Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

16.6.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 16.6.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Popis tratě

délka 10,3 km, převýšení 460 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ladislav Soukup
512 42 Poniklá
tel.: +420 481 585 134
mob.: +420 736 117 749

E-mailová adresa

alenaponikla@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1870

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Kynčl Stanislav6419
Šír Václav4819
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Hlusička Josef3815
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Kadavý Jan4711
Biemann Götz4311
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Švec Milan639
Gombita Josef589
Hádek Josef539
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Jarkovský Oldřich348
Kašpar Josef388
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Linhart Miloš448
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Filingr Čeněk617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Šteinc Ludvík417
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Dostálek Petr677
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717
Stránský Aleš607
Smrčka Miloš547
Jirsa Pavel617

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ313Kaminski PetrSTART Havířov9200:47:2270
2MJ3750Votava MichalVrchlabí9000:48:4862
Muži A 20-39 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:38:4570
2MA467Čivrný JiříAC Semily8000:39:4162
3MA566Linhart RadekTJČZU Praha7600:40:0254
4MA631Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:1448
5MA719Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:4744
6MA817Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:0440
7MA974Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:4238
8MA1044Vrabec MartinLoko Trutnov7900:41:5636
9MA1163Berka MartinKozákov8500:42:0434
10MA136Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:42:1332
11MA1545Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:42:2330
12MA1671Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:42:4328
13MA171Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:3726
14MA1943Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:44:2124
15MA2136Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:45:3822
16MA2564Erlebach DavidKunčice7100:46:3720
17MA2926Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:47:1718
18MA3265Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:47:3516
19MA4052Roubíček PetrBedřichov7300:49:4114
20MA4261Čepelák KarelFelbabka7700:49:5812
21MA4614Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:5010
22MA5151Kašpar JanVSK Elektro7100:51:508
23MA5913Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:54:516
24MA6140Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:55:384
25MA6415Blažek VladimírSKI Klub Liberec6800:56:252
Muži B 40-49 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB283Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:39:1670
2MB1268Beshir ErvinAdidas Team6700:42:1062
3MB1484Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:42:1854
4MB1869Vaněk PetrRT Praha6100:43:3748
5MB2239Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:45:5944
6MB2427Zoubek JiříSCWS Lučany6500:46:3040
7MB2734Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:46:4838
8MB2848Havlíček IvoLánov6600:46:5136
9MB3433Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:48:1634
10MB3521Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:48:2232
11MB4959Kašparec PetrČeská Lípa6200:51:2230
12MB5038Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:51:3828
13MB5320Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:2226
14MB5541Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:53:0324
15MB5660Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:54:1322
16MB5754Průcha JosefJiskra Tanvald6000:54:1920
17MB6928Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:59:2918
Muži C 50-59 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC32Smrčka MilošBK Říčany5400:39:3770
2MC205Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:5362
3MC2325Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:1254
4MC2611Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:46:3848
5MC3072Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:47:2144
6MC3657Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:48:2940
7MC4324Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:50:0238
8MC457Trnka MilanLoko Trutnov5600:50:3236
9MC4786Špírek JaroslavBělá pod Bezdězem5600:51:0034
10MC4858Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:51:0532
11MC524Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:51:5530
12MC5456Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:3828
13MC5832Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:54:3826
14MC6655Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:2924
15MC8030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:1722
Muži D 60-69 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4147Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:5670
2MD6053Vodička JanMK Radslavice4500:55:0862
3MD6235Šteinc LudvíkVrchlabí4100:56:1154
4MD7023Pytelka VáclavPlzeň4500:59:4348
Muži E 70 let a starší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4410Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:2470
2ME6512Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:56:3962
3ME6716Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:1854
4ME7381Zálešák FrantišekKD Havířov3701:00:4548
5ME748Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:02:1244
6ME7562Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:02:3240
7ME7637Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:04:1638
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3382Beshirová CarmenSK Zdice9800:47:3870
2ŽJ7729Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:04:1662
Ženy A 20-34 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3842Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:48:4970
2ZA7173Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:00:1762
Ženy B 35-49 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6370Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:2370
2ZB6846Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:5462
3ZB7985Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:05:1454
Ženy C 50 let a starší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3918Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:49:3970
2ŽC7249Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:2570
3ŽC7822Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:04:2762
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:38:4570
1MB283Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:39:1670
1MC32Smrčka MilošBK Říčany5400:39:3770
2MA467Čivrný JiříAC Semily8000:39:4162
3MA566Linhart RadekTJČZU Praha7600:40:0254
4MA631Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:1448
5MA719Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:4744
6MA817Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:0440
7MA974Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:4238
8MA1044Vrabec MartinLoko Trutnov7900:41:5636
9MA1163Berka MartinKozákov8500:42:0434
2MB1268Beshir ErvinAdidas Team6700:42:1062
10MA136Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:42:1332
3MB1484Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:42:1854
11MA1545Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:42:2330
12MA1671Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:42:4328
13MA171Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:3726
4MB1869Vaněk PetrRT Praha6100:43:3748
14MA1943Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:44:2124
2MC205Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:5362
15MA2136Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:45:3822
5MB2239Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:45:5944
3MC2325Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:1254
6MB2427Zoubek JiříSCWS Lučany6500:46:3040
16MA2564Erlebach DavidKunčice7100:46:3720
4MC2611Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:46:3848
7MB2734Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:46:4838
8MB2848Havlíček IvoLánov6600:46:5136
17MA2926Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:47:1718
5MC3072Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:47:2144
1MJ313Kaminski PetrSTART Havířov9200:47:2270
18MA3265Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:47:3516
1ŽJ3382Beshirová CarmenSK Zdice9800:47:3870
9MB3433Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:48:1634
10MB3521Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:48:2232
6MC3657Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:48:2940
2MJ3750Votava MichalVrchlabí9000:48:4862
1ZA3842Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:48:4970
1ŽC3918Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:49:3970
19MA4052Roubíček PetrBedřichov7300:49:4114
1MD4147Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:5670
20MA4261Čepelák KarelFelbabka7700:49:5812
7MC4324Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:50:0238
1ME4410Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:2470
8MC457Trnka MilanLoko Trutnov5600:50:3236
21MA4614Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:5010
9MC4786Špírek JaroslavBělá pod Bezdězem5600:51:0034
10MC4858Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:51:0532
11MB4959Kašparec PetrČeská Lípa6200:51:2230
12MB5038Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:51:3828
22MA5151Kašpar JanVSK Elektro7100:51:508
11MC524Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:51:5530
13MB5320Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:2226
12MC5456Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:3828
14MB5541Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:53:0324
15MB5660Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:54:1322
16MB5754Průcha JosefJiskra Tanvald6000:54:1920
13MC5832Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:54:3826
23MA5913Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:54:516
2MD6053Vodička JanMK Radslavice4500:55:0862
24MA6140Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:55:384
3MD6235Šteinc LudvíkVrchlabí4100:56:1154
1ZB6370Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:2370
25MA6415Blažek VladimírSKI Klub Liberec6800:56:252
2ME6512Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:56:3962
14MC6655Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:2924
3ME6716Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:1854
2ZB6846Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:5462
17MB6928Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:59:2918
4MD7023Pytelka VáclavPlzeň4500:59:4348
2ZA7173Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:00:1762
2ŽC7249Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:2570
4ME7381Zálešák FrantišekKD Havířov3701:00:4548
5ME748Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:02:1244
6ME7562Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:02:3240
7ME7637Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:04:1638
2ŽJ7729Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:04:1662
3ŽC7822Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:04:2762
3ZB7985Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:05:1454
15MC8030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:1722

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 92%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Závod se mi velmi líbil, běhat do Krkonoš mě baví. Je tam krásně. Tu drobnost ve výsledcích s pořadím v kategoriích pořadatelům odpouštím.
Láda to dělá dobře
joseftomicek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód