Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

22.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 22.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Králíky - fotbalový stadion
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 hodin, hlavní závod max. 30 minut před startem

Startovné

dospělí 35 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka hlavní trati 8 km, ostatní méně
Krátké tratě do 1 km - mírný terén okraj města ; ostatní tratě v lesním terénu vrch Lískovec start a cíl - fotbalový stadion; úvodní část všech tratí - asfaltový povrch cca 200 m

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 5.000,- Kč. Finanční ceny v hodnotě 2.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
Beřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
Telefon: 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Mapa tratí

Internetové stránky

http://www.kraliky.cz

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž111Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
2Ž132Fellnerová NatálieFenix Ski team Jeseník0000:00:01-
3Ž153Gregorová MonikaLanškroun0000:00:01-
4Ž174Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:00:01-
5Ž195Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
6Ž1116Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:01-
7Ž1137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
8Ž1158Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
9Ž1179Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
10Ž11910Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:00:01-
Předžáci do 7 let (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1111Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:00:01-
2M1312Bráblík MartinFenix Jeseník0000:00:01-
3M1513Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
4M1714Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:01-
5M1915Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
6M111113Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
7M11316Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
8M11517Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
9M11718Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:01-
10M11919Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
Nejmladší žákyně I. 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2120Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:12-
2Ž2421Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:02:19-
3Ž2522Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:02:19-
4Ž2823Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:20-
5Ž21324Svobodová EditaPardubice9800:02:33-
6Ž21425Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:38-
Nejmladší žáci I. 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2226Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:14-
2M2327Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:17-
3M2528Gregora JakubLanškroun9800:02:19-
4M2729Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:02:20-
5M2930Bráblík MichalFenix Jeseník9800:02:31-
6M21031Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:32-
7M21132Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:33-
8M21233Žalčík KimFenix Ski team Jeseník9900:02:33-
9M21534Kubín VáclavTJ Jiskra Králíky 00:02:39-
10M21635Lésniewsky MateuszSPZ Lubin - Polska 00:02:44-
11M21736Bedeč JanFenix Jeseník9800:02:47-
12M21837Doupovec VáclavFenix Jeseník 00:02:48-
Nejmladší žáci II. 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3243Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:46-
2M3344Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:09-
3M3945Schreier JakubFenix Jeseník9600:04:25-
4M31246Doupovec VojtěchFenix Jeseník 00:05:08-
Nejmladší žákyně II. 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3138Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:46-
2Ž3439Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:11-
3Ž3840Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:04:23-
4Ž31041Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:34-
5Ž313112Říhová PetraSmart Team9300:05:43-
Mladší žákyně 12-13 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM547Civišová AnnaAC Choceň9500:04:12-
2ŽM648Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:04:13-
3ŽM749Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:04:15-
4ŽM1150Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:46-
Mladší žáci 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM151Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:04:38-
2MM252Pňáček TomášFenix Jeseník9400:04:52-
3MM353Král RichardFenix Ski team Jeseník9500:04:58-
4MM554Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:08-
Starší žákyně 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS455Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:01-
Starší žáci 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS156Fellner AdamFenix Jeseník9300:07:47-
2MS257Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:18-
3MS358Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:49-
4MS459Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:55-
5MS560Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:00-
6MS661Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:13-
7MS762Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:10:21-
8MS863Žalčík AlešFenix Jeseník9300:10:29-
Mladší dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Večeře TomášAtletika Polička9000:12:26-
2MD265Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:41-
3MD366Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:12:50-
Starší dorostenci (junioři 18-19 let) (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ172Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:51100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:26:15100,80
2MA294Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:19100,38
3MA395Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3198,82
4MA496Řemínek MatějAC Choceň8600:26:4397,27
5MA597Baďura JanVŠKA VŠB Ostrava 00:27:1693,13
6MA698Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:27:3490,83
7MA799Šutera JosefAtletika Polička7900:28:1086,29
8MA8100Koblic JanOB Vamberk7600:30:3767,72
9MA9101Liésniewski PiortBiegajznami.pl Lubin - POL 00:35:5227,82
10MA10102Říha PetrSmart Team6800:37:5712,11
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB186Siegel JosefAC Choceň5800:18:26107,50
2MB287Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:00101,43
3MB588Fellner MarekFenix Jeseník6500:20:0091,07
4MB689Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:0479,89
5MB890Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:5471,25
6MB1191Hynek VladimírFenix Jeseník5800:22:3464,14
7MB1792Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:24:1846,04
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC480Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:34113,30
2MC781Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:2096,40
3MC982Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:5890,30
4MC1883Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:24:4963,13
5MC1984Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:0261,14
6MC2185Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:2857,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD374Krátký FrantišekViking Králiky4300:19:05126,77
2MD1475Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2787,16
3MD1576Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:3486,07
4MD1677Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:5782,60
5MD2078Bielčik JindřichLichkov4000:25:2070,03
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2773Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:46100,00
Starší dorostenky (juniorky18 - 19 let) (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ467Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:28106,09
2ŽJ5111Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:15:0398,34
3ŽJ669Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:15:1595,57
4ŽJ770Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:5686,38
5ŽJ871Kubínová MarkétaTJ Jiskra Králíky 00:19:0244,97
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10108Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:22:21124,36
2ZA13109Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:49120,63
3ZA25110Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:31:1055,01
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12104Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:22:45121,38
2ZB22105Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:4390,11
3ZB23106Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:26:5688,50
4ZB24107Tomancová IvaFenix Jeseník 00:28:2576,76
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC26103Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:48100,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3138Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:46-
1M3243Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:46-
2M3344Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:09-
2Ž3439Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:11-
1ŽM547Civišová AnnaAC Choceň9500:04:12-
2ŽM648Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:04:13-
3ŽM749Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:04:15-
3Ž3840Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:04:23-
3M3945Schreier JakubFenix Jeseník9600:04:25-
4Ž31041Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:34-
4ŽM1150Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:46-
4M31246Doupovec VojtěchFenix Jeseník 00:05:08-
5Ž313112Říhová PetraSmart Team9300:05:43-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM151Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:04:38-
2MM252Pňáček TomášFenix Jeseník9400:04:52-
3MM353Král RichardFenix Ski team Jeseník9500:04:58-
1ŽS455Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:01-
4MM554Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:08-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS156Fellner AdamFenix Jeseník9300:07:47-
2MS257Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:18-
3MS358Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:49-
4MS459Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:55-
5MS560Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:00-
6MS661Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:13-
7MS762Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:10:21-
8MS863Žalčík AlešFenix Jeseník9300:10:29-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Večeře TomášAtletika Polička9000:12:26-
2MD265Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:41-
3MD366Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:12:50-
1ŽJ467Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:28106,09
2ŽJ5111Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:15:0398,34
3ŽJ669Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:15:1595,57
4ŽJ770Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:5686,38
5ŽJ871Kubínová MarkétaTJ Jiskra Králíky 00:19:0244,97
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ172Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:51100,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB186Siegel JosefAC Choceň5800:18:26107,50
2MB287Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:00101,43
1MD374Krátký FrantišekViking Králiky4300:19:05126,77
1MC480Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:34113,30
3MB588Fellner MarekFenix Jeseník6500:20:0091,07
4MB689Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:0479,89
2MC781Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:2096,40
5MB890Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:5471,25
3MC982Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:5890,30
1ZA10108Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:22:21124,36
6MB1191Hynek VladimírFenix Jeseník5800:22:3464,14
1ZB12104Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:22:45121,38
2ZA13109Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:49120,63
2MD1475Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2787,16
3MD1576Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:3486,07
4MD1677Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:5782,60
7MB1792Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:24:1846,04
4MC1883Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:24:4963,13
5MC1984Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:0261,14
5MD2078Bielčik JindřichLichkov4000:25:2070,03
6MC2185Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:2857,00
2ZB22105Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:4390,11
3ZB23106Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:26:5688,50
4ZB24107Tomancová IvaFenix Jeseník 00:28:2576,76
3ZA25110Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:31:1055,01
1ŽC26103Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:48100,00
1ME2773Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:46100,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:26:15100,80
2MA294Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:19100,38
3MA395Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3198,82
4MA496Řemínek MatějAC Choceň8600:26:4397,27
5MA597Baďura JanVŠKA VŠB Ostrava 00:27:1693,13
6MA698Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:27:3490,83
7MA799Šutera JosefAtletika Polička7900:28:1086,29
8MA8100Koblic JanOB Vamberk7600:30:3767,72
9MA9101Liésniewski PiortBiegajznami.pl Lubin - POL 00:35:5227,82
10MA10102Říha PetrSmart Team6800:37:5712,11

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód