Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Zadova, kvalifikace MS

18.8.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Zadova, kvalifikace MS
  • datum konání: 18.8.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

lyžařský stadion Churáňov, Zadov
15.00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 13.00 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka i převýšení dle jednotlivých kategorií

Ceny pro vítěze

finanční a věcné dle možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
Vondroušova 1162
163 00 Praha 6 - Řepy II
tel. zam.: +420 974 836 246
mob.: +420 723 304 588

Propozice pořadatele ve formátu Adobe Reader

Internetové stránky

http://www.vczadova.wz.cz

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2017VC Zadova, MČR veteránů80
21.5.2016VC Zadova v běhu do vrchu21
6.6.2015Velká cena Zadova34
7.6.2014Velká cena Zadova - kvalifikace na ME66
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
30.4.2011Velká cena Zadova46
2.5.2009Velká cena Zadova62
19.6.2004Velká cena Zadova, MČR veteránů122
24.6.2000Velká Cena Zadova55

Statistika závodu Velká cena Zadova, kvalifikace MS

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 622

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vraštilová Miloslava569
Šimurda Martin727
Jirásková Eva646
Turek Martin806
Dokulilová Ludmila625
Pechek František535
Valíček Radek745
Valíček Václav505
Les Josef475
Vacarda Vladimír594
Šimůnek Jan494
Vaněk Petr614
Černý Vladimír524
Stránský Aleš604
Jelínek Karel514
Šrůtek Stanislav584
Paulů Blanka544
Milesová Iva774
Žák Jiří714
Petrou Jan643
Řehoř František703
Janový Petr453
Lichý Tomáš943
Fričková Pavla823
Flegl Vlastimil533
Plecháček Jiří443
Pechková Šárka563
Jirásková Bára913
Vanta Josef623
Friček Martin793
Voják Jiří883
Šatra Alois583
Tischler Josef003
Šír Václav483
Havlová Pavla823
Svatoš Otakar343
Kolínek František563
Havlíčková Barbora003
Královec Jiří513
Ožana Václav643
Stránská Adéla913
Ulich Petr683
Herda Jan833
Rus Zdeněk523
Kovář Jáchym963
Stránská Michaela973
Metelka Josef443
Pechek Petr833
Westrmaier Jiří533
Neubauer Ludvík493

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Rekreanti (trať 3 km, 210 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1R1121Beran OndřejLoko Trutnov7500:17:48-
2R2122Rypl MiroslavSokol Stachy9200:17:57-
3R3123Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:18:13-
4R4124Fellner AdamFenix Jeseník9300:18:33-
5R5125Firsová OlgaPSK Olymp Praha8300:19:38-
6R7126Mikeš TomášSokol Stachy9100:20:17-
7R9127Pešl JanSokol Stachy9400:20:30-
8R11107Kordutch Jacob TonySokol Stachy9400:20:44-
9R12108Thomas PatrikSCVP9300:20:46-
10R13109Královec JiříMílaři Domažlice5100:20:55-
11R14110Chlada MartinSokol Stachy9300:21:02-
12R16111Rypl MichalSokol Stachy9300:21:18-
13R17112Uvízl MarekSK Studenec9200:21:41-
14R18113Samadovská OlysejaSokol Stachy9200:21:59-
15R20114Hnátková AnnaSokol Stachy9200:22:04-
16R23115Hnátková TerezaSokol Stachy9200:22:53-
17R24116Pňáček TomášFenix Jeseník9400:23:05-
18R25117Albrecht ZdeněkSokol Stachy7200:23:38-
19R26118Klímová LucieSokol Stachy9300:23:57-
20R34119Koprnová HanaFenix Jeseník9400:27:43-
21R36120Chladová EvaSokol Stachy9300:29:01-
Junioři 19 let a mladší (trať 6 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ168Voják JiříMílaři Domažlice8800:31:44105
2MJ269Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:31:5393
3MJ370Homoláč JiříVSK Universita Brno9000:33:0381
4MJ471Hájek DanielSKP České Budějovice8800:33:0872
5MJ572Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:33:2866
6MJ673Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:33:2960
7MJ774Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:34:0557
8MJ875Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:34:3854
9MJ1076Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:35:1551
10MJ1377Novák JakubPSK Olymp Praha8900:36:0848
11MJ1478Žák MichalKB Nové Město na Moravě9100:36:1745
12MJ1979Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:37:5542
13MJ2180Prokop KarelKB Nové Město na Moravě9000:38:1539
14MJ2281Novák JanSGVP9000:38:3536
15MJ2582Klosovský TomášFENIX Ski Team Jeseník9000:39:3033
16MJ3483Janošík PetrSKI klub Šumava9000:45:2430
17MJ5184Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:58:2527
Muži A 20-39 let (trať 12 km, 840 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:43105
2MA23Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:02:4293
3MA34Ondráček TomášVSK Universita Brno7701:03:1581
4MA45Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:03:3272
5MA56Pleticha RichardAtletika Kadaň7501:04:3666
6MA67Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7501:06:1860
7MA78Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8201:07:4257
8MA89Polášek JanSK Hranice8301:08:5354
9MA910Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:2351
10MA1011Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:09:3148
11MA1112Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7501:11:2845
12MA1213Brunát VlastimilSK SOU Plzeň7101:13:0042
13MA1314Friček MartinSOU energet Plzeň7901:13:3039
14MA1415Valíček RadekTJ Osek7401:16:3536
15MA1516Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:21:2133
16MA1717Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:23:3430
17MA2618Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:49:2527
Muži B 40-49 let (trať 12 km, 840 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1619Havlíček IvoLánov6601:22:34105
2MB1820Valenta MichalAVC Praha6201:23:4593
3MB1921Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:26:1081
4MB2022Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:26:4472
5MB2123Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:28:0466
6MB2224Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:31:1260
7MB2325Juda JosefČeské Budějovice6501:33:1857
8MB2426Eppert RomanCanis Team5901:33:3254
9MB2527Žakovec PavelPlzeň6601:40:1651
Muži C 50-59 let (trať 6 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC928Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:02105
2MC1129Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:2093
3MC1630Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:3381
4MC2031Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:38:0972
5MC2732Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:40:4766
6MC2833Valíček VáclavCZ Strakonice5000:41:3160
7MC3134Piskáček OtaAWT Duchek Team5600:42:1857
8MC3235Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:42:4554
9MC3336Černý BohumilAWT Duchek Team4900:44:3051
10MC3537Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:45:4848
11MC4138Neubauer LudvíkSKI Klub Šumava Vimperk4900:49:4445
12MC4839Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:4442
13MC5540David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:03:1139
Muži D 60-69 let (trať 6 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2941Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:41105
2MD3742Janový PetrAC Trial Plzeň4500:46:3193
3MD3843Les JosefMaratonstav Úpice4700:48:1381
4MD4444Kortus FrantišekTJ Kašperské Hory4000:50:3472
5MD5445Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:01:2466
6MD5746Král JiříOlymp Praha4401:12:3960
Muži E 70 let a starší (trať 6 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4547Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:48105
2ME5248Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:0993
3ME5649Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:04:1381
Juniorky 19 let a mladší (trať 3 km, 210 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ685Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:19:57105
2ŽJ886Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:20:2193
3ŽJ1087Vévodová MartinaAK Perná9000:20:3981
4ŽJ1588Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:21:0472
5ŽJ1989Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:22:0366
6ŽJ2190Stodůlková DenisaFENIX Ski Team Jeseník9100:22:1760
7ŽJ2291Weissová GabrielaSGVP9100:22:2757
8ŽJ2792Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:24:1654
9ŽJ2893Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:24:1851
10ŽJ2994Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:24:1948
11ŽJ3095Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:2345
12ŽJ3196Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:24:4642
13ŽJ3297Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:25:2939
14ŽJ3398Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:2736
15ŽJ3599Tejchmanová AlexandraFenix Ski team Jeseník9300:28:4733
Ženy A 20-34 let (trať 6 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1250Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:35:39105
2ZA1751Šibravová LenkaOlymp Praha8200:37:1593
3ZA2352Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4181
4ZA3053Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:0672
5ZA4254Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4666
6ZA5355Uvízlová MartinaSport Centrum Jičín8601:00:2360
Ženy B 35-44 let (trať 6 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1556Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:28105
2ZB1857Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:37:3893
3ZB2658Jančaříková LenkaAAC Brno7000:40:2681
4ZB4359Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:2872
Ženy C 45-54 let (trať 6 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2460Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:21105
2ŽC3661Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:46:2793
3ŽC4062Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:2781
4ŽC4763Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:53:2472
5ŽC4964Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:54:5666
6ŽC5065Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:57:0760
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3966Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:48:36105
2ZD4667Cupalová EvaSokol Bučovice4700:52:0093
Trať 3 km, 210 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1R1121Beran OndřejLoko Trutnov7500:17:48-
2R2122Rypl MiroslavSokol Stachy9200:17:57-
3R3123Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:18:13-
4R4124Fellner AdamFenix Jeseník9300:18:33-
5R5125Firsová OlgaPSK Olymp Praha8300:19:38-
1ŽJ685Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:19:57105
6R7126Mikeš TomášSokol Stachy9100:20:17-
2ŽJ886Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:20:2193
7R9127Pešl JanSokol Stachy9400:20:30-
3ŽJ1087Vévodová MartinaAK Perná9000:20:3981
8R11107Kordutch Jacob TonySokol Stachy9400:20:44-
9R12108Thomas PatrikSCVP9300:20:46-
10R13109Královec JiříMílaři Domažlice5100:20:55-
11R14110Chlada MartinSokol Stachy9300:21:02-
4ŽJ1588Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:21:0472
12R16111Rypl MichalSokol Stachy9300:21:18-
13R17112Uvízl MarekSK Studenec9200:21:41-
14R18113Samadovská OlysejaSokol Stachy9200:21:59-
5ŽJ1989Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:22:0366
15R20114Hnátková AnnaSokol Stachy9200:22:04-
6ŽJ2190Stodůlková DenisaFENIX Ski Team Jeseník9100:22:1760
7ŽJ2291Weissová GabrielaSGVP9100:22:2757
16R23115Hnátková TerezaSokol Stachy9200:22:53-
17R24116Pňáček TomášFenix Jeseník9400:23:05-
18R25117Albrecht ZdeněkSokol Stachy7200:23:38-
19R26118Klímová LucieSokol Stachy9300:23:57-
8ŽJ2792Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:24:1654
9ŽJ2893Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:24:1851
10ŽJ2994Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:24:1948
11ŽJ3095Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:2345
12ŽJ3196Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:24:4642
13ŽJ3297Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:25:2939
14ŽJ3398Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:2736
20R34119Koprnová HanaFenix Jeseník9400:27:43-
15ŽJ3599Tejchmanová AlexandraFenix Ski team Jeseník9300:28:4733
21R36120Chladová EvaSokol Stachy9300:29:01-
Trať 6 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ168Voják JiříMílaři Domažlice8800:31:44105
2MJ269Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:31:5393
3MJ370Homoláč JiříVSK Universita Brno9000:33:0381
4MJ471Hájek DanielSKP České Budějovice8800:33:0872
5MJ572Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:33:2866
6MJ673Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:33:2960
7MJ774Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:34:0557
8MJ875Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:34:3854
1MC928Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:02105
9MJ1076Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:35:1551
2MC1129Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:2093
1ZA1250Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:35:39105
10MJ1377Novák JakubPSK Olymp Praha8900:36:0848
11MJ1478Žák MichalKB Nové Město na Moravě9100:36:1745
1ZB1556Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:28105
3MC1630Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:3381
2ZA1751Šibravová LenkaOlymp Praha8200:37:1593
2ZB1857Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:37:3893
12MJ1979Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:37:5542
4MC2031Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:38:0972
13MJ2180Prokop KarelKB Nové Město na Moravě9000:38:1539
14MJ2281Novák JanSGVP9000:38:3536
3ZA2352Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4181
1ŽC2460Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:21105
15MJ2582Klosovský TomášFENIX Ski Team Jeseník9000:39:3033
3ZB2658Jančaříková LenkaAAC Brno7000:40:2681
5MC2732Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:40:4766
6MC2833Valíček VáclavCZ Strakonice5000:41:3160
1MD2941Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:41105
4ZA3053Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:0672
7MC3134Piskáček OtaAWT Duchek Team5600:42:1857
8MC3235Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:42:4554
9MC3336Černý BohumilAWT Duchek Team4900:44:3051
16MJ3483Janošík PetrSKI klub Šumava9000:45:2430
10MC3537Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:45:4848
2ŽC3661Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:46:2793
2MD3742Janový PetrAC Trial Plzeň4500:46:3193
3MD3843Les JosefMaratonstav Úpice4700:48:1381
1ZD3966Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:48:36105
3ŽC4062Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:2781
11MC4138Neubauer LudvíkSKI Klub Šumava Vimperk4900:49:4445
5ZA4254Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4666
4ZB4359Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:2872
4MD4444Kortus FrantišekTJ Kašperské Hory4000:50:3472
1ME4547Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:48105
2ZD4667Cupalová EvaSokol Bučovice4700:52:0093
4ŽC4763Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:53:2472
12MC4839Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:4442
5ŽC4964Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:54:5666
6ŽC5065Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:57:0760
17MJ5184Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:58:2527
2ME5248Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:0993
6ZA5355Uvízlová MartinaSport Centrum Jičín8601:00:2360
5MD5445Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:01:2466
13MC5540David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:03:1139
3ME5649Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:04:1381
6MD5746Král JiříOlymp Praha4401:12:3960
Trať 12 km, 840 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:43105
2MA23Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:02:4293
3MA34Ondráček TomášVSK Universita Brno7701:03:1581
4MA45Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:03:3272
5MA56Pleticha RichardAtletika Kadaň7501:04:3666
6MA67Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7501:06:1860
7MA78Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8201:07:4257
8MA89Polášek JanSK Hranice8301:08:5354
9MA910Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:2351
10MA1011Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:09:3148
11MA1112Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7501:11:2845
12MA1213Brunát VlastimilSK SOU Plzeň7101:13:0042
13MA1314Friček MartinSOU energet Plzeň7901:13:3039
14MA1415Valíček RadekTJ Osek7401:16:3536
15MA1516Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:21:2133
1MB1619Havlíček IvoLánov6601:22:34105
16MA1717Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:23:3430
2MB1820Valenta MichalAVC Praha6201:23:4593
3MB1921Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:26:1081
4MB2022Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:26:4472
5MB2123Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:28:0466
6MB2224Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:31:1260
7MB2325Juda JosefČeské Budějovice6501:33:1857
8MB2426Eppert RomanCanis Team5901:33:3254
9MB2527Žakovec PavelPlzeň6601:40:1651
17MA2618Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:49:2527

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 75%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Proč nejsou uvedeny výsledky vloženého závodu žáků? Ti také velmi tvrdě závodili a snad si tu trochu publicity zaslouží!!!!!
pensionrychtar
Pořadatel závodu výsledky závodu na 3km - 1 okruh , kde startovalo převážně žactvo kompletní výsledky na ISCAREX zaslal.Nevím proč tento závod není zde ve výsledcích. Měl by to zdůvodnit ten,který vyvěšuje na tyto stránky výsledky.Jinak komplet výsledky na www.beh.cz, www.behej.com, www.atletika.cz, www.vczadova.wz.cz. Jindrřich Linhart - ředitel závodu
jin.linhart
Skvělý závod,blahopřeji pořadatelů.Především p,Linhartovi
kld.al
Perfektní těžká trať, jenom by po závodě mohly být otevřeny sprchy na Himlovně.
zakovec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód