Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

2.9.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 2.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

start u Mateřské školy Sázava u Lanškrouna
9.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin na hřišti v Sázavě

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 7,8 km
Převýšení 375 m
první kilometr po asfaltu, poté polní a lesní cesty s největším převýšením na posledním kilometru

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 13.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
Telefon 731 558 531

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1955

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dostálek Petr6713
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Král Josef4010
Šrutek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538
Čechal Jaroslav618
Borek Petr708

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ568Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:33:45106,22
2MJ640Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:33:48105,93
3MJ1839Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:36:5787,85
4MJ2731Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:40:0969,47
5MJ5342Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:46:3033,01
Muži A 20-39 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Krupička RobertSKI Čenkovice7800:31:09106,59
2MA237Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:32:3997,27
3MA316Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:5096,14
4MA473Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:3891,17
5MA73Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0488,48
6MA1075Řemínek MatějAC Choceň8600:34:3485,37
7MA1122Chlubna JanNové Město na Moravě8400:34:3785,06
8MA1267Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:35:1281,44
9MA1347Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:3279,37
10MA1459Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:35:5876,68
11MA1719Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:3672,75
12MA1977Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:0669,64
13MA2057Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:37:3366,85
14MA2463Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:0657,23
15MA2656Chlup JiříTJ Rychnov7000:39:3354,43
16MA2854Krmela PavelTJ Rychnov7800:40:3947,60
17MA314Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:5346,15
18MA3334Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:41:3541,90
19MA3430Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:41:4940,36
20MA4880Hejduk Jiříneregistrován8000:44:3023,70
21MA5053Marhold LubošChoceň7700:44:5421,21
22MA5218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:2511,80
Muži B 40-49 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB82Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:11104,17
2MB920Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:29102,45
3MB1550Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:0493,38
4MB2212Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:5183,16
5MB251Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:1874,86
6MB3645Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:41:5559,87
7MB4078Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:43:0253,47
8MB4276Šilar TomášPardubice6300:43:2551,27
9MB5555Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:46:4132,56
Muži C 50-59 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2149Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:45106,60
2MC237Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:38:33102,50
3MC2926Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:4990,89
4MC358Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:41:5285,51
5MC3943Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:5680,05
6MC4348Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:2877,32
7MC4666Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4575,86
8MC5825Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:47:4055,80
9MC6052Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:48:1253,07
10MC6261Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:48:1852,55
11MC6358Volf BřetislavLanškroun5200:48:2052,38
12MC7023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2431,55
Muži D 60-69 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1611Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:19120,78
2MD3027Leszkow PetrMK Hlinsko4400:40:5098,57
3MD4729Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:2780,65
4MD7360Novotný JiříKB OEZ Letohrad4500:53:2036,81
5MD7710Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:5714,03
Muži E 70 let a starší (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME595Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:57101,72
2ME6414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:48:4798,28
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3241Vévodová MartinaAK Perná9000:41:34109,13
2ŽJ4135Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:43:19101,10
3ŽJ5138Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:45:4789,77
4ŽJ7132Chejnovská AnnaSKI Skuhrov nad Bělou9100:52:3258,78
5ŽJ7224Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:52:5357,17
6ŽJ7872Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:1532,53
Ženy A 20-34 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3736Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:03103,15
2ZA3813Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:31100,96
3ZA4421Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:43:3695,89
4ZA4528Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4095,58
5ZA5465Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:3881,69
6ZA5717Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:1578,80
7ZA6146Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:48:1374,28
8ZA6662Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:3567,88
9ZA6774Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:50:1065,15
10ZA6970FišerováSKI Čenkovice8400:51:3358,67
11ZA7544Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:55:1541,35
Ženy B 35-49 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4951Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:44:49109,40
2ZB5664Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:47:0499,83
3ZB6571Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1290,76
Ženy C 50 let a starší (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC686Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:18113,15
2ŽC7479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:55:0295,56
3ŽC769Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:56:1191,29
4ŽC7915Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:59:1579,90
Trať 7,8 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Krupička RobertSKI Čenkovice7800:31:09106,59
2MA237Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:32:3997,27
3MA316Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:5096,14
4MA473Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:3891,17
1MJ568Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:33:45106,22
2MJ640Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:33:48105,93
5MA73Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0488,48
1MB82Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:11104,17
2MB920Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:29102,45
6MA1075Řemínek MatějAC Choceň8600:34:3485,37
7MA1122Chlubna JanNové Město na Moravě8400:34:3785,06
8MA1267Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:35:1281,44
9MA1347Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:3279,37
10MA1459Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:35:5876,68
3MB1550Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:0493,38
1MD1611Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:19120,78
11MA1719Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:3672,75
3MJ1839Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:36:5787,85
12MA1977Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:0669,64
13MA2057Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:37:3366,85
1MC2149Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:45106,60
4MB2212Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:5183,16
2MC237Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:38:33102,50
14MA2463Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:0657,23
5MB251Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:1874,86
15MA2656Chlup JiříTJ Rychnov7000:39:3354,43
4MJ2731Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:40:0969,47
16MA2854Krmela PavelTJ Rychnov7800:40:3947,60
3MC2926Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:4990,89
2MD3027Leszkow PetrMK Hlinsko4400:40:5098,57
17MA314Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:5346,15
1ŽJ3241Vévodová MartinaAK Perná9000:41:34109,13
18MA3334Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:41:3541,90
19MA3430Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:41:4940,36
4MC358Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:41:5285,51
6MB3645Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:41:5559,87
1ZA3736Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:03103,15
2ZA3813Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:31100,96
5MC3943Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:5680,05
7MB4078Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:43:0253,47
2ŽJ4135Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:43:19101,10
8MB4276Šilar TomášPardubice6300:43:2551,27
6MC4348Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:2877,32
3ZA4421Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:43:3695,89
4ZA4528Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4095,58
7MC4666Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4575,86
3MD4729Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:2780,65
20MA4880Hejduk Jiříneregistrován8000:44:3023,70
1ZB4951Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:44:49109,40
21MA5053Marhold LubošChoceň7700:44:5421,21
3ŽJ5138Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:45:4789,77
22MA5218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:2511,80
5MJ5342Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:46:3033,01
5ZA5465Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:3881,69
9MB5555Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:46:4132,56
2ZB5664Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:47:0499,83
6ZA5717Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:1578,80
8MC5825Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:47:4055,80
1ME595Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:57101,72
9MC6052Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:48:1253,07
7ZA6146Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:48:1374,28
10MC6261Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:48:1852,55
11MC6358Volf BřetislavLanškroun5200:48:2052,38
2ME6414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:48:4798,28
3ZB6571Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1290,76
8ZA6662Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:3567,88
9ZA6774Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:50:1065,15
1ŽC686Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:18113,15
10ZA6970FišerováSKI Čenkovice8400:51:3358,67
12MC7023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2431,55
4ŽJ7132Chejnovská AnnaSKI Skuhrov nad Bělou9100:52:3258,78
5ŽJ7224Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:52:5357,17
4MD7360Novotný JiříKB OEZ Letohrad4500:53:2036,81
2ŽC7479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:55:0295,56
11ZA7544Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:55:1541,35
3ŽC769Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:56:1191,29
5MD7710Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:5714,03
6ŽJ7872Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:1532,53
4ŽC7915Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:59:1579,90

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Takova organizacni rychlovka se jen tak nevidi.. supr! Navic krasny zavod, proste bez chyby!
kakn
Pěkné béčko v krásné přírodě. Dobré zázemí a péče o závodníky.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód