hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí

7.10.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí
  • datum konání: 7.10.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště u školy
10.00 - 11.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin (nejpozději 30 minut před startem kategorie) v místě startu

Startovné

dospělí 35,- Kč
mládež 20,- Kč

Popis tratě

Délka hlavní trati 10 km, ostatní méně
Krátké tratě do 2 km jsou rovinaté, po loukách, elší tratě zpočátku po rovině, po 600 m ostré stoupání a pak po polních cestách, loukách a krátké úseky i po asfaltě v kopcovitém terénu. Trať 5 km převýšení 60 m, muži A běží 2krát.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 5.000 Kč. Finanční ceny v hodnotě 2.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol
561 82 Klášterec nad Orlicí
Telefon: 721 955 026, 465 637 385

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.unas.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice-
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3005

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6212
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Gregora Filip0211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Fajfr František7210
Martincová Kristýna9310
Borková Agáta029
Divíšek Jan009
Bielčik Jindřich409
Gregorová Monika009
Hanuš Petr649
Strnad Adam009
Borek Petr709
Novotný Přemysl599
Koblížek Jindřich489
Borek Viktor049
Sejkorová Lenka639
Krátká Anna699
Mikyska Tomáš009
Leicht Jiří499
Sontáková Lenka919
Nechvílová Miroslava609
Gregorová Michaela048
Matyášová Jana658
Nechvíl Petr918
Faltusová Kateřina998
Keprtová Miloslava488
Strnad Tomáš698
Novotná Dora978
Stránská Michaela978
Krunčík Pavel858
Šimůnek Jan498
Stránská Adéla918
Vacek Martin698
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Kubelka Tomáš938
Kalous Zdeněk048
Kalousová Jitka087
Štumpf Eduard807
Kánská Lucie047
Čerenkova Petra997
Gregor Jan047
Marek Lukáš027
Gregora Zdenek737
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Minižactvo r. 2002 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11156Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:00-
1D11172Ševčíková NelaKlášterec nad Orlicí0300:00:00-
1D11171Hebrová JulieKlášterec nad Orlicí0500:00:00-
1D11170Hebrová AlžbětaKlášterec nad Orlicí0500:00:00-
1D11169Hebr FrantišekKlášterec nad Orlicí0300:00:00-
1D11168Faltusová AdélaŽamberk0200:00:00-
1D11167Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:00-
1D11166Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:00-
1D11165Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:00:00-
1D11164Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:00-
1D11163Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:00-
1D11162Gregora FilipLanškroun0200:00:00-
1D11161Chmelíčková ZuzanaSpartak OEZ Letohrad0200:00:00-
1D11160Królová DanielaFenix SKI Team Jeseník0300:00:00-
1D11159Valenta KarelJablonné nad Orlicí0300:00:00-
1D11158Neugebauerová BarboraSK Žamberk0500:00:00-
1D11157Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:00-
1D11173Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:00:00-

Předžákyně r. 2000-2001 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž132Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:33-
2Ž143Gregorová MonikaLanškroun0000:01:34-
3Ž174Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:01:39-
4Ž185Borovičková ValerieSK Žamberk0000:01:41-
5Ž1116Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:01:43-
6Ž1137Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:45-
7Ž1148Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:47-
8Ž1159Tomanová KateřinaOEZ Letohrad0100:01:52-
9Ž11710Fellnerová NatálieFenix Ski team Jeseník0000:02:05-

Předžáci r. 2000-2001 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1111Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:22-
2M1212Bráblík MartinFenix Jeseník0000:01:28-
3M1413Divíšek JanSokol Klášterec nad Orlicí0000:01:34-
4M1614Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:01:35-
5M1815Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:41-
6M11016Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:42-
7M11217Vlk JakubSokol Klášterec nad Orlicí0000:01:44-
8M11618Vessa OliverFenix SKI Team Jeseník0000:02:03-

Žákyně nejmladší r. 1998-1999 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2519Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:11-
2Ž21120Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:24-
3Ž21221Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:03:27-
4Ž21422Vondrová SimonaLetohrad9800:03:31-
5Ž21623Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:03:33-
6Ž21724Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:34-
7Ž22125Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:03:43-
8Ž22226Faltusová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9900:03:46-
9Ž22327Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:03:49-
10Ž22628Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:04:07-
11Ž22929Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:04:19-
-Ž2-30Vessová NatálieFenix SKI Team Jeseník98DNF-

Žáci nejmladší r. 1998-1999 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:54-
2M2232Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:56-
3M2333Gregora JakubLanškroun9800:03:02-
4M2434Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:03:05-
5M2635Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:03:13-
6M2736Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:15-
7M2837Bráblík MichalFenix Jeseník9800:03:16-
8M2938Žalčík KimFenix Ski team Jeseník9900:03:16-
9M21039Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:17-
10M21240Procházka VojtěchSK Žamberk9900:03:27-
11M21441Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:31-
12M21842Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:03:36-
13M21943Bedeč JanFenix Jeseník9800:03:38-
14M22044Lauterbach DavidSK Žamberk9800:03:39-
15M22445Nohel TomášFenix SKI Team Jeseník9900:03:54-
16M22546Król LeošFenix SKI Team Jeseník9900:04:04-
17M22647Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:04:07-
18M22848Ševčík JakubTJ Klášterec nad Orlicí9900:04:14-

Žákyně mladší r. 1996-1997 (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3149Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:42-
2Ž3250Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:45-
3Ž3351Kulhavá EliškaŽamberk9600:03:50-
4Ž3452Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:03:56-
5Ž3553Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:04:04-
6Ž3654Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:04:08-
7Ž3755Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:04:20-
8Ž3856Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:21-
9Ž3957Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:04:22-
10Ž31058Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:04:33-
11Ž31159Lukáčová MonikaFenix SKI Team Jeseník9600:04:50-
12Ž31260Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:05:58-

Žáci mladší r. 1996-1997 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3161Halbrštát TomášAC Choceň9600:07:55-
2M3262Holubář BartolomějSpartak OEZ Letohrad9600:08:05-
3M3363Marcinov DavidFenix SKI Team Jeseník9600:08:12-
4M3564Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:08:35-
5M3765Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:08:48-
6M3866Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:08:50-
7M3967Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:08:52-
8M31068Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:08:56-
9M31169Pňáček JanFenix SKI Team Jeseník9600:09:04-
10M31270Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:09:05-
11M31371Neugebauer TomášSK Žamberk9600:09:13-
12M31572Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník9700:09:32-
13M31873Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad9700:10:33-
14M32174Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:11:37-

Žákyně starší r. 1994-1995 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM475Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:15-
2ŽM676Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:08:46-
3ŽM1477Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:09:27-
4ŽM1678Civišová AnnaAC Choceň9500:09:53-
5ŽM1779Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:10:32-
6ŽM1980Cirjaková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9500:11:02-
7ŽM2081Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:11:09-
8ŽM2282Ignačáková JarmilaFenix SKI Team Jeseník9500:12:03-

Žáci starší r. 1994-1995 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM183Vondra DavidLetohrad9400:10:41-
2MM284Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:10:57-
3MM385Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:11:02-
4MM886Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:12:45-

Dorostenky mladší r. 1992-1993 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS487Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:11:10-
2ŽS588Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:12-
3ŽS689Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:13-
4ŽS790Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk9300:11:14-
-ŽS-91Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad93DNF-
-ŽS-92Faltusová KristýnaSpartak OEZ Letohrad93DNF-
-ŽS-93Tomanová VeronikaSpartak OEZ Letohrad93DNF-
-ŽS-94Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad93DNF-

Dorostenci mladší r. 1992-1993 (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS195Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:16:20-
2MS296Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:17:08-
3MS397Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:17:28-
4MS498Mohelník PetrAtletika Polička9200:17:32-
5MS599Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:18:38-
6MS8100Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:21:42-
7MS10101Šalčík AlešFenix SKI Team Jeseník9300:26:10-

Dorostenky starší r. 1990-1991 (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD6102Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:19:29-
2ŽD7103Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:19:30-
3ŽD9104Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:22:49-

Dorostenci starší r. 1990-1991 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3105Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:16:57-
2MD4106Vařeka MartinŽamberk9100:17:15-
3MD5107Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:17:28-
4MD6108Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:38-
5MD7109Syrovátka JakubLetohrad9100:17:40-
6MD9110Nikl LukášAC Choceň9100:18:23-

Muži A 18-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Moravec OndřejSKP Jablonex8400:33:01101,97
2MA2119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:11100,97
3MA3120Řemínek MatějAC Choceň8600:33:5097,07
4MA4121Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:35:0789,37
5MA5122Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:35:2487,67
6MA6123Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:35:5984,17
7MA7124Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:36:1782,37
8MA8125Sejkora KarelAtletika Polička8800:36:53103,73
9MA9126Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:5778,37
10MA10127Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:37:0277,87
11MA11128Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:38:1796,27
12MA12129Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:38:2569,58
13MA13130Strnad TomášSK Žamberk6900:39:4861,28
14MA14131Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:41:0353,78
15MA15132Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:41:0453,73
16MA16133Marhold LubošChoceň7700:44:3932,19

Muži B 40-49 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1134Krejčí JaromírSokol Klášterec nad Orlicí6600:16:43113,28
2MB8135Tarant JiříPraha5800:18:0997,27
3MB10136Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:5189,45
4MB12137Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:1485,17
5MB13138Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:19:1585,08
6MB14139Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:2483,31
7MB19140Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:20:2771,58
8MB21141Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:20:4967,48
9MB33142Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:26:500,28

Muži C 50-59 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2143Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:16:45117,99
2MC11144Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:5794,08
3MC15145Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:3187,93
4MC17146Skalický JiříŽamberk5000:20:0481,95
5MC18147Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:20:1579,96
6MC22148Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:20:5772,35
7MC25149Koblížek JindřichSK Žamberk4800:22:0260,58
8MC27150Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:22:4452,97
9MC28151Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:1846,82
10MC31152Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:0238,85

Muži D 60 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD23153Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:18100,08
2MD24154Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:21:1999,92
3MD35155Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:32100,00

Ženy A 18-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16111Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:19:49122,36
2ZA19112Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:27116,68
3ZA30113Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:23:40100,00
4ZA32114Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:26:4060,96

Ženy B 35 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:21104,66
2ZB29116Kulhavá JarmilaOB Žamberk6700:23:2595,34
3ZB34117Nechvílová MiroslavaChoceň6000:27:16100,00

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:54-
2M2232Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:56-
3M2333Gregora JakubLanškroun9800:03:02-
4M2434Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:03:05-
1Ž2519Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:11-
5M2635Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:03:13-
6M2736Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:15-
7M2837Bráblík MichalFenix Jeseník9800:03:16-
8M2938Žalčík KimFenix Ski team Jeseník9900:03:16-
9M21039Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:17-
2Ž21120Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:24-
10M21240Procházka VojtěchSK Žamberk9900:03:27-
3Ž21221Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:03:27-
4Ž21422Vondrová SimonaLetohrad9800:03:31-
11M21441Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:31-
5Ž21623Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:03:33-
6Ž21724Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:34-
12M21842Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:03:36-
13M21943Bedeč JanFenix Jeseník9800:03:38-
14M22044Lauterbach DavidSK Žamberk9800:03:39-
7Ž22125Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:03:43-
8Ž22226Faltusová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9900:03:46-
9Ž22327Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:03:49-
15M22445Nohel TomášFenix SKI Team Jeseník9900:03:54-
16M22546Król LeošFenix SKI Team Jeseník9900:04:04-
10Ž22628Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:04:07-
17M22647Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:04:07-
18M22848Ševčík JakubTJ Klášterec nad Orlicí9900:04:14-
11Ž22929Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:04:19-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3149Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:42-
2Ž3250Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:45-
3Ž3351Kulhavá EliškaŽamberk9600:03:50-
4Ž3452Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:03:56-
5Ž3553Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:04:04-
6Ž3654Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:04:08-
7Ž3755Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:04:20-
8Ž3856Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:21-
9Ž3957Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:04:22-
10Ž31058Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:04:33-
11Ž31159Lukáčová MonikaFenix SKI Team Jeseník9600:04:50-
12Ž31260Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:05:58-

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM183Vondra DavidLetohrad9400:10:41-
2MM284Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:10:57-
3MM385Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:11:02-
1ŽS487Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:11:10-
2ŽS588Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:12-
3ŽS689Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:13-
4ŽS790Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk9300:11:14-
4MM886Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:12:45-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1134Krejčí JaromírSokol Klášterec nad Orlicí6600:16:43113,28
1MC2143Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:16:45117,99
1MD3105Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:16:57-
2MD4106Vařeka MartinŽamberk9100:17:15-
3MD5107Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:17:28-
4MD6108Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:38-
5MD7109Syrovátka JakubLetohrad9100:17:40-
2MB8135Tarant JiříPraha5800:18:0997,27
6MD9110Nikl LukášAC Choceň9100:18:23-
3MB10136Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:5189,45
2MC11144Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:5794,08
4MB12137Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:1485,17
5MB13138Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:19:1585,08
6MB14139Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:2483,31
3MC15145Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:3187,93
1ZA16111Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:19:49122,36
4MC17146Skalický JiříŽamberk5000:20:0481,95
5MC18147Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:20:1579,96
7MB19140Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:20:2771,58
2ZA19112Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:27116,68
8MB21141Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:20:4967,48
6MC22148Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:20:5772,35
1MD23153Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:18100,08
2MD24154Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:21:1999,92
7MC25149Koblížek JindřichSK Žamberk4800:22:0260,58
1ZB26115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:21104,66
8MC27150Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:22:4452,97
9MC28151Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:1846,82
2ZB29116Kulhavá JarmilaOB Žamberk6700:23:2595,34
3ZA30113Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:23:40100,00
10MC31152Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:0238,85
4ZA32114Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:26:4060,96
9MB33142Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:26:500,28
3ZB34117Nechvílová MiroslavaChoceň6000:27:16100,00
3MD35155Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:32100,00

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Moravec OndřejSKP Jablonex8400:33:01101,97
2MA2119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:11100,97
3MA3120Řemínek MatějAC Choceň8600:33:5097,07
4MA4121Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:35:0789,37
5MA5122Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:35:2487,67
6MA6123Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:35:5984,17
7MA7124Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:36:1782,37
8MA8125Sejkora KarelAtletika Polička8800:36:53103,73
9MA9126Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:5778,37
10MA10127Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:37:0277,87
11MA11128Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:38:1796,27
12MA12129Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:38:2569,58
13MA13130Strnad TomášSK Žamberk6900:39:4861,28
14MA14131Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:41:0353,78
15MA15132Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:41:0453,73
16MA16133Marhold LubošChoceň7700:44:3932,19

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 30%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
61%

Názory na závod

Dobrý den, prosím o korekci u Lucie Dvořáčkové, kategorie nejmladší žákyně, ročník 1998 - běhá za oddíl AC Choceň a ne jak je chybně napsáno Mars Svratka. Děkuji za opravu Jiří Dvořáček, AC Choceň.
jdvoracek154
Prosim vas budou tady fotky z tohoto zavodu?D.V
Vondra43
Mame bohuzel jen fotky z vyhlaseni vysledku.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód