Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lhota u Machova - Hejšovina

30.9.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lhota u Machova - Hejšovina
  • datum konání: 30.9.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

na náměstí v Machově
v 10.00 hodin

Přihlášky

do 9.45 hodin v Obecním domě v Machově

Startovné

60 Kč

Popis tratě

délka 8 km, převýšení 480 m (nutný pas!!)

Ceny pro vítěze

první 3 v kategorii + tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rucker
Lhota 45
549 63 Machov
tel.: +420 491 547 270
mob.: +420 737 537 832

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ68Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:34:1670
2MJ855Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:34:4962
3MJ3894Hejnyš MatějLhota u Machova9300:39:3254
4MJ4993Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:41:2048
5MJ10170Balicki RafalAZS Lodž9701:02:36-
Muži A 20-39 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:33:0070
2MA243Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:2062
3MA47Flegl VlastimilVrchlabí8600:34:0254
4MA783Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:3148
5MA946Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:5944
6MA1024Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:5940
7MA113Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:35:24-
8MA1218Zajac Robert LeszekWalbrzych7500:35:59-
9MA1490Knill DavidSK Jíra7600:36:1338
10MA1554Doležal TomášApollo Doldy7800:36:2636
11MA1680Doucha JiříStart Náchod7100:36:5134
12MA1721Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:36:5632
13MA2096Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:37:3930
14MA2159Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:37:4528
15MA2847Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:38:3026
16MA3081Kolář RadekSokol Burdych6900:38:4024
17MA3372Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:0222
18MA3430Šrůtek DavidBKL Machov8000:39:1220
19MA3588Hornych VáclavCyklomax Rock Machine Hronov7800:39:1718
20MA3691Bárta MartinHK Ostaš8000:39:2016
21MA3973Jirka JanSTAMP Náchod8300:39:3514
22MA4157Matěna JosefSKI Radvanice8400:39:5912
23MA4692Čepelák KarelFelbabka7700:40:4610
24MA524Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:41:59-
25MA5378Tůma PavelINS Náchod6800:42:008
26MA58102Kolaja JanHO Komorní Výtah8100:42:296
27MA6698Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:44:444
28MA6899Jirka JakubSTAMP Náchod8000:45:232
29MA7386Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:46:492
30MA8044Vodička MiroslavLhota U Machova8500:47:592
Muži B 40-49 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB334Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:33:4470
2MB537Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1162
3MB1860Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:37:1854
4MB1945Tichý PavelAC Náchod6300:37:3448
5MB245Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:38:06-
6MB2625Čipera RadekRadvanice6400:38:1544
7MB2958Mrva PavelPopovice TWRZ6000:38:3240
8MB3267Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:38:5638
9MB4485Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:40:3436
10MB4787Fulka JiříSpartak Police nad Metují6000:40:4934
11MB5566Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:42:1332
12MB5636Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:1730
13MB5989Eppert RomanCanis Team5900:42:4828
14MB6313Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:43:2226
15MB8471Thér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:49:2624
16MB9031Kunovjánek AlešPraha6500:51:1922
17MB9397Němec MilošLiboc5900:53:1320
18MB10275Balicki JacekNowosolna6301:02:3718
Muži C 50-59 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1326Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:0670
2MC2214Krupka MilanTJ Rumburk5600:37:4962
3MC256Flegl VlastimilBrtev5300:38:1254
4MC2719Zajac LeszekWalbrzych5000:38:17-
5MC4382Šlégr JiříSK Autorest5400:40:3148
6MC4856Trnka MilanLoko Trutnov5600:41:1744
7MC5195Winter PavelCDS Náchod5000:41:3640
8MC5733Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:42:1938
9MC6053Kučera ZdeněkAC Náchod5500:42:5536
10MC6120Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:5534
11MC642Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:43:3032
12MC6579Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:44:1530
13MC7117Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:45:5728
14MC7561Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:47:0126
15MC7776Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:47:0724
16MC7968Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:47:4722
17MC85100Krejsa VáclavRentia Praha5200:49:4220
18MC9184Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:4918
19MC94101Rücker OldřichLhota u Machova5500:53:5216
20MC9535Čepelka OldřichTima Liberec4800:53:5814
21MC10050Kubíček JanLitomyšl5000:59:3812
Muži D 60-69 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3728Melišík MilanTrutnov4700:39:3170
2MD4215Biemann GötzSKI Harrachov4300:40:2862
3MD4529Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:40:4154
4MD5469Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:1348
5MD6211Vodička JanMK Radslavice4500:43:2244
6MD6977Šteinc LudvíkVrchlabí4100:45:3940
7MD8112Tučný JanMK Pardubice4700:48:2038
8MD8751Linhart MilošAC Náchod4400:50:4136
Muži E 70 let a starší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7695Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:47:0570
2ME8942Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:0162
3ME9796Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:54:5854
Juniorky 19 let a mladší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7841Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:4070
2ŽJ9652Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:54:4962
Ženy A 20-34 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2348Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:37:5570
2ZA319Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4562
3ZA5038Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:41:2554
4ZA7239Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:2348
5ZA8323Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:48:3644
Ženy B 35-44 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7064Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:45:4770
2ZB7416Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:5262
3ZB8697Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:1954
4ZB9262Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:52:0148
Ženy C 45 let a starší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4063Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:4670
2ŽC6749Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:45:1162
3ŽC8227Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:48:3554
4ŽC881Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:4548
5ŽC9840Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:1144
6ŽC9932Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:56:0040
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:33:0070
2MA243Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:2062
1MB334Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:33:4470
3MA47Flegl VlastimilVrchlabí8600:34:0254
2MB537Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1162
1MJ68Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:34:1670
4MA783Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:3148
2MJ855Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:34:4962
5MA946Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:5944
6MA1024Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:5940
7MA113Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:35:24-
8MA1218Zajac Robert LeszekWalbrzych7500:35:59-
1MC1326Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:0670
9MA1490Knill DavidSK Jíra7600:36:1338
10MA1554Doležal TomášApollo Doldy7800:36:2636
11MA1680Doucha JiříStart Náchod7100:36:5134
12MA1721Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:36:5632
3MB1860Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:37:1854
4MB1945Tichý PavelAC Náchod6300:37:3448
13MA2096Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:37:3930
14MA2159Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:37:4528
2MC2214Krupka MilanTJ Rumburk5600:37:4962
1ZA2348Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:37:5570
5MB245Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:38:06-
3MC256Flegl VlastimilBrtev5300:38:1254
6MB2625Čipera RadekRadvanice6400:38:1544
4MC2719Zajac LeszekWalbrzych5000:38:17-
15MA2847Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:38:3026
7MB2958Mrva PavelPopovice TWRZ6000:38:3240
16MA3081Kolář RadekSokol Burdych6900:38:4024
2ZA319Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4562
8MB3267Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:38:5638
17MA3372Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:0222
18MA3430Šrůtek DavidBKL Machov8000:39:1220
19MA3588Hornych VáclavCyklomax Rock Machine Hronov7800:39:1718
20MA3691Bárta MartinHK Ostaš8000:39:2016
1MD3728Melišík MilanTrutnov4700:39:3170
3MJ3894Hejnyš MatějLhota u Machova9300:39:3254
21MA3973Jirka JanSTAMP Náchod8300:39:3514
1ŽC4063Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:4670
22MA4157Matěna JosefSKI Radvanice8400:39:5912
2MD4215Biemann GötzSKI Harrachov4300:40:2862
5MC4382Šlégr JiříSK Autorest5400:40:3148
9MB4485Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:40:3436
3MD4529Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:40:4154
23MA4692Čepelák KarelFelbabka7700:40:4610
10MB4787Fulka JiříSpartak Police nad Metují6000:40:4934
6MC4856Trnka MilanLoko Trutnov5600:41:1744
4MJ4993Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:41:2048
3ZA5038Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:41:2554
7MC5195Winter PavelCDS Náchod5000:41:3640
24MA524Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:41:59-
25MA5378Tůma PavelINS Náchod6800:42:008
4MD5469Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:1348
11MB5566Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:42:1332
12MB5636Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:1730
8MC5733Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:42:1938
26MA58102Kolaja JanHO Komorní Výtah8100:42:296
13MB5989Eppert RomanCanis Team5900:42:4828
9MC6053Kučera ZdeněkAC Náchod5500:42:5536
10MC6120Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:5534
5MD6211Vodička JanMK Radslavice4500:43:2244
14MB6313Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:43:2226
11MC642Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:43:3032
12MC6579Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:44:1530
27MA6698Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:44:444
2ŽC6749Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:45:1162
28MA6899Jirka JakubSTAMP Náchod8000:45:232
6MD6977Šteinc LudvíkVrchlabí4100:45:3940
1ZB7064Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:45:4770
13MC7117Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:45:5728
4ZA7239Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:2348
29MA7386Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:46:492
2ZB7416Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:5262
14MC7561Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:47:0126
1ME7695Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:47:0570
15MC7776Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:47:0724
1ŽJ7841Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:4070
16MC7968Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:47:4722
30MA8044Vodička MiroslavLhota U Machova8500:47:592
7MD8112Tučný JanMK Pardubice4700:48:2038
3ŽC8227Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:48:3554
5ZA8323Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:48:3644
15MB8471Thér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:49:2624
17MC85100Krejsa VáclavRentia Praha5200:49:4220
3ZB8697Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:1954
8MD8751Linhart MilošAC Náchod4400:50:4136
4ŽC881Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:4548
2ME8942Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:0162
16MB9031Kunovjánek AlešPraha6500:51:1922
18MC9184Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:4918
4ZB9262Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:52:0148
17MB9397Němec MilošLiboc5900:53:1320
19MC94101Rücker OldřichLhota u Machova5500:53:5216
20MC9535Čepelka OldřichTima Liberec4800:53:5814
2ŽJ9652Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:54:4962
3ME9796Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:54:5854
5ŽC9840Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:1144
6ŽC9932Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:56:0040
21MC10050Kubíček JanLitomyšl5000:59:3812
5MJ10170Balicki RafalAZS Lodž9701:02:36-
18MB10275Balicki JacekNowosolna6301:02:3718

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 82%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 92%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Dobře zorganizovaný závod
kunovjanek
Velmi pěkný přespolák do kopce. Závěr mezi turisty na úzké trati hraničí s regulérností. Nádherné výhledy do okolí. Prostě komplexně silný(pozitivní) zážitek. Díky pořadatelům.
Dobře zvládnutý závod,zajímavější trasa než dříve po silnici.
vacekma

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód