Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch

27.5.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 27.5.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jeseník - Masarykovo nám. (juniorky v prostoru před sanatoriem Priessnitz v lázních)
11.00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9.00 do 10.30 hodin

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

délka: 8,5 km (juniorky 5,5 km), převýšení: 531 m
Jeseník - po Muzikantské stezce - lázně - Ripperův kámen - Sokolí vrch
50 % asfalt, 50 % terén
Závodnice kategorie juniorek budou odvezeny do lázní autobusem, kde budou mít start na 3 km hlavního závodu - odjezd z prostoru startu v 10,15 hod. Věci si odloží v prostoru hřiště v areálu lázní.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcnou cenu, pohár a medaili, první tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii, také první tři v pořadí juniorů a juniorek. Tombola s hodnotnými cenami pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Tejchman
Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
Priessnitzova 12/299
790 03 Jeseník
tel.: +420 584 491 128
mob.: +420 724 335 962

Propozice pořadatele ve formátu MS Word (velikost cca 85 kB)

Internetové stránky

http://priessnitz.cz/article.php?content=priessnitz_news&id=44

E-mailová adresa

tejchman@priessnitz.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ410Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:41:5670
2MJ72Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:43:1162
3MJ107Horčička JiříFENIX Ski Team Jeseník9000:43:5754
4MJ1756Smékal VlastimilFENIX Ski Team Jeseník8900:46:3048
5MJ1955Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:47:2444
6MJ2867Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:51:5540
7MJ3029Votava MichalVrchlabí9000:52:1938
8MJ3721Kostecký JanŠumperk9100:53:2436
9MJ3857Klosovský TomášFENIX Ski Team Jeseník9000:54:0934
10MJ4463Sedláček AntonínFENIX Ski Team Jeseník8800:57:1332
Muži A (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:0170
2MA246Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:39:4062
3MA34Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:4054
4MA569Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:2148
5MA640Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:3544
6MA816Polášek JanSK Hranice8300:43:1840
7MA912Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:43:4238
8MA1138Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:44:0736
9MA1366Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:44:5234
10MA1439Oberländer JanSokol Senohraby7500:45:0832
11MA2028Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:47:3230
12MA2454Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:48:5428
13MA2772Vlček TomášGumárny Zubří8000:51:3226
14MA3271Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:2524
15MA4019Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:55:3022
16MA4131Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:55:4620
17MA4652Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:3518
18MA6074Kovář DanielASPV Vápenná8001:07:0616
Muži B (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1260Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:4570
2MB1522Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:4362
3MB2542Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:49:5954
4MB2665Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:50:1548
5MB3515Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:53:0244
6MB3930Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:54:1440
7MB4243Hynek Vladimírneregistrován5800:56:2638
8MB4944Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:58:3436
9MB5562Pečenka LiborKHB Radegast6101:02:4834
Muži C (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1632Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:1370
2MC1823Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:5262
3MC2247Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:48:2254
4MC2311Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:3548
5MC299Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:52:0144
6MC3168Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:52:2240
7MC3636Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:53:1738
8MC4337Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:5836
9MC4717Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:58:0334
10MC5035Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:59:0632
11MC5113Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:2530
12MC5464Koňarik Antonínneregistrován4801:01:2428
13MC6350Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:1326
Muži D (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD338Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:2670
2MD3414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:2862
3MD525Les JosefMaratonstav Úpice4700:59:4254
4MD5848Bielčik JindřichLichkov4001:05:0448
5MD6259Tučný JanMK Pardubice4701:11:3044
Muži E (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME571Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:04:3770
2ME5970Zálešák FrantišekKD Havířov3701:06:1762
3ME6576Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:21:5254
4ME6641Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:22:3748
5ME6775Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:25:5344
Juniorky (trať 5,5 km, 347 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:3470
2ŽJ226Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:40:1062
3ŽJ349Weissová GabrielaFenix Ski Team Jeseník9100:42:0154
4ŽJ433Lukešová KateřinaFenix Ski klub Jeseník9000:42:0248
5ŽJ527Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:42:1744
6ŽJ653Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:42:5840
7ŽJ725Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:47:3538
Ženy A (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2118Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:48:1670
2ZA5358Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:2062
3ZA563Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8601:04:0854
4ZA6420Popovová MartinaSNB Praha7401:21:1748
Ženy B (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB456Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:57:1870
2ZB4845Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:58:1162
3ZB6151Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:2754
Trať 5,5 km, 347 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:3470
2ŽJ226Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:40:1062
3ŽJ349Weissová GabrielaFenix Ski Team Jeseník9100:42:0154
4ŽJ433Lukešová KateřinaFenix Ski klub Jeseník9000:42:0248
5ŽJ527Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:42:1744
6ŽJ653Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:42:5840
7ŽJ725Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:47:3538
Trať 8,5 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:0170
2MA246Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:39:4062
3MA34Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:4054
1MJ410Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:41:5670
4MA569Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:2148
5MA640Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:3544
2MJ72Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:43:1162
6MA816Polášek JanSK Hranice8300:43:1840
7MA912Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:43:4238
3MJ107Horčička JiříFENIX Ski Team Jeseník9000:43:5754
8MA1138Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:44:0736
1MB1260Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:4570
9MA1366Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:44:5234
10MA1439Oberländer JanSokol Senohraby7500:45:0832
2MB1522Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:4362
1MC1632Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:1370
4MJ1756Smékal VlastimilFENIX Ski Team Jeseník8900:46:3048
2MC1823Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:5262
5MJ1955Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:47:2444
11MA2028Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:47:3230
1ZA2118Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:48:1670
3MC2247Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:48:2254
4MC2311Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:3548
12MA2454Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:48:5428
3MB2542Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:49:5954
4MB2665Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:50:1548
13MA2772Vlček TomášGumárny Zubří8000:51:3226
6MJ2867Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:51:5540
5MC299Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:52:0144
7MJ3029Votava MichalVrchlabí9000:52:1938
6MC3168Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:52:2240
14MA3271Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:2524
1MD338Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:2670
2MD3414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:2862
5MB3515Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:53:0244
7MC3636Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:53:1738
8MJ3721Kostecký JanŠumperk9100:53:2436
9MJ3857Klosovský TomášFENIX Ski Team Jeseník9000:54:0934
6MB3930Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:54:1440
15MA4019Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:55:3022
16MA4131Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:55:4620
7MB4243Hynek Vladimírneregistrován5800:56:2638
8MC4337Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:5836
10MJ4463Sedláček AntonínFENIX Ski Team Jeseník8800:57:1332
1ZB456Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:57:1870
17MA4652Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:3518
9MC4717Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:58:0334
2ZB4845Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:58:1162
8MB4944Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:58:3436
10MC5035Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:59:0632
11MC5113Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:2530
3MD525Les JosefMaratonstav Úpice4700:59:4254
2ZA5358Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:2062
12MC5464Koňarik Antonínneregistrován4801:01:2428
9MB5562Pečenka LiborKHB Radegast6101:02:4834
3ZA563Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8601:04:0854
1ME571Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:04:3770
4MD5848Bielčik JindřichLichkov4001:05:0448
2ME5970Zálešák FrantišekKD Havířov3701:06:1762
18MA6074Kovář DanielASPV Vápenná8001:07:0616
3ZB6151Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:2754
5MD6259Tučný JanMK Pardubice4701:11:3044
13MC6350Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:1326
4ZA6420Popovová MartinaSNB Praha7401:21:1748
3ME6576Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:21:5254
4ME6641Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:22:3748
5ME6775Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:25:5344

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

skvělé počasí, příjemná lázeňská atmosféra, pěkná sl. lázeňská v bazénu
kajman.ski
Dobré počasí,dobrá trasa i organizace a hlavně bazén po závodě byl přímo skvělý.
vacekma
Pěkný závod, perfektní organizace. Trošku jsem měl strach z té výřivky v propozicích, ale pak se ukázalo že je to normální vířivka. Škoda , že se menila trať a časy nešly porovat s loňským ročníkem. Zaráží mne, že délka zůstala stejná. Dle mého názoru je rozdíl v délkách tras letos a loni cca 1 km.
ing_karlik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód