Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Klenčí - běh na Čerchov

6.6.1993, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Klenčí - běh na Čerchov
  • datum konání: 6.6.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2007Klenčí - Běh na Čerchov50
24.6.2006Klenčí - Běh na Čerchov45

Statistika závodu Klenčí - běh na Čerchov

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 95

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Janový Petr453
Fait Karel503
Veber Tomáš743
März František433
Les Josef472
Škarda Milan632
Vraštilová Miloslava562
Jirásková Eva642
Černý Bohumil492
Žákovec Pavel662
Málek Zdeněk432
Mannlová Jana802
Pytelka Václav452
Šroubek Vlastimil612
Polák Petr652
Fronková Vendula842
Hojda Petr572
Woog Roland682
Valtr Bohumil412
Portyšová Lucie902
Kuželka Petr642
Korenyev Volodymyr592
Brunát Vlastimil712
Strnad Karel772

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 1975-1954 (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Koucký RomanTJ Jilemnice6300:37:4730
2MA32Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:39:2729
3MA43Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:40:4530
4MA64Veber TomášSlavia VŠ Plzeň7400:42:3029
5MA85Rücker PavelAFK Hronov7600:43:1428
6MA96Podestát VítJiskra Domažlice 00:43:4128
7MA107Kiss LadislavVelký Medyer 00:43:5627
8MA118Krutina StanislavTJ Spartak Klenčí5500:44:2226
9MA139Kuda AlešSokol Kdyně7200:44:2525
10MA1410Votípka RostislavTJ Úsilov 00:44:2624
11MA2211Váchal JosefTJ Domažlice5900:47:3523
12MA2512Brunclík IvoSK Špindlerův Mlýn5800:48:2522
13MA2613Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:49:0027
14MA2914Šturm RudolfTJ Spartak Klenčí5500:51:1921
15MA3115Novák FrantišekTJ Spartak Klenčí 00:52:5420
16MA3316Vančura RudolfSKPP Domažlice5400:53:1719
17MA3417Černý JaroslavSpartak Klenčí6000:53:4418
18MA4118Volfík PetrTJ Spartak Klenčí7201:01:0717
19MA4219Altman VratislavSKPP Domažlice5401:01:2116
20MA4420Hůlka JiříTJ Poběžovice 01:08:3615
Muži 1953-1944 (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB221Zvoníček MartinŠkoda České Budějovice5100:38:1320
2MB522Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:42:1119
3MB723Losman MiroslavTJ Hradec Králové5100:43:0818
4MB1224Fait KarelTJ Domažlice5000:44:2417
5MB1525Kubíček VlastimilSKPP Domažlice4700:44:4716
6MB1626Novák ZdeněkJiskra Domažlice5200:45:1315
7MB1727Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:45:2014
8MB1828Janový PetrAC Plzeň4500:45:4013
9MB1929Les JosefTJ Tatran Třemošná4700:46:3212
10MB2030Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:47:0411
Muži 1943 a starší (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2131Valtr BohumilSokol Kdyně4100:47:1210
2MC2432Havlíček ZdeněkTJ Vrchlabí3500:48:019
3MC2833Miles PetrTatran Hostinné3700:50:128
4MC3234Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:53:107
5MC3635Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:54:296
6MC3836Straka JosefTJ Šumperk3900:58:235
7MC3937März FrantišekSokol Kout4300:59:364
Ženy (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2338Šachlová JenkaSK Litvínov 00:47:5210
2ZA2739Naxerová JanaSlávia VŠ Plzeň6600:50:019
3ZA3040Vacková HanaAFK Hronov5600:52:1710
4ZA3541Novotná EvaTJ Letohrad4800:54:089
5ZA3742Šourková HelenaTJ Trutnov5000:55:008
6ZA4043Mrázová BarboraTatran Chodov8001:00:268
7ZA4344Uškrtová JanaTatran Chodov 01:04:127
Trať 9 km, 550 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Koucký RomanTJ Jilemnice6300:37:4730
1MB221Zvoníček MartinŠkoda České Budějovice5100:38:1320
2MA32Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:39:2729
3MA43Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:40:4530
2MB522Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:42:1119
4MA64Veber TomášSlavia VŠ Plzeň7400:42:3029
3MB723Losman MiroslavTJ Hradec Králové5100:43:0818
5MA85Rücker PavelAFK Hronov7600:43:1428
6MA96Podestát VítJiskra Domažlice 00:43:4128
7MA107Kiss LadislavVelký Medyer 00:43:5627
8MA118Krutina StanislavTJ Spartak Klenčí5500:44:2226
4MB1224Fait KarelTJ Domažlice5000:44:2417
9MA139Kuda AlešSokol Kdyně7200:44:2525
10MA1410Votípka RostislavTJ Úsilov 00:44:2624
5MB1525Kubíček VlastimilSKPP Domažlice4700:44:4716
6MB1626Novák ZdeněkJiskra Domažlice5200:45:1315
7MB1727Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:45:2014
8MB1828Janový PetrAC Plzeň4500:45:4013
9MB1929Les JosefTJ Tatran Třemošná4700:46:3212
10MB2030Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:47:0411
1MC2131Valtr BohumilSokol Kdyně4100:47:1210
11MA2211Váchal JosefTJ Domažlice5900:47:3523
1ZA2338Šachlová JenkaSK Litvínov 00:47:5210
2MC2432Havlíček ZdeněkTJ Vrchlabí3500:48:019
12MA2512Brunclík IvoSK Špindlerův Mlýn5800:48:2522
13MA2613Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:49:0027
2ZA2739Naxerová JanaSlávia VŠ Plzeň6600:50:019
3MC2833Miles PetrTatran Hostinné3700:50:128
14MA2914Šturm RudolfTJ Spartak Klenčí5500:51:1921
3ZA3040Vacková HanaAFK Hronov5600:52:1710
15MA3115Novák FrantišekTJ Spartak Klenčí 00:52:5420
4MC3234Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:53:107
16MA3316Vančura RudolfSKPP Domažlice5400:53:1719
17MA3417Černý JaroslavSpartak Klenčí6000:53:4418
4ZA3541Novotná EvaTJ Letohrad4800:54:089
5MC3635Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:54:296
5ZA3742Šourková HelenaTJ Trutnov5000:55:008
6MC3836Straka JosefTJ Šumperk3900:58:235
7MC3937März FrantišekSokol Kout4300:59:364
6ZA4043Mrázová BarboraTatran Chodov8001:00:268
18MA4118Volfík PetrTJ Spartak Klenčí7201:01:0717
19MA4219Altman VratislavSKPP Domažlice5401:01:2116
7ZA4344Uškrtová JanaTatran Chodov 01:04:127
20MA4420Hůlka JiříTJ Poběžovice 01:08:3615

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód