hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Hostýn

19.9.1993, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hostýn
  • datum konání: 19.9.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.8.2016Běh na Hostýn198

Statistika závodu Běh na Hostýn

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 198

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bejdák Silvestr432
Peška Antonín482
Strakoš Jiří502
Tučný Jan472
Chytil Vladimír502
Vodička Jan452

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 13.08.2006, 11:20
  • zobrazeno již 661x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 12 km, 674 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1338Pokorný ZdeněkTJ Valašské Meziříčí7500:26:2120
2MJ1763Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:27:1919
3MJ1935Maceček JaromírAK Kroměříž 00:28:1018
4MJ2885Strakoš JiříNový Jičín 00:29:4817
5MJ3078Rabčan LukášBystřice pod Hostýnem7800:30:1216
6MJ3659Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:31:0715
7MJ5841Broda MartinVítkovice 00:35:1614
-MJ-93Novotný MarekBystřice Pod Hostýnem77DNF-

Muži A (trať 12 km, 674 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Hunčík MariánPovážan Nové M. n. V. 00:23:3130
2MA242Veselý PetrVítkovice6700:23:5129
3MA349Podola PavelSlezan Opava6000:23:5728
4MA432Nejedlý MichalVítkovice6900:24:2727
5MA566Bětík PetrAC Zlín6900:24:3026
6MA775Novotný BronislavAK Kroměříž7000:25:0025
7MA855Kadlec PetrKB Hodonín6500:25:1024
8MA934Šiška MilanSlezan Opava6200:25:2923
9MA1044Němec OldřichOvocentrum Holešov5700:25:3222
10MA1186Rys JaromírSKP Holešov6400:25:4921
11MA1258Pop TomášTitan Frenštát pod Radhoštěm7100:26:0220
12MA1484Muck ArnoštCidem Hranice5900:26:3019
13MA1550Hronek TomášHelios Brno 00:26:4718
14MA1671Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:26:5017
15MA2183Tomečka LiborCIDEM Hranice6200:28:3416
16MA2265Bětík MiroslavPozlovice7200:28:4615
17MA2588Posolda RomanKroměříž7100:29:3114
18MA2760Dostálek PetrLukavice6700:29:4513
19MA3346Vévoda IvanSokol Švábenice6000:30:3312
20MA3468Dvořák ZdeněkKroměříž5500:30:4511
21MA3761Mráček RostislavSV Rokytnice 00:31:1010
22MA4054Prokop JiříSvit Zlín5600:31:319
23MA4139Sedlář VlastimilMGM Holešov 00:31:328
24MA4289Posolda MartinKroměříž 00:31:337
25MA4643Martínek VladimírSKP Holešov5600:32:216
26MA5390Hlavička AntonínLoukov5000:34:235
27MA5745Starosta JiříSPŠ Holešov5700:35:104
28MA6740Broda RudolfVítkovice 00:38:503
-MA-94Mikšík MartinBystřice pod Hostýnem DNF-

Muži B (trať 12 km, 674 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB651Zvoníček MartinSokol České Budějovice5100:24:4320
2MB1876Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:27:4919
3MB2081Pospíšil ČeslavPřerov5100:28:2918
4MB2477Machatka MiloslavDSD Kroměříž 00:29:1217
5MB2664Přívětivý RomanMK Kopřivnice 00:29:4116
6MB2957Vodička JanSokol Radslavice4500:30:0615
7MB3233Náprstek JiříJilemnice4900:30:2614
8MB3972Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:2513
9MB4356Peška AntonínSokol Holešov4800:31:4812
10MB4447Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:31:5411
11MB4867Chytil VladimírVšechovice5000:32:3610
12MB4937Holaň LadislavNH Ostrava4800:32:429
13MB5174Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:33:168
14MB5570Tučný JanVCHZ Pardubice4700:34:477
15MB5648Nesvadba JosefHulín 00:35:046
16MB6079Fischer PavelSpartak Přerov4900:35:305
17MB6353Olšanský VladimírMBK Zlín4900:36:344

Muži C (trať 12 km, 674 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2336Zálešák FrantišekStava Havířov3700:28:5510
2MC4587Bejdák SilvestrBrusné4300:32:109
3MC4769Miles PetrTJ Hostinné3700:32:318
4MC5092Kousal OldřichSK Přerov3800:32:467
5MC5980Straka JosefŠumperk3900:35:266
6MC6231Domanský IvoAVC Praha3800:35:555
7MC6452Kvapil JanNovestav Zlín3300:36:454
8MC6591Zapletal JosefAK Kroměříž4300:38:153
9MC6873Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:39:072

Ženy (trať 12 km, 674 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA315Vyhnalíková JanaCBO Praha6600:30:1810
2ZA356Bouchalová IrenaISAREX Ústí nad Orlicí6700:30:489
3ZA387Brázdilová LadaAK Kroměříž7800:31:248
4ZA524Kaplanová ErikaJablonné nad Orlicí6900:34:187
5ZA543Novotná EvaSAF České Budějovice4800:34:2910
6ZA611Tvrdá ZdeňkaLRS Vyškov5600:35:319
7ZA662Janečková AnežkaLiga 100 Zlín4700:38:288

Trať 12 km, 674 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Hunčík MariánPovážan Nové M. n. V. 00:23:3130
2MA242Veselý PetrVítkovice6700:23:5129
3MA349Podola PavelSlezan Opava6000:23:5728
4MA432Nejedlý MichalVítkovice6900:24:2727
5MA566Bětík PetrAC Zlín6900:24:3026
1MB651Zvoníček MartinSokol České Budějovice5100:24:4320
6MA775Novotný BronislavAK Kroměříž7000:25:0025
7MA855Kadlec PetrKB Hodonín6500:25:1024
8MA934Šiška MilanSlezan Opava6200:25:2923
9MA1044Němec OldřichOvocentrum Holešov5700:25:3222
10MA1186Rys JaromírSKP Holešov6400:25:4921
11MA1258Pop TomášTitan Frenštát pod Radhoštěm7100:26:0220
1MJ1338Pokorný ZdeněkTJ Valašské Meziříčí7500:26:2120
12MA1484Muck ArnoštCidem Hranice5900:26:3019
13MA1550Hronek TomášHelios Brno 00:26:4718
14MA1671Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:26:5017
2MJ1763Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:27:1919
2MB1876Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:27:4919
3MJ1935Maceček JaromírAK Kroměříž 00:28:1018
3MB2081Pospíšil ČeslavPřerov5100:28:2918
15MA2183Tomečka LiborCIDEM Hranice6200:28:3416
16MA2265Bětík MiroslavPozlovice7200:28:4615
1MC2336Zálešák FrantišekStava Havířov3700:28:5510
4MB2477Machatka MiloslavDSD Kroměříž 00:29:1217
17MA2588Posolda RomanKroměříž7100:29:3114
5MB2664Přívětivý RomanMK Kopřivnice 00:29:4116
18MA2760Dostálek PetrLukavice6700:29:4513
4MJ2885Strakoš JiříNový Jičín 00:29:4817
6MB2957Vodička JanSokol Radslavice4500:30:0615
5MJ3078Rabčan LukášBystřice pod Hostýnem7800:30:1216
1ZA315Vyhnalíková JanaCBO Praha6600:30:1810
7MB3233Náprstek JiříJilemnice4900:30:2614
19MA3346Vévoda IvanSokol Švábenice6000:30:3312
20MA3468Dvořák ZdeněkKroměříž5500:30:4511
2ZA356Bouchalová IrenaISAREX Ústí nad Orlicí6700:30:489
6MJ3659Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:31:0715
21MA3761Mráček RostislavSV Rokytnice 00:31:1010
3ZA387Brázdilová LadaAK Kroměříž7800:31:248
8MB3972Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:2513
22MA4054Prokop JiříSvit Zlín5600:31:319
23MA4139Sedlář VlastimilMGM Holešov 00:31:328
24MA4289Posolda MartinKroměříž 00:31:337
9MB4356Peška AntonínSokol Holešov4800:31:4812
10MB4447Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:31:5411
2MC4587Bejdák SilvestrBrusné4300:32:109
25MA4643Martínek VladimírSKP Holešov5600:32:216
3MC4769Miles PetrTJ Hostinné3700:32:318
11MB4867Chytil VladimírVšechovice5000:32:3610
12MB4937Holaň LadislavNH Ostrava4800:32:429
4MC5092Kousal OldřichSK Přerov3800:32:467
13MB5174Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:33:168
4ZA524Kaplanová ErikaJablonné nad Orlicí6900:34:187
26MA5390Hlavička AntonínLoukov5000:34:235
5ZA543Novotná EvaSAF České Budějovice4800:34:2910
14MB5570Tučný JanVCHZ Pardubice4700:34:477
15MB5648Nesvadba JosefHulín 00:35:046
27MA5745Starosta JiříSPŠ Holešov5700:35:104
7MJ5841Broda MartinVítkovice 00:35:1614
5MC5980Straka JosefŠumperk3900:35:266
16MB6079Fischer PavelSpartak Přerov4900:35:305
6ZA611Tvrdá ZdeňkaLRS Vyškov5600:35:319
6MC6231Domanský IvoAVC Praha3800:35:555
17MB6353Olšanský VladimírMBK Zlín4900:36:344
7MC6452Kvapil JanNovestav Zlín3300:36:454
8MC6591Zapletal JosefAK Kroměříž4300:38:153
7ZA662Janečková AnežkaLiga 100 Zlín4700:38:288
28MA6740Broda RudolfVítkovice 00:38:503
9MC6873Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:39:072

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód