Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Ještěd

3.10.1993, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Ještěd
  • datum konání: 3.10.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh na Ještěd

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 19 let (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ637Skalský RomanAC Turnov7500:34:4740
2MJ221Dryák LubošSpolana Neratovice7600:37:1338
3MJ2922Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:37:3736
4MJ3151Havelka VlastimilDukla Praha 00:37:4434
5MJ3866Varchola MichalSKP Ústí nad Labem7600:38:5032
6MJ3961Rücker PavelAFK Hronov7600:38:5630
7MJ4868Roubíček MartinAC Spartak Ústí nad Labem7500:39:3328
8MJ49183Faltejsek LukášSŠ Jablonec nad Nisou7700:39:3726
9MJ5538Seifert VáclavAC Slovan Liberec 00:39:5724
10MJ70168Zvěřina JanTJ Ještěd Liberec7900:41:0822
11MJ74160Krejcar DanielAC Pardubice7500:41:1620
12MJ7569Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:41:1818
13MJ77115Barac TomášAC Slovan Liberec7300:41:3016
14MJ87188Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:42:2214
15MJ101106Loužil JanPreciosa Jablonec nad Nisou8000:43:4712
16MJ10921Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:44:3210
17MJ112114Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:45:008
18MJ128117Novák TomášKRB Koberovy8000:46:236
19MJ130109Hartl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou 00:46:504
20MJ13940Janko LubomírTJ Vodní stavby Praha7600:47:302
21MJ14242Kořínek MartinSlovan Unicoms Liberec 00:47:360
22MJ14950Michálek PetrStadion Liberec8000:48:340
23MJ154170Týfa LukášTJ Ještěd Liberec 00:49:320
24MJ174119Folprech RomanSlovan Liberec7800:54:050
25MJ17783Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:54:530
26MJ18243Koldinský OtaPOL Liberec 01:02:060
Muži do 39 let (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1162Dúbravčík ZdeněkAC Škoda Plzeň6400:32:3860
2MA2154Horáček MartinAC Slovan Liberec6900:33:2058
3MA37Pařík VáclavLIAZ Jablonec nad Nisou 00:33:4456
4MA4156Kynčl StanislavVikingsport Jilemnice6400:33:5654
5MA724Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:34:5352
6MA8147Koucký RomanBeton Gabr. Jilemnice6300:34:5850
7MA916Poduška JosefBK Rozdělov6200:35:0448
8MA11140Zoubek ZdeněkSKI Club Preciosa6900:35:4146
9MA1270Till PavelAgro Kolín6500:35:4644
10MA13152Pešek ZdeněkAC Slovan Liberec 00:36:0242
11MA14177Kvapil JiříASVS Dukla Liberec6400:36:0740
12MA15105Jedlička JosefLIAZ Jablonec5800:36:0838
13MA16131Vieira FernandoPortugal - Porto 00:36:13-
14MA1715Chramosta JaroslavAC Rumburk6600:36:3636
15MA1886Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:36:4834
16MA20149Povýšil MartinAC Slovan Liberec 00:37:0432
17MA2171Barac MilanVTJ Vimperk7300:37:0830
18MA2310Ropek RudolfVSŽ Brno7000:37:2228
19MA25168Macek JiříTriclub Mnichovo Hradiště 00:37:2926
20MA2673Brokeš PavelVTJ Vimperk 00:37:3124
21MA27186Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:37:3222
22MA2895Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:37:3520
23MA3053Mráček PavelAŠ Mladá Boleslav5500:37:3918
24MA3249Havelka PetrDukla Praha7200:37:4916
25MA349Honzík TomášVŠZ Brno7000:38:1914
26MA3547Penc MiroslavDukla Praha 00:38:2412
27MA4036Kavan MiroslavSlovan Unicoms Liberec7300:39:0310
28MA41120Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:39:058
29MA4313Klejna JanTJ VŠZ Praha7200:39:156
30MA44133Plíhal JanKRB Koberovy6700:39:244
31MA4635Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:39:302
31MA46167Rys JiříTriclub Mnichovo Hradiště 00:39:302
33MA50103Šaník LuděkAC Slovan Liberec 00:39:400
34MA51102Brendl VáclavAC Slovan Liberec6200:39:510
35MA5220Krupka MilanSlovan Varnsdorf5600:39:530
36MA5832Čipera RadekSKI Radvanice6400:40:170
36MA58100Klimeš JaroslavSK POL Liberec7100:40:170
38MA6028Popovič PetrTJ Jilemnice nad Popelkou6600:40:220
39MA62181Franc JiříAC Slovan Liberec 00:40:320
40MA6388Zikeš KarelSlovan Unicoms Liberec6800:40:420
41MA6426Pivrnec PetrOAT Lomnice nad Popelkou6600:40:440
42MA66155Šedek MichalFed. strojvůdců Liberec6300:40:480
43MA69146Knop MiroslavSKI Club Preciosa6200:41:020
44MA7123Dostálek PetrČalounictví Lukavice6700:41:090
45MA72166Pavelčák IgorSokol Horní Růžodol5800:41:140
46MA7346Chládek MarcelUnion Cheb6800:41:150
47MA7665Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:220
48MA78129Suares JoaquinPortugal - Porto 00:41:32-
49MA79174Vejnar JiříPeřimov - Mříčná6700:41:400
50MA8163Sova JaroslavAstra Ústí nad Orlicí6000:41:450
51MA8333Vašíček MartinSKI Radvanice7100:42:020
52MA85128Queiro AntonioPortugal - Porto 00:42:10-
53MA8878Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:42:300
54MA9152Tobola LuděkDukla Praha7200:42:380
55MA94187Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:42:450
56MA95151Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:42:570
57MA9680Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:43:040
58MA10190Langr PetrVSŽ Praha7000:43:470
59MA105158Brych DanielHradec Králové 00:44:040
60MA10754Prislupský PavelAC Slovan Liberec6300:44:240
61MA11487Zikeš JanSlovan Unicoms Liberec 00:45:070
62MA11614Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:45:110
63MA119179Pokorný VlastislavLiberec5600:45:370
64MA12127Schwarz PavelJablonec nad Nisou 00:45:520
65MA122150Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:45:560
66MA12360Procházka KarelKladno 00:45:590
67MA12411Letrik JanČK Karlov p. J. 00:46:010
68MA12681Zabořil MichalVŠST Liberec7100:46:070
69MA137157Friedel FritzBRD - MBB Augsburg5600:47:27-
70MA140171Gratias LiborVŠST Liberec5500:47:330
71MA1414Kopte UweBRD - MBB Augsburg 00:47:34-
72MA148110Tůma ZdeněkLIAZ Jablonec nad Nisou5700:48:220
73MA15989Kuziel WojciechPolska - Bolszewo6100:50:11-
74MA1605Labedzki ThomasBRD - Crostau 00:50:13-
75MA16574Šlechta LubošTJ Nové Město pod Smrkem 00:51:390
76MA16612Palme PetrČD Karlov p. J. 00:52:130
77MA167163Morávek JosefLiberec 00:52:230
78MA173121Justra JiříKRB Koberovy5400:53:510
79MA175185Pellone GenaroLiberec6700:54:150
80MA176189Klinovský Miroslav- 00:54:410
Muži do 49 let (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB591Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:34:3540
2MB102Zvoníček MartinCENTES České Budějovice5100:35:2838
3MB19124Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:5936
4MB2431Vojáček PavelLoko Trutnov5100:37:2834
5MB3396Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:0432
6MB3630Havel PetrOAT Lomnice nad Popelkou4500:38:4330
7MB3755Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:4828
8MB4298Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:39:0826
9MB44107Kocum MiroslavAC Slovan Liberec4500:39:2424
10MB53125Škoda PřemekTJ Kunratická Liberec5300:39:5522
11MB5434Kavan IvanLoko Trutnov5000:39:5620
12MB5677Hasmanda RostislavRockwell Intl. Liberec5300:40:0118
13MB5799Jíra JiříLiberec5100:40:1116
14MB61161Krejcar PetrTJ Dolní Brusnice4500:40:2814
15MB6739Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:40:5112
16MB6856Pajkrt LadislavSK Hronov4800:40:5710
17MB8093Kůtek VladimírSokol Lužany5000:41:428
18MB8218Lapáček KarelZdobnice4800:41:516
19MB8397Náprstek JiříJilemnice4900:42:024
20MB866Les JosefTJ Tatran Třemošná4700:42:132
21MB92165Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:390
22MB97180Krutský RadomilListav Liberec4900:43:100
23MB98144Debeurme LievenBelge - Harelbeke 00:43:28-
24MB1068Fuchs BedřichTJ RZ Dobříš4400:44:180
25MB11179Fryčer JaroslavAC Slovan Liberec5200:44:570
26MB113175Hádek JosefBenešov u Semil5300:45:020
27MB115153Sedláček OldřichDZCHT - UD Hamr4800:45:080
28MB12928Šebelka KarelAC Slovan Liberec 00:46:410
29MB13148Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:46:570
30MB132176Tučný JanVCHZ Pardubice4700:47:030
31MB13419Dolejš JanLaktos Kyje4900:47:090
32MB136178Vokáč VáclavJablonec nad Nisou 00:47:260
33MB143122Füssel LotharSG DVB Dresden4800:47:390
34MB152142Deloof GuidoBelge - Harelbeke 00:48:51-
35MB155127Vokál KarelLiga 100 Praha4800:49:360
36MB15664Jágr IvanČD Liberec4900:49:490
37MB158137Derückere WillyBelge - Harelbeke 00:49:51-
38MB16344Kubice JiříVŠST Liberec5200:51:080
39MB178130Da Silva JoquinPortugal - Porto 00:55:49-
40MB179118Petzoldt WolfgangBRD - Dresden5000:55:52-
41MB18125Bláha EduardPraha5201:01:440
Muži od 50 let (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC653Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:40:4620
2MC89113Hook DavidSchweiz - SLV Basel 00:42:31-
3MC9359Marek FrantišekSK Hronov4100:42:4018
4MC10067Havran MiroslavDMP Pardubice3700:43:3316
5MC118112Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:45:3214
6MC125111Miles PetrTJ Hostinné3700:46:0212
7MC133172Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:0510
8MC13546Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:47:178
9MC13882Nydl JarkaSokol Stará Paka 00:47:286
10MC14541Kašpar JosefTJ Vodní stavby Praha3800:48:034
11MC15062Zikmund JosefAC Turnov3800:48:352
12MC153148Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:49:180
13MC157123Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:49:500
14MC16272Procházka JosefTJ Sány 00:50:220
15MC16457Trakal JaroslavSokol Vesec p. Koz.3300:51:180
16MC168135Van Luchene RogerBelge - Harelbeke 00:53:01-
17MC170132Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:53:110
18MC18584Náhlovský JiříTJ Semily3401:07:100
19MC186143Debaere JorisBelge - Harelbeke 01:09:37-
20MC187145Michels AndreBelge - Harelbeke2101:11:14-
21MC188159Tränkner HeinzBRD - Rottenburg 01:11:27-
Ženy (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA90139Vyhnalíková JanaUSK Praha6600:42:3720
2ZA99182Hebelková DitaPreciosa Jablonec nad Nisou7600:43:3118
3ZA10385Rulcová VlastaAC Slovan Liberec4400:43:5120
4ZA104164Tůmová EvaLoko Trutnov6900:44:0316
5ZA108104Kocumová ZuzanaTJ Ještěd Liberec7900:44:3014
6ZA11029Naxerová JanaSlávia VŠ Plzeň6600:44:3612
7ZA117108Kocumová KarinGymnázium Liberec7600:45:1410
8ZA120101Samková LucieSK POL Liberec7000:45:408
9ZA127184Kloutvorová LenkaLIAZ Jablonec7300:46:226
10ZA14458Procházková AliceLoko Kladno5900:47:424
11ZA14675Náhlovská KatkaAC Slovan Liberec6300:48:072
12ZA147138Bucharová LucieUSK Praha 00:48:170
13ZA151134Sýkorová ZdeňkaUSK Praha 00:48:480
14ZA16194Šourková HelenaTrutnov5000:50:1718
15ZA16917Hann ClaudiaBRD - F. Eibau e. V. 00:53:03-
16ZA171136Verheye LindaBelge - Harelbeke5100:53:19-
17ZA17245Svobodová MarkétaTJ Vodní Stavby Praha 00:53:420
18ZA18076Kalvodová SilvieCyklosprint Cvikov8000:56:170
19ZA18392Fuhrmann LucynaPolska - Wejherowo 01:05:34-
20ZA184173Gratiasová LenkaZŠ Liberec8101:06:280
Trať 8,4 km, 567 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1162Dúbravčík ZdeněkAC Škoda Plzeň6400:32:3860
2MA2154Horáček MartinAC Slovan Liberec6900:33:2058
3MA37Pařík VáclavLIAZ Jablonec nad Nisou 00:33:4456
4MA4156Kynčl StanislavVikingsport Jilemnice6400:33:5654
1MB591Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:34:3540
1MJ637Skalský RomanAC Turnov7500:34:4740
5MA724Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:34:5352
6MA8147Koucký RomanBeton Gabr. Jilemnice6300:34:5850
7MA916Poduška JosefBK Rozdělov6200:35:0448
2MB102Zvoníček MartinCENTES České Budějovice5100:35:2838
8MA11140Zoubek ZdeněkSKI Club Preciosa6900:35:4146
9MA1270Till PavelAgro Kolín6500:35:4644
10MA13152Pešek ZdeněkAC Slovan Liberec 00:36:0242
11MA14177Kvapil JiříASVS Dukla Liberec6400:36:0740
12MA15105Jedlička JosefLIAZ Jablonec5800:36:0838
13MA16131Vieira FernandoPortugal - Porto 00:36:13-
14MA1715Chramosta JaroslavAC Rumburk6600:36:3636
15MA1886Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:36:4834
3MB19124Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:5936
16MA20149Povýšil MartinAC Slovan Liberec 00:37:0432
17MA2171Barac MilanVTJ Vimperk7300:37:0830
2MJ221Dryák LubošSpolana Neratovice7600:37:1338
18MA2310Ropek RudolfVSŽ Brno7000:37:2228
4MB2431Vojáček PavelLoko Trutnov5100:37:2834
19MA25168Macek JiříTriclub Mnichovo Hradiště 00:37:2926
20MA2673Brokeš PavelVTJ Vimperk 00:37:3124
21MA27186Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:37:3222
22MA2895Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:37:3520
3MJ2922Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:37:3736
23MA3053Mráček PavelAŠ Mladá Boleslav5500:37:3918
4MJ3151Havelka VlastimilDukla Praha 00:37:4434
24MA3249Havelka PetrDukla Praha7200:37:4916
5MB3396Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:0432
25MA349Honzík TomášVŠZ Brno7000:38:1914
26MA3547Penc MiroslavDukla Praha 00:38:2412
6MB3630Havel PetrOAT Lomnice nad Popelkou4500:38:4330
7MB3755Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:4828
5MJ3866Varchola MichalSKP Ústí nad Labem7600:38:5032
6MJ3961Rücker PavelAFK Hronov7600:38:5630
27MA4036Kavan MiroslavSlovan Unicoms Liberec7300:39:0310
28MA41120Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:39:058
8MB4298Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:39:0826
29MA4313Klejna JanTJ VŠZ Praha7200:39:156
30MA44133Plíhal JanKRB Koberovy6700:39:244
9MB44107Kocum MiroslavAC Slovan Liberec4500:39:2424
31MA46167Rys JiříTriclub Mnichovo Hradiště 00:39:302
31MA4635Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:39:302
7MJ4868Roubíček MartinAC Spartak Ústí nad Labem7500:39:3328
8MJ49183Faltejsek LukášSŠ Jablonec nad Nisou7700:39:3726
33MA50103Šaník LuděkAC Slovan Liberec 00:39:400
34MA51102Brendl VáclavAC Slovan Liberec6200:39:510
35MA5220Krupka MilanSlovan Varnsdorf5600:39:530
10MB53125Škoda PřemekTJ Kunratická Liberec5300:39:5522
11MB5434Kavan IvanLoko Trutnov5000:39:5620
9MJ5538Seifert VáclavAC Slovan Liberec 00:39:5724
12MB5677Hasmanda RostislavRockwell Intl. Liberec5300:40:0118
13MB5799Jíra JiříLiberec5100:40:1116
36MA5832Čipera RadekSKI Radvanice6400:40:170
36MA58100Klimeš JaroslavSK POL Liberec7100:40:170
38MA6028Popovič PetrTJ Jilemnice nad Popelkou6600:40:220
14MB61161Krejcar PetrTJ Dolní Brusnice4500:40:2814
39MA62181Franc JiříAC Slovan Liberec 00:40:320
40MA6388Zikeš KarelSlovan Unicoms Liberec6800:40:420
41MA6426Pivrnec PetrOAT Lomnice nad Popelkou6600:40:440
1MC653Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:40:4620
42MA66155Šedek MichalFed. strojvůdců Liberec6300:40:480
15MB6739Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:40:5112
16MB6856Pajkrt LadislavSK Hronov4800:40:5710
43MA69146Knop MiroslavSKI Club Preciosa6200:41:020
10MJ70168Zvěřina JanTJ Ještěd Liberec7900:41:0822
44MA7123Dostálek PetrČalounictví Lukavice6700:41:090
45MA72166Pavelčák IgorSokol Horní Růžodol5800:41:140
46MA7346Chládek MarcelUnion Cheb6800:41:150
11MJ74160Krejcar DanielAC Pardubice7500:41:1620
12MJ7569Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:41:1818
47MA7665Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:220
13MJ77115Barac TomášAC Slovan Liberec7300:41:3016
48MA78129Suares JoaquinPortugal - Porto 00:41:32-
49MA79174Vejnar JiříPeřimov - Mříčná6700:41:400
17MB8093Kůtek VladimírSokol Lužany5000:41:428
50MA8163Sova JaroslavAstra Ústí nad Orlicí6000:41:450
18MB8218Lapáček KarelZdobnice4800:41:516
19MB8397Náprstek JiříJilemnice4900:42:024
51MA8333Vašíček MartinSKI Radvanice7100:42:020
52MA85128Queiro AntonioPortugal - Porto 00:42:10-
20MB866Les JosefTJ Tatran Třemošná4700:42:132
14MJ87188Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:42:2214
53MA8878Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:42:300
2MC89113Hook DavidSchweiz - SLV Basel 00:42:31-
1ZA90139Vyhnalíková JanaUSK Praha6600:42:3720
54MA9152Tobola LuděkDukla Praha7200:42:380
21MB92165Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:390
3MC9359Marek FrantišekSK Hronov4100:42:4018
55MA94187Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:42:450
56MA95151Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:42:570
57MA9680Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:43:040
22MB97180Krutský RadomilListav Liberec4900:43:100
23MB98144Debeurme LievenBelge - Harelbeke 00:43:28-
2ZA99182Hebelková DitaPreciosa Jablonec nad Nisou7600:43:3118
4MC10067Havran MiroslavDMP Pardubice3700:43:3316
58MA10190Langr PetrVSŽ Praha7000:43:470
15MJ101106Loužil JanPreciosa Jablonec nad Nisou8000:43:4712
3ZA10385Rulcová VlastaAC Slovan Liberec4400:43:5120
4ZA104164Tůmová EvaLoko Trutnov6900:44:0316
59MA105158Brych DanielHradec Králové 00:44:040
24MB1068Fuchs BedřichTJ RZ Dobříš4400:44:180
60MA10754Prislupský PavelAC Slovan Liberec6300:44:240
5ZA108104Kocumová ZuzanaTJ Ještěd Liberec7900:44:3014
16MJ10921Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:44:3210
6ZA11029Naxerová JanaSlávia VŠ Plzeň6600:44:3612
25MB11179Fryčer JaroslavAC Slovan Liberec5200:44:570
17MJ112114Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:45:008
26MB113175Hádek JosefBenešov u Semil5300:45:020
61MA11487Zikeš JanSlovan Unicoms Liberec 00:45:070
27MB115153Sedláček OldřichDZCHT - UD Hamr4800:45:080
62MA11614Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:45:110
7ZA117108Kocumová KarinGymnázium Liberec7600:45:1410
5MC118112Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:45:3214
63MA119179Pokorný VlastislavLiberec5600:45:370
8ZA120101Samková LucieSK POL Liberec7000:45:408
64MA12127Schwarz PavelJablonec nad Nisou 00:45:520
65MA122150Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:45:560
66MA12360Procházka KarelKladno 00:45:590
67MA12411Letrik JanČK Karlov p. J. 00:46:010
6MC125111Miles PetrTJ Hostinné3700:46:0212
68MA12681Zabořil MichalVŠST Liberec7100:46:070
9ZA127184Kloutvorová LenkaLIAZ Jablonec7300:46:226
18MJ128117Novák TomášKRB Koberovy8000:46:236
28MB12928Šebelka KarelAC Slovan Liberec 00:46:410
19MJ130109Hartl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou 00:46:504
29MB13148Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:46:570
30MB132176Tučný JanVCHZ Pardubice4700:47:030
7MC133172Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:0510
31MB13419Dolejš JanLaktos Kyje4900:47:090
8MC13546Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:47:178
32MB136178Vokáč VáclavJablonec nad Nisou 00:47:260
69MA137157Friedel FritzBRD - MBB Augsburg5600:47:27-
9MC13882Nydl JarkaSokol Stará Paka 00:47:286
20MJ13940Janko LubomírTJ Vodní stavby Praha7600:47:302
70MA140171Gratias LiborVŠST Liberec5500:47:330
71MA1414Kopte UweBRD - MBB Augsburg 00:47:34-
21MJ14242Kořínek MartinSlovan Unicoms Liberec 00:47:360
33MB143122Füssel LotharSG DVB Dresden4800:47:390
10ZA14458Procházková AliceLoko Kladno5900:47:424
10MC14541Kašpar JosefTJ Vodní stavby Praha3800:48:034
11ZA14675Náhlovská KatkaAC Slovan Liberec6300:48:072
12ZA147138Bucharová LucieUSK Praha 00:48:170
72MA148110Tůma ZdeněkLIAZ Jablonec nad Nisou5700:48:220
22MJ14950Michálek PetrStadion Liberec8000:48:340
11MC15062Zikmund JosefAC Turnov3800:48:352
13ZA151134Sýkorová ZdeňkaUSK Praha 00:48:480
34MB152142Deloof GuidoBelge - Harelbeke 00:48:51-
12MC153148Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:49:180
23MJ154170Týfa LukášTJ Ještěd Liberec 00:49:320
35MB155127Vokál KarelLiga 100 Praha4800:49:360
36MB15664Jágr IvanČD Liberec4900:49:490
13MC157123Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:49:500
37MB158137Derückere WillyBelge - Harelbeke 00:49:51-
73MA15989Kuziel WojciechPolska - Bolszewo6100:50:11-
74MA1605Labedzki ThomasBRD - Crostau 00:50:13-
14ZA16194Šourková HelenaTrutnov5000:50:1718
14MC16272Procházka JosefTJ Sány 00:50:220
38MB16344Kubice JiříVŠST Liberec5200:51:080
15MC16457Trakal JaroslavSokol Vesec p. Koz.3300:51:180
75MA16574Šlechta LubošTJ Nové Město pod Smrkem 00:51:390
76MA16612Palme PetrČD Karlov p. J. 00:52:130
77MA167163Morávek JosefLiberec 00:52:230
16MC168135Van Luchene RogerBelge - Harelbeke 00:53:01-
15ZA16917Hann ClaudiaBRD - F. Eibau e. V. 00:53:03-
17MC170132Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:53:110
16ZA171136Verheye LindaBelge - Harelbeke5100:53:19-
17ZA17245Svobodová MarkétaTJ Vodní Stavby Praha 00:53:420
78MA173121Justra JiříKRB Koberovy5400:53:510
24MJ174119Folprech RomanSlovan Liberec7800:54:050
79MA175185Pellone GenaroLiberec6700:54:150
80MA176189Klinovský Miroslav- 00:54:410
25MJ17783Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:54:530
39MB178130Da Silva JoquinPortugal - Porto 00:55:49-
40MB179118Petzoldt WolfgangBRD - Dresden5000:55:52-
18ZA18076Kalvodová SilvieCyklosprint Cvikov8000:56:170
41MB18125Bláha EduardPraha5201:01:440
26MJ18243Koldinský OtaPOL Liberec 01:02:060
19ZA18392Fuhrmann LucynaPolska - Wejherowo 01:05:34-
20ZA184173Gratiasová LenkaZŠ Liberec8101:06:280
18MC18584Náhlovský JiříTJ Semily3401:07:100
19MC186143Debaere JorisBelge - Harelbeke 01:09:37-
20MC187145Michels AndreBelge - Harelbeke2101:11:14-
21MC188159Tränkner HeinzBRD - Rottenburg 01:11:27-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód