Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora, MČR

11.8.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora, MČR
  • datum konání: 11.8.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

kolonáda v Janských Lázních
13.00 hodin

Přihlášky

od 9.00 do 11.30 hodin na Městském úřadě v Janských Lázních

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

délka 8,6 km, převýšení 650 m

Ceny pro vítěze

finanční v celkovém pořadí mužů: 2.000,- 1.500,- 1.000,- 800,- 500,-
finanční v celkovém pořadí žen: 2.000,- 1.000,- 800,- 500,- 100,-
v kategoriiích: 500,- 300,- 200,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil: +420 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora, MČR

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5458

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šmída Oldřich4820
Grohová Jaroslava5120
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Keprtová Miloslava4813
Krupička Miroslav5313
Linhart Miloš4413
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112
Tempír František4912

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ81Bajza JakubAK Kroměříž9000:37:50105
2MJ92Voják JiříMílaři Domažlice8800:37:5793
3MJ153Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:39:2081
4MJ174Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:39:2772
5MJ185Homoláč JiříVSK Universita Brno9000:39:3266
6MJ226Hejduk ZdeněkTJ Sokol Kolín8900:39:5460
7MJ267Hořčička JiříFENIX SKI TEAM Jeseník9000:40:3157
8MJ298Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:40:5354
9MJ309Podrazil JiříTJ Slovan Varnsdorf8800:40:5651
10MJ3510Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:41:3348
11MJ4411Šmerba TomášFENIX SKI TEAM Jeseník9100:43:0045
12MJ4512Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:43:0142
13MJ4613Štěpánek RadekAtletický klub Prostějov8900:43:0239
14MJ5314Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:44:0336
15MJ6115Exner JanSK Nové Město nad Metují9000:45:1533
16MJ6416Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:45:3330
17MJ6617Prouza MilanSC Radotín Praha9000:45:5427
18MJ6718Kaminski PetrSlavia Havířov9200:45:5624
19MJ6919Krejčí StanislavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:45:5921
20MJ7020Vejdělek PetrAC Pardubice8800:46:0618
21MJ7421Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:46:1815
22MJ7922Nytra MatějAC Moravská Slávia Brno8800:46:3912
23MJ8323Vozka PavelOLFIN Trutnov8900:47:019
24MJ9024Klouček TomášSK Nové Město nad Metují9000:47:256
25MJ10025Hřib JakubAK Kroměříž8800:48:073
26MJ11726Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:49:393
27MJ13927Votava MichalVrchlabí9000:51:513
28MJ16628Kocourek PavelOREL Rtyně v Podkrkonoší8900:54:483
29MJ19529Vejdělek JanTJ Dvůr Králové nad Labem9100:58:573
Muži A 20-39 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:53105
2MA23Frei MartinAK Kroměříž8600:36:2393
3MA34Horák OndřejAK Kroměříž7500:36:4081
4MA45Fekl DanielAK Kroměříž7800:37:0372
5MA56Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:1366
6MA67Gerych DavidAK Kroměříž7700:37:2760
7MA78Blaha TomášAK Kroměříž7600:37:3257
8MA109Vymazal PetrAK Kroměříž7500:38:1454
9MA1110Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:38:2251
10MA1311Hamr JanAK Bílina8600:38:4848
11MA1412Dedek AlešAK Kroměříž7500:38:5745
12MA1613Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:39:2642
13MA1914Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:4239
14MA2015Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:39:4936
15MA2116Horálek RadekZdravotník Praha8000:39:5133
16MA2417Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:40:0130
17MA2518Vrabec MartinTrutnov7900:40:1927
18MA2719Šlechta DanHarrachov7600:40:4324
19MA2820Berka MartinKozákov8500:40:4721
20MA3121Vodehnal JanONT Pardubice7300:41:0718
21MA3222Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:41:1115
22MA3323Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:1812
23MA3624Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:379
24MA3825Berka RadimKozákov8200:42:036
25MA3926Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:42:043
26MA4027Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:093
27MA4128Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:42:153
28MA4929Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:43:373
29MA5230Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:513
30MA5431Malík VítSokol České Budějovice6900:44:093
31MA5532Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:44:203
32MA7533Suchý JiříFEL Praha7600:46:193
33MA7834Štěrba ZbyněkHvězda SKP Pardubice8300:46:363
34MA8535Slavata TomášDukla Praha8000:47:033
35MA8636Schejbal PetrLiberec7100:47:043
36MA9337Chleborád TomášLitvínov7200:47:323
37MA9538Hák MichalSokol Studenec7500:47:453
38MA9739Krátký ZdeněkNeratovice7800:47:523
39MA9940Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:48:033
40MA10341Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:48:223
41MA10542Motl JiříDvůr Králové nad Labem7800:48:393
42MA10643Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:48:473
43MA10744Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:48:493
44MA11245Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:49:143
45MA11346Šmíd JiříTJ Neratovice8400:49:183
46MA11647Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:343
47MA12148Polej JiříHronov7100:50:023
48MA12449Lhota AlešPivovar Miletín7800:50:243
49MA13150Zemánek TomášNový Jičín7900:50:503
50MA13451Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:51:193
51MA13652Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:51:283
52MA13753Tůma PavelINS Náchod6800:51:303
53MA14054Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:52:003
54MA14155Janů MarekGymnázium Holice7600:52:023
55MA14656Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:213
56MA15257Lukšan DavidDvůr Dvůr Králové nad Labem7600:53:113
57MA15358Tyrychtr TomášVV Potocký7900:53:123
58MA16059Zah DanielVESPO Jičín7300:54:003
59MA16160Vašíček MartinÚpice7100:54:093
60MA16261Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:54:103
61MA16462Šedivý PavelJánské Lázně7300:54:423
62MA17363Ungr MarcelBeroun7600:55:523
63MA17764Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:56:163
64MA17865Štefunko PeterZaskaie6800:56:243
65MA18066Šulc LubošPavlišov7600:56:363
66MA21667Hořínek PavelÚpice6901:06:233
Muži B 40-49 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB122Kynčl StanislavSKP Hvězda Pardubice6400:38:26105
2MB343Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2793
3MB424Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:42:2281
4MB435Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:42:5572
5MB476Jokel LubomírPraha Běchovice6400:43:0866
6MB577Čipera RadekRadvanice6400:44:3960
7MB608Rychecký TomášHH Smíchov6600:45:0857
8MB629Jančík BořekTJ Hořice6400:45:2354
9MB6310Gombita JosefMost5800:45:2751
10MB6811Dietrich PetrLom u Litvínova6200:45:5748
11MB7212Tichý PavelAC Náchod6300:46:0845
12MB8013Havlíček IvoLánov6600:46:4542
13MB8714Kristek JiříRetia Pardubice6700:47:0939
14MB8815Horák JiříSKP Trutnov5800:47:1336
15MB8916Matěják JosefMiletín.net6700:47:2033
16MB9217Falta VladanHO Slovan České Budějovice6700:47:3130
17MB9618Nečas JosefÚpice5800:47:4627
18MB10219Zoubek JiříSCWS Lučany6500:48:2124
19MB10420Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:48:2621
20MB11121Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:1118
21MB11922Voda JanSŠT Most5900:49:4315
22MB12223Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:50:0312
23MB12624Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:50:279
24MB14225Eppert RomanCanis Team5900:52:076
25MB14726Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:52:383
26MB15127Vojtěch TomášJanské Lázně6500:52:493
27MB15428Pešek MilanDKNL6000:53:133
28MB15529Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:53:173
29MB16530Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:54:433
30MB16931Sedlák JiříPřelouč5800:55:303
31MB17132Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:55:443
32MB17433Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:55:553
33MB17534Průcha JosefJiskra Tanvald6000:56:103
34MB18435Škrha JiříAC Náchod6100:57:313
35MB19936Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:00:113
36MB20937Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:02:293
37MB21138Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5901:03:323
Muži C 50-59 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC232Smrčka MilošBK Říčany5400:40:00105
2MC373Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:4393
3MC484Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:3381
4MC515Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:5072
5MC566Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:2866
6MC737Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:1260
7MC768Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:46:2357
8MC779Krupka MilanTJ Rumburk5600:46:3254
9MC8110Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:4651
10MC9411Flegl VlastimilBrtev5300:47:3748
11MC10912Flídr JanMK Kladno5700:49:0045
12MC11013Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:49:0742
13MC12314Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:50:0439
14MC12815Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:50:3736
15MC12916Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:50:4033
16MC13017Kučera ZdeněkKC Náchod5500:50:4830
17MC13218Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:51:0227
18MC13519Menšík JanJablonec nad Nisou5600:51:2024
19MC14320Hájek FrantišekFGT Stolany4900:52:0821
20MC14821Gromus PetrAK Olomouc5600:52:4118
21MC15022Bureš JiříTJ Maratonstav Úpice5300:52:4715
22MC15623Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:3612
23MC15824Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:53:479
24MC16725Leszkow JosefMK Hlinsko5100:54:556
25MC17026Kober JosefDolní Olešnice5000:55:363
26MC17227Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:55:463
27MC17628Musil LadislavSK Slavičín5600:56:153
28MC18329Szczepánski ZbigniewSulecin Polsko5400:57:13-
29MC18530Kubík VladimírSplašená LOKO Chlumec n./C.5600:57:423
30MC18731Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:513
31MC18832Hrnčíř JaroslavJánské Lázně4900:57:593
32MC19233Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:58:353
33MC19634Navrátil JosefSK Stračice4900:59:123
34MC20335Bakyta JánJogging klub Dubnica5301:00:573
35MC20536Kovář RostislavAK Olomouc5101:01:283
36MC21837Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:033
37MC22338Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:08:463
38MC23139Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:15:293
39MC23540Szálacsi PetrSokol Opava5602:05:113
Muži D 60-69 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9846Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:55105
2MD10847Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:5093
3MD11848Biemann GötzSKI Harrachov4300:49:4081
4MD12049Melišík MilanTrutnov4700:49:5472
5MD12550Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:50:2566
6MD12751Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:50:3060
7MD13352Vodička JanMK Radslavice4500:51:1857
8MD16853Marek FrantišekSK Hronov4100:55:1654
9MD17954Les JosefMaratonstav Úpice4700:56:2651
10MD18655Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:57:4848
11MD19056Tučný JanMK Pardubice4700:58:1245
12MD20457Kašpar JosefAVC Praha3801:01:1342
13MD20858Linhart MilošAC Náchod4401:02:2139
14MD21760Čech KarelSF Praha4501:06:3036
15MD21961Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:07:2233
16MD22162Černý OldřichTJ Janské Lázně4601:08:2130
17MD22663Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:11:2127
Muži E 70 let a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME19137Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:58:24105
2ME19738Zálešák FrantišekKD Havířov3700:59:2593
3ME20239Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:4581
4ME20740Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:02:0272
5ME21441Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:06:0666
6ME22042Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:07:2760
7ME23243Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:17:4957
8ME23344Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:25:0354
9ME23445Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:38:3551
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9130Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:47:27105
2ŽJ11431Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:49:2093
3ŽJ11532Vévodová MartinaAK Perná9000:49:2981
4ŽJ19333Doškařová TerezaSK Nové Město nad Metují9100:58:3972
5ŽJ20634Mechlová LenkaSK Nové Město nad Metují9001:01:3966
6ŽJ21035Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:02:3060
7ŽJ22736Kvapilová LenkaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou8801:11:2657
8ŽJ23037Vlková VendulaSK Nové Město nad Metují8901:14:0354
Ženy A 20-34 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5018Vlčovská MartaAC Pardubice7600:43:38105
2ZA6519Nývltová EvaOlymp Brno8600:45:4693
3ZA7120Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:46:0781
4ZA8221Pelantová LucieUSK Praha8600:46:5372
5ZA8423Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:0266
6ZA14424Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8400:52:1660
7ZA14925Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:4257
8ZA15726Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:53:4154
9ZA15928Zárybnická LucieTJ Spartak Třebíč8700:53:5751
10ZA16329Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:3548
11ZA18130Jiřičková SimonaSKI Jilemnice8400:56:4345
12ZA18231Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:56:5842
13ZA19434Hanušová TerezaBatňovice8100:58:4739
14ZA22436Popovová MartinaSNB Praha7401:09:0936
Ženy B 35-44 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB581Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:50105
2ZB592Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:45:0293
3ZB1383Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:51:3681
4ZB1894Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:0272
5ZB2006Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:00:2566
6ZB2137Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:04:2460
Ženy C 45-54 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1018Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:48:18105
2ŽC1459Mališová KarlaUSK Praha6000:52:1893
3ŽC20110Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:3281
4ŽC21211Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:03:4772
5ŽC21512Gromusová AlexandraACP Junior Brno6201:06:1766
6ŽC22513Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:09:4460
7ŽC22814Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:11:3357
8ŽC22915Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:14:0254
Ženy D 55 let a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD19816Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:59:35105
2ZD22217Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:08:2793
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:53105
2MA23Frei MartinAK Kroměříž8600:36:2393
3MA34Horák OndřejAK Kroměříž7500:36:4081
4MA45Fekl DanielAK Kroměříž7800:37:0372
5MA56Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:1366
6MA67Gerych DavidAK Kroměříž7700:37:2760
7MA78Blaha TomášAK Kroměříž7600:37:3257
1MJ81Bajza JakubAK Kroměříž9000:37:50105
2MJ92Voják JiříMílaři Domažlice8800:37:5793
8MA109Vymazal PetrAK Kroměříž7500:38:1454
9MA1110Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:38:2251
1MB122Kynčl StanislavSKP Hvězda Pardubice6400:38:26105
10MA1311Hamr JanAK Bílina8600:38:4848
11MA1412Dedek AlešAK Kroměříž7500:38:5745
3MJ153Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:39:2081
12MA1613Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:39:2642
4MJ174Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:39:2772
5MJ185Homoláč JiříVSK Universita Brno9000:39:3266
13MA1914Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:4239
14MA2015Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:39:4936
15MA2116Horálek RadekZdravotník Praha8000:39:5133
6MJ226Hejduk ZdeněkTJ Sokol Kolín8900:39:5460
1MC232Smrčka MilošBK Říčany5400:40:00105
16MA2417Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:40:0130
17MA2518Vrabec MartinTrutnov7900:40:1927
7MJ267Hořčička JiříFENIX SKI TEAM Jeseník9000:40:3157
18MA2719Šlechta DanHarrachov7600:40:4324
19MA2820Berka MartinKozákov8500:40:4721
8MJ298Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:40:5354
9MJ309Podrazil JiříTJ Slovan Varnsdorf8800:40:5651
20MA3121Vodehnal JanONT Pardubice7300:41:0718
21MA3222Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:41:1115
22MA3323Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:1812
2MB343Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2793
10MJ3510Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:41:3348
23MA3624Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:379
2MC373Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:4393
24MA3825Berka RadimKozákov8200:42:036
25MA3926Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:42:043
26MA4027Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:093
27MA4128Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:42:153
3MB424Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:42:2281
4MB435Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:42:5572
11MJ4411Šmerba TomášFENIX SKI TEAM Jeseník9100:43:0045
12MJ4512Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:43:0142
13MJ4613Štěpánek RadekAtletický klub Prostějov8900:43:0239
5MB476Jokel LubomírPraha Běchovice6400:43:0866
3MC484Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:3381
28MA4929Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:43:373
1ZA5018Vlčovská MartaAC Pardubice7600:43:38105
4MC515Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:5072
29MA5230Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:513
14MJ5314Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:44:0336
30MA5431Malík VítSokol České Budějovice6900:44:093
31MA5532Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:44:203
5MC566Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:2866
6MB577Čipera RadekRadvanice6400:44:3960
1ZB581Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:50105
2ZB592Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:45:0293
7MB608Rychecký TomášHH Smíchov6600:45:0857
15MJ6115Exner JanSK Nové Město nad Metují9000:45:1533
8MB629Jančík BořekTJ Hořice6400:45:2354
9MB6310Gombita JosefMost5800:45:2751
16MJ6416Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:45:3330
2ZA6519Nývltová EvaOlymp Brno8600:45:4693
17MJ6617Prouza MilanSC Radotín Praha9000:45:5427
18MJ6718Kaminski PetrSlavia Havířov9200:45:5624
10MB6811Dietrich PetrLom u Litvínova6200:45:5748
19MJ6919Krejčí StanislavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:45:5921
20MJ7020Vejdělek PetrAC Pardubice8800:46:0618
3ZA7120Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:46:0781
11MB7212Tichý PavelAC Náchod6300:46:0845
6MC737Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:1260
21MJ7421Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:46:1815
32MA7533Suchý JiříFEL Praha7600:46:193
7MC768Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:46:2357
8MC779Krupka MilanTJ Rumburk5600:46:3254
33MA7834Štěrba ZbyněkHvězda SKP Pardubice8300:46:363
22MJ7922Nytra MatějAC Moravská Slávia Brno8800:46:3912
12MB8013Havlíček IvoLánov6600:46:4542
9MC8110Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:4651
4ZA8221Pelantová LucieUSK Praha8600:46:5372
23MJ8323Vozka PavelOLFIN Trutnov8900:47:019
5ZA8423Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:0266
34MA8535Slavata TomášDukla Praha8000:47:033
35MA8636Schejbal PetrLiberec7100:47:043
13MB8714Kristek JiříRetia Pardubice6700:47:0939
14MB8815Horák JiříSKP Trutnov5800:47:1336
15MB8916Matěják JosefMiletín.net6700:47:2033
24MJ9024Klouček TomášSK Nové Město nad Metují9000:47:256
1ŽJ9130Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:47:27105
16MB9217Falta VladanHO Slovan České Budějovice6700:47:3130
36MA9337Chleborád TomášLitvínov7200:47:323
10MC9411Flegl VlastimilBrtev5300:47:3748
37MA9538Hák MichalSokol Studenec7500:47:453
17MB9618Nečas JosefÚpice5800:47:4627
38MA9739Krátký ZdeněkNeratovice7800:47:523
1MD9846Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:55105
39MA9940Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:48:033
25MJ10025Hřib JakubAK Kroměříž8800:48:073
1ŽC1018Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:48:18105
18MB10219Zoubek JiříSCWS Lučany6500:48:2124
40MA10341Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:48:223
19MB10420Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:48:2621
41MA10542Motl JiříDvůr Králové nad Labem7800:48:393
42MA10643Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:48:473
43MA10744Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:48:493
2MD10847Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:5093
11MC10912Flídr JanMK Kladno5700:49:0045
12MC11013Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:49:0742
20MB11121Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:1118
44MA11245Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:49:143
45MA11346Šmíd JiříTJ Neratovice8400:49:183
2ŽJ11431Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:49:2093
3ŽJ11532Vévodová MartinaAK Perná9000:49:2981
46MA11647Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:343
26MJ11726Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:49:393
3MD11848Biemann GötzSKI Harrachov4300:49:4081
21MB11922Voda JanSŠT Most5900:49:4315
4MD12049Melišík MilanTrutnov4700:49:5472
47MA12148Polej JiříHronov7100:50:023
22MB12223Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:50:0312
13MC12314Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:50:0439
48MA12449Lhota AlešPivovar Miletín7800:50:243
5MD12550Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:50:2566
23MB12624Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:50:279
6MD12751Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:50:3060
14MC12815Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:50:3736
15MC12916Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:50:4033
16MC13017Kučera ZdeněkKC Náchod5500:50:4830
49MA13150Zemánek TomášNový Jičín7900:50:503
17MC13218Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:51:0227
7MD13352Vodička JanMK Radslavice4500:51:1857
50MA13451Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:51:193
18MC13519Menšík JanJablonec nad Nisou5600:51:2024
51MA13652Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:51:283
52MA13753Tůma PavelINS Náchod6800:51:303
3ZB1383Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:51:3681
27MJ13927Votava MichalVrchlabí9000:51:513
53MA14054Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:52:003
54MA14155Janů MarekGymnázium Holice7600:52:023
24MB14225Eppert RomanCanis Team5900:52:076
19MC14320Hájek FrantišekFGT Stolany4900:52:0821
6ZA14424Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8400:52:1660
2ŽC1459Mališová KarlaUSK Praha6000:52:1893
55MA14656Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:213
25MB14726Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:52:383
20MC14821Gromus PetrAK Olomouc5600:52:4118
7ZA14925Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:4257
21MC15022Bureš JiříTJ Maratonstav Úpice5300:52:4715
26MB15127Vojtěch TomášJanské Lázně6500:52:493
56MA15257Lukšan DavidDvůr Dvůr Králové nad Labem7600:53:113
57MA15358Tyrychtr TomášVV Potocký7900:53:123
27MB15428Pešek MilanDKNL6000:53:133
28MB15529Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:53:173
22MC15623Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:3612
8ZA15726Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:53:4154
23MC15824Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:53:479
9ZA15928Zárybnická LucieTJ Spartak Třebíč8700:53:5751
58MA16059Zah DanielVESPO Jičín7300:54:003
59MA16160Vašíček MartinÚpice7100:54:093
60MA16261Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:54:103
10ZA16329Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:3548
61MA16462Šedivý PavelJánské Lázně7300:54:423
29MB16530Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:54:433
28MJ16628Kocourek PavelOREL Rtyně v Podkrkonoší8900:54:483
24MC16725Leszkow JosefMK Hlinsko5100:54:556
8MD16853Marek FrantišekSK Hronov4100:55:1654
30MB16931Sedlák JiříPřelouč5800:55:303
25MC17026Kober JosefDolní Olešnice5000:55:363
31MB17132Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:55:443
26MC17227Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:55:463
62MA17363Ungr MarcelBeroun7600:55:523
32MB17433Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:55:553
33MB17534Průcha JosefJiskra Tanvald6000:56:103
27MC17628Musil LadislavSK Slavičín5600:56:153
63MA17764Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:56:163
64MA17865Štefunko PeterZaskaie6800:56:243
9MD17954Les JosefMaratonstav Úpice4700:56:2651
65MA18066Šulc LubošPavlišov7600:56:363
11ZA18130Jiřičková SimonaSKI Jilemnice8400:56:4345
12ZA18231Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:56:5842
28MC18329Szczepánski ZbigniewSulecin Polsko5400:57:13-
34MB18435Škrha JiříAC Náchod6100:57:313
29MC18530Kubík VladimírSplašená LOKO Chlumec n./C.5600:57:423
10MD18655Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:57:4848
30MC18731Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:513
31MC18832Hrnčíř JaroslavJánské Lázně4900:57:593
4ZB1894Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:0272
11MD19056Tučný JanMK Pardubice4700:58:1245
1ME19137Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:58:24105
32MC19233Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:58:353
4ŽJ19333Doškařová TerezaSK Nové Město nad Metují9100:58:3972
13ZA19434Hanušová TerezaBatňovice8100:58:4739
29MJ19529Vejdělek JanTJ Dvůr Králové nad Labem9100:58:573
33MC19634Navrátil JosefSK Stračice4900:59:123
2ME19738Zálešák FrantišekKD Havířov3700:59:2593
1ZD19816Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:59:35105
35MB19936Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:00:113
5ZB2006Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:00:2566
3ŽC20110Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:3281
3ME20239Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:4581
34MC20335Bakyta JánJogging klub Dubnica5301:00:573
12MD20457Kašpar JosefAVC Praha3801:01:1342
35MC20536Kovář RostislavAK Olomouc5101:01:283
5ŽJ20634Mechlová LenkaSK Nové Město nad Metují9001:01:3966
4ME20740Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:02:0272
13MD20858Linhart MilošAC Náchod4401:02:2139
36MB20937Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:02:293
6ŽJ21035Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:02:3060
37MB21138Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5901:03:323
4ŽC21211Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:03:4772
6ZB2137Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:04:2460
5ME21441Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:06:0666
5ŽC21512Gromusová AlexandraACP Junior Brno6201:06:1766
66MA21667Hořínek PavelÚpice6901:06:233
14MD21760Čech KarelSF Praha4501:06:3036
36MC21837Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:033
15MD21961Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:07:2233
6ME22042Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:07:2760
16MD22162Černý OldřichTJ Janské Lázně4601:08:2130
2ZD22217Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:08:2793
37MC22338Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:08:463
14ZA22436Popovová MartinaSNB Praha7401:09:0936
6ŽC22513Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:09:4460
17MD22663Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:11:2127
7ŽJ22736Kvapilová LenkaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou8801:11:2657
7ŽC22814Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:11:3357
8ŽC22915Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:14:0254
8ŽJ23037Vlková VendulaSK Nové Město nad Metují8901:14:0354
38MC23139Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:15:293
7ME23243Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:17:4957
8ME23344Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:25:0354
9ME23445Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:38:3551
39MC23540Szálacsi PetrSokol Opava5602:05:113

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 89%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 89%
Vyhlášení výsledků: 66%
Zpracování výsledků: 68%
Ceny vítězům: 88%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 14 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

Kromě absence občerstovací stanice skvělý závod po všech stránkách.
bezec
Přehledné značení, standardní příjemná, rychlá trať a moc dobré koláče v cíli :-)
xxhawk
Pro závod do vrchu jsou v Janských Lázních příznivé podmínky, organizačně bylozajištěno vše, co běžci potřebují. Dojem ze závodu je velmi dobrý, Pochvala patří za výborné koláče, jsou motivací pro ty pomalejší, aby si pospíšili, neboť na poslední protože na ty poslední nezbylo.
estilo
Pekný závod i dobrá trať. Občerstvovací stanioce myslim nebyla v tomhle počasí potřeba, ale pokud by bylo vedro, tak by se hodila
peca7
Pěkný, klasický běh do vrchu. Chybělo mi vyvěšení předběžných výsledků. Stačil by mi můj čas.
pěkný závod; organizace výborná; navrhuji při nepřízni počasí dopředu upravit místo, kde by se dal schovat a sledovat vyhlašování vítězů; taktojsme tleskali aniž bychom ty nejlepší viděli; je to škoda hlavně pro ty co si to vybojovali;
paulstanley
koláče se fakt povedli:-) a jinak krásný proběhnutí to bylo! na rozdíl od mnoha jiných závodů je to opravdu běh do vrchu a né porovině-nahoru-dolu...
lubos.sulc
Skvělý závod, jen škoda, že jsem si cca 600m před cílem prožil klinickou smrt :-)) Obdivuju všechny, kteří tam vyběhli, ale zejména pak kategorie 60 - 69 a 70 a výš, to je neskutečný co tyhle chlapi dokážou a u žen to platí dvojnásob!!!
daniel.zah
ve výsledkách postrádám běžkyni z Dolní Kalné Strnádkovou Janu, rok nar. 1971/jistě doběhla a v poháru dobíhala mezi nejlepšími-viz. Pomezky a Zvíčina/
milan.melisik
Tradičně dobře zorganizovaný závod, vítám možnost uvolnění po závodě v bazénu. Občerstvení na trati , vzhledem k délce není nutné. Možná při horku osvěžení vodou. Trať někomu sedí, jinému méně.
msmrcka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód