5.7.2007, čtvrtek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
8.7.2018 | Lochovice - Plešivec | 191 |
6.7.2017 | Lochovice - Plešivec | 171 |
10.7.2016 | Lochovice - Plešivec | 166 |
5.7.2015 | Lochovice - Plešivec | 116 |
6.7.2014 | Lochovice - Plešivec | 149 |
5.5.2013 | Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského | 206 |
6.7.2011 | Lochovice - Plešivec | 151 |
5.7.2009 | Lochovice - Plešivec | 140 |
6.7.2008 | Lochovice - Plešivec | 126 |
8.5.2005 | Lochovice - Plešivec | 85 |
9.5.2004 | Lochovice - Plešivec | 98 |
11.5.2003 | Lochovice - Plešivec | 67 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Chochola Vladimír | 50 | 13 |
Chochola Petr | 77 | 13 |
Mašek Roman | 61 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 12 |
Mališová Karla | 60 | 12 |
Soukup Petr | 65 | 10 |
Rychecký Tomáš | 66 | 10 |
Svobodová Dana | 52 | 10 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 10 |
Mucha Petr | 47 | 9 |
Mikoláš Milan | 42 | 9 |
Kuncl František | 50 | 9 |
Průša Josef | 52 | 8 |
Pour Svatopluk | 52 | 8 |
Raboch Ivan | 66 | 8 |
Čapek Antonín | 41 | 8 |
Kyselý Petr | 64 | 8 |
Svoboda Jan | 43 | 8 |
Hlusička Josef | 38 | 7 |
Pštrossová Marie | 59 | 7 |
Krejsa Václav | 52 | 7 |
Pechek Petr | 83 | 7 |
Turek Jiří | 62 | 7 |
Pergner Petr | 61 | 7 |
Hofman Vít | 92 | 7 |
Štěpánek Petr | 65 | 6 |
Les Josef | 47 | 6 |
Smrčka Miloš | 54 | 6 |
Rosol Jiří | 74 | 6 |
Čech Karel | 45 | 6 |
Havlín Antonín | 55 | 6 |
Kříž Vladimír | 58 | 6 |
Chocholová Ivana | 79 | 6 |
Kučera Vilém | 51 | 6 |
Chytrý Štěpán | 88 | 6 |
Pechek František | 53 | 6 |
Zelinka Miloslav | 24 | 6 |
Vacarda Vladimír | 59 | 6 |
Požgayová Jana | 55 | 6 |
Šůcha Václav | 46 | 6 |
Dolejš Radomír | 58 | 6 |
Gregor Jaroslav | 51 | 6 |
Popovová Jaroslava | 48 | 6 |
Rendl Josef | 76 | 6 |
Janeček Jaroslav | 40 | 6 |
Milesová Iva | 77 | 6 |
Schovánek Petr | 65 | 6 |
Zeidlerová Jarmila | 51 | 5 |
Krupka Milan | 56 | 5 |
Cipl František | 51 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 22 | 2 | Sláma Tomáš | SK Sport Příbram | 93 | 00:26:26 | 35 |
2 | MJ | 40 | 3 | Boček Jan | Loko Beroun | 90 | 00:27:52 | 31 |
3 | MJ | 43 | 4 | Votava Michal | Vrchlabí | 90 | 00:28:04 | 27 |
4 | MJ | 91 | 5 | Vaněk Mikuláš | Nové Strašecí | 90 | 00:31:48 | 24 |
5 | MJ | 95 | 6 | Prokop Štěpán | Loko Beroun | 91 | 00:32:02 | 22 |
6 | MJ | 176 | 7 | Krahulec Milan | Lochovice | 88 | 00:40:14 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 33 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 00:23:41 | 35 |
2 | M2 | 4 | 34 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:24:15 | 31 |
3 | M2 | 6 | 35 | Wallenfels Jiří | Sokol Královské Vinohrady | 72 | 00:24:49 | 27 |
4 | M2 | 10 | 36 | Brunát Vlastimil | SK SOU Plzeň | 71 | 00:25:13 | 20 |
5 | M2 | 17 | 37 | Škrabálek Jan | Rekrea | 70 | 00:25:51 | 18 |
6 | M2 | 19 | 38 | Malík Vít | Sokol České Budějovice | 69 | 00:26:07 | 16 |
7 | M2 | 23 | 39 | Šmíd Petr | Baník Osek | 69 | 00:26:37 | 14 |
8 | M2 | 26 | 40 | Novotný Jiří | Kateřinky | 71 | 00:26:48 | 12 |
9 | M2 | 29 | 41 | Zermeg Ondřej | Zeleneč | 72 | 00:26:56 | 11 |
10 | M2 | 34 | 42 | Zedník Miloš | USK Praha | 70 | 00:27:20 | 9 |
11 | M2 | 41 | 43 | Jánošík Rudolf | RC Vlašim | 71 | 00:27:55 | 7 |
12 | M2 | 71 | 44 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 00:30:01 | 1 |
13 | M2 | 77 | 45 | Mach Zbyněk | OMV Příbram | 70 | 00:30:35 | 1 |
14 | M2 | 146 | 46 | Klíma Václav | Lochovice | 71 | 00:36:32 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 47 | Dúbravčík Zdeněk | AC Slovan Mariánské Lázně | 64 | 00:24:13 | 31 |
2 | M3 | 5 | 48 | Klika Antonín | LOKO Beroun | 64 | 00:24:29 | 27 |
3 | M3 | 14 | 49 | Holub Petr | Olfin Car Vella - Trutnov | 66 | 00:25:23 | 20 |
4 | M3 | 16 | 50 | Raboch Ivan | MK Spartak Žebrák | 66 | 00:25:34 | 19 |
5 | M3 | 27 | 51 | Švirk Robert | York Dobříš | 65 | 00:26:49 | 17 |
6 | M3 | 28 | 52 | Rychecký Tomáš | HH Smíchov | 66 | 00:26:53 | 16 |
7 | M3 | 36 | 53 | Vlasák Petr | HO PV Praha | 63 | 00:27:25 | 14 |
8 | M3 | 37 | 54 | Karlík Michal | TJ Lokomotiva Trutnov | 64 | 00:27:45 | 13 |
9 | M3 | 46 | 55 | Schovánek Petr | Praha 4 | 65 | 00:28:18 | 11 |
10 | M3 | 55 | 56 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 00:28:40 | 5 |
11 | M3 | 69 | 59 | Drahoňovský Roman | Záběhlice | 67 | 00:29:59 | 1 |
12 | M3 | 81 | 57 | Votava Vladimír | SKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn | 63 | 00:30:48 | 1 |
13 | M3 | 83 | 58 | Živný Michal | PIM RC Praha | 63 | 00:31:00 | 1 |
14 | M3 | 92 | 60 | Uxa Tomáš | URT Brno | 65 | 00:31:50 | 1 |
15 | M3 | 109 | 61 | Holan Martin | Liga 100 Praha | 63 | 00:33:28 | 1 |
16 | M3 | 115 | 62 | Matějovský Pavel | AVC Praha | 65 | 00:34:05 | 1 |
17 | M3 | 118 | 63 | Švagr Milan | Konětopy | 65 | 00:34:22 | 1 |
18 | M3 | 142 | 64 | Štěpánek Petr | Spartak Praha 4 | 65 | 00:36:16 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 13 | 90 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:25:20 | 35 |
2 | M5 | 15 | 91 | Kirsch Petr | AC Most | 56 | 00:25:25 | 31 |
3 | M5 | 20 | 92 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:26:14 | 27 |
4 | M5 | 35 | 93 | Wálek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 00:27:22 | 22 |
5 | M5 | 45 | 94 | Kacíř Zdeněk | TiS Vilhelm F. M. | 56 | 00:28:15 | 20 |
6 | M5 | 49 | 95 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 00:28:23 | 19 |
7 | M5 | 57 | 96 | Krupka Milan | TJ Rumburk | 56 | 00:29:10 | 18 |
8 | M5 | 73 | 97 | Kubr Václav | Hvězda SKP Pardubice | 55 | 00:30:16 | 13 |
9 | M5 | 82 | 98 | Fryč Miloslav | Falcon Rokycany | 55 | 00:30:55 | 12 |
10 | M5 | 86 | 99 | Hasal Karel | LETY | 53 | 00:31:23 | 11 |
11 | M5 | 88 | 100 | Westrmaier Jiří | SK Westrmaier Kolová | 53 | 00:31:34 | 10 |
12 | M5 | 93 | 101 | Kropáč Vladimír | Sokol Unhošť | 56 | 00:31:55 | 9 |
13 | M5 | 125 | 102 | Adámek Petr | SABZO | 54 | 00:35:03 | 2 |
14 | M5 | 126 | 103 | Vimer Jan | MK Kladno | 55 | 00:35:25 | 1 |
15 | M5 | 133 | 104 | Tůma František | MK Kladno | 53 | 00:35:48 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 60 | 127 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:29:18 | 35 |
2 | M7 | 64 | 128 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:29:39 | 31 |
3 | M7 | 72 | 129 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 00:30:14 | 27 |
4 | M7 | 87 | 130 | Mucha Petr | TJ Sokol Kobylisy | 47 | 00:31:32 | 24 |
5 | M7 | 96 | 131 | Janový Petr | AC Trial Plzeň | 45 | 00:32:07 | 20 |
6 | M7 | 99 | 132 | Matiášek Petr | AVC Praha | 46 | 00:32:23 | 19 |
7 | M7 | 100 | 133 | Kučera Otakar | TJ Přeštice | 45 | 00:32:36 | 18 |
8 | M7 | 103 | 134 | Svoboda Jan | Příbram | 43 | 00:32:48 | 17 |
9 | M7 | 110 | 135 | Les Josef | Maratonstav Úpice | 47 | 00:33:37 | 16 |
10 | M7 | 121 | 136 | Pytelka Václav | Plzeň | 45 | 00:34:28 | 13 |
11 | M7 | 132 | 137 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:35:44 | 11 |
12 | M7 | 136 | 138 | Kostka Josef | VTŽ Chomutov | 47 | 00:36:06 | 9 |
13 | M7 | 137 | 139 | Čech Karel | SF Praha | 45 | 00:36:09 | 8 |
14 | M7 | 143 | 140 | Dlabač Ladislav | AVC Praha | 43 | 00:36:19 | 7 |
15 | M7 | 144 | 141 | Hirner Gerhard | Beroun | 43 | 00:36:23 | 6 |
16 | M7 | 159 | 142 | März František | Sokol Kout | 43 | 00:38:00 | 3 |
17 | M7 | 164 | 143 | Nový Břetislav | SABZO Praha | 47 | 00:38:38 | 1 |
18 | M7 | 166 | 144 | Hošek Zdeněk | SABZO Praha | 43 | 00:38:46 | 1 |
19 | M7 | 169 | 145 | Málek Zdeněk | AVC Praha | 43 | 00:38:56 | 1 |
20 | M7 | 174 | 146 | Fuchs Bedřich | TJ Dobříš | 44 | 00:40:08 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M8 | 90 | 147 | Čech Jaroslav | Liga 100 Praha | 41 | 00:31:43 | 22 |
2 | M8 | 112 | 148 | Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 38 | 00:33:52 | 15 |
3 | M8 | 114 | 149 | Mikoláš Milan | Beroun | 42 | 00:34:02 | 14 |
4 | M8 | 128 | 150 | Řápek Václav | AVC Praha | 42 | 00:35:34 | 12 |
5 | M8 | 134 | 151 | Merunka Jan | MK Kladno | 40 | 00:35:50 | 10 |
6 | M8 | 152 | 152 | Kašpar Josef | AVC Praha | 38 | 00:37:02 | 5 |
7 | M8 | 153 | 153 | Tlustý Ladislav | MK Kladno | 40 | 00:37:05 | 4 |
8 | M8 | 163 | 155 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:38:35 | 2 |
9 | M8 | 167 | 154 | Milfait Jiří | Sokol Dobříš | 41 | 00:38:51 | 1 |
10 | M8 | 168 | 156 | Nypl Jaroslav | Stará Paka | 41 | 00:38:52 | 1 |
11 | M8 | 175 | 157 | Valtr Bohumil | DUCHEK Team Hluboká | 41 | 00:40:09 | 1 |
12 | M8 | 184 | 158 | Kadeřábek Rudolf | AVC Praha | 39 | 00:42:07 | 1 |
13 | M8 | 194 | 159 | Vavřička Jaroslav | IZV Hořovice | 39 | 00:45:55 | 1 |
14 | M8 | 195 | 160 | Dočkálek Antonín | AVC Praha | 38 | 00:47:28 | 1 |
15 | M8 | 197 | 161 | Čapek Antonín | AVC Praha | 41 | 00:48:28 | 1 |
16 | M8 | 198 | 162 | Kolář Václav | AVC Praha | 40 | 00:48:55 | 1 |
17 | M8 | 200 | 163 | Kněžourek Josef | Spartak Žebrák | 39 | 00:51:26 | 1 |
18 | M8 | 201 | 164 | Skalička Jiří | Selin Příbram | 42 | 00:51:28 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M9 | 119 | 165 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:34:25 | 35 |
2 | M9 | 129 | 166 | Buchar Jan | ATL Elektro Vrchlabí | 33 | 00:35:38 | 31 |
3 | M9 | 173 | 167 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:40:07 | 27 |
4 | M9 | 193 | 168 | Szabó Ludvík | AVC Praha | 37 | 00:45:37 | 19 |
5 | M9 | 196 | 169 | Pazdera Ladislav | Liga 100 Praha | 35 | 00:47:53 | 18 |
6 | M9 | 202 | 170 | Klimpera Jaroslav | AVC Praha | 36 | 00:54:30 | 17 |
7 | M9 | 205 | 172 | Otčenášek Luboš | AVC Praha | 35 | 01:06:14 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MX | 187 | 173 | Leheček Antonín | AVC Praha | 31 | 00:42:57 | 24 |
2 | MX | 189 | 174 | Šťastný Jaromír | Liga 100 Praha | 30 | 00:43:08 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MY | 188 | 175 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 00:43:06 | 22 |
2 | MY | 202 | 176 | Pacner Ivan | SABZO Praha | 26 | 00:54:30 | 17 |
3 | MY | 204 | 177 | Hladík Karel | Baník Příbram | 25 | 00:59:23 | 15 |
4 | MY | 206 | 178 | Zelinka Miloslav | Sabzo Praha | 24 | 01:09:21 | 13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 147 | 179 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:36:36 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 75 | 180 | Fronková Vendula | Duchek Team Hluboká | 84 | 00:30:30 | 35 |
2 | Z1 | 108 | 181 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:33:19 | 31 |
3 | Z1 | 149 | 182 | Mezníková Lenka | LOKO Beroun | 84 | 00:36:53 | 27 |
4 | Z1 | 150 | 183 | Macourková Andrea | MK Žebrák | 85 | 00:36:56 | 24 |
5 | Z1 | 156 | 184 | Rychecká Kamila | H-H Smíchov Praha | 76 | 00:37:23 | 22 |
6 | Z1 | 157 | 185 | Zemanová Dagmar | Traged Team Písek | 77 | 00:37:24 | 20 |
7 | Z1 | 170 | 186 | Chocholová A | AC TEPO Kladno | 83 | 00:39:48 | 19 |
8 | Z1 | 178 | 187 | Popovová Martina | SNB Praha | 74 | 00:40:34 | 18 |
9 | Z1 | 180 | 188 | Růžková Lucie | MK Kladno | 83 | 00:41:00 | 17 |
10 | Z1 | 182 | 189 | Schovánková J | Praha 4 | 00:41:50 | 16 | |
11 | Z1 | 191 | 190 | Chocholová Ivana | SOU Stochov | 79 | 00:45:23 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 31 | 191 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:27:09 | 35 |
2 | Z2 | 56 | 192 | Jančaříková Lenka | AAC Brno | 70 | 00:28:57 | 31 |
3 | Z2 | 111 | 193 | Víchová Jana | HSK Benecko | 72 | 00:33:44 | 27 |
4 | Z2 | 141 | 194 | Likusová Dagmar | Šámalovci | 70 | 00:36:14 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 120 | 195 | Kubrová Dagmar | Hvězda Pardubice | 63 | 00:34:26 | 24 |
2 | Z3 | 123 | 196 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:34:43 | 22 |
3 | Z3 | 171 | 197 | Alferyová Lenka | TJ Sokol Královské Vinohrady | 66 | 00:39:57 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 94 | 198 | Mališová Karla | USK Praha | 60 | 00:31:58 | 31 |
2 | Z4 | 101 | 199 | Martinová Eva | TJ Sokol Valteřice | 58 | 00:32:42 | 27 |
3 | Z4 | 154 | 200 | Procházková Alice | MK Kladno | 59 | 00:37:21 | 22 |
4 | Z4 | 185 | 201 | Bendová Kristina | Mílaři Domažlice | 61 | 00:42:12 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 78 | 202 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:30:39 | 35 |
2 | Z5 | 127 | 203 | Valentová Květa | AVC Praha | 56 | 00:35:32 | 24 |
3 | Z5 | 158 | 204 | Zemanová Jitka | VK Smíchov | 53 | 00:37:25 | 20 |
4 | Z5 | 161 | 205 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:38:01 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z6 | 122 | 206 | Popovová Jaroslava | AC Falcon Rokycany | 48 | 00:34:30 | 35 |
2 | Z6 | 181 | 207 | Svobodová Dana | Příbram | 52 | 00:41:40 | 31 |
3 | Z6 | 190 | 208 | Zeidlerová Jarmila | AVC Praha | 51 | 00:43:33 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z8 | 186 | 209 | Sochorcová Růžena | AVC Praha | 41 | 00:42:52 | 27 |
Organizace závodu: 78% Zvolená trasa závodu: 94% Značení závodu: 82% Vyhlášení výsledků: 46% Zpracování výsledků: 52% Ceny vítězům: 30% Celkový dojem ze závodu: 74% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 65% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.