Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

10.11.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 10.11.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Úpice - ZŠ na Lánech
10.30 - 12.00 hodin

Startovné

dospělí 30 Kč, mládež zdarma

Popis tratě

délka: hlavní závod 11,3 km, děti a dorost méně

Ceny pro vítěze

finanční v kategoriích mužů: 500,- 400,- 300,- 200,- 100,- Kč
v ostatních dospělích kategoriích: 300,- 200,- 100,- Kč
děti - věcné ve všech kategoriích
bohatá tombola pro všechny mládežnické kategorie

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Palackého 344
542 32 Úpice
tel.: +420 602 152 296

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2199

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Brunclík Ivo5822
Šrutek Stanislav5822
Pechek František5321
Mach Václav5520
Friebelová Eva6220
Vašíček Martin7118
Mazač Jaroslav6817
Kubeček Ladislav6217
Marek František4116
Stránský Aleš6015
Lanta Jiří4415
Šmída Oldřich4815
Vašíček Roman7414
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Havlíček Zdeněk3513
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Vojáček Pavel5112
Kolínek František5612
Pechková Jana8511
Groh Stanislav4611
Šimůnek Jan8210
Kozel Karel5210
Farář Jaroslav5010
Kubečková Radka6910
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Balcar Luboš5810
Sadílek Ota4610
Janata Milan859
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Libra Jiří379
Šesták Karel719
Vanta Josef629
Soukup Ladislav588
Plecháček Jiří448
Vacek Martin698
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Cejzlar Roman718

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Hřib JakubAB ASICS Kroměříž8800:33:16-
2MJ33Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:33:40-
3MJ114Votava MichalVrchlabí9000:39:23-
Muži A 20-39 let (trať 11,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA282Brýdl PavelSaucony - SK Nové Město nad Metují8000:46:01-
2MA343Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:47:55-
3MA354Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:48:19-
4MA375Černý JaroslavVSK Slavia TU Liberec8600:49:18-
5MA406Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:58-
6MA427Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:04-
7MA438Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:50:34-
8MA469Doucha JiříStart Náchod7100:52:36-
9MA5610Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:56:42-
10MA5811Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:58:36-
11MA5912Volf MichalDvůr Králové nad Labem8100:59:00-
12MA6013Jančařík PetrAAC Brno6800:59:04-
13MA6214Vašíček MartinÚpice7101:00:04-
14MA6315Vašíček RomanSKI Radvanice7401:00:10-
15MA6516Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:39-
Muži B 40-49 let (trať 11,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3826Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:49:33-
2MB3927Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:49:37-
3MB4428Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:50:44-
4MB4729Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:52:37-
5MB4930Vanta JosefTC Dobruška6200:54:49-
7MB5232Čipera RadekRadvanice6400:55:14-
8MB5333Zoubek JiříSCWS Lučany6500:55:32-
9MB5434Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:55:37-
10MB5735Nečas JosefÚpice5800:56:54-
11MB6136Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:59:40-
12MB6437Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:26-
13MB6638Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:00:52-
14MB6739Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:01:21-
15MB6940Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:08:48-
Muži C 50-59 let (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC441Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:02-
2MC542Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:36:41-
3MC643Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:45-
4MC944Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:38:46-
5MC1245Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:26-
6MC1346Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:30-
7MC1447Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:39:34-
8MC1648Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:39:47-
9MC1849Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:40:11-
10MC232Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:42:46-
11MC324Lelek VítSokol Olešnice5000:46:42-
12MC555Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5100:55:42-
Muži D 60-69 let (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD176Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:00-
2MD198Vodička JanRadslavice4500:40:35-
3MD229Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:42:33-
4MD2510Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:43:43-
5MD3111Linhart MilošAC Náchod4400:46:16-
Muži E 70 let a starší (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3012Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:08-
2ME6813Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:21-
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ82Vévodová MartinaAK Perná9000:38:43-
2ŽJ293Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:06-
Ženy A 20-34 let (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA114Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:32:29-
2ZA715Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:37:57-
3ZA2016Lauterbachová LucieAlbrechtice8100:41:07-
4ZA2617Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:18-
5ZA2718Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:45:20-
Ženy B 35-44 let (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1519Jančaříková LenkaAAC Brno7000:39:42-
2ZB3620Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6900:49:09-
Ženy C 45-54 let (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1021Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:56-
2ŽC2122Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:42:08-
3ŽC2423Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:43:23-
4ŽC4124Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:50:03-
5ŽC4825Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:53:52-
6ŽC5127Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:54:54-
Ženy D 55 let a starší (trať 7,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3328Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:47:21-
2ZD4533Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:17-
Trať 7,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA114Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:32:29-
1MJ22Hřib JakubAB ASICS Kroměříž8800:33:16-
2MJ33Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:33:40-
1MC441Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:02-
2MC542Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:36:41-
3MC643Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:45-
2ZA715Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:37:57-
1ŽJ82Vévodová MartinaAK Perná9000:38:43-
4MC944Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:38:46-
1ŽC1021Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:56-
3MJ114Votava MichalVrchlabí9000:39:23-
5MC1245Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:26-
6MC1346Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:30-
7MC1447Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:39:34-
1ZB1519Jančaříková LenkaAAC Brno7000:39:42-
8MC1648Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:39:47-
1MD176Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:00-
9MC1849Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:40:11-
2MD198Vodička JanRadslavice4500:40:35-
3ZA2016Lauterbachová LucieAlbrechtice8100:41:07-
2ŽC2122Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:42:08-
3MD229Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:42:33-
10MC232Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:42:46-
3ŽC2423Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:43:23-
4MD2510Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:43:43-
4ZA2617Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:18-
5ZA2718Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:45:20-
2ŽJ293Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:06-
1ME3012Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:08-
5MD3111Linhart MilošAC Náchod4400:46:16-
11MC324Lelek VítSokol Olešnice5000:46:42-
1ZD3328Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:47:21-
2ZB3620Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6900:49:09-
4ŽC4124Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:50:03-
2ZD4533Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:17-
5ŽC4825Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:53:52-
6ŽC5127Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:54:54-
12MC555Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5100:55:42-
2ME6813Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:21-
Trať 11,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA282Brýdl PavelSaucony - SK Nové Město nad Metují8000:46:01-
2MA343Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:47:55-
3MA354Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:48:19-
4MA375Černý JaroslavVSK Slavia TU Liberec8600:49:18-
1MB3826Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:49:33-
2MB3927Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:49:37-
5MA406Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:58-
6MA427Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:04-
7MA438Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:50:34-
3MB4428Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:50:44-
8MA469Doucha JiříStart Náchod7100:52:36-
4MB4729Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:52:37-
5MB4930Vanta JosefTC Dobruška6200:54:49-
7MB5232Čipera RadekRadvanice6400:55:14-
8MB5333Zoubek JiříSCWS Lučany6500:55:32-
9MB5434Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:55:37-
9MA5610Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:56:42-
10MB5735Nečas JosefÚpice5800:56:54-
10MA5811Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:58:36-
11MA5912Volf MichalDvůr Králové nad Labem8100:59:00-
12MA6013Jančařík PetrAAC Brno6800:59:04-
11MB6136Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:59:40-
13MA6214Vašíček MartinÚpice7101:00:04-
14MA6315Vašíček RomanSKI Radvanice7401:00:10-
12MB6437Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:26-
15MA6516Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:39-
13MB6638Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:00:52-
14MB6739Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:01:21-
15MB6940Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:08:48-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 10%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

Perfektně připravená trať v náročném terénu. Dobrý závod. Nenašel jsem nikde předběžné výsledky kategorií, které běžely 2 kola. Vždy mě ze závodu nejvíce zajímají dosažené časy.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód