Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

29.7.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 29.7.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

délka 5 km, převýšení 500 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Stanislav Marszalek
739 91 Dolní Lomná 162
tel.: +420 558 601 767
mob.: +420 602 551 462

Internetové stránky

http://www.tcl-digitrade.com

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.7.2018Běh na Kozubovou256
30.7.2017Běh na Kozubovou262
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
27.7.2014Běh na Kozubovou261
28.7.2013Běh na Kozubovou166
29.7.2012Běh na Kozubovou222
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
2.8.2009Běh na Kozubovou174
27.7.2008Běh na Kozubovou148
30.7.2006Běh na Kozubovou152
31.7.2005Běh na Kozubovou147
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2816

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Wálek Bronislav5716
Drahoš Josef5215
Zátopek Jiří6015
Gaman Jaroslav3514
Karkoška Petr7314
Slowioczek Roman5913
Jirásková Eva6413
Lysek Jan8913
Přívětivý Miroslav5312
Sikora Jakub8412
Lipták Radim7912
Jastrzembská Jarmila6412
Vraštilová Miloslava5612
Žák Jiří7111
Lysek Michal9411
Franek Alan7111
Martynek Vladislav5911
Vodička Jan4511
Podžorný Ervin4110
Kluz Miroslav7010
Tomečka Libor6210
Tučný Jan4710
Kaleta Daniel8210
Kisza Václav9310
Škapa Marek7110
Ulich Petr689
Šokalová Ludmila569
Dvořák Pavel829
Blaha Tomáš769
Smola Josef519
Kacíř Zdeněk569
Lichý Tomáš949
Kawulok Stanislav569
Wala Petr719
Tyl Josef719
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Kawulok Zbyšek628
Groš Štefan618
Szebesta Pavel688
Krejčí Lukáš768
Kollertová Eva838
Kufa Leon648
Balko Peter448
Jamrik Miroslav578
Bielesz David978
Šrůtek Stanislav588
Merta Jaroslav358
Ožana Václav648
Lysek Jakub898

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8143Kučinský JosefLK Veřovice9100:26:1870
2MJ1825Žák MichalKB Nové Město na Moravě9100:27:2762
3MJ23106Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:28:1454
4MJ28119Vacovský Jakub1. běžecký Jablunkov9100:28:4248
5MJ4226Prokop KarelKB Nové Město na Moravě9000:30:2144
6MJ49124Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:30:5040
7MJ55133Legierski MartinOB TJ TŽ Třinec8900:31:2838
8MJ57144Hudeček AlešLK Veřovice9200:31:4036
9MJ58145Kučinský TadeášLK Veřovice9300:31:4734
10MJ603Lysek JanOssiko Dolní Lomná8900:31:5232
11MJ6282Teofil DanielSKI Mosty9300:32:0930
12MJ697Kisza VáclavOssiko Dolní Lomná9300:32:4928
13MJ7799Svider OtoTJ TŽ Třinec9400:33:2026
14MJ79118Szpyrc Josef1. běžecký Jablunkov9000:33:2424
15MJ804Hota DominikOssika Dolní Lomná9400:33:2522
16MJ85100Votava MichalVrchlabí9000:33:5420
17MJ866Lysek MichalOssiko Dolní Lomná9400:33:5718
18MJ89146Čaň DanielLK Veřovice9300:34:0816
19MJ9327Polívka OndřejKB Nové Město na Moravě8800:34:2014
20MJ965Kluz JakubOssiko Dolní Lomná9400:34:4612
21MJ104115Wroblewski AdamSKI Mosty9300:35:3210
22MJ114162Kuczynski MichalNýdek9100:36:548
23MJ11895Kohut PavelOrlová9000:37:176
24MJ124153Španihel DavidTJ TŽ Třinec9500:38:164
25MJ138136Gazda ViktorTJ TŽ Třinec9200:40:342
26MJ153105Navrátil PetrNebory9700:43:512
Muži A 20-39 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:24:1570
2MA2130Heczko RobertTUS7800:24:3262
3MA386Polášek JanSK Hranice8300:24:5154
4MA4110Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:25:1648
5MA524Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:25:2444
6MA750Sikora JakubRossignol Racing Team8400:26:0140
7MA957Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:2438
8MA10116Vlček TomášGumárny Zubří8000:26:2836
9MA1153Baďura JanRossignol Racing Team8700:26:3434
10MA1293Pop TomášMK Kopřivnice7100:26:5032
11MA1436Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:0530
12MA1581Flegl VlastimilVrchlabí8600:27:1028
13MA1722Kluz MiroslavTŽ Třinec7000:27:2126
14MA19147Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:27:3024
15MA2069Kotek MartinTJ Slezan Frýdek-Místek8400:27:4922
16MA24161Hlušek PeterTJ Slovan Skalité8400:28:2220
17MA2628Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:28:2318
18MA3270Krkoška MichalTJ Slezan Frýdek Místek8700:28:5516
19MA3397Zabczynski DominikOTK Rzeznik7100:28:5814
20MA3644Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:29:3312
20MA36160Ivánek PeterTJ Slovan Skalité8400:29:3312
22MA3830Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:29:408
23MA39114Richter OndřejHavířov8700:30:026
24MA41159Capek AndrejTJ Slovan Skalité8700:30:134
25MA44154Maliga PetrTJ Oldřichovice8300:30:302
26MA5384Wala PetrMC Wallo Havířov7100:31:202
27MA5421Krejčí LukášPepa Team FM7600:31:222
28MA5651Vytlačil JiříRossignol Racing Team8100:31:372
29MA59155Trebuna RenéČeský Těšín8400:31:502
30MA6138Lipták RadimFrýdek Místek7900:32:062
31MA64109Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:202
32MA6592Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:32:322
33MA70128Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:32:502
34MA7359Nebesník LubošDavidov FC8000:33:002
35MA81163Kuczynski MarianNýdek6900:33:272
36MA8334Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7500:33:43-
37MA88126Kotzur RadomírJablunkov6800:34:022
38MA98129Tohranský MartinSEBE7700:35:072
39MA101117Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:35:282
40MA10235Tur RobertForma Wodzislaw Slaski7300:35:29-
41MA107151Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:36:072
42MA12066Žídek RobertOstrava7800:37:362
43MA12329Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:38:032
44MA140157Boháč RadekSEBE8100:40:482
45MA15419Kroček DavidPepa Team FM8000:43:522
46MA161104Holeczek JiříHaviřov7000:47:352
Muži B 40-49 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB649Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:25:4370
2MB1323Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:26:5562
3MB2142Glajcar RomanSKI Alp Třinec6700:27:5954
4MB2262Kolich RostislavTJ TŽ Třinec6400:28:0548
5MB2768Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:28:3644
6MB31103Veselý PetrAK Kroměříž6700:28:5440
7MB3573Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:29:2838
8MB4071Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:30:1136
9MB45168Jaroš JanKKM Čadca6100:30:3534
10MB461Rouha MichalAVC Praha6200:30:3732
11MB50108Slowioczek RomanJablunkov5900:30:5330
12MB51142Havlíček IvoLánov6600:30:5728
13MB7188Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:32:5226
14MB7689Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:33:1524
15MB82135Navrátil RostislavOB TJ TŽ Třinec6600:33:3622
16MB87101Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:33:5920
17MB90152Kawulok ZbyšekOssiko Dolní Lomná6200:34:0918
18MB91127Klimeš JiříAC Náchod6100:34:1216
19MB94167Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:34:2814
20MB13596Kohut PetrOrlová6100:39:3812
21MB14941Bělka JanSC Bystřice6300:42:4310
Muži C 50-59 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1654Kolínek FrantišekAK Perná5600:27:1570
2MC248Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:28:2262
3MC2991Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:28:5354
3MC29107Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:28:5354
5MC4360Krupička MiroslavSKI Čenkovice5300:30:2444
6MC4716Krupka MilanTJ Rumburk5600:30:4240
7MC4876Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:30:4938
8MC5245Flegl VlastimilBrtev5300:31:0836
9MC63122Tvrzník Petr1. běžecký Jablůnkov5600:32:1834
10MC72125Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:32:5532
11MC9563Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:34:4330
12MC9910Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:35:2028
13MC10339Jamrik MiroslavOrlová5700:35:3026
14MC11218Fapař JaroslavMaratonstav Úpice5000:36:3424
15MC11387Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:36:4922
16MC14640Kovář RostislavAK Olomouc5100:41:5220
17MC15683Wala VáclavMC Wallo Havířov4900:44:4518
18MC158156Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:45:3716
19MC16220Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:47:3714
Muži D 60-69 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD84149Groh StanislavAC Vrchlabí4600:33:5170
2MD97165Haberland JanSokol Brno4200:34:5262
3MD105102Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:35:4454
4MD10980Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:36:1648
5MD11613Les JosefMaratonstav Úpice4700:37:0344
6MD12275Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:38:0140
7MD12679Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:38:3338
8MD12774Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:38:4736
9MD12964Tučný JanMK Pardubice4700:38:5134
10MD14815Kašpar JosefAVC Praha3800:42:2132
11MD16033Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:47:3430
12MD166150Slowiaczek PavelTřinec4000:53:5428
Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13011Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:5570
2ME13790Nechvátal JanTJ Spartak Třebíč3500:40:2362
3ME155141Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:44:4354
4ME16447Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:51:2548
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6656Vévodová MartinaAK Perná9000:32:3470
2ŽJ100112Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:35:2262
3ŽJ11052Stodůlková DenisaRossignol Racing Team9100:36:1754
4ŽJ11931Weissová LucieSSK Vítkovice8900:37:3548
5ŽJ12172Sikorová MartinaSKI Mosty9000:37:4844
6ŽJ12546Niedobová BarboraSKI Mosty9300:38:1740
7ŽJ12843Heczková EliškaSK Nové Město na Moravě8900:38:4938
8ŽJ132113Adamíková DorotaTJ TŽ Třinec9000:39:2336
9ŽJ133114Benediková Renata1. běžecký Jablunkov9100:39:2934
10ŽJ141137Kosová ŠtěpánkaOB TJ TŽ Třinec9400:40:5632
11ŽJ1432Kluzová MagdaOssika Dolní Lomná9100:41:1030
12ŽJ144120Mrázková Karolína1. běžecký Jablunkov9500:41:1428
13ŽJ150138Kosová BarboraOB TJ TŽ Třinec9200:42:4726
14ŽJ15194Kohutová VeronikaOrlová8900:43:0324
15ŽJ152121Pyszková Lucie1. běžecký Jablunkov9100:43:3822
16ŽJ164139Jastrzembská TerezaOB TJ TŽ Třinec9200:51:2520
Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA74158Bábelová MartinaCK Biking Raková Slovensko8100:33:04-
2ZA75111Haroková HanaHavířov7700:33:1470
3ZA78131Heczková BohdanaVSK TU Liberec7700:33:2162
4ZA9255Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:34:1854
5ZA10685Zárybnická LucieTJ Spartak Třebíč8700:35:5548
6ZA11178Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:36:2444
7ZA115132Štěpánková KateřinaTesla Brno7600:36:5840
8ZA13937Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:40:4738
9ZA1459Matalová JanaOstrava7300:41:3336
Ženy B 35-44 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3448Šádková IrenaAC Pardubice6900:29:0670
2ZB10898Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:36:1462
3ZB13177Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:1154
4ZB147140Jastrzembská JarmilaTJ TŽ Třinec6400:42:0048
5ZB157148Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:45:3644
Ženy C 45-54 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6717Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:32:3970
2ŽC6865Balošáková AnnaStará Bystrica6100:32:48-
3ŽC117166Valentová KvětaAVC Praha5600:37:1262
4ŽC134154Slavíčková JarmilaBrno5600:39:3654
5ŽC13614Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:39:4948
6ŽC14212Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:41:0744
7ŽC15932Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:46:3440
8ŽC16358Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:3038
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km, 500 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 5 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:24:1570
2MA2130Heczko RobertTUS7800:24:3262
3MA386Polášek JanSK Hranice8300:24:5154
4MA4110Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:25:1648
5MA524Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:25:2444
1MB649Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:25:4370
6MA750Sikora JakubRossignol Racing Team8400:26:0140
1MJ8143Kučinský JosefLK Veřovice9100:26:1870
7MA957Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:2438
8MA10116Vlček TomášGumárny Zubří8000:26:2836
9MA1153Baďura JanRossignol Racing Team8700:26:3434
10MA1293Pop TomášMK Kopřivnice7100:26:5032
2MB1323Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:26:5562
11MA1436Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:0530
12MA1581Flegl VlastimilVrchlabí8600:27:1028
1MC1654Kolínek FrantišekAK Perná5600:27:1570
13MA1722Kluz MiroslavTŽ Třinec7000:27:2126
2MJ1825Žák MichalKB Nové Město na Moravě9100:27:2762
14MA19147Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:27:3024
15MA2069Kotek MartinTJ Slezan Frýdek-Místek8400:27:4922
3MB2142Glajcar RomanSKI Alp Třinec6700:27:5954
4MB2262Kolich RostislavTJ TŽ Třinec6400:28:0548
3MJ23106Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:28:1454
16MA24161Hlušek PeterTJ Slovan Skalité8400:28:2220
2MC248Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:28:2262
17MA2628Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:28:2318
5MB2768Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:28:3644
4MJ28119Vacovský Jakub1. běžecký Jablunkov9100:28:4248
3MC29107Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:28:5354
3MC2991Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:28:5354
6MB31103Veselý PetrAK Kroměříž6700:28:5440
18MA3270Krkoška MichalTJ Slezan Frýdek Místek8700:28:5516
19MA3397Zabczynski DominikOTK Rzeznik7100:28:5814
1ZB3448Šádková IrenaAC Pardubice6900:29:0670
7MB3573Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:29:2838
20MA36160Ivánek PeterTJ Slovan Skalité8400:29:3312
20MA3644Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:29:3312
22MA3830Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:29:408
23MA39114Richter OndřejHavířov8700:30:026
8MB4071Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:30:1136
24MA41159Capek AndrejTJ Slovan Skalité8700:30:134
5MJ4226Prokop KarelKB Nové Město na Moravě9000:30:2144
5MC4360Krupička MiroslavSKI Čenkovice5300:30:2444
25MA44154Maliga PetrTJ Oldřichovice8300:30:302
9MB45168Jaroš JanKKM Čadca6100:30:3534
10MB461Rouha MichalAVC Praha6200:30:3732
6MC4716Krupka MilanTJ Rumburk5600:30:4240
7MC4876Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:30:4938
6MJ49124Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:30:5040
11MB50108Slowioczek RomanJablunkov5900:30:5330
12MB51142Havlíček IvoLánov6600:30:5728
8MC5245Flegl VlastimilBrtev5300:31:0836
26MA5384Wala PetrMC Wallo Havířov7100:31:202
27MA5421Krejčí LukášPepa Team FM7600:31:222
7MJ55133Legierski MartinOB TJ TŽ Třinec8900:31:2838
28MA5651Vytlačil JiříRossignol Racing Team8100:31:372
8MJ57144Hudeček AlešLK Veřovice9200:31:4036
9MJ58145Kučinský TadeášLK Veřovice9300:31:4734
29MA59155Trebuna RenéČeský Těšín8400:31:502
10MJ603Lysek JanOssiko Dolní Lomná8900:31:5232
30MA6138Lipták RadimFrýdek Místek7900:32:062
11MJ6282Teofil DanielSKI Mosty9300:32:0930
9MC63122Tvrzník Petr1. běžecký Jablůnkov5600:32:1834
31MA64109Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:202
32MA6592Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:32:322
1ŽJ6656Vévodová MartinaAK Perná9000:32:3470
1ŽC6717Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:32:3970
2ŽC6865Balošáková AnnaStará Bystrica6100:32:48-
12MJ697Kisza VáclavOssiko Dolní Lomná9300:32:4928
33MA70128Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:32:502
13MB7188Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:32:5226
10MC72125Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:32:5532
34MA7359Nebesník LubošDavidov FC8000:33:002
1ZA74158Bábelová MartinaCK Biking Raková Slovensko8100:33:04-
2ZA75111Haroková HanaHavířov7700:33:1470
14MB7689Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:33:1524
13MJ7799Svider OtoTJ TŽ Třinec9400:33:2026
3ZA78131Heczková BohdanaVSK TU Liberec7700:33:2162
14MJ79118Szpyrc Josef1. běžecký Jablunkov9000:33:2424
15MJ804Hota DominikOssika Dolní Lomná9400:33:2522
35MA81163Kuczynski MarianNýdek6900:33:272
15MB82135Navrátil RostislavOB TJ TŽ Třinec6600:33:3622
36MA8334Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7500:33:43-
1MD84149Groh StanislavAC Vrchlabí4600:33:5170
16MJ85100Votava MichalVrchlabí9000:33:5420
17MJ866Lysek MichalOssiko Dolní Lomná9400:33:5718
16MB87101Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:33:5920
37MA88126Kotzur RadomírJablunkov6800:34:022
18MJ89146Čaň DanielLK Veřovice9300:34:0816
17MB90152Kawulok ZbyšekOssiko Dolní Lomná6200:34:0918
18MB91127Klimeš JiříAC Náchod6100:34:1216
4ZA9255Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:34:1854
19MJ9327Polívka OndřejKB Nové Město na Moravě8800:34:2014
19MB94167Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:34:2814
11MC9563Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:34:4330
20MJ965Kluz JakubOssiko Dolní Lomná9400:34:4612
2MD97165Haberland JanSokol Brno4200:34:5262
38MA98129Tohranský MartinSEBE7700:35:072
12MC9910Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:35:2028
2ŽJ100112Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:35:2262
39MA101117Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:35:282
40MA10235Tur RobertForma Wodzislaw Slaski7300:35:29-
13MC10339Jamrik MiroslavOrlová5700:35:3026
21MJ104115Wroblewski AdamSKI Mosty9300:35:3210
3MD105102Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:35:4454
5ZA10685Zárybnická LucieTJ Spartak Třebíč8700:35:5548
41MA107151Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:36:072
2ZB10898Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:36:1462
4MD10980Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:36:1648
3ŽJ11052Stodůlková DenisaRossignol Racing Team9100:36:1754
6ZA11178Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:36:2444
14MC11218Fapař JaroslavMaratonstav Úpice5000:36:3424
15MC11387Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:36:4922
22MJ114162Kuczynski MichalNýdek9100:36:548
7ZA115132Štěpánková KateřinaTesla Brno7600:36:5840
5MD11613Les JosefMaratonstav Úpice4700:37:0344
3ŽC117166Valentová KvětaAVC Praha5600:37:1262
23MJ11895Kohut PavelOrlová9000:37:176
4ŽJ11931Weissová LucieSSK Vítkovice8900:37:3548
42MA12066Žídek RobertOstrava7800:37:362
5ŽJ12172Sikorová MartinaSKI Mosty9000:37:4844
6MD12275Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:38:0140
43MA12329Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:38:032
24MJ124153Španihel DavidTJ TŽ Třinec9500:38:164
6ŽJ12546Niedobová BarboraSKI Mosty9300:38:1740
7MD12679Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:38:3338
8MD12774Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:38:4736
7ŽJ12843Heczková EliškaSK Nové Město na Moravě8900:38:4938
9MD12964Tučný JanMK Pardubice4700:38:5134
1ME13011Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:5570
3ZB13177Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:1154
8ŽJ132113Adamíková DorotaTJ TŽ Třinec9000:39:2336
9ŽJ133114Benediková Renata1. běžecký Jablunkov9100:39:2934
4ŽC134154Slavíčková JarmilaBrno5600:39:3654
20MB13596Kohut PetrOrlová6100:39:3812
5ŽC13614Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:39:4948
2ME13790Nechvátal JanTJ Spartak Třebíč3500:40:2362
25MJ138136Gazda ViktorTJ TŽ Třinec9200:40:342
8ZA13937Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:40:4738
44MA140157Boháč RadekSEBE8100:40:482
10ŽJ141137Kosová ŠtěpánkaOB TJ TŽ Třinec9400:40:5632
6ŽC14212Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:41:0744
11ŽJ1432Kluzová MagdaOssika Dolní Lomná9100:41:1030
12ŽJ144120Mrázková Karolína1. běžecký Jablunkov9500:41:1428
9ZA1459Matalová JanaOstrava7300:41:3336
16MC14640Kovář RostislavAK Olomouc5100:41:5220
4ZB147140Jastrzembská JarmilaTJ TŽ Třinec6400:42:0048
10MD14815Kašpar JosefAVC Praha3800:42:2132
21MB14941Bělka JanSC Bystřice6300:42:4310
13ŽJ150138Kosová BarboraOB TJ TŽ Třinec9200:42:4726
14ŽJ15194Kohutová VeronikaOrlová8900:43:0324
15ŽJ152121Pyszková Lucie1. běžecký Jablunkov9100:43:3822
26MJ153105Navrátil PetrNebory9700:43:512
45MA15419Kroček DavidPepa Team FM8000:43:522
3ME155141Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:44:4354
17MC15683Wala VáclavMC Wallo Havířov4900:44:4518
5ZB157148Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:45:3644
18MC158156Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:45:3716
7ŽC15932Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:46:3440
11MD16033Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:47:3430
46MA161104Holeczek JiříHaviřov7000:47:352
19MC16220Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:47:3714
8ŽC16358Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:3038
16ŽJ164139Jastrzembská TerezaOB TJ TŽ Třinec9200:51:2520
4ME16447Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:51:2548
12MD166150Slowiaczek PavelTřinec4000:53:5428

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Prosím o opravu příjmení Flégl na Flegl (v kategorii Muži A a rovněž Muži C), nezdá se mi ani bodování - například v mužích A je jeden člověk z týmu Forma Wodzislaw Slaski bodovaný a druhý ze stejného týmu ne. Zdá se mi, že těch cizinců je tam víc.....
xxhawk
V ženách C by neměla být bodovaná Slovenka Anna Balošáková.
mmzs
Kozubová jako každoročně 100%. Počtem závodníků i organizací předčí nejeden suprový závod.
Petr.Rumpertesz
Jako každý rok, to bylo moc fajn. Jen tak dál:-)! Libor z X-AIRu
sport

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód