Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Loukov - Kelčský Javorník

17.9.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Loukov - Kelčský Javorník
  • datum konání: 17.9.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2020Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:1040
2MJ2121Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8301:00:1638
3MJ4747Křenek LukášACP Junior Brno8301:08:2236
Muži A (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kováčík ĽubošAMK Nové Zámky6600:50:04-
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:50:5660
3MA33Hajzler JiříAHA Vyškov6300:51:2258
4MA44Stanka PetrNový Jičín6900:52:1756
5MA66Horák OndřejKHB Radegast7500:52:2854
6MA88Dobšíček Pavel2 B Tým8000:53:0252
7MA99Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:53:1250
8MA1010Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:4148
9MA1111Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:54:4546
10MA1414Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:56:0844
11MA1515Rončák JanAK MILO Olomouc6700:56:1842
12MA1717Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:5140
13MA1818Sehnal TomášHO Holešov7300:59:1938
14MA2222Suchánek LukášKHB Radegast7901:00:3736
15MA2323Hruška ZdeněkUNITE Holešov7501:01:2234
16MA2424Hluchník RudolfTODAR Dobešov6201:01:3232
17MA2525Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7101:01:3530
18MA2727Tomečka LiborSK Hranice6201:02:3928
19MA2929Urbanec JaromírLoukov7601:03:0226
20MA3131Dvořák PavelPřerov7701:03:1524
21MA3434Vodička JanŠELA SPORT Přerov7801:04:2322
22MA3535Zeman ZdeněkTatran Všechovice6801:04:5620
23MA3636Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:05:1918
24MA3838Pánek LiborPřerov7901:05:4016
25MA4040Mikulík DanielPřerov7301:06:1514
26MA4141Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7701:06:4312
27MA4242Babič JaroslavXXX7701:06:5710
28MA4646Pečenka LiborKHB Radegast6101:08:208
29MA4949Drešer JanXXX7801:08:476
30MA5353Dlabaja LiborBystřice pod Hostýnem7501:10:394
Muži B (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:1840
2MB77Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:3438
3MB1212Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:5536
4MB1313Šviihel MiroslavBS Slopné 00:55:0534
5MB1616Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:56:2332
6MB1919Zátopek JiříTJ Štramberk6001:00:0830
7MB3232Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5301:03:2728
8MB3333Talaš JaromírSHD Otrokovice5401:04:1126
9MB4444Martínek VladimírSKP Holešov5601:07:2324
10MB5454Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:10:5222
11MB5656John VladimírPSK Olymp Praha5501:11:1220
12MB6767Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5601:23:1818
Muži C (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2626Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:02:3220
2MC2828Vodička JanŠELA SPORT Přerov 01:02:4418
3MC3737Zetek JiříAC Valašské Meziříčí4601:05:2916
4MC3939Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:05:5914
5MC4545Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:08:0912
6MC4848Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:08:2410
7MC5151Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:10:098
8MC5252Bejdák SilvesterBrusné 01:10:306
9MC6868Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:184
Muži D (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5050Nanke WernerBK Kravaře3801:09:4320
2MD5555Bielčík JindřichTJ Lichkov 01:11:1118
3MD5858Horyanský KarelStart Brno4001:12:0016
4MD5959Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:13:0014
5MD6262Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:17:4112
6MD6464Štuchlík KarelBK Kraváře3701:18:5310
7MD6565Gaman JaroslavHBSK Havířov 01:19:238
8MD6969Domanský IvoAVC Praha3801:34:566
9MD7272Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:48:454
Juniorky (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6363Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:17:5320
2ŽJ7171Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:38:0818
Ženy A (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3030Hanáková MiroslavaACP Brno6601:03:0420
2ZA4343Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7501:07:1518
3ZA6060Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6901:13:0616
Ženy B (trať 13,400 km, 525,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5757Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:11:3420
2ZB6161Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:13:2418
3ZB6666Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:19:4016
4ZB7070Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:38:0414
-ZB-73Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64DNF-
Trať 13,400 km, 525,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kováčík ĽubošAMK Nové Zámky6600:50:04-
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:50:5660
3MA33Hajzler JiříAHA Vyškov6300:51:2258
4MA44Stanka PetrNový Jičín6900:52:1756
1MB55Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:1840
5MA66Horák OndřejKHB Radegast7500:52:2854
2MB77Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:3438
6MA88Dobšíček Pavel2 B Tým8000:53:0252
7MA99Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:53:1250
8MA1010Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:4148
9MA1111Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:54:4546
3MB1212Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:5536
4MB1313Šviihel MiroslavBS Slopné 00:55:0534
10MA1414Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:56:0844
11MA1515Rončák JanAK MILO Olomouc6700:56:1842
5MB1616Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:56:2332
12MA1717Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:5140
13MA1818Sehnal TomášHO Holešov7300:59:1938
6MB1919Zátopek JiříTJ Štramberk6001:00:0830
1MJ2020Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:1040
2MJ2121Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8301:00:1638
14MA2222Suchánek LukášKHB Radegast7901:00:3736
15MA2323Hruška ZdeněkUNITE Holešov7501:01:2234
16MA2424Hluchník RudolfTODAR Dobešov6201:01:3232
17MA2525Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7101:01:3530
1MC2626Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:02:3220
18MA2727Tomečka LiborSK Hranice6201:02:3928
2MC2828Vodička JanŠELA SPORT Přerov 01:02:4418
19MA2929Urbanec JaromírLoukov7601:03:0226
1ZA3030Hanáková MiroslavaACP Brno6601:03:0420
20MA3131Dvořák PavelPřerov7701:03:1524
7MB3232Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5301:03:2728
8MB3333Talaš JaromírSHD Otrokovice5401:04:1126
21MA3434Vodička JanŠELA SPORT Přerov7801:04:2322
22MA3535Zeman ZdeněkTatran Všechovice6801:04:5620
23MA3636Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:05:1918
3MC3737Zetek JiříAC Valašské Meziříčí4601:05:2916
24MA3838Pánek LiborPřerov7901:05:4016
4MC3939Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:05:5914
25MA4040Mikulík DanielPřerov7301:06:1514
26MA4141Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7701:06:4312
27MA4242Babič JaroslavXXX7701:06:5710
2ZA4343Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7501:07:1518
9MB4444Martínek VladimírSKP Holešov5601:07:2324
5MC4545Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:08:0912
28MA4646Pečenka LiborKHB Radegast6101:08:208
3MJ4747Křenek LukášACP Junior Brno8301:08:2236
6MC4848Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:08:2410
29MA4949Drešer JanXXX7801:08:476
1MD5050Nanke WernerBK Kravaře3801:09:4320
7MC5151Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:10:098
8MC5252Bejdák SilvesterBrusné 01:10:306
30MA5353Dlabaja LiborBystřice pod Hostýnem7501:10:394
10MB5454Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:10:5222
2MD5555Bielčík JindřichTJ Lichkov 01:11:1118
11MB5656John VladimírPSK Olymp Praha5501:11:1220
1ZB5757Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:11:3420
3MD5858Horyanský KarelStart Brno4001:12:0016
4MD5959Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:13:0014
3ZA6060Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6901:13:0616
2ZB6161Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:13:2418
5MD6262Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:17:4112
1ŽJ6363Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:17:5320
6MD6464Štuchlík KarelBK Kraváře3701:18:5310
7MD6565Gaman JaroslavHBSK Havířov 01:19:238
3ZB6666Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:19:4016
12MB6767Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5601:23:1818
9MC6868Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:184
8MD6969Domanský IvoAVC Praha3801:34:566
4ZB7070Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:38:0414
2ŽJ7171Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:38:0818
9MD7272Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:48:454

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód