Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

11.7.1993, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 11.7.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3157

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šrůtek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Gombita Josef5811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Kozel Karel529
Mannlová Jana809

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1258Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:42:0220
2MJ1559Augustýn MichalAC Šumperk 00:43:4719
3MJ3360Kunrt JaroslavSokol Sedloňov 00:48:2418
4MJ3461Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:48:3417
Muži A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:37:5330
2MA23Vítek JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:38:0429
3MA34Rautenkranc MiroslavHladina Litomyšl6400:38:1828
4MA45Ženčák JaroslavLP Šumperk6100:38:5627
5MA56Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:39:3726
6MA67Karlík FrantišekSKP Most6500:39:4925
7MA88Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:40:4024
8MA119Stejskal JosefTJ Lichkov6600:41:3923
9MA1310Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:1322
10MA1611Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:43:4821
11MA1712Karlík MichalTektum Trutnov6400:44:0820
12MA1813Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:44:1019
13MA1914Bartoschek JanAtletika Albrechtice 00:44:2518
14MA2815Ouřecký MilošLokomotiva Pardubice6700:46:3717
15MA3216Balcar LubošVŠZ Praha5800:48:0016
16MA3517Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:3615
17MA3818Šusta Pavel-5800:49:4514
18MA4019Kalous JaroslavŽamberk5500:50:1613
19MA4320Schelvis WoutreSprint Holland 00:50:57-
Muži B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB721Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:1120
2MB922Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:40:5719
3MB1423Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:4118
4MB2024Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:44:4517
5MB2125Sadílek VáclavTJ Albrechtice5000:45:3616
6MB2226Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:5315
7MB2327Zajíc JanKRB Chrudim5300:45:5614
8MB2428Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:46:0213
9MB2629Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:46:1212
10MB2730Hejl JanAC Šumperk5300:46:2311
11MB3031Les JosefTatran Třemošná4700:46:5510
12MB3632Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:48:389
13MB3733Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:058
14MB4134Urbánek JindřichSKP Rychnov nad Kněžnou4800:50:417
15MB5035Tučný JanVCHZ Pardubice4700:53:536
16MB5636Bodlák JanSKI Bramec Chrudim4901:00:035
17MB5937Faltus BlahoslavDětský svět5001:04:514
Muži C (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1038Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:41:1910
2MC2539Zálešák FrantišekStava Havířov3700:46:079
3MC2940Veyr KarelSokol Doudleby4200:46:438
4MC3141Marek FrantišekAFK Hronov4100:47:057
5MC3942Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:49:466
6MC4243Herbst FerdinandTJ Jeseník 00:50:455
7MC4544Miles Petr-3700:51:504
8MC4645Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:083
9MC4746Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:52:302
10MC4847Fejgl ZdeněkLiga 100 Frídek Místek4200:52:311
11MC5248Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:54:550
12MC5549Kalousek JanKČT Žamberk4100:59:580
13MC5750Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:00:090
14MC6151Pleticha FrantišekSpartak Praha4201:40:010
Juniorky (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6062Kalousková RomanaSokol Žamberk 01:08:368
Ženy A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4452Tůmová EvaLokomotiva Trutnov6900:51:2710
2ZA5853Krejsová RenátaTJ Klášterec nad Ohří 01:01:179
Ženy B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4954Novotná EvaTJ Letohrad4800:53:1710
2ZB5155Vacková HanaAFK Hronov5600:54:159
3ZB5256Šourková HelenaTJ Trutnov5000:54:558
4ZB5457Mies KuipersSprint Holland 00:55:57-
Trať 9,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:37:5330
2MA23Vítek JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:38:0429
3MA34Rautenkranc MiroslavHladina Litomyšl6400:38:1828
4MA45Ženčák JaroslavLP Šumperk6100:38:5627
5MA56Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:39:3726
6MA67Karlík FrantišekSKP Most6500:39:4925
1MB721Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:1120
7MA88Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:40:4024
2MB922Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:40:5719
1MC1038Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:41:1910
8MA119Stejskal JosefTJ Lichkov6600:41:3923
1MJ1258Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:42:0220
9MA1310Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:1322
3MB1423Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:4118
2MJ1559Augustýn MichalAC Šumperk 00:43:4719
10MA1611Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:43:4821
11MA1712Karlík MichalTektum Trutnov6400:44:0820
12MA1813Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:44:1019
13MA1914Bartoschek JanAtletika Albrechtice 00:44:2518
4MB2024Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:44:4517
5MB2125Sadílek VáclavTJ Albrechtice5000:45:3616
6MB2226Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:5315
7MB2327Zajíc JanKRB Chrudim5300:45:5614
8MB2428Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:46:0213
2MC2539Zálešák FrantišekStava Havířov3700:46:079
9MB2629Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:46:1212
10MB2730Hejl JanAC Šumperk5300:46:2311
14MA2815Ouřecký MilošLokomotiva Pardubice6700:46:3717
3MC2940Veyr KarelSokol Doudleby4200:46:438
11MB3031Les JosefTatran Třemošná4700:46:5510
4MC3141Marek FrantišekAFK Hronov4100:47:057
15MA3216Balcar LubošVŠZ Praha5800:48:0016
3MJ3360Kunrt JaroslavSokol Sedloňov 00:48:2418
4MJ3461Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:48:3417
16MA3517Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:3615
12MB3632Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:48:389
13MB3733Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:058
17MA3818Šusta Pavel-5800:49:4514
5MC3942Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:49:466
18MA4019Kalous JaroslavŽamberk5500:50:1613
14MB4134Urbánek JindřichSKP Rychnov nad Kněžnou4800:50:417
6MC4243Herbst FerdinandTJ Jeseník 00:50:455
19MA4320Schelvis WoutreSprint Holland 00:50:57-
1ZA4452Tůmová EvaLokomotiva Trutnov6900:51:2710
7MC4544Miles Petr-3700:51:504
8MC4645Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:083
9MC4746Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:52:302
10MC4847Fejgl ZdeněkLiga 100 Frídek Místek4200:52:311
1ZB4954Novotná EvaTJ Letohrad4800:53:1710
15MB5035Tučný JanVCHZ Pardubice4700:53:536
2ZB5155Vacková HanaAFK Hronov5600:54:159
11MC5248Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:54:550
3ZB5256Šourková HelenaTJ Trutnov5000:54:558
4ZB5457Mies KuipersSprint Holland 00:55:57-
12MC5549Kalousek JanKČT Žamberk4100:59:580
16MB5636Bodlák JanSKI Bramec Chrudim4901:00:035
13MC5750Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:00:090
2ZA5853Krejsová RenátaTJ Klášterec nad Ohří 01:01:179
17MB5937Faltus BlahoslavDětský svět5001:04:514
1ŽJ6062Kalousková RomanaSokol Žamberk 01:08:368
14MC6151Pleticha FrantišekSpartak Praha4201:40:010

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód