18.8.2007, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.5.2018 | Velká cena Zadova, kvalifikace na ME | 60 |
27.5.2017 | VC Zadova, MČR veteránů | 80 |
21.5.2016 | VC Zadova v běhu do vrchu | 21 |
6.6.2015 | Velká cena Zadova | 34 |
7.6.2014 | Velká cena Zadova - kvalifikace na ME | 66 |
17.8.2013 | Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů | 76 |
30.4.2011 | Velká cena Zadova | 46 |
2.5.2009 | Velká cena Zadova | 62 |
19.6.2004 | Velká cena Zadova, MČR veteránů | 122 |
24.6.2000 | Velká Cena Zadova | 55 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vraštilová Miloslava | 56 | 9 |
Šimurda Martin | 72 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Turek Martin | 80 | 6 |
Dokulilová Ludmila | 62 | 5 |
Pechek František | 53 | 5 |
Valíček Radek | 74 | 5 |
Valíček Václav | 50 | 5 |
Les Josef | 47 | 5 |
Vacarda Vladimír | 59 | 4 |
Šimůnek Jan | 49 | 4 |
Vaněk Petr | 61 | 4 |
Černý Vladimír | 52 | 4 |
Stránský Aleš | 60 | 4 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 4 |
Jelínek Karel | 51 | 4 |
Paulů Blanka | 54 | 4 |
Milesová Iva | 77 | 4 |
Žák Jiří | 71 | 4 |
Janů Jan | 93 | 3 |
Metelková Táňa | 72 | 3 |
Řehoř František | 70 | 3 |
Janový Petr | 45 | 3 |
Petrou Jan | 64 | 3 |
Fričková Pavla | 82 | 3 |
Flegl Vlastimil | 53 | 3 |
Plecháček Jiří | 44 | 3 |
Lichý Tomáš | 94 | 3 |
Pechková Šárka | 56 | 3 |
Jirásková Bára | 91 | 3 |
Vanta Josef | 62 | 3 |
Friček Martin | 79 | 3 |
Šatra Alois | 58 | 3 |
Tischler Josef | 00 | 3 |
Voják Jiří | 88 | 3 |
Šír Václav | 48 | 3 |
Havlová Pavla | 82 | 3 |
Svatoš Otakar | 34 | 3 |
Kolínek František | 56 | 3 |
Havlíčková Barbora | 00 | 3 |
Královec Jiří | 51 | 3 |
Ožana Václav | 64 | 3 |
Ulich Petr | 68 | 3 |
Herda Jan | 83 | 3 |
Stránská Adéla | 91 | 3 |
Rus Zdeněk | 52 | 3 |
Kovář Jáchym | 96 | 3 |
Stránská Michaela | 97 | 3 |
Metelka Josef | 44 | 3 |
Pechek Petr | 83 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | R | 1 | 121 | Beran Ondřej | Loko Trutnov | 75 | 00:17:48 | - |
2 | R | 2 | 122 | Rypl Miroslav | Sokol Stachy | 92 | 00:17:57 | - |
3 | R | 3 | 123 | Frühauf Petr | PSK Olymp Praha | 91 | 00:18:13 | - |
4 | R | 4 | 124 | Fellner Adam | Fenix Jeseník | 93 | 00:18:33 | - |
5 | R | 5 | 125 | Firsová Olga | PSK Olymp Praha | 83 | 00:19:38 | - |
6 | R | 7 | 126 | Mikeš Tomáš | Sokol Stachy | 91 | 00:20:17 | - |
7 | R | 9 | 127 | Pešl Jan | Sokol Stachy | 94 | 00:20:30 | - |
8 | R | 11 | 107 | Kordutch Jacob Tony | Sokol Stachy | 94 | 00:20:44 | - |
9 | R | 12 | 108 | Thomas Patrik | SCVP | 93 | 00:20:46 | - |
10 | R | 13 | 109 | Královec Jiří | Mílaři Domažlice | 51 | 00:20:55 | - |
11 | R | 14 | 110 | Chlada Martin | Sokol Stachy | 93 | 00:21:02 | - |
12 | R | 16 | 111 | Rypl Michal | Sokol Stachy | 93 | 00:21:18 | - |
13 | R | 17 | 112 | Uvízl Marek | SK Studenec | 92 | 00:21:41 | - |
14 | R | 18 | 113 | Samadovská Olyseja | Sokol Stachy | 92 | 00:21:59 | - |
15 | R | 20 | 114 | Hnátková Anna | Sokol Stachy | 92 | 00:22:04 | - |
16 | R | 23 | 115 | Hnátková Tereza | Sokol Stachy | 92 | 00:22:53 | - |
17 | R | 24 | 116 | Pňáček Tomáš | Fenix Jeseník | 94 | 00:23:05 | - |
18 | R | 25 | 117 | Albrecht Zdeněk | Sokol Stachy | 72 | 00:23:38 | - |
19 | R | 26 | 118 | Klímová Lucie | Sokol Stachy | 93 | 00:23:57 | - |
20 | R | 34 | 119 | Koprnová Hana | Fenix Jeseník | 94 | 00:27:43 | - |
21 | R | 36 | 120 | Chladová Eva | Sokol Stachy | 93 | 00:29:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 68 | Voják Jiří | Mílaři Domažlice | 88 | 00:31:44 | 105 |
2 | MJ | 2 | 69 | Groh Radoslav | TJ Dvůr Králové nad Labem | 89 | 00:31:53 | 93 |
3 | MJ | 3 | 70 | Homoláč Jiří | VSK Universita Brno | 90 | 00:33:03 | 81 |
4 | MJ | 4 | 71 | Hájek Daniel | SKP České Budějovice | 88 | 00:33:08 | 72 |
5 | MJ | 5 | 72 | Horčička Jiří | Fenix Ski Team Jeseník | 90 | 00:33:28 | 66 |
6 | MJ | 6 | 73 | Zapalač Dušan | X-AIR Ostrava | 90 | 00:33:29 | 60 |
7 | MJ | 7 | 74 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:34:05 | 57 |
8 | MJ | 8 | 75 | Šmerda Tomáš | FENIX Ski Team Jeseník | 91 | 00:34:38 | 54 |
9 | MJ | 10 | 76 | Tejchman Jakub | FENIX Ski Team Jeseník | 88 | 00:35:15 | 51 |
10 | MJ | 13 | 77 | Novák Jakub | PSK Olymp Praha | 89 | 00:36:08 | 48 |
11 | MJ | 14 | 78 | Žák Michal | KB Nové Město na Moravě | 91 | 00:36:17 | 45 |
12 | MJ | 19 | 79 | Hřib Jakub | AK ASICS Kroměříž | 88 | 00:37:55 | 42 |
13 | MJ | 21 | 80 | Prokop Karel | KB Nové Město na Moravě | 90 | 00:38:15 | 39 |
14 | MJ | 22 | 81 | Novák Jan | SGVP | 90 | 00:38:35 | 36 |
15 | MJ | 25 | 82 | Klosovský Tomáš | FENIX Ski Team Jeseník | 90 | 00:39:30 | 33 |
16 | MJ | 34 | 83 | Janošík Petr | SKI klub Šumava | 90 | 00:45:24 | 30 |
17 | MJ | 51 | 84 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:58:25 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 01:01:43 | 105 |
2 | MA | 2 | 3 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 01:02:42 | 93 |
3 | MA | 3 | 4 | Ondráček Tomáš | VSK Universita Brno | 77 | 01:03:15 | 81 |
4 | MA | 4 | 5 | Žák Jiří | VŠK VŠB-TU Ostrava | 71 | 01:03:32 | 72 |
5 | MA | 5 | 6 | Pleticha Richard | Atletika Kadaň | 75 | 01:04:36 | 66 |
6 | MA | 6 | 7 | Dedek Aleš | AK ASICS Kroměříž | 75 | 01:06:18 | 60 |
7 | MA | 7 | 8 | Novotný Viktor | FENIX Ski Team Jeseník | 82 | 01:07:42 | 57 |
8 | MA | 8 | 9 | Polášek Jan | SK Hranice | 83 | 01:08:53 | 54 |
9 | MA | 9 | 10 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 01:09:23 | 51 |
10 | MA | 10 | 11 | Vagenknecht Roman | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 01:09:31 | 48 |
11 | MA | 11 | 12 | Vymazal Petr | AK ASICS Kroměříž | 75 | 01:11:28 | 45 |
12 | MA | 12 | 13 | Brunát Vlastimil | SK SOU Plzeň | 71 | 01:13:00 | 42 |
13 | MA | 13 | 14 | Friček Martin | SOU energet Plzeň | 79 | 01:13:30 | 39 |
14 | MA | 14 | 15 | Valíček Radek | TJ Osek | 74 | 01:16:35 | 36 |
15 | MA | 15 | 16 | Fritscher Adam | Liga 100 Olomouc | 75 | 01:21:21 | 33 |
16 | MA | 17 | 17 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 01:23:34 | 30 |
17 | MA | 26 | 18 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 01:49:25 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 16 | 19 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 01:22:34 | 105 |
2 | MB | 18 | 20 | Valenta Michal | AVC Praha | 62 | 01:23:45 | 93 |
3 | MB | 19 | 21 | Karlík Michal | TJ Lokomotiva Trutnov | 64 | 01:26:10 | 81 |
4 | MB | 20 | 22 | Tomečka Libor | CETRIS Hranice | 62 | 01:26:44 | 72 |
5 | MB | 21 | 23 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 01:28:04 | 66 |
6 | MB | 22 | 24 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 01:31:12 | 60 |
7 | MB | 23 | 25 | Juda Josef | České Budějovice | 65 | 01:33:18 | 57 |
8 | MB | 24 | 26 | Eppert Roman | Canis Team | 59 | 01:33:32 | 54 |
9 | MB | 25 | 27 | Žakovec Pavel | Plzeň | 66 | 01:40:16 | 51 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 28 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:35:02 | 105 |
2 | MC | 11 | 29 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:35:20 | 93 |
3 | MC | 16 | 30 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 00:36:33 | 81 |
4 | MC | 20 | 31 | Vejnar Josef | ČSKV Vysoké nad Jizerou | 57 | 00:38:09 | 72 |
5 | MC | 27 | 32 | Kaše Jaroslav | Barnex Sport Brno | 53 | 00:40:47 | 66 |
6 | MC | 28 | 33 | Valíček Václav | CZ Strakonice | 50 | 00:41:31 | 60 |
7 | MC | 31 | 34 | Piskáček Ota | AWT Duchek Team | 56 | 00:42:18 | 57 |
8 | MC | 32 | 35 | Růžička Karel | Řetězárna Česká Ves | 56 | 00:42:45 | 54 |
9 | MC | 33 | 36 | Černý Bohumil | AWT Duchek Team | 49 | 00:44:30 | 51 |
10 | MC | 35 | 37 | Farář Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 00:45:48 | 48 |
11 | MC | 41 | 38 | Neubauer Ludvík | SKI Klub Šumava Vimperk | 49 | 00:49:44 | 45 |
12 | MC | 48 | 39 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:54:44 | 42 |
13 | MC | 55 | 40 | David Ludvík | Sokol Slavkov u Brna | 51 | 01:03:11 | 39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 29 | 41 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:41:41 | 105 |
2 | MD | 37 | 42 | Janový Petr | AC Trial Plzeň | 45 | 00:46:31 | 93 |
3 | MD | 38 | 43 | Les Josef | Maratonstav Úpice | 47 | 00:48:13 | 81 |
4 | MD | 44 | 44 | Kortus František | TJ Kašperské Hory | 40 | 00:50:34 | 72 |
5 | MD | 54 | 45 | Rossi Otto | MK Seitl Ostrava | 43 | 01:01:24 | 66 |
6 | MD | 57 | 46 | Král Jiří | Olymp Praha | 44 | 01:12:39 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 45 | 47 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:50:48 | 105 |
2 | ME | 52 | 48 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 00:59:09 | 93 |
3 | ME | 56 | 49 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:04:13 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 6 | 85 | Beroušková Kateřina | Mílaři Domažlice | 91 | 00:19:57 | 105 |
2 | ŽJ | 8 | 86 | Grohová Karolína | TJ Dvůr Králové nad Labem | 90 | 00:20:21 | 93 |
3 | ŽJ | 10 | 87 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:20:39 | 81 |
4 | ŽJ | 15 | 88 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:21:04 | 72 |
5 | ŽJ | 19 | 89 | Polcová Monika | SKI klub Šumava | 91 | 00:22:03 | 66 |
6 | ŽJ | 21 | 90 | Stodůlková Denisa | FENIX Ski Team Jeseník | 91 | 00:22:17 | 60 |
7 | ŽJ | 22 | 91 | Weissová Gabriela | SGVP | 91 | 00:22:27 | 57 |
8 | ŽJ | 27 | 92 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:24:16 | 54 |
9 | ŽJ | 28 | 93 | Mikulenková Tereza | Fenix Ski team Jeseník | 92 | 00:24:18 | 51 |
10 | ŽJ | 29 | 94 | Lapčíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 92 | 00:24:19 | 48 |
11 | ŽJ | 30 | 95 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:24:23 | 45 |
12 | ŽJ | 31 | 96 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:24:46 | 42 |
13 | ŽJ | 32 | 97 | Rosenbergová Michaela | Fenix Ski team Jeseník | 93 | 00:25:29 | 39 |
14 | ŽJ | 33 | 98 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:27:27 | 36 |
15 | ŽJ | 35 | 99 | Tejchmanová Alexandra | Fenix Ski team Jeseník | 93 | 00:28:47 | 33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 12 | 50 | Havlová Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:35:39 | 105 |
2 | ZA | 17 | 51 | Šibravová Lenka | Olymp Praha | 82 | 00:37:15 | 93 |
3 | ZA | 23 | 52 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:38:41 | 81 |
4 | ZA | 30 | 53 | Lauterbachová Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:42:06 | 72 |
5 | ZA | 42 | 54 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:49:46 | 66 |
6 | ZA | 53 | 55 | Uvízlová Martina | Sport Centrum Jičín | 86 | 01:00:23 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 15 | 56 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:36:28 | 105 |
2 | ZB | 18 | 57 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:37:38 | 93 |
3 | ZB | 26 | 58 | Jančaříková Lenka | AAC Brno | 70 | 00:40:26 | 81 |
4 | ZB | 43 | 59 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:50:28 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 24 | 60 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:39:21 | 105 |
2 | ŽC | 36 | 61 | Martinová Eva | TJ Sokol Valteřice | 58 | 00:46:27 | 93 |
3 | ŽC | 40 | 62 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:49:27 | 81 |
4 | ŽC | 47 | 63 | Rossi Lenka | MK Seitl Ostrava | 54 | 00:53:24 | 72 |
5 | ŽC | 49 | 64 | Kašová Hana | Barnex Sport Brno | 54 | 00:54:56 | 66 |
6 | ŽC | 50 | 65 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:57:07 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 39 | 66 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 00:48:36 | 105 |
2 | ZD | 46 | 67 | Cupalová Eva | Sokol Bučovice | 47 | 00:52:00 | 93 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 75% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 75% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení 93% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
pensionrychtar