Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

23.9.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 23.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Jungmannovy sady, Vysoké Mýto
10.00 - 13.00 hodin

Startovné

Dospělí 50,- Kč
Mládež 30,- Kč

Popis tratě

Délka 5 km
Okruh v historické části města, beton

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 8.000 Kč.
Finanční ceny v hodnotě 6.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Dejdar
Českých Bratří 743
566 01 Vysoké Mýto
Telefon: 465 423 854, 720 287 480

E-mailová adresa

lukasdejdar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2344

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Vondra Vojtěch9810
Šimůnková Pavla7710
Kopecký Libor5610
Kouřil Tomáš9310
Kopecký Jan9010
Doskočil Jan9710
Kozáková Denisa799
Šafář Jaroslav519
Smolák Petr949
Matyášová Jana659
Gregora Filip029
Nechvíl Petr919
Smoláková Alexandra989
Boháč Bonifác018
Smoláková Valérie938
Bielčik Jindřich408
Borková Agáta028
Brychta Jakub088
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Razým Jan578
Keprtová Miloslava488
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Pokorný Milan647
Razým Lukáš797
Šimůnek Jan827
Dudycha Jakub057
Řemínek Matěj867
Borek Petr707
Stránská Adéla917
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Šimůnek Jan037
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Spilko Zdeněk647
Stránská Michaela977
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Gregorová Monika007
Nechvílová Miroslava607
Jirásková Eva647
Doskočilová Eliška007
Krsek Jaroslav516

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2000-2001 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Bauerová LenkaPříluka0000:00:40-
2Ž123Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:41-
3Ž134Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:42-
4Ž145Duchoslavová SabinaAC Vysoké Mýto0000:00:43-
5Ž156Gregorová MonikaLanškroun0000:00:44-
6Ž167Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:44-
7Ž1128Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:49-
8Ž1139Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:51-
9Ž11410Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:55-
Chlapci r. 2000-2001 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1611Boháč BonifácMěstské lesy Vysoké Mýto0100:00:44-
2M1812Metelka OndřejHradec Králové0100:00:45-
3M1913Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:46-
4M11014Dolejší AdamVysoké Mýto0000:00:47-
5M11115Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:48-
6M11416Dolejší DanielVysoké Mýto0000:00:55-
7M11617Faltejsek JaromírVysoké Mýto0000:00:59-
Dívky r. 1998-1999 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2118Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:33-
2Ž2319Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:43-
3Ž2520Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:44-
4Ž2721Voleská KláraVysoké Mýto9800:02:57-
5Ž2922Svobodová EditaPardubice9800:03:00-
6Ž21023Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:06-
7Ž21124Jelenová KateřinaVysoké Mýto9900:03:27-
8Ž21225Jetmarová MonikaVysoké Mýto9800:03:35-
Chlapci r. 1998-1999 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2126Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:33-
2M2327Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:43-
3M2628Gregora JakubLanškroun9800:02:47-
4M2729Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:57-
Dívky r. 1996-1997 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3230Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:11-
2Ž3331Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:12-
3Ž3732Bauerová DenisaVysoké Mýto9700:03:36-
4Ž3833Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:41-
5Ž3934Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:50-
6Ž31035Poláková AnnaAC Choceň9700:04:07-
7Ž31236Jetmarová MichaelaVysoké Mýto9600:04:27-
Chlapci r. 1996-1997 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3137Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:08-
2M3438Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:21-
3M3539Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:23-
4M3640Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:25-
5M31141Dick Adamneregistrován9700:04:09-
6M31342Makovský MichalTJ - Svitavy9600:04:42-
Žákyně mladší r. 1994-1995 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM343Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:10-
2ŽM644Tesařová HedvikaAC Choceň9400:05:31-
3ŽM845Civišová AnnaAC Choceň9500:06:08-
4ŽM946Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:06:44-
Žáci mladší r. 1994-1995 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM147Vondra DavidLetohrad9400:04:47-
2MM248Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:51-
3MM349Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:10-
4MM550Voleský KryštofVysoké Mýto9500:05:24-
5MM751Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:47-
Žákyně starší r. 1992-1993 (trať 1,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS152Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:05:15-
2ŽS253Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:29-
3ŽS354Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:07-
4ŽS455Klementová MichaelaVysoké Mýto9400:06:53-
Žáci starší r. 1992-1993 (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS156Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:28-
2MS257Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:08:41-
3MS358Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:51-
4MS459Staněk TomášOsík Litomyšl9200:09:30-
5MS560Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:38-
Dorostenky r. 1990-1991 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:09:42110,32
2ŽD262Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:09:54106,41
Dorostenci r. 1990-1991 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD165Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:54-
2MD266Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:10:01-
3MD367Nikl LukášAC Choceň9100:10:04-
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ968Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:55128,09
2MJ3269Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:21:3493,07
3MJ4270Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:23:0378,84
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA383Krupička RobertSKI Čenkovice7800:16:23105,02
2MA484Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:5099,67
3MA585Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:17:1295,31
4MA686Řemínek MatějAC Choceň8600:17:2293,32
5MA887Lorenc TomášAtletika Polička8600:17:4888,17
6MA1088Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:17:5985,98
7MA1389Šutera JosefAtletika Polička7900:18:0684,60
8MA1490Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:18:3578,84
9MA1591Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:3778,45
10MA1792Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:19:1371,31
11MA1993Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:3666,74
12MA2094Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:4265,55
13MA2495Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:20:3455,24
14MA3396Krištof PetrAtletika Polička7500:21:4141,95
15MA3497Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:5339,57
16MA3698Marhold LubošChoceň7700:22:2333,62
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB799Siegel JosefAC Choceň5800:17:39113,72
2MB12100Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:18:05109,15
3MB27101Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:0777,13
4MB31102Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:2573,97
5MB38103Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:22:3162,36
6MB49104Pokorný MilanSK Vraclav6400:24:5137,73
7MB56105Klement LadislavVysoké Mýto6100:28:073,25
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11106Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:18:01111,07
2MC18107Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:2696,21
3MC21108Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:4692,72
4MC22109Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:4892,37
5MC25110Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:4382,76
6MC26111Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:20:5580,66
7MC28112Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:1577,16
8MC29113Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:1976,46
9MC36114Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:2365,28
10MC39115Němec JanTJ Sokol Osík5100:22:3263,71
11MC41116Roček FrantišekDobříkov5500:22:4361,78
12MC46117Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:23:2853,92
13MC50118Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:25:0137,66
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD35119Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:04105,06
2MD40120Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:22:3999,90
3MD43121Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:1295,04
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME48122Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:28113,88
2ME56123Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:28:0786,12
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ163Oupicová IrenaAC Vysoké Mýto8800:11:0583,27
2ŽJ264Solilová IvaVysoké Mýto8800:11:4869,26
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2371Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:25117,30
2ZA4372Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:1292,39
3ZA4573Fišerová MartinaSKI Čenkovice8400:23:2690,31
4ZA4774Marholdová LucieChoceň8300:24:2781,21
5ZA5475Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:27:2354,96
Ženy B 35 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1676Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:46128,40
2ZB3077Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:21:23104,47
3ZB5178Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:25:2867,13
4ZB5280Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:2558,45
5ZB5379Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:26:29109,53
6ZB5581Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:29100,00
7ZB5882Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:0890,47
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Bauerová LenkaPříluka0000:00:40-
2Ž123Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:41-
3Ž134Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:42-
4Ž145Duchoslavová SabinaAC Vysoké Mýto0000:00:43-
5Ž156Gregorová MonikaLanškroun0000:00:44-
6Ž167Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:44-
1M1611Boháč BonifácMěstské lesy Vysoké Mýto0100:00:44-
2M1812Metelka OndřejHradec Králové0100:00:45-
3M1913Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:46-
4M11014Dolejší AdamVysoké Mýto0000:00:47-
5M11115Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:48-
7Ž1128Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:49-
8Ž1139Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:51-
6M11416Dolejší DanielVysoké Mýto0000:00:55-
9Ž11410Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:55-
7M11617Faltejsek JaromírVysoké Mýto0000:00:59-
Trať 0,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2118Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:33-
1M2126Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:33-
2Ž2319Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:43-
2M2327Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:43-
3Ž2520Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:44-
3M2628Gregora JakubLanškroun9800:02:47-
4M2729Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:57-
4Ž2721Voleská KláraVysoké Mýto9800:02:57-
5Ž2922Svobodová EditaPardubice9800:03:00-
6Ž21023Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:06-
7Ž21124Jelenová KateřinaVysoké Mýto9900:03:27-
8Ž21225Jetmarová MonikaVysoké Mýto9800:03:35-
Trať 0,98 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3137Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:08-
1Ž3230Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:11-
2Ž3331Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:12-
2M3438Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:21-
3M3539Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:23-
4M3640Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:25-
3Ž3732Bauerová DenisaVysoké Mýto9700:03:36-
4Ž3833Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:41-
5Ž3934Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:50-
6Ž31035Poláková AnnaAC Choceň9700:04:07-
5M31141Dick Adamneregistrován9700:04:09-
7Ž31236Jetmarová MichaelaVysoké Mýto9600:04:27-
6M31342Makovský MichalTJ - Svitavy9600:04:42-
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM147Vondra DavidLetohrad9400:04:47-
2MM248Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:51-
1ŽM343Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:10-
3MM349Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:10-
4MM550Voleský KryštofVysoké Mýto9500:05:24-
2ŽM644Tesařová HedvikaAC Choceň9400:05:31-
5MM751Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:47-
3ŽM845Civišová AnnaAC Choceň9500:06:08-
4ŽM946Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:06:44-
Trať 1,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS152Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:05:15-
2ŽS253Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:29-
3ŽS354Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:07-
4ŽS455Klementová MichaelaVysoké Mýto9400:06:53-
Trať 2,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS156Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:28-
2MS257Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:08:41-
3MS358Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:51-
4MS459Staněk TomášOsík Litomyšl9200:09:30-
5MS560Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:38-
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:09:42110,32
2ŽD262Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:09:54106,41
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD165Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:54-
2MD266Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:10:01-
3MD367Nikl LukášAC Choceň9100:10:04-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ163Oupicová IrenaAC Vysoké Mýto8800:11:0583,27
2ŽJ264Solilová IvaVysoké Mýto8800:11:4869,26
1MA383Krupička RobertSKI Čenkovice7800:16:23105,02
2MA484Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:5099,67
3MA585Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:17:1295,31
4MA686Řemínek MatějAC Choceň8600:17:2293,32
1MB799Siegel JosefAC Choceň5800:17:39113,72
5MA887Lorenc TomášAtletika Polička8600:17:4888,17
1MJ968Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:55128,09
6MA1088Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:17:5985,98
1MC11106Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:18:01111,07
2MB12100Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:18:05109,15
7MA1389Šutera JosefAtletika Polička7900:18:0684,60
8MA1490Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:18:3578,84
9MA1591Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:3778,45
1ZB1676Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:46128,40
10MA1792Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:19:1371,31
2MC18107Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:2696,21
11MA1993Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:3666,74
12MA2094Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:4265,55
3MC21108Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:4692,72
4MC22109Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:4892,37
1ZA2371Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:25117,30
13MA2495Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:20:3455,24
5MC25110Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:4382,76
6MC26111Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:20:5580,66
3MB27101Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:0777,13
7MC28112Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:1577,16
8MC29113Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:1976,46
2ZB3077Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:21:23104,47
4MB31102Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:2573,97
2MJ3269Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:21:3493,07
14MA3396Krištof PetrAtletika Polička7500:21:4141,95
15MA3497Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:5339,57
1MD35119Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:04105,06
16MA3698Marhold LubošChoceň7700:22:2333,62
9MC36114Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:2365,28
5MB38103Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:22:3162,36
10MC39115Němec JanTJ Sokol Osík5100:22:3263,71
2MD40120Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:22:3999,90
11MC41116Roček FrantišekDobříkov5500:22:4361,78
3MJ4270Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:23:0378,84
2ZA4372Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:1292,39
3MD43121Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:1295,04
3ZA4573Fišerová MartinaSKI Čenkovice8400:23:2690,31
12MC46117Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:23:2853,92
4ZA4774Marholdová LucieChoceň8300:24:2781,21
1ME48122Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:28113,88
6MB49104Pokorný MilanSK Vraclav6400:24:5137,73
13MC50118Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:25:0137,66
3ZB5178Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:25:2867,13
4ZB5280Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:2558,45
5ZB5379Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:26:29109,53
5ZA5475Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:27:2354,96
6ZB5581Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:29100,00
7MB56105Klement LadislavVysoké Mýto6100:28:073,25
2ME56123Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:28:0786,12
7ZB5882Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:0890,47

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 92%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

vše bez nejmenší chyby - super
martin.rybka
MOc pekny zavod a taky krasny ceny davam 99 procent
Vondra43
Ta divácky atraktivní trasa běhu moc diváků nepřilákala. Náhodní kolemjdoucí byli spíš překvapeni. Asi by to chtělo příště nějak odlišit, třeba kužely. Měl jsem obavy z kolize s chodci. Závod se mi líbil i zázemí v pakru a u školy.
Skvělý závod, parádní komentátor, organizačně velmi dobré. Závod se mi moc líbil.:-))
xbadmanx
Moc hezký závod, chtělo by to akorát počítadlo kol, jinak super, líbilo se mi.
greatone

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód