Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Besednice - Kohout

7.7.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Besednice - Kohout
  • datum konání: 7.7.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Besednice (u koupaliště), okr. Český Krumlov
hlavní závod v 11.00 hodin, žactvo od 9.30 hodin

Přihlášky

Adresa: Kožíškovi, K.Chocholy 2, České Budějovice, 370 05
E-mail: behnakohout@seznam.cz
Telefon: 602 840 067, 385 342 033

Startovné

dospělí 100 Kč
žactvo 10 Kč

Popis tratě

nahoru dolů, délka 12,5 km, převýšení 580 m (žactvo méně)

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí: 1.000, 800, 600, 400, 200
Děti a dospělí: věcné ceny
Bohatá tombola, hlavní cena - pobyt pro 2 osoby v hodnotě v 10.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

manželé Kožíškovi
Karla Chocholy 2
370 05 České Budějovice
tel.: +420 385 342 033
mob.: +420 602 840 067

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Besednice - Kohout

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky 2002 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11175Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:37-
2Ž11276Bartlová TerezaJiskra Třeboň0200:00:38-
3Ž11377Šindelířová ŠárkaBesednice0200:00:40-
4Ž11478Jírová KateřinaBesednice0400:00:45-
Chlapci 2002 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1779Vlach MatějSK Čéčova České Budějovice0300:00:25-
2M11080Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:34-
3M11581Tvrz JanSK Včelná0600:01:11-
Dívky 2001-2000 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2182Surá TerezaSK Čéčova České Budějovice0000:00:18-
2Ž2283Podlahová AgátaSK Čéčova České Budějovice0000:00:20-
3Ž2684Tvrzová GábinaSK Čéčova České Budějovice0200:00:24-
Chlapci 2001-2000 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2385Vlach VojtěchSK Čéčova České Budějovice0100:00:20-
2M2486Kavín MichaelSebranice0100:00:21-
3M2587Pöschko PavelBesednice0100:00:22-
4M2888Surý JaroslavSK Čéčova České Budějovice0100:00:25-
5M2989Ardamica DavidDolní Bukovsko0100:00:26-
Dívky 1999-1998 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3390Dobiášová AdélaSK Čéčova České Budějovice9900:01:19-
2Ž3491Tvrzová VeronikaSK Včelná9900:01:23-
Chlapci 1999-1998 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3192Beran JanSK Čéčova České Budějovice9900:01:13-
2M3293Bartl DavidJiskra Třeboň9800:01:14-
Dívky 1997-1996 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4194Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:35-
2Ž4295Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9600:02:43-
3Ž4696Kobernová LucieSK Čéčova České Budějovice9600:02:55-
4Ž4797Petrželová MonikaSK Čéčova České Budějovice9600:03:04-
Chlapci 1997-1996 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4998Bartl OndřejJiskra Třeboň9700:03:23-
Dívky 1995-1994 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM499Vomáčková MonikaSK Čéčova České Budějovice9400:02:46-
2ŽM5100Bártlová DominikaSK Čéčova České Budějovice9400:02:50-
3ŽM8101Bláhová IrenaDynín9600:03:14-
Chlapci 1995-1994 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3102Podlaha ŠtěpánSK Čéčova České Budějovice9400:02:45-
Dorostenky 1991-1990 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1103Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:09:13-
Junioři 18-19 let (trať 11 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ131Hájek DanielSKP České Budějovice8800:36:0835
2MJ830Votava MichalVrchlabí9000:43:2331
Muži A 20-39 let (trať 11 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA27Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:36:5635
2MA427Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:38:3331
3MA635Turek JiříSKP Český Krumlov7000:40:1627
4MA1812Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:3124
5MA1938Gregor JanVelešín7900:46:2622
6MA2518Kříž JiříCyklo Jiřička6800:48:3920
7MA4174Lexa JiříČ. Budějovice7100:58:0719
Muži B 40-49 let (trať 11 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB320Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:3135
2MB732Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:42:5931
3MB933Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:43:3227
4MB1140Turek JiříMK Žebrák6200:44:0124
5MB1531Novák JaroslavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6400:45:0622
6MB1614Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:45:1420
7MB1729Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:45:2519
8MB2226Juda JosefČeské Budějovice6500:48:0818
9MB3816Blabla ZdeněkSKP Č. Budějovice5900:56:2217
Muži C 50-59 let (trať 11 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC54Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:2735
2MC1052Flegl VlastimilBrtev5300:43:4931
3MC129Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:44:3527
4MC206Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:46:5824
5MC2745Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:48:5322
6MC3154Růžička JiříCyklo Velešín5400:51:0020
7MC3439Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:52:0019
8MC3736Krejsa VáclavBering Praha5200:54:1118
9MC4444Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:1417
-MC-37Hájíček FrantišekAVC Praha51DNF-
Muži D 60-69 let (trať 11 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1311Marek FrantišekJiskra Týn nad Vlt.4400:44:4235
2MD238Janový PetrAC Trial Plzeň4500:48:2031
3MD2621Svoboda JanPříbram4300:48:4627
4MD3224Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:51:3024
5MD3625Putschögl JaroslavSokol Písek3900:52:5122
Muži E 70 let a starší (trať 11 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME333Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:5135
2ME4619Maver VladimírCyklo Velešín3401:19:1431
3ME4823Hladík KarelBaník Příbram2501:34:2927
Ženy A 20-34 let (trať 11 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2415Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:2835
2ZA2813Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:5931
3ZA4528Adamová EvaCyklo Valešín8001:09:2927
Ženy B 35-49 let (trať 11 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2156Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:47:0431
2ZB2910Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:50:0735
3ZB3043Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:5631
4ZB3534Suchanová PavlaKovo Praha6300:52:1027
5ZB4046Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:56:3124
6ZB4317Siluková EliškaSKP České Budějovice6801:00:3722
Ženy C 50 a starší (trať 11 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC145Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:44:4835
2ŽC382Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:56:2227
3ŽC4222Svobodová DanaPříbram5200:59:5435
4ŽC4741Pláničková EvaAtletika Tábor5401:30:0824
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3192Beran JanSK Čéčova České Budějovice9900:01:13-
2M3293Bartl DavidJiskra Třeboň9800:01:14-
1Ž3390Dobiášová AdélaSK Čéčova České Budějovice9900:01:19-
2Ž3491Tvrzová VeronikaSK Včelná9900:01:23-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1103Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:09:13-
Trať 11 km, 250 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ131Hájek DanielSKP České Budějovice8800:36:0835
1MA27Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:36:5635
1MB320Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:3135
2MA427Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:38:3331
1MC54Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:2735
3MA635Turek JiříSKP Český Krumlov7000:40:1627
2MB732Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:42:5931
2MJ830Votava MichalVrchlabí9000:43:2331
3MB933Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:43:3227
2MC1052Flegl VlastimilBrtev5300:43:4931
4MB1140Turek JiříMK Žebrák6200:44:0124
3MC129Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:44:3527
1MD1311Marek FrantišekJiskra Týn nad Vlt.4400:44:4235
1ŽC145Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:44:4835
5MB1531Novák JaroslavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6400:45:0622
6MB1614Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:45:1420
7MB1729Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:45:2519
4MA1812Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:3124
5MA1938Gregor JanVelešín7900:46:2622
4MC206Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:46:5824
1ZB2156Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:47:0431
8MB2226Juda JosefČeské Budějovice6500:48:0818
2MD238Janový PetrAC Trial Plzeň4500:48:2031
1ZA2415Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:2835
6MA2518Kříž JiříCyklo Jiřička6800:48:3920
3MD2621Svoboda JanPříbram4300:48:4627
5MC2745Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:48:5322
2ZA2813Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:5931
2ZB2910Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:50:0735
3ZB3043Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:5631
6MC3154Růžička JiříCyklo Velešín5400:51:0020
4MD3224Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:51:3024
1ME333Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:5135
7MC3439Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:52:0019
4ZB3534Suchanová PavlaKovo Praha6300:52:1027
5MD3625Putschögl JaroslavSokol Písek3900:52:5122
8MC3736Krejsa VáclavBering Praha5200:54:1118
2ŽC382Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:56:2227
9MB3816Blabla ZdeněkSKP Č. Budějovice5900:56:2217
5ZB4046Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:56:3124
7MA4174Lexa JiříČ. Budějovice7100:58:0719
3ŽC4222Svobodová DanaPříbram5200:59:5435
6ZB4317Siluková EliškaSKP České Budějovice6801:00:3722
9MC4444Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:1417
3ZA4528Adamová EvaCyklo Valešín8001:09:2927
2ME4619Maver VladimírCyklo Velešín3401:19:1431
4ŽC4741Pláničková EvaAtletika Tábor5401:30:0824
3ME4823Hladík KarelBaník Příbram2501:34:2927

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 94%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 86%
Vyhlášení výsledků: 94%
Zpracování výsledků: 91%
Ceny vítězům: 91%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

velmi dobrý dojem
kolobeh.cb
prima trať, organizačně výborné
mfrabsa
výborný
turkovi.h-j
dobře uspořádány závod, prima pořadatelé
miloslav.martin

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód