Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

10.10.1993, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 10.10.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 691

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3411
Gombita Josef5810
Javůrek Jiří489
Novák Ladislav558
Zoubek Zdeněk698
Bárta Miroslav737
Krupka Milan567
Mannlová Jana807
Žáček Stanislav567
Ernest Miroslav627
Šimůnek Jan827
Horáček Michal756
Stránský Aleš606
Kindl Jiří446
Mrva Pavel606
Jirásková Eva646
Kebrle Milan756
Přibylová Erika666
Šimůnek Jan495
Kozlík Miroslav735
Varchola Milan515
Lanta Jiří445
Holcr Milan625
Šmída Oldřich485
Kašparec Petr624
Vytlačilová Lenka844
Vagenknecht Roman754
Mocker Milan644
Jirásková Bára914
Vaněk Petr614
Dušková Lenka804
Šmíd Petr694
Král Jindřich734
Merta Jaroslav354
Filingr Čeněk614
Sova Jaroslav604
Les Josef474
Zoubek Jiří654
Straka Josef394
Kacíř Zdeněk564
Dietrich Petr624
Vacek Martin694
Stránská Adéla914
Chleborád Tomáš724
Bulva Pavel3
Věchet Ondřej923
Myška Jiří733
Šimůnková Pavla773
Sládek Karel453
Hlusička Josef383

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ517Roubíček MartinASTRA Ústí nad Labem7500:21:4020
2MJ1010Karban KamilSCH Hope Moldava 00:22:3319
3MJ1718Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:23:4418
4MJ202Forket KarelSlovan Varnsdorf 00:25:0217
5MJ243Benda RomanSlovan Varnsdorf 00:26:3816
Muži do 40 let (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Poduška JosefBK Rozdělov6200:20:0330
2MA212Filingr ČeněkKadaň6100:20:1829
3MA39Holcr MilanSCH HOPE Moldava6200:20:3428
4MA425Rys JaromírSKP Holešov6400:20:5827
5MA64Svoboda MiroslavAC Spartak Ústí nad Labem 00:21:4626
6MA711Gombita JosefAC ASTRA Karlovy Vary5800:21:5825
7MA819Procházka JosefDěčín7100:22:0924
8MA111Krupka MilanSlovan Varnsdorf5600:22:3823
9MA1215Bulva PavelLoko Děčín 00:22:5722
10MA136Mrva PavelČeská Kamenice6000:23:0021
11MA1514Štěpán PetrLoko Děčín 00:23:2720
12MA1816Sova JaroslavAstra Ústí nad Orlicí6000:23:5819
13MA2220Novák LadislavObalex Jílové5500:25:3818
Muži 40 - 49 let (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB928Kindl JiříLoko Děčín4400:22:2820
2MB1420Růžička JosefAutobat. Ústí nad Labem4700:23:1319
3MB1624Les JosefTatran Třemošná4700:23:3618
4MB195Náprstek JiříJilemnice4900:24:4217
5MB217Sládek KarelArmex Děčín4500:25:2216
Muži 50 let a více (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2327Miles PetrTJ Hostinné3700:26:0310
2MC2621Straka JosefŠumperk3900:28:239
3MC2726Domanský IvoAVC Praha3800:30:078
4MC288Kresl JanArmex Děčín 00:31:327
5MC2913Hladík JaroslavLoko Teplice 00:31:516
Ženy (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA251Sýkorová ZdeňkaUSK Praha 00:28:0810
Trať 5 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Poduška JosefBK Rozdělov6200:20:0330
2MA212Filingr ČeněkKadaň6100:20:1829
3MA39Holcr MilanSCH HOPE Moldava6200:20:3428
4MA425Rys JaromírSKP Holešov6400:20:5827
1MJ517Roubíček MartinASTRA Ústí nad Labem7500:21:4020
5MA64Svoboda MiroslavAC Spartak Ústí nad Labem 00:21:4626
6MA711Gombita JosefAC ASTRA Karlovy Vary5800:21:5825
7MA819Procházka JosefDěčín7100:22:0924
1MB928Kindl JiříLoko Děčín4400:22:2820
2MJ1010Karban KamilSCH Hope Moldava 00:22:3319
8MA111Krupka MilanSlovan Varnsdorf5600:22:3823
9MA1215Bulva PavelLoko Děčín 00:22:5722
10MA136Mrva PavelČeská Kamenice6000:23:0021
2MB1420Růžička JosefAutobat. Ústí nad Labem4700:23:1319
11MA1514Štěpán PetrLoko Děčín 00:23:2720
3MB1624Les JosefTatran Třemošná4700:23:3618
3MJ1718Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:23:4418
12MA1816Sova JaroslavAstra Ústí nad Orlicí6000:23:5819
4MB195Náprstek JiříJilemnice4900:24:4217
4MJ202Forket KarelSlovan Varnsdorf 00:25:0217
5MB217Sládek KarelArmex Děčín4500:25:2216
13MA2220Novák LadislavObalex Jílové5500:25:3818
1MC2327Miles PetrTJ Hostinné3700:26:0310
5MJ243Benda RomanSlovan Varnsdorf 00:26:3816
1ZA251Sýkorová ZdeňkaUSK Praha 00:28:0810
2MC2621Straka JosefŠumperk3900:28:239
3MC2726Domanský IvoAVC Praha3800:30:078
4MC288Kresl JanArmex Děčín 00:31:327
5MC2913Hladík JaroslavLoko Teplice 00:31:516

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód