Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu

26.5.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu
  • datum konání: 26.5.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: X-AIR Ostrava

Sociální sítě

Místo konání

hlavní závod:
Ostravice, fotbalové hřiště (396 m n.m.)
ŽENY - 10:30:00 z hřiště na Ostravici
MUŽI - 10:36:57 z hřiště na Ostravici
Pozn.: mužské kat. startují se ztrátou, kterou měla v loňském ročníku vítězná žena na vítězného muže

juniorky:
10:30 od dolní stanice SKI Ostrá (630 m n.m.) závodnice budou na místo startu vyvezeny, odjezd na start v 10:00

Přihlášky

do 17. května na www.behnalysou.cz, v den startu na hřišti v Ostravici od 8:00 do 10:00

Startovné

do 17. května 100 Kč na účet číslo 1533910001/2400 vedený u Ebanky, v den startu 150 Kč, v ceně zahrnuto občerstvení a pití v cíli a v místě startu, pro závodníky přihlášené do 17. 5. tričko

Popis tratě

hlavní závod - 9,2 km / 927 m převýšení (OSTRAVICE fotbalové hřiště (396 m n. m.) - sjezdovka pod OSTROU - horská chata U ZBUJA - STAŠKOV - POD LUKŠINCEM - LUKŠINEC - LYSÁ HORA (1323 m n. m.))
juniorky - 5,4 km / 693 m převýšení (dolní stanice SKI OSTRÁ - horská chata U Zbuja - Lukšinec - LYSÁ HORA)

Ceny pro vítěze

finanční, viz. Finanční odměny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Libor Bednarz
Přívozská 36
702 00 Ostrava
tel.: +420 737 708 958

Internetové stránky

http://www.behnalysou.cz/

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ710Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:52:04105
2MJ1621Kaminski PetrSTART Havířov9200:56:3793
3MJ25190Kučinský JosefLK Veřovice9100:58:1181
4MJ3888Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:00:5372
5MJ50179Martynek JakubSKI Mosty9001:03:2366
6MJ59167Nytra MatějAC Moravská Slávia Brno8801:05:5860
7MJ77180Rašovský MatějSKI KLUB Liberec 20098801:08:4957
8MJ87126Škoda Kristiánneregistrován9001:10:0754
9MJ99197Uher DominikHO FM9201:12:1851
10MJ126128Slivečka JanSK OB Ostrava8901:17:4648
11MJ128191Kučinský TadeášLK Veřovice9301:18:1545
12MJ15453Balog Lukášneregistrován9001:25:0342
13MJ170155Hrabuška Tomašneregistrován9201:32:1539
14MJ173207Herok Vojtěchneregistrován9301:34:0336
15MJ179154Hrabuška Radekneregistrován8901:47:2433
Muži 20-39 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:47:02105
2MA22Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:48:06-
3MA3150Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:49:1193
4MA4103Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:49:5181
5MA5166Polášek JanAO Slavia Havířov8000:50:5072
6MA6101Brzeski TomaszPolsko7200:51:53-
7MA899Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:52:4466
8MA9137Regec Vojtěchneregistrován8200:52:5560
9MA10169Pop TomášMK Kopřivnice7100:53:4857
10MA11141Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:53:5554
11MA1387Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:3451
12MA17184Friček MartinSOU energet Plzeň7900:56:3948
13MA18186Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:5045
14MA2054Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7300:57:1142
15MA21163Mrózek MarianTřinec7300:57:2339
16MA308Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:59:1536
17MA3380Hověžák PavelBarnex Sport7500:59:5433
18MA34146Baďura JanVSK VŠB TU Ostrava8701:00:0130
19MA3571Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:00:2327
20MA3972Trávníček RostislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6801:00:5924
21MA41127Szebesta PavelJakl Karviná6801:01:1721
22MA44182Wala PetrMC Wallo Havířov7101:02:2218
23MA47206Vlček TomášGumárny Zubří8001:02:5715
24MA4860Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:03:1612
25MA51162Černý Ondřejneregistrován7801:03:249
26MA52189Oberländer JanSokol Senohraby7501:03:406
27MA5463Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:483
28MA5739Pácha Zdeněkneregistrován6801:05:433
29MA60134Jančařík PetrAAC Brno6801:06:063
30MA62109Říha Pavelneregistrován7701:06:453
31MA64116Zabadal Radimneregistrován7901:06:543
32MA6797Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:07:103
33MA6824Choleva PetrHO FM7401:07:173
34MA70111Tončík PetrMULTIP Moravia7101:07:263
35MA7127Kellner LiborBarnex Sport Brno7101:07:403
36MA73196Kempa Janneregistrován7901:08:143
37MA7440Krejčí LukášPepa Team FM7601:08:233
38MA78165Suchánek LukášKHB Radegast7901:08:513
39MA8247Juránek AloisOstrava7901:09:243
40MA8414Kněžík RomanRubicon7201:09:493
41MA86108Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8601:10:033
42MA8934Slovák TomášTraged Team6901:10:263
43MA9016Langer MartinVSK VŠB -TU - Lepus.cz8401:10:533
44MA9168Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:10:593
45MA9241Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:11:083
46MA95120Kroupa Pavelneregistrován8701:11:363
47MA96151Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7501:11:43-
48MA9785Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:11:493
49MA9895Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:11:523
50MA102185Lukáč Stanislavneregistrován7901:12:473
51MA10582Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:13:533
52MA10735Nebesník LubošFN United8001:13:543
53MA108192Franek AlanSAK Ložiska Karviná7101:13:553
54MA113145Vaněk PetrOlomouc7001:14:333
55MA11518Šitka JosefDrnovice8601:15:143
56MA117115Vávra Vojtěchneregistrován8001:15:253
57MA12529Pecháček Lumírneregistrován8501:17:113
58MA128100Frnka ViktorENVY EXTREME TEAM7901:18:153
59MA130112Narovec Radekwww.behej.com7301:19:123
60MA131188Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7001:19:163
61MA132125Kočara JiříHO SSK Vítkovice7001:19:263
62MA136119Žídek RobertOstrava7801:20:453
63MA138139Fiala Petrneregistrován8201:21:083
64MA139136Ungr MarcelBeroun7601:21:303
65MA14025Čapla JiříHorolezci FM7301:21:403
66MA143203Musialek JiříSviadnov6801:21:443
67MA14520Szabados PeterKošice7601:22:33-
68MA146131Vojkůvka JanChuchelná6801:22:413
69MA15233Bartoš Edwinneregistrován6801:24:413
70MA15845Mikulenka Tomášneregistrován7001:26:483
71MA16337Pokluda Tomášneregistrován7001:29:133
72MA17450Křístek Martinneregistrován8001:34:053
73MA17628Kulhánek Ladislavneregistrován8501:35:073
-MA-15Ryška LumírRubicon78DNF-
Muži 40-49 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1592Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:10105
2MB236Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:4693
3MB27130Vaněk PetrRT Praha6100:58:4081
4MB2842Petráš RostislavRekrBěh Štramberk-Nový Jičín a zpět6500:58:5772
5MB31173Šindelek VladanPržno6700:59:1866
6MB36129Mrva PavelPopovice TWRZ6001:00:3060
7MB37164Hrubý AntonínCyklo Mokřinka6401:00:4657
8MB40172Minařík MartinTTC Olomouc6701:01:0354
9MB42202Bohatý TomášJump Sport Frýdek Místek5901:01:4951
10MB457Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:02:2848
11MB4648Olejník Jaroslavneregistrován6701:02:4445
12MB4998Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:03:2242
13MB53178Martynek VladislavSKI Mosty5901:03:4639
14MB63124Vrobel MiroslavVeřovice6101:06:5336
15MB64170Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:06:5433
16MB75138Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:08:3230
17MB8031Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6101:09:1527
18MB83198Hurník PavelHO FM6501:09:4324
19MB94157Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:11:3121
20MB104205Němec ZdeněkFrenštát p. R.6301:13:4618
21MB105193Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5901:13:5315
22MB118187Antoš MilanTraged Team5901:15:4212
23MB12083Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:15:569
24MB121171Pavlica OldřichČeladná6001:16:016
25MB14019Kolčárek Rostislavneregistrován6101:21:403
26MB14412Pečenka LiborKHB Radegast6101:22:133
27MB151204Beránek RomanEkofas Ostrava6301:24:163
28MB15758Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6501:25:403
29MB15969Březina LadislavSokol Ostravice6101:27:413
30MB16249Olejník Daliborneregistrován6501:28:343
Muži 50-59 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC149Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:57105
2MC2244Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:57:3193
3MC29143Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:59:13-
4MC32140Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:59:4081
5MC4346Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:01:5572
6MC5677Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5301:05:2966
7MC6984Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:07:2560
8MC79117Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:09:0857
9MC81142Flegl VlastimilBrtev5301:09:2154
10MC85113Molčan PetrVinis Třanovice5701:09:5651
11MC88199Tománek PavelLKVE Veřovice5501:10:0948
12MC100153Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5701:12:3145
13MC10156Najdek BohumírRacing Olešná5501:12:4142
14MC103122Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:13:1039
15MC110210Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:14:0736
16MC111176Leszkow JosefMK Hlinsko5101:14:0933
17MC112183Brož JiříMK SEITL Ostrava5401:14:1630
18MC11496Musil LadislavSK Atletika Slavičín5601:14:5227
19MC116144Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:2424
20MC123102Krupka MilanTJ Rumburk5601:16:1921
21MC13565Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:20:3318
22MC148201Jamrik Miroslavneregistrován5701:23:3215
23MC156147Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:25:3912
24MC165105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:30:069
25MC169121Motejlek LuborNymburk5501:31:146
26MC171200Mařík Jiříneregistrován5501:33:153
27MC17855Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:47:083
28MC18062Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:50:503
Muži 60-69 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD57104Groh StanislavAC Vrchlabí4601:05:43105
2MD61175Leszkow PetrMK Hlinsko4401:06:3893
3MD12275Les JosefMaratonstav Úpice4701:16:1281
4MD12470Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4401:16:4572
5MD12789Tučný JanMK Pardubice4701:17:4966
6MD137209Vodička JanMK Radslavice4501:20:5560
7MD15343Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:24:4657
8MD182123Domanský IvoAVC Praha3802:07:3954
Muži 70 let a starší (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME133118Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:19:34105
2ME16773Volný JaromírHO Vítkovice3501:30:5393
3ME177181Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:42:1481
Juniorky (trať 5,4 km, 693 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ126Vévodová MartinaAK Perná9000:42:30105
2ŽJ2194Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:46:5693
3ŽJ391Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:5581
4ŽJ494Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:49:4272
5ŽJ5195Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:49:4566
Ženy 20-34 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA121Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:59105
2ZA193Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:57:0193
3ZA24177Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:58:0581
4ZA26107Schorná Matyášová PavlaCZE8000:58:2772
5ZA5590Dostálová MarieAK Olomouc7601:05:2666
6ZA66158Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:07:0160
7ZA9311Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7901:11:1957
8ZA119160Weissová ZuzanaGumárny Zubří8701:15:4454
9ZA14293Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:21:4251
10ZA14757Cintulová SvatoslavaŽelezna Studienka BA8101:22:58-
11ZA15067Matalová Jananeregistrována7301:23:5848
12ZA16681Bednářová LenkaBarnex Sport Brno8201:30:2645
13ZA175114Klouparová Kateřinaneregistrována8001:34:4642
-ZA-5Šádková IrenaAC Pardubice69DNF-
Ženy 35-49 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB72133Jančaříková LenkaAAC Brno7001:07:59105
2ZB76208Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6201:08:36105
3ZB10913Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:14:0493
4ZB13466Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:0681
5ZB148159Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:23:3272
6ZB15536Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:25:1266
7ZB160152Jainta AgnieszkaForma Wodzislaw Slaski7201:28:14-
8ZB16186Antošová RadomilaDSK Ostrava5801:28:2493
9ZB164149Budinská Hananeregistrována6001:29:1881
Ženy 50 let a starší (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC16878Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:31:1072
2ŽC17264Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:33:20105
3ŽC181174Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:55:2066
Trať 5,4 km, 693 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ126Vévodová MartinaAK Perná9000:42:30105
2ŽJ2194Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:46:5693
3ŽJ391Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:5581
4ŽJ494Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:49:4272
5ŽJ5195Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:49:4566
Trať 9,2 km, 927 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:47:02105
2MA22Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:48:06-
3MA3150Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:49:1193
4MA4103Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:49:5181
5MA5166Polášek JanAO Slavia Havířov8000:50:5072
6MA6101Brzeski TomaszPolsko7200:51:53-
1MJ710Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:52:04105
7MA899Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:52:4466
8MA9137Regec Vojtěchneregistrován8200:52:5560
9MA10169Pop TomášMK Kopřivnice7100:53:4857
10MA11141Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:53:5554
1ZA121Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:59105
11MA1387Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:3451
1MC149Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:57105
1MB1592Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:10105
2MJ1621Kaminski PetrSTART Havířov9200:56:3793
12MA17184Friček MartinSOU energet Plzeň7900:56:3948
13MA18186Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:5045
2ZA193Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:57:0193
14MA2054Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7300:57:1142
15MA21163Mrózek MarianTřinec7300:57:2339
2MC2244Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:57:3193
2MB236Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:4693
3ZA24177Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:58:0581
3MJ25190Kučinský JosefLK Veřovice9100:58:1181
4ZA26107Schorná Matyášová PavlaCZE8000:58:2772
3MB27130Vaněk PetrRT Praha6100:58:4081
4MB2842Petráš RostislavRekrBěh Štramberk-Nový Jičín a zpět6500:58:5772
3MC29143Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:59:13-
16MA308Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:59:1536
5MB31173Šindelek VladanPržno6700:59:1866
4MC32140Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:59:4081
17MA3380Hověžák PavelBarnex Sport7500:59:5433
18MA34146Baďura JanVSK VŠB TU Ostrava8701:00:0130
19MA3571Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:00:2327
6MB36129Mrva PavelPopovice TWRZ6001:00:3060
7MB37164Hrubý AntonínCyklo Mokřinka6401:00:4657
4MJ3888Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:00:5372
20MA3972Trávníček RostislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6801:00:5924
8MB40172Minařík MartinTTC Olomouc6701:01:0354
21MA41127Szebesta PavelJakl Karviná6801:01:1721
9MB42202Bohatý TomášJump Sport Frýdek Místek5901:01:4951
5MC4346Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:01:5572
22MA44182Wala PetrMC Wallo Havířov7101:02:2218
10MB457Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:02:2848
11MB4648Olejník Jaroslavneregistrován6701:02:4445
23MA47206Vlček TomášGumárny Zubří8001:02:5715
24MA4860Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:03:1612
12MB4998Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:03:2242
5MJ50179Martynek JakubSKI Mosty9001:03:2366
25MA51162Černý Ondřejneregistrován7801:03:249
26MA52189Oberländer JanSokol Senohraby7501:03:406
13MB53178Martynek VladislavSKI Mosty5901:03:4639
27MA5463Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:483
5ZA5590Dostálová MarieAK Olomouc7601:05:2666
6MC5677Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5301:05:2966
28MA5739Pácha Zdeněkneregistrován6801:05:433
1MD57104Groh StanislavAC Vrchlabí4601:05:43105
6MJ59167Nytra MatějAC Moravská Slávia Brno8801:05:5860
29MA60134Jančařík PetrAAC Brno6801:06:063
2MD61175Leszkow PetrMK Hlinsko4401:06:3893
30MA62109Říha Pavelneregistrován7701:06:453
14MB63124Vrobel MiroslavVeřovice6101:06:5336
15MB64170Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:06:5433
31MA64116Zabadal Radimneregistrován7901:06:543
6ZA66158Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:07:0160
32MA6797Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:07:103
33MA6824Choleva PetrHO FM7401:07:173
7MC6984Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:07:2560
34MA70111Tončík PetrMULTIP Moravia7101:07:263
35MA7127Kellner LiborBarnex Sport Brno7101:07:403
1ZB72133Jančaříková LenkaAAC Brno7001:07:59105
36MA73196Kempa Janneregistrován7901:08:143
37MA7440Krejčí LukášPepa Team FM7601:08:233
16MB75138Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:08:3230
2ZB76208Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6201:08:36105
7MJ77180Rašovský MatějSKI KLUB Liberec 20098801:08:4957
38MA78165Suchánek LukášKHB Radegast7901:08:513
8MC79117Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:09:0857
17MB8031Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6101:09:1527
9MC81142Flegl VlastimilBrtev5301:09:2154
39MA8247Juránek AloisOstrava7901:09:243
18MB83198Hurník PavelHO FM6501:09:4324
40MA8414Kněžík RomanRubicon7201:09:493
10MC85113Molčan PetrVinis Třanovice5701:09:5651
41MA86108Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8601:10:033
8MJ87126Škoda Kristiánneregistrován9001:10:0754
11MC88199Tománek PavelLKVE Veřovice5501:10:0948
42MA8934Slovák TomášTraged Team6901:10:263
43MA9016Langer MartinVSK VŠB -TU - Lepus.cz8401:10:533
44MA9168Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:10:593
45MA9241Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:11:083
7ZA9311Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7901:11:1957
19MB94157Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:11:3121
46MA95120Kroupa Pavelneregistrován8701:11:363
47MA96151Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7501:11:43-
48MA9785Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:11:493
49MA9895Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:11:523
9MJ99197Uher DominikHO FM9201:12:1851
12MC100153Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5701:12:3145
13MC10156Najdek BohumírRacing Olešná5501:12:4142
50MA102185Lukáč Stanislavneregistrován7901:12:473
14MC103122Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:13:1039
20MB104205Němec ZdeněkFrenštát p. R.6301:13:4618
51MA10582Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:13:533
21MB105193Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5901:13:5315
52MA10735Nebesník LubošFN United8001:13:543
53MA108192Franek AlanSAK Ložiska Karviná7101:13:553
3ZB10913Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:14:0493
15MC110210Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:14:0736
16MC111176Leszkow JosefMK Hlinsko5101:14:0933
17MC112183Brož JiříMK SEITL Ostrava5401:14:1630
54MA113145Vaněk PetrOlomouc7001:14:333
18MC11496Musil LadislavSK Atletika Slavičín5601:14:5227
55MA11518Šitka JosefDrnovice8601:15:143
19MC116144Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:2424
56MA117115Vávra Vojtěchneregistrován8001:15:253
22MB118187Antoš MilanTraged Team5901:15:4212
8ZA119160Weissová ZuzanaGumárny Zubří8701:15:4454
23MB12083Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:15:569
24MB121171Pavlica OldřichČeladná6001:16:016
3MD12275Les JosefMaratonstav Úpice4701:16:1281
20MC123102Krupka MilanTJ Rumburk5601:16:1921
4MD12470Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4401:16:4572
57MA12529Pecháček Lumírneregistrován8501:17:113
10MJ126128Slivečka JanSK OB Ostrava8901:17:4648
5MD12789Tučný JanMK Pardubice4701:17:4966
58MA128100Frnka ViktorENVY EXTREME TEAM7901:18:153
11MJ128191Kučinský TadeášLK Veřovice9301:18:1545
59MA130112Narovec Radekwww.behej.com7301:19:123
60MA131188Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7001:19:163
61MA132125Kočara JiříHO SSK Vítkovice7001:19:263
1ME133118Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:19:34105
4ZB13466Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:0681
21MC13565Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:20:3318
62MA136119Žídek RobertOstrava7801:20:453
6MD137209Vodička JanMK Radslavice4501:20:5560
63MA138139Fiala Petrneregistrován8201:21:083
64MA139136Ungr MarcelBeroun7601:21:303
25MB14019Kolčárek Rostislavneregistrován6101:21:403
65MA14025Čapla JiříHorolezci FM7301:21:403
9ZA14293Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:21:4251
66MA143203Musialek JiříSviadnov6801:21:443
26MB14412Pečenka LiborKHB Radegast6101:22:133
67MA14520Szabados PeterKošice7601:22:33-
68MA146131Vojkůvka JanChuchelná6801:22:413
10ZA14757Cintulová SvatoslavaŽelezna Studienka BA8101:22:58-
5ZB148159Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:23:3272
22MC148201Jamrik Miroslavneregistrován5701:23:3215
11ZA15067Matalová Jananeregistrována7301:23:5848
27MB151204Beránek RomanEkofas Ostrava6301:24:163
69MA15233Bartoš Edwinneregistrován6801:24:413
7MD15343Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:24:4657
12MJ15453Balog Lukášneregistrován9001:25:0342
6ZB15536Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:25:1266
23MC156147Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:25:3912
28MB15758Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6501:25:403
70MA15845Mikulenka Tomášneregistrován7001:26:483
29MB15969Březina LadislavSokol Ostravice6101:27:413
7ZB160152Jainta AgnieszkaForma Wodzislaw Slaski7201:28:14-
8ZB16186Antošová RadomilaDSK Ostrava5801:28:2493
30MB16249Olejník Daliborneregistrován6501:28:343
71MA16337Pokluda Tomášneregistrován7001:29:133
9ZB164149Budinská Hananeregistrována6001:29:1881
24MC165105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:30:069
12ZA16681Bednářová LenkaBarnex Sport Brno8201:30:2645
2ME16773Volný JaromírHO Vítkovice3501:30:5393
1ŽC16878Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:31:1072
25MC169121Motejlek LuborNymburk5501:31:146
13MJ170155Hrabuška Tomašneregistrován9201:32:1539
26MC171200Mařík Jiříneregistrován5501:33:153
2ŽC17264Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:33:20105
14MJ173207Herok Vojtěchneregistrován9301:34:0336
72MA17450Křístek Martinneregistrován8001:34:053
13ZA175114Klouparová Kateřinaneregistrována8001:34:4642
73MA17628Kulhánek Ladislavneregistrován8501:35:073
3ME177181Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:42:1481
27MC17855Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:47:083
15MJ179154Hrabuška Radekneregistrován8901:47:2433
28MC18062Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:50:503
3ŽC181174Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:55:2066
8MD182123Domanský IvoAVC Praha3802:07:3954

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 99%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 99%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Super!Opravdu těžký výběh!!Opravdu stojí to za to, navíc jste v cíli odměněni nádherným výhledem!!
rasovskym
Špičkově připravený závod
dvorsky.ladislav
Jo, jo chlapci z X-AIRu opravdu umí udělat super závod a jeho obtížnost ještě umocnilo teplé počasí a také sestup dolů. Ještě, že nás dole ta Ostravica osvěžila.
astransky
Děkuji organizátorům oběma závodů – na Lysou horu i Sokolí vrch – za po všech stránkách skvěle připravené závody. Nelze nic vytknout, věci byly tentokrát vzorně zajištěny a střeženy. Po doběhu na Lysou horu mě příjemně překvapilo ovocné občerstvení, v tom horku přišlo opravdu k chuti víc než třeba tradiční sušenky. Rovněž osvěžení na trati – voda a houbičky – byly pro nás vyprahlé závodníky, z posledních sil se zoufale škrábající k vrcholu, doslova spásou. A konečně jsem si po dlouhé době přivezla ze závodu (na Lysou horu) slušivé moderní tričko (a s takovým výstřihem….juj),které můžu vzít i do „společnosti“, nejen jako noční košili ..:) Dík, organizátoři, že na nás děvčata taky trochu myslíte, abychom se neztrácely v pánských velikostech XXXL …..:). Do Jeseníku zase posílám velké díky za rehabilitační bazén s vířivkou, který báječně ulevil našim unaveným svalům po seběhu z vršku. SUPER, příští rok určitě přijedu zas!!!!!! Ahoj, Dáša
Dagmar.Kubrova
Velký dík x-airákům, vše O.K jste borci!! - Všichni
khbradegast
Díky X-Airákům opět skvělý závod, perfektní organizace, bez chyb, už se těším na příští rok.
vojta.olejnicek
Skvělý závod s miniaturní vadou na kráse v podobě ne úplně přesného km značení v horní pasáži. Přesto máte u mě 100% a velké díky za výbornou organizaci a zvolenou trať - ještě žádnému závodu se nepodařilo mě takto fyzicky (a chvílemi i psychicky) zrušit. Jsem rád, že kromě Vánoc se mohu dopředu těšit taky na příští Běh na Lysou !
bronislav.krejci
Díky za hezký závod.I pěkné počasí si umíte zařídit.
elekol
děkujeme za Vaše reakce na závod. Budeme se snažit, ať se i příští rok vydaří. Za pár nedostatků které se objevili se omlouváme. Takže 24.5.2008 ahoj!
sport

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód