hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Český Krumlov - Kleť

24.4.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Český Krumlov - Kleť
  • datum konání: 24.4.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.08.2006, 22:58
  • zobrazeno již 596x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,8 km, 541 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ958Beran OndřejDukla Praha7500:45:5540
2MJ1259Hruška LubošSokol České Budějovice7600:46:2938
3MJ2460Soukup JaroslavTC Dvořák České Budějovice7400:49:2936
4MJ3061Hajný F.So České Budějovice 00:50:2534
5MJ3962Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:51:5132
6MJ4163Stejskal LadislavJIP Větřní7700:52:2930
7MJ4264Rücker PavelAFK Hronov7600:53:0828
8MJ5365Rákosník LubošSokol České Budějovice7400:55:2726
9MJ7166Sterzinger M.Český Krumlov 01:04:1924

Muži do 39 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:41:0360
2MA23Dúbravčík ZdeněkŠkoda Plzeň6400:41:0458
3MA34Cingálek RadekTepna Brno7000:42:4056
4MA65Rys JaromírSKP Holešov6400:44:5454
5MA76Kedroň ZbyněkMK Kopřivnice7000:45:2652
6MA87Šroubek VlastimilŠkoda Plzeň6100:45:4850
7MA98Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:45:5548
8MA139Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6600:46:4946
9MA1410Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:47:1444
10MA1511Karlík Michal-6400:47:3142
11MA1612Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:48:1040
12MA1713Fuhrer MiroslavSKP České Budějovice6400:48:2538
13MA1814Frelich MartinSokol České Budějovice7100:48:3536
14MA2015Cílek MiroslavTT Tábor6500:48:4834
15MA2216Lukš J.MDDM Kaplice 00:49:0632
16MA2317Zimmermann PavelSokol Kremže6400:49:2230
17MA2518Neubauer J.TT Český Krumlov 00:49:5628
18MA2719Chládek MarcelSKP Union Cheb6800:50:1126
19MA2920Eichner PetrMK Kopřivnice6000:50:2024
20MA3121Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:50:2922
21MA3222Jesenský JanČeský Krumlov6600:50:5820
22MA3423Kresl LadislavSlavoj Český Krumlov7200:51:1318
23MA3824Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:51:4316
24MA4525Marhan MilanBanka Praha6800:53:4414
25MA4626Vladyka JaromírAC Čimelice5600:53:4512
26MA4827Kaplan PetrAC Čimelice6700:54:1510
27MA5728Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:56:378
28MA5829Krčka BohuslavBobo Team Větřní5900:56:436
29MA6130Jakš K.České Budějovice 00:58:044
30MA6231Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:58:122

Muži 40 - 49 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB432Zvoníček MartinSokol České Budějovice5100:43:1740
2MB533Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:4638
3MB1134Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:46:1136
4MB1935Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:4634
5MB2136Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:49:0132
6MB2637Richard HenriPoitiers - FRA5000:50:05-
7MB2738Marek JanVS Tábor4900:50:1130
8MB3339Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:51:1128
9MB3540Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:51:1626
10MB3741Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:51:3324
11MB4042Pochobradský PavelSlovan Hradec Králové4600:51:5222
12MB4443Podpěra ZdeněkSokol Kžemže5300:53:4220
13MB5044Kahoun JiříSK Nemanice5200:54:3318
14MB5145Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:54:4516
15MB5546Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:55:4614
16MB5647Kopřiva JosefČeské Budějovice5200:56:3212
17MB6448Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:59:3410
18MB6649Tracz LadislavBudvar České Budějovice4301:00:408
19MB7050Blanchard PhilippePoitiers - FRA5801:03:45-

Muži nad 50 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3651Marek FrantišekAFK Hronov4100:51:2420
2MC4352Šoustar LubomírGeodesie České Budějovice4100:53:0918
3MC4753Petrouš FrantišekSK Včelná4000:53:4616
4MC6054Miles PetrTn Hostinné3700:57:4714
5MC6555Fejgl ZdeněkTJ Liga 100 Frýdek Místek4201:00:0512
6MC6756Kresl LadislavSlavoj Český Krumlov3901:01:3110
7MC6957Čistota JindřichŠkoda České Budějovice3601:02:238

Ženy do 34 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4867Šachlová JenkaSK Litvínov 00:54:1520
2ZA5268Válková JitkaAC Čimelice6600:55:1118
3ZA5969Vyhnalíková JanaPSK Olymp Praha6600:57:3316
-ZA-70Pátková RadkaMaratonstav Úpice71DNF-

Ženy nad 35 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5471Vacková HanaAFK Hronov5600:55:3720
2ZB6372Traczová MarieSKP České Budějovice4900:59:0818
3ZB6873Šourková HelenaTrutnov5001:01:4516
4ZB7274Blanchard MoniquePoitiers - FRA5201:13:12-

Trať 10,8 km, 541 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:41:0360
2MA23Dúbravčík ZdeněkŠkoda Plzeň6400:41:0458
3MA34Cingálek RadekTepna Brno7000:42:4056
1MB432Zvoníček MartinSokol České Budějovice5100:43:1740
2MB533Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:4638
4MA65Rys JaromírSKP Holešov6400:44:5454
5MA76Kedroň ZbyněkMK Kopřivnice7000:45:2652
6MA87Šroubek VlastimilŠkoda Plzeň6100:45:4850
1MJ958Beran OndřejDukla Praha7500:45:5540
7MA98Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:45:5548
3MB1134Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:46:1136
2MJ1259Hruška LubošSokol České Budějovice7600:46:2938
8MA139Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6600:46:4946
9MA1410Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:47:1444
10MA1511Karlík Michal-6400:47:3142
11MA1612Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:48:1040
12MA1713Fuhrer MiroslavSKP České Budějovice6400:48:2538
13MA1814Frelich MartinSokol České Budějovice7100:48:3536
4MB1935Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:4634
14MA2015Cílek MiroslavTT Tábor6500:48:4834
5MB2136Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:49:0132
15MA2216Lukš J.MDDM Kaplice 00:49:0632
16MA2317Zimmermann PavelSokol Kremže6400:49:2230
3MJ2460Soukup JaroslavTC Dvořák České Budějovice7400:49:2936
17MA2518Neubauer J.TT Český Krumlov 00:49:5628
6MB2637Richard HenriPoitiers - FRA5000:50:05-
7MB2738Marek JanVS Tábor4900:50:1130
18MA2719Chládek MarcelSKP Union Cheb6800:50:1126
19MA2920Eichner PetrMK Kopřivnice6000:50:2024
4MJ3061Hajný F.So České Budějovice 00:50:2534
20MA3121Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:50:2922
21MA3222Jesenský JanČeský Krumlov6600:50:5820
8MB3339Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:51:1128
22MA3423Kresl LadislavSlavoj Český Krumlov7200:51:1318
9MB3540Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:51:1626
1MC3651Marek FrantišekAFK Hronov4100:51:2420
10MB3741Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:51:3324
23MA3824Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:51:4316
5MJ3962Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:51:5132
11MB4042Pochobradský PavelSlovan Hradec Králové4600:51:5222
6MJ4163Stejskal LadislavJIP Větřní7700:52:2930
7MJ4264Rücker PavelAFK Hronov7600:53:0828
2MC4352Šoustar LubomírGeodesie České Budějovice4100:53:0918
12MB4443Podpěra ZdeněkSokol Kžemže5300:53:4220
24MA4525Marhan MilanBanka Praha6800:53:4414
25MA4626Vladyka JaromírAC Čimelice5600:53:4512
3MC4753Petrouš FrantišekSK Včelná4000:53:4616
26MA4827Kaplan PetrAC Čimelice6700:54:1510
1ZA4867Šachlová JenkaSK Litvínov 00:54:1520
13MB5044Kahoun JiříSK Nemanice5200:54:3318
14MB5145Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:54:4516
2ZA5268Válková JitkaAC Čimelice6600:55:1118
8MJ5365Rákosník LubošSokol České Budějovice7400:55:2726
1ZB5471Vacková HanaAFK Hronov5600:55:3720
15MB5546Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:55:4614
16MB5647Kopřiva JosefČeské Budějovice5200:56:3212
27MA5728Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:56:378
28MA5829Krčka BohuslavBobo Team Větřní5900:56:436
3ZA5969Vyhnalíková JanaPSK Olymp Praha6600:57:3316
4MC6054Miles PetrTn Hostinné3700:57:4714
29MA6130Jakš K.České Budějovice 00:58:044
30MA6231Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:58:122
2ZB6372Traczová MarieSKP České Budějovice4900:59:0818
17MB6448Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:59:3410
5MC6555Fejgl ZdeněkTJ Liga 100 Frýdek Místek4201:00:0512
18MB6649Tracz LadislavBudvar České Budějovice4301:00:408
6MC6756Kresl LadislavSlavoj Český Krumlov3901:01:3110
3ZB6873Šourková HelenaTrutnov5001:01:4516
7MC6957Čistota JindřichŠkoda České Budějovice3601:02:238
19MB7050Blanchard PhilippePoitiers - FRA5801:03:45-
9MJ7166Sterzinger M.Český Krumlov 01:04:1924
4ZB7274Blanchard MoniquePoitiers - FRA5201:13:12-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód