hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME

9.6.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME
  • datum konání: 9.6.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Dolní náměstí, Rokytnice nad Jizerou (juniorky - parkovište nad fotbalovým hřištěm)
14.00 hodin

Přihlášky

do 13.30 hodin, sportovni hala TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka 10 km, převýšení 900 m (juniorky - 4,2 km / 430 m)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Šír
Spartak Rokytnice nad Jizerou
512 44 Rokytnice nad Jizerou
tel.: +420 481 523 375
fax: +420 481 543 215

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky-
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2037

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4816
Paulů Blanka5414
Šír Václav7813
Zátopek Jiří6012
Javůrek Jiří4811
Kynčl Stanislav6411
Kubr Václav5511
Kubrová Dagmar6311
Šimůnek Jan4911
Tučný Jan4710
Hák Michal7510
Jirásková Eva6410
Zoubek Zdeněk6910
Trejbal Karel5110
Kadavý Jan4710
Biemann Götz439
Tichý Pavel639
Groh Stanislav469
Pechek František539
Machačka Martin759
Berka Radim829
Hartych Stanislav659
Gombita Josef589
Šír Václav669
Vacarda Vladimír599
Berka Martin858
Palas Jaroslav538
Keprtová Miloslava488
Wolf David728
Pirk Jan488
Kašpar Josef388
Kolínek František568
Vraštilová Miloslava568
Šrutek Stanislav587
Žák Jiří717
Pirk Tomáš737
Vejnar Josef577
Novotný Jiří717
Nečas Josef587
Brunclík Ivo587
Grohová Jaroslava517
Špacír Ladislav557
Kynčlová Dagmar727
Vodička Jan457
Tomíček Josef597
Vaněk Petr617
Ulich Petr687
Stránský Aleš607
Mališová Karla606
Jančík Bořek646

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 10.06.2007, 17:27
  • zobrazeno již 1154x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km, 610 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ768Voják JiříMílaři Domažlice8800:49:56105
2MJ1787Groh RadoslavAKLVK Alpine Pro Team8900:54:0293
3MJ1843Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:54:3081
4MJ27163Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:56:1672
5MJ2820Podrazil JiříTJ Slovan Varnsdorf8800:56:2466
6MJ337Novák JakubPSK Olymp Praha8900:57:0260
7MJ39164Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:58:2157
8MJ43144Šír ZbyněkHSK Benecko9000:59:0554
9MJ46172Smékal VlastimilFENIX Ski Team Jeseník8900:59:3951
10MJ55109Titěra JanSKI Jablonec nad Nisou9201:01:1448
11MJ6658Nowak JakubLKS SANA Kościan9201:03:13-
12MJ68173Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9101:03:4145
13MJ72174Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8801:04:1142
14MJ7594Votava MichalVrchlabí9001:04:5039
15MJ86106Kučinský JosefLK Veřovice9101:06:1036
16MJ116105Kučinský TadeášLK Veřovice9301:10:4333
17MJ140170Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:19:1630
18MJ1634Zoubek OndřejSCWS Lučany9101:31:0027
-MJ-3Lokšan JiříAC Ústí nad Labem88DNF-

Muži A 20-39 let (trať 10 km, 610 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Havlíček JanASK Slavia Praha7900:47:31105
2MA2124Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:48:1193
3MA3180Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:48:2381
4MA446Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:48:3672
5MA535Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:48:4466
6MA6162Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:49:5160
7MA847Frei MartinAK Kroměříž8600:50:2057
8MA941Brýdl PavelSaucony - SK Nové Město nad Metují8000:50:3854
9MA1064Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:51:2951
10MA1148Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:51:4148
11MA1369Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:52:4345
12MA14177Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:52:5742
13MA1653Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:54:0039
14MA1938Berka MartinKozákov8500:54:3436
15MA21110Hamr JanAK Bílina8600:54:5533
16MA23139Vrabec MartinLoko Trutnov7900:55:2230
17MA24118Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:55:5427
18MA25137Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:56:0524
19MA3218Bloudíček PetrEUROFOAM Sport8100:56:5221
20MA34175Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:57:1918
21MA36171Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:57:4615
22MA38149Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:58:0812
23MA416Novák JanPSK Olymp Praha8600:58:509
24MA4237Berka RadimKozákov8200:58:536
25MA44168Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:59:303
26MA4844Flegl VlastimilVrchlabí8600:59:543
27MA5017Smetana JosefEUROFOAM Sport6901:00:313
28MA51132Drzygala KrzysztofLomnica6801:00:41-
29MA5223Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7301:00:453
30MA5349Šmíd PetrBaník Osek6901:01:003
31MA56147Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8101:01:143
32MA57108Oberländer JanSokol Senohraby7501:01:283
33MA6093Erlebach DavidKunčice7101:02:133
34MA6127Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:02:383
35MA63150Veselý MichalRokytnice nad Jizerou7901:03:063
36MA65136Novotný JiříKateřinky7101:03:133
37MA6750Chleborád TomášLitvínov7201:03:303
38MA7633Pfoff JanPoděbrady Kanoistika8001:04:523
39MA78181Major JiříHarrachov8301:05:113
40MA81169Hák MichalSokol Studenec7501:05:453
41MA82186Pomikálek JosefMK Kladno7501:05:573
42MA84128Krupka LukášSokol Jičín8301:06:083
43MA90187Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7501:06:423
44MA9281Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:06:513
45MA9352Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:07:143
46MA9413Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:07:183
47MA9522Král OndřejSokol Kolín7401:07:273
48MA96159Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6801:07:293
49MA97134Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:07:313
50MA10145Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:08:133
51MA106153Čepelák KarelFelbabka7701:08:593
52MA11198Jančařík PetrAAC Brno6801:09:393
53MA11475Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:09:513
54MA117185Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7801:10:503
55MA118126Komárek TomášTJ Záblatí7501:10:593
56MA119129Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:11:083
57MA120133Marcin SikowGluszyca-Polana7701:11:16-
58MA12590Stránský VáclavSpartak Rokytnice7501:12:273
59MA129125Lhota AlešPivovar Miletín7801:13:243
60MA13063Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:13:293
61MA133152Kašpar JanVSK Elektro7101:15:033
62MA136183Rýdl MartinSpartak Rokytnice7501:15:293
63MA144141Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:20:573
64MA148122Butzke SwenBlau Weiss Stücken7701:23:21-
65MA15172Ďurkech Lubošneregistrován7001:23:553
66MA152123Baade NicoShackstedler8201:23:58-
67MA162182Blomer MarekDUKLA Praha8201:30:043
68MA16684Poulson Robertneregistrován7001:34:273

Muži B 40-49 let (trať 10 km, 610 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB121Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:51:49105
2MB1554Poduška JosefAC Kladno6200:53:3593
3MB2242Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:55:0981
4MB2679Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:1272
5MB37112Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:58:0066
6MB54116Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:01:1360
7MB70142Sychrovský PavelOMS Poříčany6701:03:5657
8MB71148Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:04:0254
9MB7339Zoubek JiříSCWS Lučany6501:04:1351
10MB74127Matěják JosefMiletín6701:04:3148
11MB98119Havlíček IvoLánov6601:07:3845
12MB10395Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:08:2642
13MB1045Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:08:3039
14MB108157Blažek JosefTJ Alšovice5801:09:1936
15MB11010Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5901:09:2933
16MB115184Tomšů PetrMlýn Janderov6401:10:0130
17MB12782Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:12:5727
18MB135154Sedlák JiříPřelouč5801:15:0724
19MB138135Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6501:16:4021
20MB14273Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:19:4718
21MB147121Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:22:4615
22MB15766Mašek RomanNovis Praha6101:26:3812
23MB17371Ševčík JaroslavHerlíkovice6001:49:039

Muži C 50-59 let (trať 10 km, 610 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20104Smrčka MilošBK Říčany5400:54:40105
2MC4062Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:58:3193
3MC4926Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:00:2081
4MC58151Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:01:4772
5MC62160Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:02:5866
6MC85115Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:06:0960
7MC9131Němec JiříSKP Praha4801:06:4357
8MC102167Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:08:1354
9MC10786Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:09:0951
10MC11215Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:09:4148
11MC12232Michl VáclavPoděbrady Kanoistika5401:11:5645
12MC12356Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:0442
13MC12424Pirk JanLékařský TRI klub Praha4801:12:1439
14MC12897Malatín ŠtefanAAC Brno5501:13:1136
15MC132140Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:14:2233
16MC13751Leszkow JosefMK Hlinsko5101:15:4330
17MC149161Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:23:2927
18MC16429Friedwald BräuerVfL Dresden-Bühlau5301:31:58-
19MC16576Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:0224

Muži D 60-69 let (trať 10 km, 610 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8055Leszkow PetrMK Hlinsko4401:05:15105
2MD8865Groh StanislavAC Vrchlabí4601:06:2993
3MD126156Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:12:5481
4MD13134Les JosefMaratonstav Úpice4701:13:3472
5MD15367Málek ZdeněkAVC Praha4301:24:4766
6MD1618Novák JanKrosnov4101:29:3060
7MD16792Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:35:4557
8MD1699Kašpar JosefAVC Praha3801:43:1154
9MD17130Gopel DieterGermany4401:47:42-

Muži E 70 let a starší (trať 10 km, 610 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13912Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:18:47105
2ME155100Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:25:4793
3ME15840Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:27:2581
4ME17219Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:47:5472

Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ174Vévodová MartinaAK Perná9000:30:32105
2ŽJ288Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:32:0193
3ŽJ3103Puskarčíková EvaSKI klub Jablonec9100:32:3681
4ŽJ4176Stodůlková DenisaFENIX Ski Team Jeseník9100:34:0272
5ŽJ5158Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:34:0766
6ŽJ680Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:0960
7ŽJ7146Petrová IvanaLSK Lomnice nad Popelkou8900:36:4657
8ŽJ8114Minářová KláraKB Staré Město pod Laštejnem9100:37:0254
9ŽJ9107Volfová PetraTJ Dvůr Králové9200:37:1451
10ŽJ1078Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:37:5848
11ŽJ11145Maturová LucieLSK Lomnice nad Popelkou9000:38:1345
12ŽJ1283Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:38:1842
13ŽJ1316Smetanová KristinaEUROFOAM Sport9200:38:4339

Ženy A 20-34 let (trať 10 km, 610 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2970Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:56:29105
2ZA3121Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:56:4693
3ZA35113Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:57:2481
4ZA45130Erbenová HelenaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7900:59:3372
5ZA5936Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:02:0566
6ZA6491Šádková IrenaAC Pardubice6901:03:1281
7ZA69131Hájková EliškaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou8801:03:4960
8ZA7760Nowak MalgorzataLSK SANA Koscjan - Polska8301:05:09-
9ZA7996Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:05:1257
10ZA8357Dostálová MarieAK Olomouc7601:06:0054
11ZA87179Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:06:1851
12ZA10059Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8501:07:58-
13ZA10514Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8401:08:5848
14ZA109143Zuzánková TerezaAC Slovan Liberec8601:09:2445
15ZA1132Poborská HelenaKERTEAM Praha7801:09:4742
16ZA121165Hančová DenisaTJ Spartak Rokytnice7801:11:4039
17ZA14599Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:21:5336
18ZA154117Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:25:0733
19ZA156120Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7301:26:0830
20ZA168155Benešová LucieAmatér8301:38:1827

Ženy B 35-49 let (trať 10 km, 610 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB30102Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:40105
2ZB4728Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:59:5393
3ZB99101Jančaříková LenkaAAC Brno7001:07:4172
4ZB134166Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:15:0466
5ZB141178Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:19:1760
6ZB14677Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:22:3157
7ZB15925Pirková MartinaLékařský TRI klub Praha7101:27:5154

Ženy C 50 let a starší (trať 10 km, 610 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC89138Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:06:37105
2ŽC14389Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:20:28105
3ŽC15061Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:23:3593
4ŽC16085Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:28:4593
5ŽC170111Procházková IrenaTJ Háje5701:46:0281

Trať 4,2 km, 520 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ174Vévodová MartinaAK Perná9000:30:32105
2ŽJ288Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:32:0193
3ŽJ3103Puskarčíková EvaSKI klub Jablonec9100:32:3681
4ŽJ4176Stodůlková DenisaFENIX Ski Team Jeseník9100:34:0272
5ŽJ5158Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:34:0766
6ŽJ680Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:0960
7ŽJ7146Petrová IvanaLSK Lomnice nad Popelkou8900:36:4657
8ŽJ8114Minářová KláraKB Staré Město pod Laštejnem9100:37:0254
9ŽJ9107Volfová PetraTJ Dvůr Králové9200:37:1451
10ŽJ1078Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:37:5848
11ŽJ11145Maturová LucieLSK Lomnice nad Popelkou9000:38:1345
12ŽJ1283Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:38:1842
13ŽJ1316Smetanová KristinaEUROFOAM Sport9200:38:4339

Trať 10 km, 610 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Havlíček JanASK Slavia Praha7900:47:31105
2MA2124Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:48:1193
3MA3180Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:48:2381
4MA446Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:48:3672
5MA535Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:48:4466
6MA6162Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:49:5160
1MJ768Voják JiříMílaři Domažlice8800:49:56105
7MA847Frei MartinAK Kroměříž8600:50:2057
8MA941Brýdl PavelSaucony - SK Nové Město nad Metují8000:50:3854
9MA1064Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:51:2951
10MA1148Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:51:4148
1MB121Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:51:49105
11MA1369Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:52:4345
12MA14177Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:52:5742
2MB1554Poduška JosefAC Kladno6200:53:3593
13MA1653Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:54:0039
2MJ1787Groh RadoslavAKLVK Alpine Pro Team8900:54:0293
3MJ1843Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:54:3081
14MA1938Berka MartinKozákov8500:54:3436
1MC20104Smrčka MilošBK Říčany5400:54:40105
15MA21110Hamr JanAK Bílina8600:54:5533
3MB2242Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:55:0981
16MA23139Vrabec MartinLoko Trutnov7900:55:2230
17MA24118Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:55:5427
18MA25137Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:56:0524
4MB2679Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:1272
4MJ27163Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:56:1672
5MJ2820Podrazil JiříTJ Slovan Varnsdorf8800:56:2466
1ZA2970Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:56:29105
1ZB30102Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:40105
2ZA3121Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:56:4693
19MA3218Bloudíček PetrEUROFOAM Sport8100:56:5221
6MJ337Novák JakubPSK Olymp Praha8900:57:0260
20MA34175Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:57:1918
3ZA35113Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:57:2481
21MA36171Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:57:4615
5MB37112Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:58:0066
22MA38149Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:58:0812
7MJ39164Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:58:2157
2MC4062Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:58:3193
23MA416Novák JanPSK Olymp Praha8600:58:509
24MA4237Berka RadimKozákov8200:58:536
8MJ43144Šír ZbyněkHSK Benecko9000:59:0554
25MA44168Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:59:303
4ZA45130Erbenová HelenaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7900:59:3372
9MJ46172Smékal VlastimilFENIX Ski Team Jeseník8900:59:3951
2ZB4728Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:59:5393
26MA4844Flegl VlastimilVrchlabí8600:59:543
3MC4926Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:00:2081
27MA5017Smetana JosefEUROFOAM Sport6901:00:313
28MA51132Drzygala KrzysztofLomnica6801:00:41-
29MA5223Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7301:00:453
30MA5349Šmíd PetrBaník Osek6901:01:003
6MB54116Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:01:1360
10MJ55109Titěra JanSKI Jablonec nad Nisou9201:01:1448
31MA56147Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8101:01:143
32MA57108Oberländer JanSokol Senohraby7501:01:283
4MC58151Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:01:4772
5ZA5936Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:02:0566
33MA6093Erlebach DavidKunčice7101:02:133
34MA6127Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:02:383
5MC62160Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:02:5866
35MA63150Veselý MichalRokytnice nad Jizerou7901:03:063
6ZA6491Šádková IrenaAC Pardubice6901:03:1281
36MA65136Novotný JiříKateřinky7101:03:133
11MJ6658Nowak JakubLKS SANA Kościan9201:03:13-
37MA6750Chleborád TomášLitvínov7201:03:303
12MJ68173Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9101:03:4145
7ZA69131Hájková EliškaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou8801:03:4960
7MB70142Sychrovský PavelOMS Poříčany6701:03:5657
8MB71148Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:04:0254
13MJ72174Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8801:04:1142
9MB7339Zoubek JiříSCWS Lučany6501:04:1351
10MB74127Matěják JosefMiletín6701:04:3148
14MJ7594Votava MichalVrchlabí9001:04:5039
38MA7633Pfoff JanPoděbrady Kanoistika8001:04:523
8ZA7760Nowak MalgorzataLSK SANA Koscjan - Polska8301:05:09-
39MA78181Major JiříHarrachov8301:05:113
9ZA7996Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:05:1257
1MD8055Leszkow PetrMK Hlinsko4401:05:15105
40MA81169Hák MichalSokol Studenec7501:05:453
41MA82186Pomikálek JosefMK Kladno7501:05:573
10ZA8357Dostálová MarieAK Olomouc7601:06:0054
42MA84128Krupka LukášSokol Jičín8301:06:083
6MC85115Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:06:0960
15MJ86106Kučinský JosefLK Veřovice9101:06:1036
11ZA87179Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:06:1851
2MD8865Groh StanislavAC Vrchlabí4601:06:2993
1ŽC89138Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:06:37105
43MA90187Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7501:06:423
7MC9131Němec JiříSKP Praha4801:06:4357
44MA9281Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:06:513
45MA9352Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:07:143
46MA9413Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:07:183
47MA9522Král OndřejSokol Kolín7401:07:273
48MA96159Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6801:07:293
49MA97134Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:07:313
11MB98119Havlíček IvoLánov6601:07:3845
3ZB99101Jančaříková LenkaAAC Brno7001:07:4172
12ZA10059Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8501:07:58-
50MA10145Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:08:133
8MC102167Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:08:1354
12MB10395Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:08:2642
13MB1045Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:08:3039
13ZA10514Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8401:08:5848
51MA106153Čepelák KarelFelbabka7701:08:593
9MC10786Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:09:0951
14MB108157Blažek JosefTJ Alšovice5801:09:1936
14ZA109143Zuzánková TerezaAC Slovan Liberec8601:09:2445
15MB11010Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5901:09:2933
52MA11198Jančařík PetrAAC Brno6801:09:393
10MC11215Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:09:4148
15ZA1132Poborská HelenaKERTEAM Praha7801:09:4742
53MA11475Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:09:513
16MB115184Tomšů PetrMlýn Janderov6401:10:0130
16MJ116105Kučinský TadeášLK Veřovice9301:10:4333
54MA117185Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7801:10:503
55MA118126Komárek TomášTJ Záblatí7501:10:593
56MA119129Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:11:083
57MA120133Marcin SikowGluszyca-Polana7701:11:16-
16ZA121165Hančová DenisaTJ Spartak Rokytnice7801:11:4039
11MC12232Michl VáclavPoděbrady Kanoistika5401:11:5645
12MC12356Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:0442
13MC12424Pirk JanLékařský TRI klub Praha4801:12:1439
58MA12590Stránský VáclavSpartak Rokytnice7501:12:273
3MD126156Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:12:5481
17MB12782Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:12:5727
14MC12897Malatín ŠtefanAAC Brno5501:13:1136
59MA129125Lhota AlešPivovar Miletín7801:13:243
60MA13063Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:13:293
4MD13134Les JosefMaratonstav Úpice4701:13:3472
15MC132140Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:14:2233
61MA133152Kašpar JanVSK Elektro7101:15:033
4ZB134166Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:15:0466
18MB135154Sedlák JiříPřelouč5801:15:0724
62MA136183Rýdl MartinSpartak Rokytnice7501:15:293
16MC13751Leszkow JosefMK Hlinsko5101:15:4330
19MB138135Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6501:16:4021
1ME13912Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:18:47105
17MJ140170Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:19:1630
5ZB141178Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:19:1760
20MB14273Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:19:4718
2ŽC14389Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:20:28105
63MA144141Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:20:573
17ZA14599Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:21:5336
6ZB14677Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:22:3157
21MB147121Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:22:4615
64MA148122Butzke SwenBlau Weiss Stücken7701:23:21-
17MC149161Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:23:2927
3ŽC15061Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:23:3593
65MA15172Ďurkech Lubošneregistrován7001:23:553
66MA152123Baade NicoShackstedler8201:23:58-
5MD15367Málek ZdeněkAVC Praha4301:24:4766
18ZA154117Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:25:0733
2ME155100Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:25:4793
19ZA156120Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7301:26:0830
22MB15766Mašek RomanNovis Praha6101:26:3812
3ME15840Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:27:2581
7ZB15925Pirková MartinaLékařský TRI klub Praha7101:27:5154
4ŽC16085Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:28:4593
6MD1618Novák JanKrosnov4101:29:3060
67MA162182Blomer MarekDUKLA Praha8201:30:043
18MJ1634Zoubek OndřejSCWS Lučany9101:31:0027
18MC16429Friedwald BräuerVfL Dresden-Bühlau5301:31:58-
19MC16576Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:0224
68MA16684Poulson Robertneregistrován7001:34:273
7MD16792Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:35:4557
20ZA168155Benešová LucieAmatér8301:38:1827
8MD1699Kašpar JosefAVC Praha3801:43:1154
5ŽC170111Procházková IrenaTJ Háje5701:46:0281
9MD17130Gopel DieterGermany4401:47:42-
4ME17219Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:47:5472
23MB17371Ševčík JaroslavHerlíkovice6001:49:039

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 78%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

perfektne zorganizované včetně počasi : )
tkm
Náročný superzávod. Vysoká účast a kvalitních běžců. Trochu mi vadí změna trati proti minulým ročníkům. Díky za výsledky už v Rokytnici.
Myslím si, že změna trati závodu prospěla – osobně se mi líbí nová trať mnohem víc. Závod tím získal na délce, obtížnosti i zajímavosti. Závod a jeho organizaci hodnotím velmi kladně a pořadatelům děkuju za výbornou závodní i pozávodní atmosféru. Jen bych posunula dobu startu. Podle mě a hodně dalších běžců, s nimiž jsem o tomto diskutovala, je 14 h dobou popoledního útlumu, rovněž v tomto ročním období už bývá vedro, odpoledne hrozí i větší riziko bouřek (což jsme teď poznali). Navrhovala bych start v 11-12h nejpozději. Nejlepší je ovšem tradiční 10h. Když se závodníci stihnou dopravit do Horního Maršova či do Ostravice, zvládnou to určitě i do Rokytnice. A kdo to má opravdu dál, může přece přijet v pátek Ubytování u Šírů je perfektní. Já taky často musím cestovat na závody na Moravu den předem, je to jen otázkou priorit. Kdo opravdu chce, ten přijede. Ahoj, Dáša
Dagmar.Kubrova
Také bych uvítal dopolední čas startu, i když je pravda, že dostat se někam na 10 je občas problém. Nová trať mě ale moc nezaujala, když už to mělo být delší a větší převýšení, tak by bylo myslím zajímavější prodložit trať z Dvoraček nahoru na hřeben, odpadl by seběh a nahoře je přece jen příjemnější teplota a zajímavější prostředí na běhání, než se mordovat v 30 stupních dole po asfaltkách.
jirin.jirin
Jsem také pro posunutí startu na dopoledne. Je lepší dříve vstát než se pak mořit v odpoledním vedru. A že to vždy na Dvoračkách stojí za to. Taky má tělo více času na regeneraci do druhého dne, kdy se běhá Štěpánka. No, vlastně, když po závodě spíte u Vaška, tak s tou regenerací to stejně neplatí ... : )
astransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód