Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

26.8.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 26.8.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH a Osadní výbor Svinná

Sociální sítě

Místo konání

hřiště ve Svinné u České Třebové
10.20 - 11.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka hlavní trati 5,7 km, ostatní méně
asfalt a nezpevněné cesty

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 5.300 Kč. Věcné ceny pro dětské kategorie.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Michal Jaško
Svinná 55
560 02 Česká Třebová
Telefon: 602 536 947

E-mailová adresa

jasko@kkh.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2002 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž15138Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:34-
2Ž16149Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:36-
3Ž1997Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:37-
4Ž114178Svobodová EliškaPardubice0300:00:42-
5Ž119157Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:51-
6Ž120151Ptáčková Markétaneregistrována0300:00:51-
7Ž12141Zachařová MarcelaSDH Svinná0100:00:57-
8Ž126174Kopecká PavlaATC Člupek0300:01:04-
9Ž12761Belisario SaraBŠ BCA Jána Nemce0500:01:09-
10Ž130186Celerinová ZuzanaSVK TAT Martin0500:01:15-
11Ž13170Miláčková AndreaSvinná0600:01:21-
12Ž134122Celerinová KateřinaSVK TAT Martin0300:01:42-
13Ž135161Smoláková RitaIscarex Česká Třebová0500:02:18-
Chlapci r.2002 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1193Batěk OndřejČeská Třebová0200:00:30-
2M12127Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:31-
3M13156Gregora FilipLanškroun0200:00:32-
4M1450Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:33-
5M1740Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:36-
6M18160Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
7M11072Rybka LukášČeská Třebová0200:00:38-
8M1112Beránek ŠimonSDH Svinná0200:00:39-
9M11244Vondra JanČeská Třebová0200:00:40-
10M113147Gyombér Martinneregistrován0300:00:41-
11M115106Kašpar LukášTrutnov0400:00:43-
12M11666Martinek OndřejSKI Česká Třebová0300:00:49-
13M117171Zolfl OndřejATC Člupek0300:00:49-
14M118121Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:50-
15M122139Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:58-
16M123150Borek ViktorHorní Čermná0400:00:58-
17M12430Jaško MichalSDH Svinná0400:00:59-
18M12542Zachař LukášSDH Svinná0400:01:00-
19M12855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:11-
20M129152Marhold StanislavChoceň0400:01:11-
21M132158Uma Janneregistrován0400:01:31-
22M133113Zeman DavidTJ - Svitavy0500:01:33-
Děvčata r.01-98 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24166Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:10-
2Z27110Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:17-
3Z28142Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:23-
4Z29180Svobodová EditaPardubice9800:02:25-
5Z21473Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:42-
6Z215143Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:43-
7Z216155Gregorová MonikaLanškroun0000:02:44-
8Z21880Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:02:47-
9Z21978Pirklová Natálieneregistrována9800:02:47-
10Z22069Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:50-
11Z223199Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:02:57-
12Z225120Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:04-
13Z22890Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:11-
14Z229172Zolflová KarolínaATC Člupek0000:03:25-
Chlapci r. 01-98 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:00-
2M22165Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:06-
3M2343Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:09-
4M25146Klejch Adamneregistrován9600:02:12-
5M2638Klumpar KryštofČeská Třebová0000:02:16-
6M210154Gregora JakubLanškroun9800:02:26-
7M211137Borek MatějČeská Třebová0000:02:27-
8M212107Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:38-
9M213159Uma Stanislavneregistrován0000:02:40-
10M21798Kavín MichaelSebranice0100:02:46-
11M22181Krmela MartinSDH Svinná9800:02:51-
12M222167Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:52-
13M224210Hác DanielSDH Svinná9900:03:02-
14M22679Pirkl Tobiášneregistrován0100:03:05-
15M22777Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:08-
-M2-37Jaško DanielSDH Svinná01DNF-
Děvčata r.97-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3648Couralová SimonaJiskra Vír9600:07:55-
2Z3945Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:32-
3Z315164Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:08:52-
4Z321133Poláková AnnaAC Choceň9700:10:52-
5Z323105Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:11:02-
6Z32553Hanušová Martinaneregistrována9700:13:03-
Chlapci r. 97-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31268Václavek JanDlouhá Třebová9600:08:36-
2M31476Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:08:45-
3M32219Tancer PetrSokol Přisnotice9700:10:59-
Děvčata r.95-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4782Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:13-
2Z41617Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:09:19-
3Z41923Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:10:28-
4Z420104Bártová KristýnaAtletika Polička9500:10:34-
5Z42463Maříková LenkaPraha9500:12:45-
Chlapci r. 95-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44163Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:07:43-
2M45141Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:49-
3M4887Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:08:20-
4M413119Lakota AntonínAC Choceň9500:08:38-
5M417132Polák ŠtěpánAC Choceň9500:09:24-
Děvčata r.93-92 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51188Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:35-
2Z518144Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:50-
Chlapci r. 93-92 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5199Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:23-
2M52109Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:37-
3M5386Mohelník PetrAtletika Polička9200:07:42-
4M51089Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:08:33-
5M52615Markowski AdamWKB META Lubliniec - POL9300:27:01-
Junioři 19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8181Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:21:29105,92
2MJ11103Večeře TomášAtletika Polička9000:22:1599,01
3MJ14131Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:4195,08
4MJ61193Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:30:2025,94
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Kosgei Henry C.Keňa8300:18:39107,40
2MA24Kimutai DicksonKeňa8600:18:57104,21
3MA3218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:2988,39
4MA5125Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:3886,88
5MA10209Šutera JosefAtletika Polička7900:21:5174,29
6MA15189Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:22:5762,90
7MA18198Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:23:2957,44
8MA25101Vlček JakubProstějov8600:24:5343,02
9MA26111Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:5342,96
10MA29208Krištof PetrAtletika Polička7500:25:4334,29
11MA35192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1429,03
12MA38140Marhold LubošChoceň7700:26:4922,95
13MA42191Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1418,73
14MA4516Markowski ZbigniewWKB META Lublinec - PL7000:27:5012,49
15MA48136Borek MartinČeská Třebová7200:28:374,39
16MA49135Dostál Vratislavneregistrován7600:28:462,85
17MA52148Borek PetrHorní Čermná7000:28:570,95
18MA559Stanislawczyk JacekWKB META Lubliniec - POL6800:29:180,00
-MA-177Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč71DNF-
-MA-170Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší72DNF-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4123Celerin MilanTAT Martin - SVK6500:20:35101,91
2MB6217Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:5199,34
3MB7205Siegel JosefAC Choceň5800:20:5598,75
4MB9179Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:21:4391,10
5MB12204Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:22:2684,14
6MB1712Szwed KrzysztofWKB META Lublinec - POL6500:23:2175,38
7MB2774Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:0758,32
8MB327Kordziński KazimierzWKB META Lublinec - POL5800:25:5550,60
9MB406Twardzik GrzegorzWKB META Lublinec - POL6700:26:5640,79
10MB41169Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:27:0040,21
11MB43182Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:27:1937,06
12MB54153Marhold StanislavChoceň6600:29:1318,86
13MB69184Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:33:270,00
14MB71215Miřejovský TomášSABZO Praha6100:33:460,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1313Kocyba HenrykWKB META Lublinec - POL5500:22:35104,56
2MC1625Krupka MilanTJ Rumburk5600:23:1299,19
3MC1994Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:3396,25
4MC2095Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:4894,06
5MC21211Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:5393,30
6MC22219Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:0591,61
7MC24187Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:5085,11
8MC33126Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:5875,27
9MC34175Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:1473,06
10MC36212Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:2471,55
11MC53202Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:0448,49
12MC58194Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:5541,11
13MC67201Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:3817,56
Muži D 60 a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M639196Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:51105,20
2M644200Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:29100,59
3M647188Bielčik JindřichLichkov4000:28:2294,21
4M651128Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:28:5490,27
5M660176Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:30:1780,27
6M66331Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:3078,72
7M6643Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:36125,01
8M67336Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:5746,42
9M678203Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:2074,99
Juniorky 19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ30183Vévodová MartinaAK Perná9000:25:49119,97
2ŽJ57134Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:5092,02
3ŽJ62168Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:30:2488,01
Ženy 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM238Golek DianaWKB META Lublinec - POL8300:24:44104,54
2ŽM28195Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:2099,88
3ŽM3139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5295,58
4ŽM37102Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:4089,26
5ŽM46124Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:28:1476,87
6ŽM5656Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:3266,58
7ŽM70185Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:3534,60
8ŽM79100Škochová LucieProstějov8700:39:210,00
Ženy 35 a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS50197Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:51114,58
2ZS5927Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:30:09120,49
3ZS65206Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:31:1099,67
4ZS6634Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:03115,98
5ZS68145Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:33:2085,75
6ZS7235Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:34:5691,92
7ZS7432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:4087,59
8ZS75162Nechvílová MiroslavaChoceň6000:35:5785,93
9ZS76216Felklová JarmilaSalón Zdena6000:36:3781,90
10ZS77207Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:3784,02
Svinovská míle - Muži (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SM1114Vytlačil PetrDlouhá Třebová8300:05:58-
2SM391Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:06:20-
3SM4190Jaško MichalSDH Svinná7500:06:24-
4SM8118Jaško BartolomějSvinná4200:07:58-
Svinovská míle - Ženy (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SZ2129Lněničková JiřinaSvinná7900:06:19-
2SZ5130Jasanská PetraSvinná7700:07:08-
3SZ6115Houdová MartinaČeská Třebová8800:07:30-
4SZ7117Baťková NaďaČeská Třebová7900:07:43-
5SZ947Bartoníčková Miladaneregistrována7700:08:00-
6SZ10116Houdová MiroslavaČeská Třebová6600:08:01-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1193Batěk OndřejČeská Třebová0200:00:30-
2M12127Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:31-
3M13156Gregora FilipLanškroun0200:00:32-
4M1450Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:33-
1Ž15138Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:34-
2Ž16149Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:36-
5M1740Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:36-
6M18160Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
3Ž1997Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:37-
7M11072Rybka LukášČeská Třebová0200:00:38-
8M1112Beránek ŠimonSDH Svinná0200:00:39-
9M11244Vondra JanČeská Třebová0200:00:40-
10M113147Gyombér Martinneregistrován0300:00:41-
4Ž114178Svobodová EliškaPardubice0300:00:42-
11M115106Kašpar LukášTrutnov0400:00:43-
12M11666Martinek OndřejSKI Česká Třebová0300:00:49-
13M117171Zolfl OndřejATC Člupek0300:00:49-
14M118121Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:50-
5Ž119157Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:51-
6Ž120151Ptáčková Markétaneregistrována0300:00:51-
7Ž12141Zachařová MarcelaSDH Svinná0100:00:57-
15M122139Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:58-
16M123150Borek ViktorHorní Čermná0400:00:58-
17M12430Jaško MichalSDH Svinná0400:00:59-
18M12542Zachař LukášSDH Svinná0400:01:00-
8Ž126174Kopecká PavlaATC Člupek0300:01:04-
9Ž12761Belisario SaraBŠ BCA Jána Nemce0500:01:09-
19M12855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:11-
20M129152Marhold StanislavChoceň0400:01:11-
10Ž130186Celerinová ZuzanaSVK TAT Martin0500:01:15-
11Ž13170Miláčková AndreaSvinná0600:01:21-
21M132158Uma Janneregistrován0400:01:31-
22M133113Zeman DavidTJ - Svitavy0500:01:33-
12Ž134122Celerinová KateřinaSVK TAT Martin0300:01:42-
13Ž135161Smoláková RitaIscarex Česká Třebová0500:02:18-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:00-
2M22165Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:06-
3M2343Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:09-
1Z24166Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:10-
4M25146Klejch Adamneregistrován9600:02:12-
5M2638Klumpar KryštofČeská Třebová0000:02:16-
2Z27110Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:17-
3Z28142Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:23-
4Z29180Svobodová EditaPardubice9800:02:25-
6M210154Gregora JakubLanškroun9800:02:26-
7M211137Borek MatějČeská Třebová0000:02:27-
8M212107Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:38-
9M213159Uma Stanislavneregistrován0000:02:40-
5Z21473Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:42-
6Z215143Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:43-
7Z216155Gregorová MonikaLanškroun0000:02:44-
10M21798Kavín MichaelSebranice0100:02:46-
8Z21880Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:02:47-
9Z21978Pirklová Natálieneregistrována9800:02:47-
10Z22069Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:50-
11M22181Krmela MartinSDH Svinná9800:02:51-
12M222167Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:52-
11Z223199Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:02:57-
13M224210Hác DanielSDH Svinná9900:03:02-
12Z225120Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:04-
14M22679Pirkl Tobiášneregistrován0100:03:05-
15M22777Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:08-
13Z22890Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:11-
14Z229172Zolflová KarolínaATC Člupek0000:03:25-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SM1114Vytlačil PetrDlouhá Třebová8300:05:58-
1SZ2129Lněničková JiřinaSvinná7900:06:19-
2SM391Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:06:20-
3SM4190Jaško MichalSDH Svinná7500:06:24-
2SZ5130Jasanská PetraSvinná7700:07:08-
3SZ6115Houdová MartinaČeská Třebová8800:07:30-
4SZ7117Baťková NaďaČeská Třebová7900:07:43-
4SM8118Jaško BartolomějSvinná4200:07:58-
5SZ947Bartoníčková Miladaneregistrována7700:08:00-
6SZ10116Houdová MiroslavaČeská Třebová6600:08:01-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Kosgei Henry C.Keňa8300:18:39107,40
2MA24Kimutai DicksonKeňa8600:18:57104,21
3MA3218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:2988,39
1MB4123Celerin MilanTAT Martin - SVK6500:20:35101,91
4MA5125Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:3886,88
2MB6217Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:5199,34
3MB7205Siegel JosefAC Choceň5800:20:5598,75
1MJ8181Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:21:29105,92
4MB9179Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:21:4391,10
5MA10209Šutera JosefAtletika Polička7900:21:5174,29
2MJ11103Večeře TomášAtletika Polička9000:22:1599,01
5MB12204Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:22:2684,14
1MC1313Kocyba HenrykWKB META Lublinec - POL5500:22:35104,56
3MJ14131Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:4195,08
6MA15189Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:22:5762,90
2MC1625Krupka MilanTJ Rumburk5600:23:1299,19
6MB1712Szwed KrzysztofWKB META Lublinec - POL6500:23:2175,38
7MA18198Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:23:2957,44
3MC1994Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:3396,25
4MC2095Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:4894,06
5MC21211Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:5393,30
6MC22219Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:0591,61
1ŽM238Golek DianaWKB META Lublinec - POL8300:24:44104,54
7MC24187Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:5085,11
8MA25101Vlček JakubProstějov8600:24:5343,02
9MA26111Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:5342,96
7MB2774Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:0758,32
2ŽM28195Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:2099,88
10MA29208Krištof PetrAtletika Polička7500:25:4334,29
1ŽJ30183Vévodová MartinaAK Perná9000:25:49119,97
3ŽM3139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5295,58
8MB327Kordziński KazimierzWKB META Lublinec - POL5800:25:5550,60
8MC33126Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:5875,27
9MC34175Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:1473,06
11MA35192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1429,03
10MC36212Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:2471,55
4ŽM37102Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:4089,26
12MA38140Marhold LubošChoceň7700:26:4922,95
1M639196Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:51105,20
9MB406Twardzik GrzegorzWKB META Lublinec - POL6700:26:5640,79
10MB41169Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:27:0040,21
13MA42191Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1418,73
11MB43182Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:27:1937,06
2M644200Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:29100,59
14MA4516Markowski ZbigniewWKB META Lublinec - PL7000:27:5012,49
5ŽM46124Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:28:1476,87
3M647188Bielčik JindřichLichkov4000:28:2294,21
15MA48136Borek MartinČeská Třebová7200:28:374,39
16MA49135Dostál Vratislavneregistrován7600:28:462,85
1ZS50197Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:51114,58
4M651128Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:28:5490,27
17MA52148Borek PetrHorní Čermná7000:28:570,95
11MC53202Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:0448,49
12MB54153Marhold StanislavChoceň6600:29:1318,86
18MA559Stanislawczyk JacekWKB META Lubliniec - POL6800:29:180,00
6ŽM5656Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:3266,58
2ŽJ57134Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:5092,02
12MC58194Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:5541,11
2ZS5927Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:30:09120,49
5M660176Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:30:1780,27
4MJ61193Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:30:2025,94
3ŽJ62168Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:30:2488,01
6M66331Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:3078,72
7M6643Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:36125,01
3ZS65206Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:31:1099,67
4ZS6634Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:03115,98
13MC67201Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:3817,56
5ZS68145Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:33:2085,75
13MB69184Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:33:270,00
7ŽM70185Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:3534,60
14MB71215Miřejovský TomášSABZO Praha6100:33:460,00
6ZS7235Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:34:5691,92
8M67336Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:5746,42
7ZS7432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:4087,59
8ZS75162Nechvílová MiroslavaChoceň6000:35:5785,93
9ZS76216Felklová JarmilaSalón Zdena6000:36:3781,90
10ZS77207Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:3784,02
9M678203Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:2074,99
8ŽM79100Škochová LucieProstějov8700:39:210,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 77%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 65%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
77%

Názory na závod

Kordziński
mailo13
:) ok
gtwardzik
Pěkný přespolák na rozmanité trati. Příště bych uvítal dodržení doby startu a brzké vyvěšení předběžných výsledků po doběhu.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód