Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

15.7.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 15.7.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion v Náchodě
10.00 hodin

Přihlášky

od 8.15 do 9.55 hodin v restauraci hotelu Zimní stadion

Startovné

cca 70,- Kč (do 15-ti let zdarma)

Popis tratě

délka 8,9 km, převýšení 410 m
trať vede mimo dopravní ruch přírodou po nové cyklostezce (otevřena byla 9.11.2006) na levém břehu Metuje k Ostrovům (3,7 km), pak stoupá na Lipí (5,6 km), s následným kratičkým seběhem po asfaltu na Chodýnka (6 km), pak stoupá na Jizbici (7,2 km) a nad Jizbici (7,4 km), s následným mírným oddechovým seběhem k vodárně (8,4 km) a posledním strmějším stoupáním pod Morovou skálou až před vodojem a vlevo 10 m po asfaltu k cíli (8,9 km)...
povrch tratě - minimum asfaltu, lesní a polní zcela zpevněné cesty

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 02 Náchod II.
mob.: +420 607 933 811

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk.cz

E-mailová adresa

j.koliska@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2539

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Javůrek Jiří4820
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ149Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:39:4970
2MJ2210Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:41:2962
3MJ4911Votava MichalVrchlabí9000:47:0554
4MJ6012Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:49:2448
5MJ6213Zoubek OndřejSCWS Lučany9100:49:5544
6MJ6714Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:50:3040
7MJ7715Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:52:2238
Muži A 20-39 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:3170
2MA281Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:5262
3MA382Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:0154
4MA483Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:36:1248
5MA584Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:1944
6MA685Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:37:2640
7MA886Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:5738
8MA987Vrabec MartinLoko Trutnov7900:38:1036
9MA1688Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:40:1234
10MA1789Flegl VlastimilVrchlabí8600:40:3632
11MA1990Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:41:0330
12MA2091Kolář RadekSK Hronov6900:41:2128
13MA2792Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:42:3326
14MA3293Jirka JanSTAMP Náchod8300:43:5924
15MA3794Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:44:4522
16MA5495Jančařík PetrAAC Brno6800:48:1120
17MA5696Šrámek OndřejPavlišov8200:48:3418
18MA5897Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:49:0216
19MA6598Janů MarekGymnázium Holice7600:50:1714
20MA6899Kubalík JanPolice nad Metují7800:50:4212
21MA70100Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:51:0810
22MA72101Jirka JakubSTAMP Náchod8000:51:218
23MA79102Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:52:356
24MA90103Šulc PetrPavlišov7800:56:004
25MA98104Škop JiříTJ Sokol Starkoč6901:02:272
-MA-105Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov86DNF-
Muži B 40-49 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB762Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:5170
2MB1263Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:39:2262
3MB1864Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:40:5154
4MB2365Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:3848
5MB2466Havlíček IvoLánov6600:41:4844
6MB2567Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:41:5040
7MB2968Frinta PetrAC Náchod5800:43:0738
8MB3169Zoubek JiříSCWS Lučany6500:43:4536
9MB3470Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:44:1434
10MB3671Drahoňovský RomanZáběhlice6700:44:3332
11MB3972Tichý PavelAC Náchod6300:45:2030
12MB4573Zelený LuděkAC Náchod6100:45:5528
13MB4674Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:46:1226
14MB4875Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:46:5324
15MB6376Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:49:5822
16MB7877Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:3020
17MB8078Matějíček LubomírVeteranclub AN-2 Nové Město nad Metují6200:52:3918
18MB8779Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:55:0216
Muži C 50-59 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1034Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:2070
2MC1335Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:4162
3MC1536Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:5754
4MC2137Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:41:2348
5MC2838Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:4444
6MC3039Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:3240
7MC3340Flegl VlastimilBrtev5300:44:1138
8MC4241Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:45:3336
9MC4342Gregor JaroslavAC OH Praha5100:45:4134
10MC4743Kučera ZdeněkAC Náchod5500:46:1332
11MC5144Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:2130
12MC5245Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:3628
13MC7446Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:51:4326
14MC7647Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:51:5224
15MC8548Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:53:4422
16MC8849Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:55:3020
Muži D 60-69 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4050Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:45:2270
2MD4451Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:5162
3MD5052Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:47:0854
4MD5553Vodička JanMK Radslavice4500:48:2248
5MD5954Marek FrantišekČervený Kostelec4100:49:1044
6MD6455Melišík MilanTrutnov4700:50:1040
7MD6656Les JosefMaratonstav Úpice4700:50:2838
8MD7157Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:51:1836
9MD8958Kašpar JosefAVC Praha3800:55:5234
10MD9359Čech KarelSF Praha4500:57:4932
11MD9560Linhart MilošAC Náchod4401:00:1230
12MD10261Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:08:2328
Muži E 70 let a starší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:52:4570
2ME8619Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:54:4162
3ME9120Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:57:2554
4ME10021Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:05:3448
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7316Indráková AdélkaSK UP Olomouc9100:51:4270
2ŽJ8217Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:52:4762
Ženy A 20-34 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2622Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:42:1370
2ZA3523Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:1962
3ZA5724Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:5054
4ZA8425Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:53:2848
5ZA9426Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:58:1744
6ZA9927Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:02:5940
Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1128Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:3070
2ZB4129Jančaříková LenkaAAC Brno7000:45:2662
3ZB5330Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:47:5754
4ZB6931Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:50:4748
5ZB7532Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:51:4444
6ZB8333Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:1940
Ženy C 45-54 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC382Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:44:4870
2ŽC613Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:49:4062
3ŽC924Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:57:3254
4ŽC965Budinská HanaJihlava6001:00:2448
5ŽC1016Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:06:4044
6ŽC1027Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:08:2340
Ženy D 55 let a starší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC978Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:01:1170
Trať 8,9 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:3170
2MA281Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:5262
3MA382Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:0154
4MA483Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:36:1248
5MA584Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:1944
6MA685Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:37:2640
1MB762Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:5170
7MA886Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:5738
8MA987Vrabec MartinLoko Trutnov7900:38:1036
1MC1034Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:2070
1ZB1128Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:3070
2MB1263Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:39:2262
2MC1335Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:4162
1MJ149Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:39:4970
3MC1536Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:5754
9MA1688Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:40:1234
10MA1789Flegl VlastimilVrchlabí8600:40:3632
3MB1864Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:40:5154
11MA1990Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:41:0330
12MA2091Kolář RadekSK Hronov6900:41:2128
4MC2137Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:41:2348
2MJ2210Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:41:2962
4MB2365Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:3848
5MB2466Havlíček IvoLánov6600:41:4844
6MB2567Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:41:5040
1ZA2622Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:42:1370
13MA2792Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:42:3326
5MC2838Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:4444
7MB2968Frinta PetrAC Náchod5800:43:0738
6MC3039Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:3240
8MB3169Zoubek JiříSCWS Lučany6500:43:4536
14MA3293Jirka JanSTAMP Náchod8300:43:5924
7MC3340Flegl VlastimilBrtev5300:44:1138
9MB3470Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:44:1434
2ZA3523Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:1962
10MB3671Drahoňovský RomanZáběhlice6700:44:3332
15MA3794Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:44:4522
1ŽC382Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:44:4870
11MB3972Tichý PavelAC Náchod6300:45:2030
1MD4050Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:45:2270
2ZB4129Jančaříková LenkaAAC Brno7000:45:2662
8MC4241Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:45:3336
9MC4342Gregor JaroslavAC OH Praha5100:45:4134
2MD4451Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:5162
12MB4573Zelený LuděkAC Náchod6100:45:5528
13MB4674Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:46:1226
10MC4743Kučera ZdeněkAC Náchod5500:46:1332
14MB4875Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:46:5324
3MJ4911Votava MichalVrchlabí9000:47:0554
3MD5052Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:47:0854
11MC5144Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:2130
12MC5245Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:3628
3ZB5330Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:47:5754
16MA5495Jančařík PetrAAC Brno6800:48:1120
4MD5553Vodička JanMK Radslavice4500:48:2248
17MA5696Šrámek OndřejPavlišov8200:48:3418
3ZA5724Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:5054
18MA5897Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:49:0216
5MD5954Marek FrantišekČervený Kostelec4100:49:1044
4MJ6012Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:49:2448
2ŽC613Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:49:4062
5MJ6213Zoubek OndřejSCWS Lučany9100:49:5544
15MB6376Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:49:5822
6MD6455Melišík MilanTrutnov4700:50:1040
19MA6598Janů MarekGymnázium Holice7600:50:1714
7MD6656Les JosefMaratonstav Úpice4700:50:2838
6MJ6714Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:50:3040
20MA6899Kubalík JanPolice nad Metují7800:50:4212
4ZB6931Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:50:4748
21MA70100Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:51:0810
8MD7157Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:51:1836
22MA72101Jirka JakubSTAMP Náchod8000:51:218
1ŽJ7316Indráková AdélkaSK UP Olomouc9100:51:4270
13MC7446Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:51:4326
5ZB7532Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:51:4444
14MC7647Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:51:5224
7MJ7715Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:52:2238
16MB7877Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:3020
23MA79102Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:52:356
17MB8078Matějíček LubomírVeteranclub AN-2 Nové Město nad Metují6200:52:3918
1ME8118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:52:4570
2ŽJ8217Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:52:4762
6ZB8333Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:1940
4ZA8425Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:53:2848
15MC8548Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:53:4422
2ME8619Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:54:4162
18MB8779Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:55:0216
16MC8849Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:55:3020
9MD8958Kašpar JosefAVC Praha3800:55:5234
24MA90103Šulc PetrPavlišov7800:56:004
3ME9120Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:57:2554
3ŽC924Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:57:3254
10MD9359Čech KarelSF Praha4500:57:4932
5ZA9426Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:58:1744
11MD9560Linhart MilošAC Náchod4401:00:1230
4ŽC965Budinská HanaJihlava6001:00:2448
1ŽC978Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:01:1170
25MA98104Škop JiříTJ Sokol Starkoč6901:02:272
6ZA9927Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:02:5940
4ME10021Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:05:3448
5ŽC1016Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:06:4044
12MD10261Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:08:2328
6ŽC1027Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:08:2340

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Náročný běh krásnou přírodou bez motorových vozidel. Vyšlo to i s výhledy z rozhledny. Přijedu zas.
Start na Dobrošov se konal optimálně v 10h (při pozdějším startu bychom se asi tentokrát vážně upekli, a všichni, kdo chtěli, to na start stihli) a nahoře čekal krásný výhled z rozhledny pro ty, kteří ještě ušetřili sílu pro výšlap schodů (vstupenka tentokrát v ceně startovného),a tradičně dobrý oběd.Nová trať v terénu je hezčí než ta původní silniční. Tak díky organizátorům za pěkné sportovní, estetické, kulinářské a jiné zážitky....Dáša
Dagmar.Kubrova
Start závodu se konal v 10.h.,to je optimální,i když horko bylo,ale léto je léto.Byla jsem poprvé a přestože klopýtám v zadních pozicích,závod se mě líbil.Terén je terén,určitě lepší než po silnici,kde se není ani na chvíli kde skrýt před horkem.Cena oslednímu ?,to jsme zažili poprvé a bylo velice milé,naše dvouletá vnučka se s míčem hned skamarádila.Díky všem organizátorům,vydrží-li aspoň trochu zdraví,příští rok ahoj! L+O Rossi
L.O.Rossi

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód