Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh v Damníkově

1.12.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh v Damníkově
  • datum konání: 1.12.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10.30 hodin

Přihlášky

od 9.00 do 10.15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

délka: 4,2 km, převýšení: 220 m
Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AO TJ Sokol Damníkov
Jiří Machytka
561 23 Damníkov 23
tel. 723 398 817

Internetové stránky

http://kurty.xv.cz

E-mailová adresa

kaja.fabian@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.12.2020Čertovský běh-
7.12.2019Čertovský běh-
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh v Damníkově

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1466

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4619
Keprtová Miloslava4817
Vacek Martin6916
Stránský Aleš6016
Šebek Michal8416
Ptáček Ondřej8916
Krupička Miroslav5315
Švec Miroslav5214
Svatoš Otakar3414
Šafář Jaroslav5113
Doleček Josef7913
Červ Miloslav5013
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Šimůnek Jan4912
Dušková Lenka8011
Štyndl Miroslav5711
Jirásková Eva6411
Bielčik Jindřich4010
Šimůnková Pavla7710
Sejkorová Lenka6310
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Ptáček Jakub969
Kubišta Oto538
Ptáček Josef878
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Kačerovský Michal698
Dobšíček Pavel808
Horáček Michal758
Živný Marek918
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Šembera Petr517
Šimůnková Zdena587
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Razým Jan577
Buriánek Roman657
Sedláček Roman647
Jirásková Bára917
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Ehrig Rudolf487
Černá Markéta707
Vítek Miroslav727

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ956Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:16:40104,64
2MJ1517Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:03100,19
3MJ1959Večeře TomášAtletika Polička9000:17:2995,17
4MJ2168Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:17:4492,14
5MJ2723Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:18:0188,97
6MJ2863Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:18:0188,86
7MJ3773Vinter JanLanškroun8900:18:5278,87
8MJ4160Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:2971,68
9MJ4922Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:19:5865,96
10MJ5113Kubík JakubVosivejvanovice9300:20:0464,83
11MJ5389Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:1662,48
12MJ6090Ptáček JakubAnenská Studánka9600:20:5355,37
13MJ6145Krejsar JosefSokol Damníkov9000:20:5754,59
14MJ7593Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:22:3635,11
15MJ8691Balcar TomášAnenská Studánka9200:25:540,00
16MJ8943Krejsar PatrikSokol Damníkov9600:28:000,00
17MJ9192Balcar MartinAnenská Studánka9600:30:220,00
18MJ9244Pecháček PetrTJ Damníkov9700:30:370,00
Muži A 20-39 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Brýdl PavelNové Město nad Metují8000:14:21105,44
2MA248Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:14:5597,73
3MA340Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:5996,83
4MA587Řemínek MatějAC Choceň8600:15:3588,69
5MA738Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:0083,13
6MA883Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:3375,79
7MA1132Bielčik PetrLichkov7100:16:4373,37
8MA1253Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4872,24
9MA162Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:17:1665,89
10MA1757Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:2065,17
11MA1872Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:2563,97
12MA2482Chlup JiříTJ Rychnov7000:17:5756,67
13MA308Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:18:1253,28
14MA3481Krmela PavelTJ Rychnov7800:18:4346,27
15MA3851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:0341,78
16MA4579Švec MartinTJ Damníkov7000:19:4532,40
17MA4686Marhold LubošChoceň7700:19:4931,42
18MA5519Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:2822,59
19MA5818Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:3820,33
20MA6467Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:1112,78
21MA6584Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:21:1611,81
22MA8476Stolarik Liborneregistrován6900:24:550,00
23MA8578Motyčka RichardTJ Damníkov7100:25:250,00
Muži B 40-49 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB441Siegel JosefAC Choceň5800:15:18109,44
2MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:56101,74
3MB1434Dostálek PetrASPV Těchonín6700:16:5888,83
4MB251Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:18:0075,93
5MB2669Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:18:0075,85
6MB3180Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:2371,22
7MB3333Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:3269,33
8MB4327Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:19:3356,67
9MB8112Kubík RomanVosívejvanovice6700:24:430,00
Muži C 50-59 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1328Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:16:52106,37
2MC2015Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:3498,42
3MC2271Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:5195,21
4MC2930Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0492,59
5MC3546Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:5183,67
6MC4070Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:2976,44
7MC4226Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:3076,28
8MC4455Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:3475,50
9MC4785Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:5072,42
10MC5088Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:20:0369,85
11MC7352Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:22:3141,50
12MC8254Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:4515,99
Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5762Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:37101,55
2MD5937Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:41100,95
3MD6310Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:0297,50
4MD7035Bielčik JindřichLichkov4000:22:0287,99
5MD713Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:22:04135,37
6MD9331Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:3364,63
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2361Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:17:53113,26
2ŽJ3958Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:2896,73
3ŽJ527Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:0790,01
4ŽJ546Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:20:2586,88
5ŽJ6836Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:3474,80
6ŽJ7620Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:22:4762,23
7ŽJ775Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:23:3154,52
8ŽJ7825Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:3154,47
9ŽJ7975Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:1347,14
10ŽJ9021Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:29:030,00
Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3247Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:18:31108,11
2ZA3611Klímová IvanaHvězda SKP Pardubice8700:18:52104,48
3ZA5677Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:3187,41
4ZA6249Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:0082,42
5ZA6666Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:2278,51
6ZA7239Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:22:1669,27
Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB1074Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:41133,13
2ŽB4865Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:19:56132,12
3ŽB6750Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:2685,51
4ŽB6964Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:5181,37
5ŽB7442Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:3673,84
6ŽB804Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:19100,00
7ŽB8316Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:5490,16
8ŽB8714Kubíková MonikaVosívejvanovice6900:26:0139,55
9ŽB889Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:26:2377,72
Trať 4,2 km, 220 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Brýdl PavelNové Město nad Metují8000:14:21105,44
2MA248Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:14:5597,73
3MA340Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:5996,83
1MB441Siegel JosefAC Choceň5800:15:18109,44
4MA587Řemínek MatějAC Choceň8600:15:3588,69
2MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:56101,74
5MA738Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:0083,13
6MA883Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:3375,79
1MJ956Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:16:40104,64
1ŽB1074Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:41133,13
7MA1132Bielčik PetrLichkov7100:16:4373,37
8MA1253Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4872,24
1MC1328Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:16:52106,37
3MB1434Dostálek PetrASPV Těchonín6700:16:5888,83
2MJ1517Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:03100,19
9MA162Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:17:1665,89
10MA1757Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:2065,17
11MA1872Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:2563,97
3MJ1959Večeře TomášAtletika Polička9000:17:2995,17
2MC2015Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:3498,42
4MJ2168Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:17:4492,14
3MC2271Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:5195,21
1ŽJ2361Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:17:53113,26
12MA2482Chlup JiříTJ Rychnov7000:17:5756,67
4MB251Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:18:0075,93
5MB2669Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:18:0075,85
5MJ2723Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:18:0188,97
6MJ2863Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:18:0188,86
4MC2930Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0492,59
13MA308Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:18:1253,28
6MB3180Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:2371,22
1ZA3247Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:18:31108,11
7MB3333Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:3269,33
14MA3481Krmela PavelTJ Rychnov7800:18:4346,27
5MC3546Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:5183,67
2ZA3611Klímová IvanaHvězda SKP Pardubice8700:18:52104,48
7MJ3773Vinter JanLanškroun8900:18:5278,87
15MA3851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:0341,78
2ŽJ3958Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:2896,73
6MC4070Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:2976,44
8MJ4160Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:2971,68
7MC4226Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:3076,28
8MB4327Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:19:3356,67
8MC4455Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:3475,50
16MA4579Švec MartinTJ Damníkov7000:19:4532,40
17MA4686Marhold LubošChoceň7700:19:4931,42
9MC4785Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:5072,42
2ŽB4865Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:19:56132,12
9MJ4922Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:19:5865,96
10MC5088Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:20:0369,85
10MJ5113Kubík JakubVosivejvanovice9300:20:0464,83
3ŽJ527Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:0790,01
11MJ5389Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:1662,48
4ŽJ546Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:20:2586,88
18MA5519Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:2822,59
3ZA5677Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:3187,41
1MD5762Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:37101,55
19MA5818Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:3820,33
2MD5937Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:41100,95
12MJ6090Ptáček JakubAnenská Studánka9600:20:5355,37
13MJ6145Krejsar JosefSokol Damníkov9000:20:5754,59
4ZA6249Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:0082,42
3MD6310Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:0297,50
20MA6467Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:1112,78
21MA6584Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:21:1611,81
5ZA6666Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:2278,51
3ŽB6750Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:2685,51
5ŽJ6836Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:3474,80
4ŽB6964Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:5181,37
4MD7035Bielčik JindřichLichkov4000:22:0287,99
5MD713Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:22:04135,37
6ZA7239Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:22:1669,27
11MC7352Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:22:3141,50
5ŽB7442Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:3673,84
14MJ7593Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:22:3635,11
6ŽJ7620Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:22:4762,23
7ŽJ775Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:23:3154,52
8ŽJ7825Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:3154,47
9ŽJ7975Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:1347,14
6ŽB804Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:19100,00
9MB8112Kubík RomanVosívejvanovice6700:24:430,00
12MC8254Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:4515,99
7ŽB8316Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:5490,16
22MA8476Stolarik Liborneregistrován6900:24:550,00
23MA8578Motyčka RichardTJ Damníkov7100:25:250,00
15MJ8691Balcar TomášAnenská Studánka9200:25:540,00
8ŽB8714Kubíková MonikaVosívejvanovice6900:26:0139,55
9ŽB889Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:26:2377,72
16MJ8943Krejsar PatrikSokol Damníkov9600:28:000,00
10ŽJ9021Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:29:030,00
17MJ9192Balcar MartinAnenská Studánka9600:30:220,00
18MJ9244Pecháček PetrTJ Damníkov9700:30:370,00
6MD9331Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:3364,63

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód