Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Maršov - Pomezní boudy

17.4.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní boudy
  • datum konání: 17.4.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2147

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Mach Václav5516
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Ulich Petr6814
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šesták Karel7110
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Balcar Luboš588
Král Jindřich738
Vagenknecht Roman758
Tůmová Eva698

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ659Beran OndřejDukla Praha7500:57:2520
2MJ1560Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7501:00:5619
3MJ2661Rücker PavelAFK Hronov7601:03:3418
4MJ2862Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7501:04:3217
5MJ3163Molinger JaroslavLoko Trutnov7701:05:2416
6MJ4964Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7601:11:4415
7MJ6565Syvák JanDVU Horní Maršov 01:18:4414
8MJ6966Rücker LukášSK Lhota7801:20:1513
Muži do 39 let (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:54:2530
2MA22Koucký RomanBeton Gabriel Jilemnice6300:55:3329
3MA33Hornych JosefSK Nové Město nad Metují6300:56:1428
4MA44Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:56:4227
5MA75Mišurec ZdeněkLomnice nad Popelkou5600:57:4326
6MA86Rys JaromírSKP Holešov6400:58:1425
7MA97Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:58:2824
8MA108Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:58:5323
9MA129Karlík MichalLokomotiva Trutnov6401:00:2622
10MA1310Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5701:00:3021
11MA1411Václ TomášELLE Jilemnice6401:00:5120
12MA1612Hermann TomášJablonné nad Orlicí6801:01:5619
13MA1813Mráček JanLokomotiva Trutnov6601:02:0518
14MA1914Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:02:2017
15MA2115Dostálek PetrTJ Lukavice6701:02:4516
16MA2516Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:03:2115
17MA3217Vašíček MartinSKI Radvanice7101:05:5914
18MA3418Čipera RadekSKI Radvanice6401:06:5013
19MA3519Kulda LiborMaratonstav Úpice7001:07:2412
19MA3520Černohorský MiroslavSemily7001:07:2412
21MA3821Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:09:1310
22MA4422Prokůpek LubošJilemnice 01:10:509
23MA5123Hynek PetrSvoboda nad Úpou 01:12:118
24MA5324Mrva PavelČeská Kamenice6001:12:337
25MA6125Hořínek PavelMaratonstav Úpice6901:17:136
26MA6326Rücker OldřichSK Lhota Machov5501:17:535
27MA7027Korhel MartinVrchlabí7001:20:384
Muži 40 - 49 let (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB528Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:4920
2MB1129Vojáček PavelLoko Trutnov5100:58:5419
3MB1730Krejcar PetrTJ Dolní Brusnice4501:02:0118
4MB2031Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:02:2617
5MB2332Kůtek VladimírLužany5001:03:1416
6MB2433Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:03:1815
7MB2734Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:03:5414
8MB2935Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:04:4613
9MB3036Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:04:5012
10MB3937Žižka JiříTJ Bílá Třemešná5001:09:1411
11MB4338Novák KarelUnion Praha4701:10:1710
12MB4539Náprstek JiříJilemnice4901:11:039
13MB4640Kavan IvanLoko Trutnov5001:11:308
14MB5941Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:16:347
15MB6842Krejsa VáclavBering Praha5201:20:076
Muži nad 50 let (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2243Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:03:0510
2MC3344Šteinc LudvíkSpartak Vrchlabí4101:06:019
3MC3745Marek FrantišekAFK Hronov4101:08:348
4MC4046Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:09:217
5MC4747Prokůpek StanislavTOS Vrchlabí4101:11:326
6MC5248Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:12:295
7MC5449Bielčik JindřichLichkov4001:13:124
8MC5550Fejgl ZdeněkLiga 100 Frídek Místek4201:13:493
9MC5651Miles PetrTatran Hostinné3701:14:332
10MC5752Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:16:181
11MC5853Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:16:330
12MC6254Jarkovský OldřichMostek3401:17:190
13MC6455Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:18:290
14MC6756Straka JosefŠumperk3901:19:410
15MC7157Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:21:540
16MC7258Náhlovský JiříTJ Semily3401:32:370
Ženy do 35 let (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4167Vyhnalíková JanaOlymp Praha6601:09:4210
2ZA4868Tůmová EvaLoko Trutnov6901:11:379
3ZA5069Kaplanová ErikaTJ Jablonné nad Orlicí6901:12:058
Ženy nad 35 let (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4270Vacková HanaAFK Hronov5601:10:0810
2ZB6071Novotná EvaLetohrad4801:16:459
3ZB6672Šourková HelenaTrutnov5001:19:258
Trať 15 km, 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:54:2530
2MA22Koucký RomanBeton Gabriel Jilemnice6300:55:3329
3MA33Hornych JosefSK Nové Město nad Metují6300:56:1428
4MA44Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:56:4227
1MB528Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:4920
1MJ659Beran OndřejDukla Praha7500:57:2520
5MA75Mišurec ZdeněkLomnice nad Popelkou5600:57:4326
6MA86Rys JaromírSKP Holešov6400:58:1425
7MA97Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:58:2824
8MA108Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:58:5323
2MB1129Vojáček PavelLoko Trutnov5100:58:5419
9MA129Karlík MichalLokomotiva Trutnov6401:00:2622
10MA1310Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5701:00:3021
11MA1411Václ TomášELLE Jilemnice6401:00:5120
2MJ1560Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7501:00:5619
12MA1612Hermann TomášJablonné nad Orlicí6801:01:5619
3MB1730Krejcar PetrTJ Dolní Brusnice4501:02:0118
13MA1813Mráček JanLokomotiva Trutnov6601:02:0518
14MA1914Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:02:2017
4MB2031Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:02:2617
15MA2115Dostálek PetrTJ Lukavice6701:02:4516
1MC2243Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:03:0510
5MB2332Kůtek VladimírLužany5001:03:1416
6MB2433Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:03:1815
16MA2516Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:03:2115
3MJ2661Rücker PavelAFK Hronov7601:03:3418
7MB2734Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:03:5414
4MJ2862Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7501:04:3217
8MB2935Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:04:4613
9MB3036Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:04:5012
5MJ3163Molinger JaroslavLoko Trutnov7701:05:2416
17MA3217Vašíček MartinSKI Radvanice7101:05:5914
2MC3344Šteinc LudvíkSpartak Vrchlabí4101:06:019
18MA3418Čipera RadekSKI Radvanice6401:06:5013
19MA3519Kulda LiborMaratonstav Úpice7001:07:2412
19MA3520Černohorský MiroslavSemily7001:07:2412
3MC3745Marek FrantišekAFK Hronov4101:08:348
21MA3821Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:09:1310
10MB3937Žižka JiříTJ Bílá Třemešná5001:09:1411
4MC4046Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:09:217
1ZA4167Vyhnalíková JanaOlymp Praha6601:09:4210
1ZB4270Vacková HanaAFK Hronov5601:10:0810
11MB4338Novák KarelUnion Praha4701:10:1710
22MA4422Prokůpek LubošJilemnice 01:10:509
12MB4539Náprstek JiříJilemnice4901:11:039
13MB4640Kavan IvanLoko Trutnov5001:11:308
5MC4747Prokůpek StanislavTOS Vrchlabí4101:11:326
2ZA4868Tůmová EvaLoko Trutnov6901:11:379
6MJ4964Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7601:11:4415
3ZA5069Kaplanová ErikaTJ Jablonné nad Orlicí6901:12:058
23MA5123Hynek PetrSvoboda nad Úpou 01:12:118
6MC5248Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:12:295
24MA5324Mrva PavelČeská Kamenice6001:12:337
7MC5449Bielčik JindřichLichkov4001:13:124
8MC5550Fejgl ZdeněkLiga 100 Frídek Místek4201:13:493
9MC5651Miles PetrTatran Hostinné3701:14:332
10MC5752Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:16:181
11MC5853Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:16:330
14MB5941Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:16:347
2ZB6071Novotná EvaLetohrad4801:16:459
25MA6125Hořínek PavelMaratonstav Úpice6901:17:136
12MC6254Jarkovský OldřichMostek3401:17:190
26MA6326Rücker OldřichSK Lhota Machov5501:17:535
13MC6455Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:18:290
7MJ6565Syvák JanDVU Horní Maršov 01:18:4414
3ZB6672Šourková HelenaTrutnov5001:19:258
14MC6756Straka JosefŠumperk3901:19:410
15MB6842Krejsa VáclavBering Praha5201:20:076
8MJ6966Rücker LukášSK Lhota7801:20:1513
27MA7027Korhel MartinVrchlabí7001:20:384
15MC7157Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:21:540
16MC7258Náhlovský JiříTJ Semily3401:32:370

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód