Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

30.6.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 30.6.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Mladkov
10.30 hodin

Přihlášky

od 9.00 do 10.15 hodin v KD Mladkov

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
lesní cesty, měkký povrch

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 5.200,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Uhrner
Mladkov 1
561 67 Mladkov
mob.: +420 777 649 112, +420 737 957 608

E-mailová adresa

sport.mladkov@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3175

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šrutek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Dobšíček Pavel8012
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Keprtová Miloslava4811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Matyášová Jana659

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6116Horčička JiříRossignol Racing Team9000:42:2770
2MJ1069Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:43:3562
3MJ13109Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:43:5754
4MJ1686Kaminski PetrSTART Havířov9200:44:2148
5MJ1794Ondrášek PavelSKI RD Rýmařov9200:44:3644
6MJ1878Jurovatý VojtěchSK Nové Město na Moravě9100:44:4140
7MJ2779Růžička AdamSK Nové Město na Moravě9100:45:4138
8MJ2976Kyncl TomášSK Nové Město na Moravě8900:46:2436
9MJ3098Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:46:3534
10MJ3275Sláma JaroslavSK Nové Město na Moravě9000:46:5132
11MJ3534Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:47:0830
12MJ3677Němec David Nové Město na Moravě9000:47:1228
13MJ41107Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:48:2926
14MJ46106Fellner AdamFenix Jeseník9300:49:5024
15MJ4971Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:50:0522
16MJ5193Macháček ZdeněkSKI RD Rýmařov9200:50:1820
17MJ53100Polcer JiříGranitol Moravský Beroun9300:50:3718
18MJ68127Hýbl JaroslavSKI Klub Šumperk9300:52:4316
19MJ7196Keclík RadimSKI RD Rýmařov9200:53:0614
20MJ7395Kodl JanSKI RD Rýmařov9300:53:2312
21MJ9599Polcer PavelGranitol Moravský Beroun9300:58:2210
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Zajac LeszekWatbrlych8300:41:00-
2MA265Vrabec MartinLoko Trutnov7900:41:0570
3MA315Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:41:1062
4MA417Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:3754
5MA5105Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:41:5248
6MA737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:3144
7MA11114Sikora JakubRossignol Racing Team8400:43:4340
8MA1450Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:44:0038
9MA2081Chlubna JanNové Město na Moravě8400:44:5236
10MA21113Baďura JanRossignol Racing Team8700:44:5534
11MA22108Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:45:1032
12MA2359Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:45:1230
13MA2412Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:45:33-
14MA2553Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:45:3628
15MA2656Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:45:3826
16MA2867Bielčik PetrLichkov7100:45:4824
17MA31125Řemínek MatějAC Choceň8600:46:4222
18MA3387Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:46:5220
19MA379Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova6900:47:14-
20MA3897Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:47:3518
21MA4239Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:48:3016
22MA5054Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:50:1414
23MA56112Vytlačil JiříRossignol Racing Team8100:51:0512
24MA5783Jančařík PetrAAC Brno6800:51:0610
25MA6113Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:51:48-
26MA64124Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:52:198
27MA6511Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8200:52:31-
28MA6718Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:366
29MA7048Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:53:034
30MA8362Kubalík JanPolice nad Metují7800:55:222
31MA85104Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:55:402
32MA87126Marhold LubošChoceň7700:56:282
33MA9135Bělohlávek JiříPardubice7100:57:522
34MA9892Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:062
35MA11155Pinkas TomášVysoké Mýto7701:03:252
36MA11457Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:04:272
37MA1261Malošek KamilMladkov8201:21:562
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB822Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:0270
2MB1270Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:4962
3MB1988Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:44:5054
4MB34120Dostálek PetrASPV Těchonín6700:47:0148
5MB4836Pinkas MartinDobříkov6700:50:0444
6MB5980Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:51:1340
7MB60129Tichý PavelAC Náchod6300:51:3538
8MB62110Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:5336
9MB69111Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:4834
10MB74118Liška PavelKB Letohrad6300:53:2432
11MB7533Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:53:2730
12MB77119Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:53:4328
13MB79123Šilar TomášPardubice6300:54:2926
14MB8016Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:3224
15MB9426Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:58:2022
16MB10061Vraniak JanSolnice6200:59:1020
17MB1155Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:05:1918
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC932Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:2670
2MC154Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:1162
3MC3990Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:47:4554
4MC402Zajac LeszekWatbrlych5000:48:10-
5MC4343Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:3648
6MC4458Flegl VlastimilBrtev5300:49:0944
7MC557Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:50:5940
8MC5823Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:1038
9MC6640Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:3336
10MC7210Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:53:07-
11MC7642Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:53:3434
12MC828Musil LadislavSK Slavičín5600:54:3932
13MC9084Koblížek JindřichSK Žamberk4800:57:4830
14MC9666Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:2428
15MC9985Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:0726
16MC10474Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:01:0924
17MC105117Volf BřetislavLanškroun5201:01:2922
18MC11944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:1820
19MC121128Velechovský JiříSAZS Králíky5501:10:2218
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5268Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:3370
2MD8151Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3462
3MD8449Vodička JanMK Radslavice4500:55:3754
4MD8827Les JosefMaratonstav Úpice4700:56:3548
5MD10391Bielčik JindřichLichkov4000:59:5844
6MD10860Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:02:2440
7MD120122Novotný JiříKB OEZ Letohrad4501:07:3338
8MD12445Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:14:2236
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME976Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:2570
2ME10720Zálešák FrantišekKD Havířov3701:02:0962
3ME12747Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:22:2554
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ89115Stodůlková DenisaRossignol Racing Team9100:57:3970
2ŽJ9319Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:58:0162
3ŽJ109101Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:02:2954
4ŽJ11621Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:05:3048
5ŽJ117103Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:05:5144
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4531Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:49:1470
2ZA6352Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:0862
3ZA7872Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:1854
4ZA8629Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:55:5948
5ZA10225Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:4844
6ZA10638Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:5240
7ZA11230Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:3938
8ZA122121Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:11:3136
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4782Jančaříková LenkaAAC Brno7000:50:0370
2ZB5489Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:50:3962
3ZB9214Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:57:5654
4ZB101102Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:1648
5ZB11028Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:4644
6ZB11373Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:03:5340
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC11841Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:06:1070
2ŽC12346Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:12:2662
3ŽC12524Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:1054
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Zajac LeszekWatbrlych8300:41:00-
2MA265Vrabec MartinLoko Trutnov7900:41:0570
3MA315Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:41:1062
4MA417Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:3754
5MA5105Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:41:5248
1MJ6116Horčička JiříRossignol Racing Team9000:42:2770
6MA737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:3144
1MB822Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:0270
1MC932Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:2670
2MJ1069Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:43:3562
7MA11114Sikora JakubRossignol Racing Team8400:43:4340
2MB1270Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:4962
3MJ13109Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:43:5754
8MA1450Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:44:0038
2MC154Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:1162
4MJ1686Kaminski PetrSTART Havířov9200:44:2148
5MJ1794Ondrášek PavelSKI RD Rýmařov9200:44:3644
6MJ1878Jurovatý VojtěchSK Nové Město na Moravě9100:44:4140
3MB1988Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:44:5054
9MA2081Chlubna JanNové Město na Moravě8400:44:5236
10MA21113Baďura JanRossignol Racing Team8700:44:5534
11MA22108Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:45:1032
12MA2359Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:45:1230
13MA2412Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:45:33-
14MA2553Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:45:3628
15MA2656Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:45:3826
7MJ2779Růžička AdamSK Nové Město na Moravě9100:45:4138
16MA2867Bielčik PetrLichkov7100:45:4824
8MJ2976Kyncl TomášSK Nové Město na Moravě8900:46:2436
9MJ3098Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:46:3534
17MA31125Řemínek MatějAC Choceň8600:46:4222
10MJ3275Sláma JaroslavSK Nové Město na Moravě9000:46:5132
18MA3387Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:46:5220
4MB34120Dostálek PetrASPV Těchonín6700:47:0148
11MJ3534Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:47:0830
12MJ3677Němec David Nové Město na Moravě9000:47:1228
19MA379Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova6900:47:14-
20MA3897Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:47:3518
3MC3990Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:47:4554
4MC402Zajac LeszekWatbrlych5000:48:10-
13MJ41107Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:48:2926
21MA4239Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:48:3016
5MC4343Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:3648
6MC4458Flegl VlastimilBrtev5300:49:0944
1ZA4531Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:49:1470
14MJ46106Fellner AdamFenix Jeseník9300:49:5024
1ZB4782Jančaříková LenkaAAC Brno7000:50:0370
5MB4836Pinkas MartinDobříkov6700:50:0444
15MJ4971Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:50:0522
22MA5054Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:50:1414
16MJ5193Macháček ZdeněkSKI RD Rýmařov9200:50:1820
1MD5268Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:3370
17MJ53100Polcer JiříGranitol Moravský Beroun9300:50:3718
2ZB5489Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:50:3962
7MC557Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:50:5940
23MA56112Vytlačil JiříRossignol Racing Team8100:51:0512
24MA5783Jančařík PetrAAC Brno6800:51:0610
8MC5823Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:1038
6MB5980Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:51:1340
7MB60129Tichý PavelAC Náchod6300:51:3538
25MA6113Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:51:48-
8MB62110Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:5336
2ZA6352Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:0862
26MA64124Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:52:198
27MA6511Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8200:52:31-
9MC6640Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:3336
28MA6718Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:366
18MJ68127Hýbl JaroslavSKI Klub Šumperk9300:52:4316
9MB69111Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:4834
29MA7048Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:53:034
19MJ7196Keclík RadimSKI RD Rýmařov9200:53:0614
10MC7210Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:53:07-
20MJ7395Kodl JanSKI RD Rýmařov9300:53:2312
10MB74118Liška PavelKB Letohrad6300:53:2432
11MB7533Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:53:2730
11MC7642Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:53:3434
12MB77119Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:53:4328
3ZA7872Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:1854
13MB79123Šilar TomášPardubice6300:54:2926
14MB8016Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:3224
2MD8151Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3462
12MC828Musil LadislavSK Slavičín5600:54:3932
30MA8362Kubalík JanPolice nad Metují7800:55:222
3MD8449Vodička JanMK Radslavice4500:55:3754
31MA85104Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:55:402
4ZA8629Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:55:5948
32MA87126Marhold LubošChoceň7700:56:282
4MD8827Les JosefMaratonstav Úpice4700:56:3548
1ŽJ89115Stodůlková DenisaRossignol Racing Team9100:57:3970
13MC9084Koblížek JindřichSK Žamberk4800:57:4830
33MA9135Bělohlávek JiříPardubice7100:57:522
3ZB9214Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:57:5654
2ŽJ9319Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:58:0162
15MB9426Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:58:2022
21MJ9599Polcer PavelGranitol Moravský Beroun9300:58:2210
14MC9666Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:2428
1ME976Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:2570
34MA9892Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:062
15MC9985Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:0726
16MB10061Vraniak JanSolnice6200:59:1020
4ZB101102Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:1648
5ZA10225Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:4844
5MD10391Bielčik JindřichLichkov4000:59:5844
16MC10474Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:01:0924
17MC105117Volf BřetislavLanškroun5201:01:2922
6ZA10638Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:5240
2ME10720Zálešák FrantišekKD Havířov3701:02:0962
6MD10860Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:02:2440
3ŽJ109101Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:02:2954
5ZB11028Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:4644
35MA11155Pinkas TomášVysoké Mýto7701:03:252
7ZA11230Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:3938
6ZB11373Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:03:5340
36MA11457Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:04:272
17MB1155Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:05:1918
4ŽJ11621Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:05:3048
5ŽJ117103Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:05:5144
1ŽC11841Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:06:1070
18MC11944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:1820
7MD120122Novotný JiříKB OEZ Letohrad4501:07:3338
19MC121128Velechovský JiříSAZS Králíky5501:10:2218
8ZA122121Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:11:3136
2ŽC12346Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:12:2662
8MD12445Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:14:2236
3ŽC12524Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:1054
37MA1261Malošek KamilMladkov8201:21:562
3ME12747Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:22:2554

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód