice | 02 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 107 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:01 | - |
2 | Ž1 | 4 | 120 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:00:01 | - |
3 | Ž1 | 7 | 110 | Hrdinová Kateřina | Ústí nad Orlicí | 00 | 00:00:01 | - |
4 | Ž1 | 9 | 92 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:01 | - |
5 | Ž1 | 11 | 91 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:01 | - |
6 | Ž1 | 13 | 67 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:01 | - |
7 | Ž1 | 15 | 184 | Hrdinová Taťána | Ústí nad Orlicí | 01 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 118 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | 00:00:01 | - |
2 | M1 | 4 | 98 | Elčkner Lukáš | TJ Sokol Černovír | 01 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 7 | 102 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:19 | - |
2 | Ž2 | 10 | 79 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:23 | - |
3 | Ž2 | 14 | 179 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:30 | - |
4 | Ž2 | 18 | 97 | Vondrová Simona | Letohrad | 98 | 00:01:34 | - |
5 | Ž2 | 21 | 75 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:37 | - |
6 | Ž2 | 22 | 96 | Mertová Veronika | Letohrad | 99 | 00:01:42 | - |
7 | Ž2 | 23 | 78 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:01:51 | - |
8 | Ž2 | 24 | 64 | Mlynářová Anna | OREL Dolní Dobrouč | 99 | 00:02:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 60 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:01:15 | - |
2 | M2 | 5 | 106 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:17 | - |
3 | M2 | 13 | 63 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:28 | - |
4 | M2 | 14 | 117 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:30 | - |
5 | M2 | 16 | 114 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:01:32 | - |
6 | M2 | 18 | 59 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:01:34 | - |
7 | M2 | 20 | 87 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:01:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 55 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:01:15 | - |
2 | Ž3 | 7 | 104 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:01:19 | - |
3 | Ž3 | 10 | 155 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:01:23 | - |
4 | Ž3 | 12 | 80 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:01:27 | - |
5 | Ž3 | 16 | 93 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:01:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 109 | Kupec Ladislav | ZŠ Studánka | 96 | 00:01:15 | - |
2 | M3 | 4 | 77 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:01:16 | - |
3 | M3 | 6 | 65 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:01:18 | - |
4 | M3 | 9 | 111 | Krejza Lukáš | Sokol Jamné nad Orlicí | 97 | 00:01:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 4 | 74 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:25 | - |
2 | ŽM | 7 | 69 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:02:56 | - |
3 | ŽM | 9 | 86 | Diblíková Andrea | Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 112 | Krejsa Jan | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 94 | 00:02:09 | - |
2 | MM | 2 | 95 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:02:10 | - |
3 | MM | 3 | 103 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:18 | - |
4 | MM | 5 | 82 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:27 | - |
5 | MM | 6 | 81 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:02:29 | - |
6 | MM | 7 | 84 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:02:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 88 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:00 | - |
2 | ŽS | 5 | 70 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:04:15 | - |
3 | ŽS | 6 | 108 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 54 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:31 | - |
2 | MS | 2 | 100 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:47 | - |
3 | MS | 3 | 66 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 115 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:46 | 103,20 |
2 | MB | 8 | 182 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:17:50 | 102,46 |
3 | MB | 16 | 150 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:18:34 | 94,34 |
4 | MB | 17 | 106 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:18:51 | 91,20 |
5 | MB | 23 | 98 | Dostál Jiří | BC Morava | 64 | 00:19:34 | 83,26 |
6 | MB | 28 | 180 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:20:28 | 73,29 |
7 | MB | 31 | 97 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:21:01 | 67,20 |
8 | MB | 32 | 121 | Václavek Zdeněk | Dlouhá Třebová | 65 | 00:21:04 | 66,65 |
9 | MB | 35 | 76 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:21:13 | 64,98 |
10 | MB | 41 | 157 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:21:54 | 57,42 |
11 | MB | 44 | 101 | Neruda Milan | Horolezci Česká Třebová | 66 | 00:22:35 | 49,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 19 | 167 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:18:55 | 104,93 |
2 | MC | 22 | 156 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:24 | 99,94 |
3 | MC | 25 | 154 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:19:52 | 95,13 |
4 | MC | 27 | 151 | Hejl Jan | TRISTYLE Šumperk | 53 | 00:20:17 | 90,83 |
5 | MC | 29 | 165 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:20:49 | 85,33 |
6 | MC | 34 | 164 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:21:11 | 81,55 |
7 | MC | 43 | 75 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:22:27 | 68,49 |
8 | MC | 50 | 192 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:23:11 | 60,93 |
9 | MC | 55 | 175 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:23:54 | 53,54 |
10 | MC | 58 | 119 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:24:46 | 44,60 |
11 | MC | 59 | 185 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:25:05 | 41,33 |
12 | MC | 63 | 68 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:26:13 | 29,65 |
13 | MC | 65 | 64 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:26:53 | 22,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 46 | 190 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:22:47 | 104,08 |
2 | MD | 53 | 199 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:23:44 | 95,92 |
3 | MD | 61 | 188 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:25:24 | 118,79 |
4 | MD | 64 | 183 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:26:31 | 110,82 |
5 | MD | 73 | 181 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:32:11 | 70,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 36 | 56 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:21:20 | 105,18 |
2 | ZA | 37 | 171 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:21:27 | 105,54 |
3 | ZA | 39 | 123 | Dudková Kateřina | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:21:40 | 103,58 |
4 | ZA | 40 | 96 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:21:42 | 101,83 |
5 | ZA | 45 | 89 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:22:40 | 93,00 |
6 | ZA | 47 | 83 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:22:51 | 105,12 |
7 | ZA | 48 | 169 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:22:59 | 90,11 |
8 | ZA | 49 | 105 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:23:04 | 90,88 |
9 | ZA | 51 | 78 | Tylšová Daniela | TJ Maratonstav Úpice | 78 | 00:23:18 | 87,21 |
10 | ZA | 52 | 184 | Krňávková Eva | Trisk Olomouc | 75 | 00:23:31 | 85,24 |
11 | ZA | 57 | 152 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:24:10 | 79,30 |
12 | ZA | 60 | 161 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:25:08 | 72,15 |
13 | ZA | 61 | 111 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:25:24 | 68,04 |
14 | ZA | 66 | 110 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:26:57 | 55,68 |
15 | ZA | 68 | 200 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:27:20 | 50,38 |
16 | ZA | 74 | 113 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | 00:43:24 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 56 | 92 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:24:03 | 94,88 |
2 | ZB | 67 | 116 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:27:04 | 108,94 |
3 | ZB | 70 | 99 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:29:18 | 107,03 |
4 | ZB | 71 | 191 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:29:36 | 91,06 |
5 | ZB | 72 | 197 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:31:26 | 92,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P1 | 1 | 99 | Elčknerová Jana | TJ Sokol Černovír | 04 | 00:00:01 | - |
2 | P1 | 2 | 122 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:01 | - |
3 | P1 | 3 | 163 | Marhold Stanislav | Choceň | 04 | 00:00:01 | - |
4 | P1 | 4 | 157 | Kittlitzová Dorthy-Emilli | Ústí nad Orlicí | 05 | 00:00:01 | - |
5 | P1 | 5 | 500 | Carbová Adéla | Černovír | 05 | 00:00:01 | - |
6 | P1 | 6 | 153 | Smoláková Rita | Iscarex Česká Třebová | 05 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 112 | Krejsa Jan | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 94 | 00:02:09 | - |
2 | MM | 2 | 95 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:02:10 | - |
3 | MM | 3 | 103 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:18 | - |
1 | ŽM | 4 | 74 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:25 | - |
4 | MM | 5 | 82 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:27 | - |
5 | MM | 6 | 81 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:02:29 | - |
6 | MM | 7 | 84 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:02:56 | - |
2 | ŽM | 7 | 69 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:02:56 | - |
3 | ŽM | 9 | 86 | Diblíková Andrea | Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 54 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:31 | - |
2 | MS | 2 | 100 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:47 | - |
3 | MS | 3 | 66 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:57 | - |
1 | ŽS | 4 | 88 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:00 | - |
2 | ŽS | 5 | 70 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:04:15 | - |
3 | ŽS | 6 | 108 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:38 | - |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 97% Značení závodu: 90% Vyhlášení výsledků: 97% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 95% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 96% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.