Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

14.8.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 14.8.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5551

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4820
Les Josef4720
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Vimr Adolf4317
Tučný Jan4717
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Pešek Milan6013
Metelková Táňa7213
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112
Tempír František4912

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ91Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:37:2840
2MJ122Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:37:5338
3MJ153Vymazal PetrSK Přerov7500:38:3036
4MJ164Čistý VáclavAC Start Karlovy Vary7400:38:4734
5MJ195Dryák LubošTJ Spolana Neratovice7600:39:1732
6MJ206Beran OndřejDukla Praha7500:39:2430
7MJ217Kloz DavidAC Start Karlovy Vary 00:39:3428
8MJ298Škop PetrLoko Trutnov7600:40:2826
9MJ359Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:40:4924
10MJ4410Metelka JosefKrkonoše Vrchlabí7500:42:2022
11MJ4611Moravec OndřejSo České Budějovice 00:42:3620
12MJ4712Krejcar DanielAC Pardubice7500:42:3718
13MJ5713Hruška LubošSokol České Budějovice7600:43:4816
14MJ6714Rücker PavelAFK Hronov7600:44:2514
15MJ7115Patkolo ŠtefanTJ Lomnice nad Popelkou7400:44:4012
16MJ8016Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:45:5710
17MJ8417Šíla PatrikNové Město na Moravě 00:46:188
18MJ8818Hloušek PetrAC Poldi Kladno7500:46:516
19MJ9619Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:47:394
20MJ10020Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:47:522
21MJ10221Beneš RudolfKrkonoše Vrchlabí7700:48:060
22MJ10922Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:49:020
23MJ11023Semerák IvoMaratonstav Úpice7600:49:040
24MJ11124Suchý MilošSO České Budějovice 00:49:150
25MJ11425Kunrt JaroslavSokol Sedloňov 00:50:130
26MJ11626Rákosník LubošSokol České Budějovice7400:51:060
27MJ11927Šulc RadekTJ Milovice7500:51:310
28MJ13228Rücker LukášAFK Hronov7800:56:380
Muži do 40 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Soukup RadomírVTJ Kutná Hora6800:35:0460
2MA230Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:35:2258
3MA331Dúbravčík ZdeněkŠkoda Plzeň6400:35:4556
4MA432Korunka VáclavDukla Liberec6500:36:0454
5MA533Vobruba FrantišekSlavoj Čáslav6700:36:1152
6MA634Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:36:3450
7MA735Karlík FrantišekSKP Most6500:36:5148
8MA836Lisý KarelBaník Most6200:37:1646
9MA1137Poduška JosefBK Rozdělov6200:37:5044
10MA1438Klesnil JiříAC Poldi Kladno6000:38:1842
11MA1739Novák PetrBohemians Praha6500:38:5240
12MA1840Holub PetrAboemis TK6600:39:0038
13MA2341Gombita JosefAC Start Karlovy Vary5800:39:4136
14MA2442Vaněk PetrRT Praha6100:39:4634
15MA2543Buřil FrantišekSo Nová Paka6600:39:5632
16MA2744Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:2030
17MA3045Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:3228
18MA3146Mráček PavelAŠ Mladá Boleslav5500:40:3426
19MA3247Šroubek VlastimilŠkoda Plzeň6100:40:3924
20MA3348Jakl PetrLoko Trutnov6400:40:4022
21MA3449Plíhal JanKRB Koberovy6700:40:4520
22MA3650Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:41:0418
23MA3751Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:41:1116
24MA3852Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:41:1314
25MA3953Vašek VladimírBramac Chrudim5600:41:3212
26MA4054Kopáček MiroslavAC Tábor6000:41:4210
27MA4555Dostálek PetrČalounictví Lukavice6700:42:268
28MA4856Pinkava LubošSpartak Nové Město nad Metují6600:42:476
29MA4957Lazarowicz L.POL 00:42:49-
30MA5158Čipera RadekSKI Radvanice6400:43:004
31MA5259Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:43:102
32MA5460Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:43:310
33MA5561Michálek MichalMělnice7300:43:350
34MA5762Karlík MichalTektum Trutnov6400:43:480
35MA6063Marhan MilanHO Banka Praha6800:43:560
36MA6164Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:44:040
37MA6565Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:44:190
38MA6866Petržela PavelMladé Buky6300:44:280
39MA6967Peterka LuděkTJ Milovice6800:44:300
40MA7268Hladík VladislavMaratonstav Úpice6500:44:530
41MA7369Chládek MarcelSKP Union Cheb6800:45:000
42MA7470Horych PavelPoldi Kladno7000:45:060
43MA8271Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:000
44MA8372Šnejdar DušanBa Most7000:46:140
45MA8773Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:480
46MA8974Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:46:570
47MA9275Vašíček MartinSKI Radvanice7100:47:180
48MA9376Rucký AlešGeovPar7100:47:240
49MA9777Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:47:450
50MA10378Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:080
51MA10779Zelenka PetrSoRopr6800:48:480
52MA11580Krátký JosefSo Vysoká nad Labem6500:50:420
53MA11781Hořínek PavelMaratonstav Úpice6900:51:200
54MA12582Pavlica PetrPraha6300:52:480
55MA12783Racko JosefSokolská bouda5800:53:150
Muži 40 - 49 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1084Zvoníček MartinSokol České Budějovice5100:37:3340
2MB1385Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:0738
3MB2286Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:39:3836
4MB2687Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:0234
5MB2888Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2632
6MB4189Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:4730
7MB4290Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:42:1128
8MB4391Metelka JosefKrkonoše Vrchlabí4400:42:1726
9MB5092Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:42:5024
10MB5393Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:43:2322
11MB5694Kocum MiroslavSlovan VŠST Liberec4500:43:4220
12MB5995Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:43:5218
13MB6296Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:44:0516
13MB6297Pajkrt LadislavSK Hronov4800:44:0516
15MB7098Dvořák OldřichStart Karlovy Vary5200:44:3312
16MB7699Lapáček KarelZdobnice4800:45:2210
17MB77100Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:45:268
18MB81101Kůtek VladimírSokol Lužany5000:45:596
19MB86102Les JosefTatran Třemošná4700:46:404
20MB90103Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:47:092
21MB98104Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:480
21MB98105Gregor JaroslavTJ Liga 100 Praha5100:47:480
23MB101106Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:560
24MB121107Tučný JanVCHZ Pardubice4700:51:540
25MB123108Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:52:140
26MB124109Čech KarelSF Praha4500:52:370
27MB129110Bodlák JanSKI Bramec Chrudim4900:55:120
28MB134111Krejsa VáclavBering Praha5200:57:020
29MB135112Jursík JanLiga 100 Praha5000:57:150
30MB136113Kozel KarelTJ Dolní Brusnice5200:58:560
31MB139114Stibor MilanÚpice5000:59:160
Muži 50 let a více (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC64115Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:1120
2MC66116Marek FrantišekAFK Hronov4100:44:2418
3MC79117Veyr KarelSokol Doudleby4200:45:3516
4MC85118Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:46:2414
5MC94119Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:47:2612
6MC95120Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:47:2910
7MC105121Miles PetrTatran Hostinné3700:48:268
8MC108122Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:48:596
9MC112123Tlustý LadislavLoko Kladno4000:49:204
10MC131124Karhan LubošSokol Doubledby 00:56:332
11MC133125Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:56:470
12MC138126Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:59:040
13MC140127Lanta JiříAFK Hronov3401:07:020
14MC141128Junek VáclavKladno 01:13:120
Ženy do 35 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA75129Havlíčková DagmarSlovan Liberec7100:45:1320
2ZA78130Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:45:2718
3ZA90131Schlezingerová RenataODM Náchod7500:47:0916
4ZA103132Kocumová KarinGymnázium Liberec7600:48:0814
5ZA106133Tůmová EvaLoko Trutnov6900:48:3112
6ZA113134Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:50:1010
7ZA118135Klampflová EvaVrchlabí6400:51:228
8ZA122136Kocumová ZuzanaTJ Ještěd Liberec7900:51:556
9ZA130137Kaplanová ErikaJablonné nad Orlicí6900:55:244
-ZA-138Lepltová JanaTJ Milovice DNF-
Ženy 35 let a více (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB120139Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:51:3420
2ZB126140Novotná EvaLetohrad4800:52:4918
3ZB128141Šorková HelenaTrutnov 00:53:3216
4ZB137142Vacková HanaAFK Hronov5600:58:5714
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Soukup RadomírVTJ Kutná Hora6800:35:0460
2MA230Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:35:2258
3MA331Dúbravčík ZdeněkŠkoda Plzeň6400:35:4556
4MA432Korunka VáclavDukla Liberec6500:36:0454
5MA533Vobruba FrantišekSlavoj Čáslav6700:36:1152
6MA634Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:36:3450
7MA735Karlík FrantišekSKP Most6500:36:5148
8MA836Lisý KarelBaník Most6200:37:1646
1MJ91Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:37:2840
1MB1084Zvoníček MartinSokol České Budějovice5100:37:3340
9MA1137Poduška JosefBK Rozdělov6200:37:5044
2MJ122Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:37:5338
2MB1385Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:0738
10MA1438Klesnil JiříAC Poldi Kladno6000:38:1842
3MJ153Vymazal PetrSK Přerov7500:38:3036
4MJ164Čistý VáclavAC Start Karlovy Vary7400:38:4734
11MA1739Novák PetrBohemians Praha6500:38:5240
12MA1840Holub PetrAboemis TK6600:39:0038
5MJ195Dryák LubošTJ Spolana Neratovice7600:39:1732
6MJ206Beran OndřejDukla Praha7500:39:2430
7MJ217Kloz DavidAC Start Karlovy Vary 00:39:3428
3MB2286Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:39:3836
13MA2341Gombita JosefAC Start Karlovy Vary5800:39:4136
14MA2442Vaněk PetrRT Praha6100:39:4634
15MA2543Buřil FrantišekSo Nová Paka6600:39:5632
4MB2687Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:0234
16MA2744Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:2030
5MB2888Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2632
8MJ298Škop PetrLoko Trutnov7600:40:2826
17MA3045Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:3228
18MA3146Mráček PavelAŠ Mladá Boleslav5500:40:3426
19MA3247Šroubek VlastimilŠkoda Plzeň6100:40:3924
20MA3348Jakl PetrLoko Trutnov6400:40:4022
21MA3449Plíhal JanKRB Koberovy6700:40:4520
9MJ359Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:40:4924
22MA3650Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:41:0418
23MA3751Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:41:1116
24MA3852Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:41:1314
25MA3953Vašek VladimírBramac Chrudim5600:41:3212
26MA4054Kopáček MiroslavAC Tábor6000:41:4210
6MB4189Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:4730
7MB4290Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:42:1128
8MB4391Metelka JosefKrkonoše Vrchlabí4400:42:1726
10MJ4410Metelka JosefKrkonoše Vrchlabí7500:42:2022
27MA4555Dostálek PetrČalounictví Lukavice6700:42:268
11MJ4611Moravec OndřejSo České Budějovice 00:42:3620
12MJ4712Krejcar DanielAC Pardubice7500:42:3718
28MA4856Pinkava LubošSpartak Nové Město nad Metují6600:42:476
29MA4957Lazarowicz L.POL 00:42:49-
9MB5092Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:42:5024
30MA5158Čipera RadekSKI Radvanice6400:43:004
31MA5259Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:43:102
10MB5393Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:43:2322
32MA5460Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:43:310
33MA5561Michálek MichalMělnice7300:43:350
11MB5694Kocum MiroslavSlovan VŠST Liberec4500:43:4220
13MJ5713Hruška LubošSokol České Budějovice7600:43:4816
34MA5762Karlík MichalTektum Trutnov6400:43:480
12MB5995Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:43:5218
35MA6063Marhan MilanHO Banka Praha6800:43:560
36MA6164Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:44:040
13MB6297Pajkrt LadislavSK Hronov4800:44:0516
13MB6296Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:44:0516
1MC64115Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:1120
37MA6565Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:44:190
2MC66116Marek FrantišekAFK Hronov4100:44:2418
14MJ6714Rücker PavelAFK Hronov7600:44:2514
38MA6866Petržela PavelMladé Buky6300:44:280
39MA6967Peterka LuděkTJ Milovice6800:44:300
15MB7098Dvořák OldřichStart Karlovy Vary5200:44:3312
15MJ7115Patkolo ŠtefanTJ Lomnice nad Popelkou7400:44:4012
40MA7268Hladík VladislavMaratonstav Úpice6500:44:530
41MA7369Chládek MarcelSKP Union Cheb6800:45:000
42MA7470Horych PavelPoldi Kladno7000:45:060
1ZA75129Havlíčková DagmarSlovan Liberec7100:45:1320
16MB7699Lapáček KarelZdobnice4800:45:2210
17MB77100Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:45:268
2ZA78130Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:45:2718
3MC79117Veyr KarelSokol Doudleby4200:45:3516
16MJ8016Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:45:5710
18MB81101Kůtek VladimírSokol Lužany5000:45:596
43MA8271Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:000
44MA8372Šnejdar DušanBa Most7000:46:140
17MJ8417Šíla PatrikNové Město na Moravě 00:46:188
4MC85118Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:46:2414
19MB86102Les JosefTatran Třemošná4700:46:404
45MA8773Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:480
18MJ8818Hloušek PetrAC Poldi Kladno7500:46:516
46MA8974Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:46:570
20MB90103Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:47:092
3ZA90131Schlezingerová RenataODM Náchod7500:47:0916
47MA9275Vašíček MartinSKI Radvanice7100:47:180
48MA9376Rucký AlešGeovPar7100:47:240
5MC94119Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:47:2612
6MC95120Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:47:2910
19MJ9619Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:47:394
49MA9777Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:47:450
21MB98105Gregor JaroslavTJ Liga 100 Praha5100:47:480
21MB98104Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:480
20MJ10020Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:47:522
23MB101106Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:560
21MJ10221Beneš RudolfKrkonoše Vrchlabí7700:48:060
50MA10378Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:080
4ZA103132Kocumová KarinGymnázium Liberec7600:48:0814
7MC105121Miles PetrTatran Hostinné3700:48:268
5ZA106133Tůmová EvaLoko Trutnov6900:48:3112
51MA10779Zelenka PetrSoRopr6800:48:480
8MC108122Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:48:596
22MJ10922Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:49:020
23MJ11023Semerák IvoMaratonstav Úpice7600:49:040
24MJ11124Suchý MilošSO České Budějovice 00:49:150
9MC112123Tlustý LadislavLoko Kladno4000:49:204
6ZA113134Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:50:1010
25MJ11425Kunrt JaroslavSokol Sedloňov 00:50:130
52MA11580Krátký JosefSo Vysoká nad Labem6500:50:420
26MJ11626Rákosník LubošSokol České Budějovice7400:51:060
53MA11781Hořínek PavelMaratonstav Úpice6900:51:200
7ZA118135Klampflová EvaVrchlabí6400:51:228
27MJ11927Šulc RadekTJ Milovice7500:51:310
1ZB120139Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:51:3420
24MB121107Tučný JanVCHZ Pardubice4700:51:540
8ZA122136Kocumová ZuzanaTJ Ještěd Liberec7900:51:556
25MB123108Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:52:140
26MB124109Čech KarelSF Praha4500:52:370
54MA12582Pavlica PetrPraha6300:52:480
2ZB126140Novotná EvaLetohrad4800:52:4918
55MA12783Racko JosefSokolská bouda5800:53:150
3ZB128141Šorková HelenaTrutnov 00:53:3216
27MB129110Bodlák JanSKI Bramec Chrudim4900:55:120
9ZA130137Kaplanová ErikaJablonné nad Orlicí6900:55:244
10MC131124Karhan LubošSokol Doubledby 00:56:332
28MJ13228Rücker LukášAFK Hronov7800:56:380
11MC133125Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:56:470
28MB134111Krejsa VáclavBering Praha5200:57:020
29MB135112Jursík JanLiga 100 Praha5000:57:150
30MB136113Kozel KarelTJ Dolní Brusnice5200:58:560
4ZB137142Vacková HanaAFK Hronov5600:58:5714
12MC138126Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:59:040
31MB139114Stibor MilanÚpice5000:59:160
13MC140127Lanta JiříAFK Hronov3401:07:020
14MC141128Junek VáclavKladno 01:13:120

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód