Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

22.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 22.9.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Jilemnici
hlavní závod ve 14.00 hodin (dětské kategorie budou následovat)

Přihlášky

od 12.30 hodin v místě startu (nejpozději 30 minut před startem kategorie)

Startovné

předškolní děti a žactvo 10.- Kč, dorost 30.-Kč,dospělí 40.-Kč

Popis tratě

délka 10 km, převýšení 637 m (kratší tratě pro dětské kategorie)

Ceny pro vítěze

prvních šest v hlavní kategorii mužů a první tři v ostatních kategoriích. V absolutním pořadí mužů budou vyplaceny finanční odměny: 1. 3000 Kč, 2. 2000 Kč, 3. 1000 Kč, 4. 700 Kč, 5. 500 Kč, 6. 300 Kč. V absolutním pořadí žen budou vyplaceny finanční odměny: 1. 1000 Kč, 2. 500 Kč, 3. 300 Kč. Absolutní vítěz získá navíc věčně putovní pohár, který věnoval ČKS SKI Jilemnice.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČKS SKI Jilemnice
514 01 Jilemnice
tel: +420 481 541 253
mob.: +420 606 530 627
Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

henych@intersport.cz henych@i

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2745

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4818
Kožnar Aleš6616
Brunclík Ivo5815
Paulů Blanka5415
Votoček Filip8414
Šimůnek Jaromír5514
Svoboda Petr6814
Berka Radim8213
Metelka Josef4413
Grohová Jaroslava5113
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3512
Marek František4111
Tučný Jan4711
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Flegl Vlastimil8610
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil5310
Pechek František5310
Jelen Petr689
Vacarda Vladimír599
Jelínek Karel519
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Koucký Roman639
Harcubová Jana689
Knápek Ladislav618
Šrutek Stanislav588
Šteinc Ludvík418
Veselý Pavel668
Šmída Oldřich488
Kadavý Jan478
Haman Václav818
Augustin František618
Buchar Jan338
Čechová Anna937
Nečas Josef587
Janata Karel927
Bergr Tomáš717
Randáková Helena747
Skalický Roman717
Groh Stanislav467
Ulich Petr687
Vaněk Petr617

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci starší 16-17 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2273Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:47:3381
2MD43108Tomeš JanLSK Lomnice nad Popelkou9100:51:1954
3MD62104Votava MichalVrchlabí9000:53:1842
4MD6475Toman LukášSKI Jilemnice9100:54:0639
5MD6748Kobrle AlešOK Jilemnice9100:54:3836
6MD7374Zatloukal LukášVrchlabí9000:55:0633
7MD10097Seibert IvoSKI Jilemnice9101:00:4027
8MD12594Seibert EduardČSK SKI Jilemnice9001:11:0024
Dorostenky starší 16-17 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD8572Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:56:46105
2ŽD119130Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:07:2481
3ŽD12271Chejnovská AnnaSKI Skuhrov nad Bělou9101:09:1972
4ŽD126129Waldner KarolínaKRVL9101:11:0466
5ŽD133131Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:17:2160
Junioři 18-19 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1386Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:45:07105
2MJ2118Krupčík TomášX-AIR Ostrava8800:47:0793
3MJ2468Vozka PavelOLFIN Trutnov8900:48:1172
4MJ28110Daněk JáchymBERT TEAM8900:49:0066
5MJ296Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:49:0160
6MJ34116Prokůpek ŠtěpánČKS SKI Jilemnice8900:49:5857
7MJ44115Slavík JakubLSK Lomnice8900:51:1951
8MJ5812Doškář JakubSKI klub Jablonec n. Nisou8800:53:1148
9MJ6120Frühbauer VáclavSKI klub Jablonec n. Nisou8800:53:1545
10MJ95111Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:59:2630
Muži A 20-39 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:41:31105
2MA21Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:41:3793
3MA516Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:1881
4MA646Balcar JanAC Turnov7300:43:2772
5MA737Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:43:3266
6MA9106Mikuš MartinLSK Lomnice nad Popelkou8200:43:5760
7MA1088Horálek RadekZdravotník Praha8000:44:1857
8MA1160Berka MartinKozákov8500:44:1854
9MA1259Berka RadimKozákov8200:44:5651
10MA142Šlechta DanHarrachov7600:45:1848
11MA1633Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:5245
12MA17101Linhart RadekTJČZU Praha7600:46:0642
13MA1880Randák KarelSKI Jilemnice7100:46:3139
14MA1915Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:46:5836
15MA2583Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:48:1633
16MA3199Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:49:3030
17MA3322Melišík JanRedpoint Pearl Izumi7400:49:5027
18MA35114Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:50:1324
19MA3627Benák JanHradec Králové8200:50:1321
20MA3743Krásný PavelZlaté Pruty team7500:50:1418
21MA4039Krásný PetrZlaté Pruty team7500:50:3315
22MA4290Hák MichalSokol Studenec7500:51:0912
23MA45100Roubíček PetrBedřichov7300:51:219
24MA4964Erlebach DavidKunčice7100:51:536
25MA5128Bartůněk PetrTanvald7500:52:173
26MA5238Volf JanZlaté Pruty team7500:52:223
27MA57120Lukeš JiříTJ Benešov u Semil7200:52:593
28MA60122Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:53:153
29MA66125Votoček FilipJilemnice8400:54:273
30MA6951Jančařík PetrAAC Brno6800:54:443
31MA7496Hanuš TomášSněžnice z Valtěřic6900:55:083
32MA7641Hradec VáclavZlaté Pruty team7800:55:263
33MA7842Šrejber VojtěchZlaté Pruty team8000:55:413
34MA7998Štýbr KarelBenátky nad Jizerou7000:55:543
35MA87126Marynka TomášSki Jilemnice8100:57:003
36MA88127Jelen PetrSKI Jilemnice6800:57:113
37MA11658Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7801:06:223
38MA12061Vávra JiříMladá Boleslav7501:08:233
39MA123132Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:293
Muži B 40-49 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3117Kynčl StanislavSKP Hvězda Pardubice6400:42:26105
2MB1567Holub PetrTrutnov6600:45:3193
3MB2091Jebavý JiříVrchlabí6100:47:0581
4MB2685Petrlík MiloslavSKP Semily6700:48:2672
5MB2725Jančík BořekTJ Hořice6400:48:3466
6MB3293Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:49:4160
7MB3992Falta VladanJičín6700:50:3257
8MB4610Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:51:2654
9MB47128Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:51:3551
10MB48124Koucký RomanViking Jilemnice6300:51:5048
11MB5570Blažek JosefTJ Alšovice5800:52:2845
12MB5934Zawadzki StanislavX-AIR Ostrava6200:53:1342
13MB6524Králíček TomášFC Puškvorec6300:54:2039
14MB68123Janeček JuraEKP Praha6700:54:3936
15MB70105Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:54:4933
16MB71113Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:54:5330
17MB7226Drahoňovský RomanZáběhlice6700:55:0227
18MB7532Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:55:2424
19MB8035Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:55:5821
20MB86137Dvořák JiříViking Jilemnice6300:56:4818
21MB9344Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:58:3915
22MB9789Havlíček LiborJilemnice6101:00:0312
23MB9929Klenor JanSKI Jilemnice6601:00:349
24MB10247Kožnar AlešSKI Jilemnice6601:00:526
25MB10354Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:01:363
26MB11549Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:06:163
27MB11777Myška PetrTechnika Praha6201:06:293
Muži C 50-59 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC411Smrčka MilošBK Říčany5400:42:56105
2MC3063Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:49:0493
3MC3830Flegl VlastimilBrtev5300:50:2781
4MC50136Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:52:0272
5MC5350Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:2466
6MC8255Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:1560
7MC83112Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:56:2757
8MC8456Menšík JanJablonec nad Nisou5600:56:3454
9MC9031Stuchlík ZdeněkKoncept HK5000:57:2951
10MC10678Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:03:0448
11MC1107Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:04:1245
Muži D 60-69 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5623Melišík MilanTrutnov4700:52:39105
2MD81121Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:0093
3MD9140Marek FrantišekSK Hronov4100:58:0781
4MD9669Šteinc LudvíkVrchlabí4100:59:4272
5MD988Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:2866
6MD105103Tučný JanMK Pardubice4701:02:1360
7MD1099Černý FrantišekNové Město na Moravě4101:04:0957
8MD11221Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:04:3854
9MD1324Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:16:2151
10MD13417Kašpar JosefAVC Praha3801:20:4148
Muži E 70 let a starší (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME923Kohout TomášKooperativa Praha3700:58:24105
2ME10862Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:03:3893
3ME11413Zálešák FrantišekKD Havířov3701:05:5281
4ME129102Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:12:1072
5ME13036Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:12:3266
Juniorky 18-19 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ11395Petrová IvanaLSK Lomnice nad Popelkou8901:05:2993
2ŽJ13553Augustinová BohdanaSki klub Jablonec n. Nisou8901:59:1057
Ženy A 20-34 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA819Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:43:39105
2ZA2365Erbenová HelenaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7900:47:4593
3ZA4114Moravcová KláraSKP Jablonex8300:50:3581
4ZA5481Randáková HelenaSKI Jilemnice7400:52:2572
5ZA7782Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:55:2966
6ZA8966Chrástková MartinaOlfin Car Vella - Trutnov8500:57:1460
7ZA101107Vlášková LucieLomnice nad Popelkou8701:00:4757
8ZA107135Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:1854
9ZA12457Menšíková JanaJablonec nad Nisou8301:09:5451
Ženy B 35-49 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6352Jančaříková LenkaAAC Brno7000:53:32105
2ZB9484Víchová JanaHSK Benecko7200:59:0393
3ZB104118Harcubová JanaSki Jilemnice6801:02:0881
4ZB118119Vergeinerová EvaAC Slovan Liberec6201:07:14105
5ZB128133Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:11:4872
Ženy C 50 let a starší (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC111109Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:04:25105
2ŽC12145Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:08:5293
3ŽC1275Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:11:3181
4ŽC131134Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:13:1993
Trať 10 km, 564 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:41:31105
2MA21Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:41:3793
1MB3117Kynčl StanislavSKP Hvězda Pardubice6400:42:26105
1MC411Smrčka MilošBK Říčany5400:42:56105
3MA516Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:1881
4MA646Balcar JanAC Turnov7300:43:2772
5MA737Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:43:3266
1ZA819Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:43:39105
6MA9106Mikuš MartinLSK Lomnice nad Popelkou8200:43:5760
7MA1088Horálek RadekZdravotník Praha8000:44:1857
8MA1160Berka MartinKozákov8500:44:1854
9MA1259Berka RadimKozákov8200:44:5651
1MJ1386Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:45:07105
10MA142Šlechta DanHarrachov7600:45:1848
2MB1567Holub PetrTrutnov6600:45:3193
11MA1633Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:5245
12MA17101Linhart RadekTJČZU Praha7600:46:0642
13MA1880Randák KarelSKI Jilemnice7100:46:3139
14MA1915Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:46:5836
3MB2091Jebavý JiříVrchlabí6100:47:0581
2MJ2118Krupčík TomášX-AIR Ostrava8800:47:0793
1MD2273Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:47:3381
2ZA2365Erbenová HelenaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7900:47:4593
3MJ2468Vozka PavelOLFIN Trutnov8900:48:1172
15MA2583Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:48:1633
4MB2685Petrlík MiloslavSKP Semily6700:48:2672
5MB2725Jančík BořekTJ Hořice6400:48:3466
4MJ28110Daněk JáchymBERT TEAM8900:49:0066
5MJ296Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:49:0160
2MC3063Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:49:0493
16MA3199Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:49:3030
6MB3293Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:49:4160
17MA3322Melišík JanRedpoint Pearl Izumi7400:49:5027
6MJ34116Prokůpek ŠtěpánČKS SKI Jilemnice8900:49:5857
18MA35114Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:50:1324
19MA3627Benák JanHradec Králové8200:50:1321
20MA3743Krásný PavelZlaté Pruty team7500:50:1418
3MC3830Flegl VlastimilBrtev5300:50:2781
7MB3992Falta VladanJičín6700:50:3257
21MA4039Krásný PetrZlaté Pruty team7500:50:3315
3ZA4114Moravcová KláraSKP Jablonex8300:50:3581
22MA4290Hák MichalSokol Studenec7500:51:0912
2MD43108Tomeš JanLSK Lomnice nad Popelkou9100:51:1954
7MJ44115Slavík JakubLSK Lomnice8900:51:1951
23MA45100Roubíček PetrBedřichov7300:51:219
8MB4610Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:51:2654
9MB47128Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:51:3551
10MB48124Koucký RomanViking Jilemnice6300:51:5048
24MA4964Erlebach DavidKunčice7100:51:536
4MC50136Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:52:0272
25MA5128Bartůněk PetrTanvald7500:52:173
26MA5238Volf JanZlaté Pruty team7500:52:223
5MC5350Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:2466
4ZA5481Randáková HelenaSKI Jilemnice7400:52:2572
11MB5570Blažek JosefTJ Alšovice5800:52:2845
1MD5623Melišík MilanTrutnov4700:52:39105
27MA57120Lukeš JiříTJ Benešov u Semil7200:52:593
8MJ5812Doškář JakubSKI klub Jablonec n. Nisou8800:53:1148
12MB5934Zawadzki StanislavX-AIR Ostrava6200:53:1342
28MA60122Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:53:153
9MJ6120Frühbauer VáclavSKI klub Jablonec n. Nisou8800:53:1545
3MD62104Votava MichalVrchlabí9000:53:1842
1ZB6352Jančaříková LenkaAAC Brno7000:53:32105
4MD6475Toman LukášSKI Jilemnice9100:54:0639
13MB6524Králíček TomášFC Puškvorec6300:54:2039
29MA66125Votoček FilipJilemnice8400:54:273
5MD6748Kobrle AlešOK Jilemnice9100:54:3836
14MB68123Janeček JuraEKP Praha6700:54:3936
30MA6951Jančařík PetrAAC Brno6800:54:443
15MB70105Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:54:4933
16MB71113Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:54:5330
17MB7226Drahoňovský RomanZáběhlice6700:55:0227
6MD7374Zatloukal LukášVrchlabí9000:55:0633
31MA7496Hanuš TomášSněžnice z Valtěřic6900:55:083
18MB7532Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:55:2424
32MA7641Hradec VáclavZlaté Pruty team7800:55:263
5ZA7782Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:55:2966
33MA7842Šrejber VojtěchZlaté Pruty team8000:55:413
34MA7998Štýbr KarelBenátky nad Jizerou7000:55:543
19MB8035Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:55:5821
2MD81121Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:0093
6MC8255Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:1560
7MC83112Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:56:2757
8MC8456Menšík JanJablonec nad Nisou5600:56:3454
1ŽD8572Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:56:46105
20MB86137Dvořák JiříViking Jilemnice6300:56:4818
35MA87126Marynka TomášSki Jilemnice8100:57:003
36MA88127Jelen PetrSKI Jilemnice6800:57:113
6ZA8966Chrástková MartinaOlfin Car Vella - Trutnov8500:57:1460
9MC9031Stuchlík ZdeněkKoncept HK5000:57:2951
3MD9140Marek FrantišekSK Hronov4100:58:0781
1ME923Kohout TomášKooperativa Praha3700:58:24105
21MB9344Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:58:3915
2ZB9484Víchová JanaHSK Benecko7200:59:0393
10MJ95111Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:59:2630
4MD9669Šteinc LudvíkVrchlabí4100:59:4272
22MB9789Havlíček LiborJilemnice6101:00:0312
5MD988Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:2866
23MB9929Klenor JanSKI Jilemnice6601:00:349
7MD10097Seibert IvoSKI Jilemnice9101:00:4027
7ZA101107Vlášková LucieLomnice nad Popelkou8701:00:4757
24MB10247Kožnar AlešSKI Jilemnice6601:00:526
25MB10354Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:01:363
3ZB104118Harcubová JanaSki Jilemnice6801:02:0881
6MD105103Tučný JanMK Pardubice4701:02:1360
10MC10678Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:03:0448
8ZA107135Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:1854
2ME10862Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:03:3893
7MD1099Černý FrantišekNové Město na Moravě4101:04:0957
11MC1107Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:04:1245
1ŽC111109Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:04:25105
8MD11221Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:04:3854
1ŽJ11395Petrová IvanaLSK Lomnice nad Popelkou8901:05:2993
3ME11413Zálešák FrantišekKD Havířov3701:05:5281
26MB11549Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:06:163
37MA11658Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7801:06:223
27MB11777Myška PetrTechnika Praha6201:06:293
4ZB118119Vergeinerová EvaAC Slovan Liberec6201:07:14105
2ŽD119130Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:07:2481
38MA12061Vávra JiříMladá Boleslav7501:08:233
2ŽC12145Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:08:5293
3ŽD12271Chejnovská AnnaSKI Skuhrov nad Bělou9101:09:1972
39MA123132Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:293
9ZA12457Menšíková JanaJablonec nad Nisou8301:09:5451
8MD12594Seibert EduardČSK SKI Jilemnice9001:11:0024
4ŽD126129Waldner KarolínaKRVL9101:11:0466
3ŽC1275Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:11:3181
5ZB128133Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:11:4872
4ME129102Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:12:1072
5ME13036Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:12:3266
4ŽC131134Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:13:1993
9MD1324Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:16:2151
5ŽD133131Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:17:2160
10MD13417Kašpar JosefAVC Praha3801:20:4148
2ŽJ13553Augustinová BohdanaSki klub Jablonec n. Nisou8901:59:1057

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Jo pěkný, těžký, ale pěkný
jan.balcar
líbilo se mi rychlé zpracování výsledků :-)
v.flegl
40. ročník, to už je tradice. Zároveň pěkná společenská akce v Krkonoších. Nemá to chybu.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód