Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Nasavrk

15.4.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Nasavrk
  • datum konání: 15.4.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Nasavrky
10.00 hodin

Přihlášky

do 7. 4. 2007 na níže uvedenou adresu
prezentace od 8.00 hodin v zámku Nasavrky

Startovné

do 7. 4. - 200,- Kč
později - 300,- Kč
!! PLATÍ SE AŽ PŘI PREZENTACI !!

Popis tratě

Délka 15 km
silniční běh, obrátka Miřetice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Rýdlo
Sokolská 130
538 25 Nasavrky
tel./fax: 469 677 290
mobil: 603 513 297

E-mailová adresa

jr.running@wo.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 15-39 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Salil StanleyKeňa8600:45:00-
2MA23Azouzi SaidMaroko8000:45:50-
3MA35Remshchuk VasilijUKR8000:46:04-
4MA42Rop Julius KiptumKeňa7700:46:48-
5MA54Kruczkowki DariuszPOL7500:47:32-
6MA67Žavoronok IgorBLR7700:48:53-
7MA78Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:33-
8MA8138Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:51:28-
9MA109Musil JiříMK Hlinsko7200:52:24-
10MA1541Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:54:23-
11MA16137Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:55:28-
12MA1730Chlubna JanNové Město na Moravě8400:55:30-
13MA2127Vaňuš JosefPIM RC Praha7800:56:47-
14MA2436Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:58:23-
15MA2615Čejka BořivojKRB Chrudim8000:58:32-
16MA2935Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:59:27-
17MA3111Krupka LukášSokol Jičín8301:00:04-
18MA32130Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7201:00:28-
19MA3410Rybišár DanHvězda SKP Pardubice8601:00:36-
20MA3520Maier LukášChrudim7801:00:45-
21MA42132Tešnar PavelAC Moravská Slávia Brno7301:01:38-
22MA4421Singr MartinPIM RC8701:02:08-
23MA4614Sedlák PavelSlatiňany7101:02:18-
24MA5316Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:05:42-
25MA54143Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:06:12-
26MA6137Novák PavelPohled8101:07:13-
27MA72144Kvičera PetrLitoměřice7001:10:14-
28MA7423Kváč DavidChrudim7301:10:43-
29MA80151Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:12:04-
30MA8224Dočkal PetrMoravany7001:13:07-
31MA84131Sýkora PavelChrudim9101:13:15-
32MA8619Maier RichardMTB Kutná Hora7301:14:20-
33MA8718Maier PetrMTB Cirlibaba Šumperk7401:14:27-
34MA91159Kaiser MilanPraha Modřany8201:15:12-
35MA9533Jirásko LubomírSokol Srch7101:16:08-
36MA10329Hromádka JaroslavPardubice7101:18:39-
37MA10632Jirásko DušanSokol Srch7301:19:54-
38MA10738Blažek MiloslavPetříkovice8001:20:05-
39MA110157Venzara DavidPardubice7601:20:35-
40MA112166Jeřmánek PavelHradiště8001:21:25-
41MA114160Juk PetrPraha Modřany8601:21:41-
42MA115146Nasku PetrVeselí nad Moravou7501:21:42-
43MA119148Odrouch RichardPraha6801:26:20-
44MA12725Pešek RadekČHJ Krásné6801:36:07-
45MA130155Pecina AntonínBaronín Nasavrky7701:39:53-
-MA-26Chovančík PavelRybná nad Zdobnicí80DNF-
Muži 40-49 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB972Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:51:50-
2MB1454Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:53:57-
3MB1842Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:55:57-
4MB1943Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:56:38-
5MB2073Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:56:45-
6MB2846Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:58:58-
7MB30141Olšjak LadislavGreenways České Budějovice5900:59:58-
8MB33162Schaffer PetrMlýn Janderov6001:00:30-
9MB36135Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:00:46-
10MB3860Beliov PetrAlbrechtice6301:01:09-
11MB3962Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:01:20-
12MB4145Litvin SergejBělorusko6001:01:37-
13MB4353Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5901:01:41-
14MB4551Štefek JaroslavCS Maraton Team6201:02:09-
15MB4766Vykydal IvoKRB Chrudim5901:02:22-
16MB5658Mičulka AlešSK Srch6201:06:26-
17MB5870Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6101:06:55-
18MB5950Tománek JiříKřepelky Mrákotín6201:07:00-
19MB6071Holub JaroslavLiga 100 Praha6201:07:07-
20MB66161Cibík MilanPraha Modřany6701:07:48-
21MB7057Ryzner MiroslavSK Srch6101:09:44-
22MB7449Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:10:43-
23MB7759Rejl JiříSokol Srch6301:11:20-
24MB79163Šilar TomášPardubice6301:11:41-
25MB8161Hudec MilanHlinsko6401:12:36-
26MB9465Páriš AttilaKRB Chrudim6001:15:46-
27MB9764Novotný JiříTJ CHS Turbo Chotěboř6601:17:05-
28MB10048Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6101:18:11-
29MB10452Haisch ErichHeilbronn6601:19:18-
30MB10855Albrecht VáclavSK ČNB Praha5901:20:10-
31MB10963Červinka ZdeněkVýsonín6601:20:16-
Muži 50-59 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1176Smrčka MilošBK Říčany5400:52:55-
2MC13136Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:53:51-
3MC23133Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:57:43-
4MC37140Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:01:02-
5MC40150Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:01:27-
6MC48154Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:02:46-
7MC5085Drozd JiříPardubice5701:03:16-
8MC51164Menšík JanJablonec nad Nisou5601:04:38-
9MC5291Neruda MiroslavChrudim5601:05:18-
10MC55158Křivánek IvanSokol Slavkov u Brna5601:06:13-
11MC5784Doležálek ZdeněkTábor5501:06:37-
12MC6277Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:07:15-
13MC64145Hájek FrantišekFGT Stolany4901:07:30-
14MC6881Marek JaroslavInter - Styl Libice n. D.5201:09:25-
15MC6982Vodička JiříSokol Maleč5301:09:37-
16MC7386Exner VladimírSokol Srch5601:10:33-
17MC7483Burda FrantišekSK Bering5701:10:43-
18MC8380Alexa JiříKRB Chrudim5301:13:09-
19MC8590Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:14:12-
20MC8992Novotný JosefTransporta Chrudim4801:15:04-
21MC9289Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:15:13-
22MC9388Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:15:35-
23MC98134Motejlek LuborNymburk5501:17:17-
24MC9979Leszkow JosefMK Hlinsko5101:17:20-
25MC105139Horák VáclavLipčany5601:19:45-
26MC113149Sadílek VáclavAlbrechtice5001:21:38-
27MC11778Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5201:24:48-
28MC12187Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5601:28:05-
29MC126147Anč JaroslavSKI Rudník5701:33:43-
Muži 60-69 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4995Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:02:57-
2MD90103Vorel MilanSlatiňany4001:15:08-
3MD111156Kousal OldřichSK Přerov3801:21:00-
4MD12298Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:29:28-
5MD123100Kašpar MilošPardubice4401:30:34-
Muži 70 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME88105Nechvátal JanTJ Spartak Třebíč3501:14:35-
2ME96107Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:16:54-
3ME118108Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:25:24-
4ME129106Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:38:23-
Ženy 15-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12110Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:49-
2ZA25121Vodičková RadkaBrno8400:58:28-
3ZA27111Neukapsa OlgaUKR7500:58:52-
4ZA63112Zárybnická LucieTJ Spartak Třebíč8701:07:20-
5ZA71113Čejková VěraKRB Chrudim8101:09:47-
6ZA102117Kreuzigerová PavlaZeleneč7501:18:30-
7ZA125114Jordáková IvanaČeský maratonský klub7701:30:51-
8ZA128152Sedmerová DanaBaronín Nasavrky8201:38:07-
-ZA-115Chovančíková JarmilaRybná nad Zdobnicí83DNF-
Ženy 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22122Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:57:15-
2ZB65127Novotná DagmarTJ CHS Turbo Chotěboř7001:07:45-
3ZB67153Pokorová JaroslavaPim RC Praha7201:08:19-
4ZB101124Tománková PavlaKRB Chrudim6801:18:29-
5ZB116128Pospíšilová RadkaJičín6901:24:26-
6ZB120123Kaolecová RenataHeřmanův Městec6701:27:42-
7ZB124125Bayerová LenkaPraha6801:30:48-
Ženy 45 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC78142Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:11:29-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Salil StanleyKeňa8600:45:00-
2MA23Azouzi SaidMaroko8000:45:50-
3MA35Remshchuk VasilijUKR8000:46:04-
4MA42Rop Julius KiptumKeňa7700:46:48-
5MA54Kruczkowki DariuszPOL7500:47:32-
6MA67Žavoronok IgorBLR7700:48:53-
7MA78Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:33-
8MA8138Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:51:28-
1MB972Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:51:50-
9MA109Musil JiříMK Hlinsko7200:52:24-
1MC1176Smrčka MilošBK Říčany5400:52:55-
1ZA12110Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:49-
2MC13136Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:53:51-
2MB1454Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:53:57-
10MA1541Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:54:23-
11MA16137Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:55:28-
12MA1730Chlubna JanNové Město na Moravě8400:55:30-
3MB1842Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:55:57-
4MB1943Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:56:38-
5MB2073Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:56:45-
13MA2127Vaňuš JosefPIM RC Praha7800:56:47-
1ZB22122Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:57:15-
3MC23133Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:57:43-
14MA2436Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:58:23-
2ZA25121Vodičková RadkaBrno8400:58:28-
15MA2615Čejka BořivojKRB Chrudim8000:58:32-
3ZA27111Neukapsa OlgaUKR7500:58:52-
6MB2846Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:58:58-
16MA2935Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:59:27-
7MB30141Olšjak LadislavGreenways České Budějovice5900:59:58-
17MA3111Krupka LukášSokol Jičín8301:00:04-
18MA32130Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7201:00:28-
8MB33162Schaffer PetrMlýn Janderov6001:00:30-
19MA3410Rybišár DanHvězda SKP Pardubice8601:00:36-
20MA3520Maier LukášChrudim7801:00:45-
9MB36135Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:00:46-
4MC37140Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:01:02-
10MB3860Beliov PetrAlbrechtice6301:01:09-
11MB3962Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:01:20-
5MC40150Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:01:27-
12MB4145Litvin SergejBělorusko6001:01:37-
21MA42132Tešnar PavelAC Moravská Slávia Brno7301:01:38-
13MB4353Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5901:01:41-
22MA4421Singr MartinPIM RC8701:02:08-
14MB4551Štefek JaroslavCS Maraton Team6201:02:09-
23MA4614Sedlák PavelSlatiňany7101:02:18-
15MB4766Vykydal IvoKRB Chrudim5901:02:22-
6MC48154Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:02:46-
1MD4995Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:02:57-
7MC5085Drozd JiříPardubice5701:03:16-
8MC51164Menšík JanJablonec nad Nisou5601:04:38-
9MC5291Neruda MiroslavChrudim5601:05:18-
24MA5316Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:05:42-
25MA54143Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:06:12-
10MC55158Křivánek IvanSokol Slavkov u Brna5601:06:13-
16MB5658Mičulka AlešSK Srch6201:06:26-
11MC5784Doležálek ZdeněkTábor5501:06:37-
17MB5870Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6101:06:55-
18MB5950Tománek JiříKřepelky Mrákotín6201:07:00-
19MB6071Holub JaroslavLiga 100 Praha6201:07:07-
26MA6137Novák PavelPohled8101:07:13-
12MC6277Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:07:15-
4ZA63112Zárybnická LucieTJ Spartak Třebíč8701:07:20-
13MC64145Hájek FrantišekFGT Stolany4901:07:30-
2ZB65127Novotná DagmarTJ CHS Turbo Chotěboř7001:07:45-
20MB66161Cibík MilanPraha Modřany6701:07:48-
3ZB67153Pokorová JaroslavaPim RC Praha7201:08:19-
14MC6881Marek JaroslavInter - Styl Libice n. D.5201:09:25-
15MC6982Vodička JiříSokol Maleč5301:09:37-
21MB7057Ryzner MiroslavSK Srch6101:09:44-
5ZA71113Čejková VěraKRB Chrudim8101:09:47-
27MA72144Kvičera PetrLitoměřice7001:10:14-
16MC7386Exner VladimírSokol Srch5601:10:33-
28MA7423Kváč DavidChrudim7301:10:43-
17MC7483Burda FrantišekSK Bering5701:10:43-
22MB7449Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:10:43-
23MB7759Rejl JiříSokol Srch6301:11:20-
1ZC78142Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:11:29-
24MB79163Šilar TomášPardubice6301:11:41-
29MA80151Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:12:04-
25MB8161Hudec MilanHlinsko6401:12:36-
30MA8224Dočkal PetrMoravany7001:13:07-
18MC8380Alexa JiříKRB Chrudim5301:13:09-
31MA84131Sýkora PavelChrudim9101:13:15-
19MC8590Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:14:12-
32MA8619Maier RichardMTB Kutná Hora7301:14:20-
33MA8718Maier PetrMTB Cirlibaba Šumperk7401:14:27-
1ME88105Nechvátal JanTJ Spartak Třebíč3501:14:35-
20MC8992Novotný JosefTransporta Chrudim4801:15:04-
2MD90103Vorel MilanSlatiňany4001:15:08-
34MA91159Kaiser MilanPraha Modřany8201:15:12-
21MC9289Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:15:13-
22MC9388Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:15:35-
26MB9465Páriš AttilaKRB Chrudim6001:15:46-
35MA9533Jirásko LubomírSokol Srch7101:16:08-
2ME96107Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:16:54-
27MB9764Novotný JiříTJ CHS Turbo Chotěboř6601:17:05-
23MC98134Motejlek LuborNymburk5501:17:17-
24MC9979Leszkow JosefMK Hlinsko5101:17:20-
28MB10048Oršový ZdeněkSBK Wiky Kyjov6101:18:11-
4ZB101124Tománková PavlaKRB Chrudim6801:18:29-
6ZA102117Kreuzigerová PavlaZeleneč7501:18:30-
36MA10329Hromádka JaroslavPardubice7101:18:39-
29MB10452Haisch ErichHeilbronn6601:19:18-
25MC105139Horák VáclavLipčany5601:19:45-
37MA10632Jirásko DušanSokol Srch7301:19:54-
38MA10738Blažek MiloslavPetříkovice8001:20:05-
30MB10855Albrecht VáclavSK ČNB Praha5901:20:10-
31MB10963Červinka ZdeněkVýsonín6601:20:16-
39MA110157Venzara DavidPardubice7601:20:35-
3MD111156Kousal OldřichSK Přerov3801:21:00-
40MA112166Jeřmánek PavelHradiště8001:21:25-
26MC113149Sadílek VáclavAlbrechtice5001:21:38-
41MA114160Juk PetrPraha Modřany8601:21:41-
42MA115146Nasku PetrVeselí nad Moravou7501:21:42-
5ZB116128Pospíšilová RadkaJičín6901:24:26-
27MC11778Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5201:24:48-
3ME118108Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:25:24-
43MA119148Odrouch RichardPraha6801:26:20-
6ZB120123Kaolecová RenataHeřmanův Městec6701:27:42-
28MC12187Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5601:28:05-
4MD12298Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:29:28-
5MD123100Kašpar MilošPardubice4401:30:34-
7ZB124125Bayerová LenkaPraha6801:30:48-
7ZA125114Jordáková IvanaČeský maratonský klub7701:30:51-
29MC126147Anč JaroslavSKI Rudník5701:33:43-
44MA12725Pešek RadekČHJ Krásné6801:36:07-
8ZA128152Sedmerová DanaBaronín Nasavrky8201:38:07-
4ME129106Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:38:23-
45MA130155Pecina AntonínBaronín Nasavrky7701:39:53-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód