Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

3.7.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 3.7.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1851

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Hlusička Josef3815
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Kadavý Jan4711
Biemann Götz4311
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Švec Milan639
Hádek Josef539
Gombita Josef589
Jarkovský Oldřich348
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Linhart Miloš448
Kašpar Josef388
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Kašpar Jan717
Svatoš Otakar347
Stránský Aleš607
Šteinc Ludvík417
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617
Palán Zdeněk567

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1717Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:41:2420
2MJ2323Krejcar DanielAC Pardubice7500:43:1319
3MJ2626Kloz DavidAC Start Karlovy Vary 00:44:0618
4MJ2828Faltejsek LukášSŠ Jablonec nad Nisou7700:44:1717
5MJ3737Patkolo ŠtefanTJ Lomnice nad Popelkou7400:45:3316
6MJ3939Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:45:4015
7MJ4242Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:46:0714
8MJ5959Skalský PetrPoniklá7600:50:0013
9MJ6060Valdman MilošPoniklá7800:50:0312
10MJ6363Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:50:4811
11MJ8484Klikorka TomášSokol Poniklá7500:56:0410
12MJ8585Rücker PavelAFK Hronov7600:56:059
13MJ9494Krafek AlešPoniklá 01:01:228
Muži do 39 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:36:3730
2MA22Fux StanislavSparta Praha5800:36:4629
3MA33Bauckmann MiroslavUSK Praha5700:38:0628
4MA44Vobruba PetrSlavoj Čáslav 00:38:0727
5MA88Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:2626
6MA99Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:40:0325
7MA1010Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:40:1124
8MA1111Vašek VladimírBramac Chrudim6900:40:3023
9MA1212Havel GunnarSKP Jablonex7000:40:4022
10MA1313Poduška JosefPoldi Kladno6200:40:4221
11MA1414Rys JaromírSKP Holešov6400:41:0320
12MA1515Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:41:1119
13MA1616Plíhal JanKRB Koberovy6700:41:1618
14MA1919Chrbolka VítTUS Greishen - SRN6600:41:58-
15MA2020Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:2217
16MA2121Stejskal JosefLichkov6600:42:3616
17MA2222Tyahur JiříTýniště nad Orlicí 00:42:4215
18MA2424Cejzlar RomanRtyně v Podkrkonoší7100:43:3414
19MA2525Buřil FrantišekSokol Nová Paka6600:43:5113
20MA3030Dostálek PetrČalounictví Lukavice6700:44:4012
21MA3131Šourek PavelPraha 00:44:5011
22MA3434Horych PavelPoldi Kladno7000:45:1710
23MA3535Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:45:249
24MA3838Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:45:368
25MA4444Plašil MilanSokol Mlázovice5900:46:477
26MA4545Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:46:496
27MA4747Plecháč JaroslavJičín 00:47:145
28MA4949Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:47:494
29MA5050Chládek MarcelUnion Cheb6800:48:083
30MA5454Vejnar JiříJiskra Benešov6700:49:132
31MA5555Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:49:311
32MA5656Mrva PavelČeská Kamenice6000:49:460
33MA5858Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:510
34MA6868Palme ŠtěpánSKI Vysoké nad Jizerou 00:51:500
35MA6969Krátký JosefVysoká nad Labem6500:52:070
36MA7070Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:52:110
37MA7676Pavlica PetrPraha6300:54:250
38MA8080Soukup LadislavSokol Poniklá5800:54:590
39MA8989Korhel MartinVrchlabí7000:59:040
40MA9090Červinka PavelJablonec nad Nisou7200:59:130
-MA-97Vobruba FrantišekSlavoj Čáslav67DNF-
-MA-99Hornych JosefSK Nové Město n. M.67DNF-
Muži do 49 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Čivrný JiříSlovan Liberec5300:38:3620
2MB66Zvoníček MartinŠkoda České Budějovice5100:38:5919
3MB77Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:39:0318
4MB1818Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:41:4417
5MB2727Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:44:1316
6MB2929Losman MiroslavHradec Králové5100:44:3315
7MB3232Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:44:5214
8MB4040Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:4213
9MB4141Kaván IvanLoko Trutnov5000:45:5212
10MB4343Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:46:1511
11MB4848Náprstek JiříSKI Jilemnice4900:47:1610
12MB5151Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:289
13MB5353Les JosefTatran Třemošná4700:49:028
14MB5757Kůtek VladimírSokol Lužany5000:49:507
15MB7272Hádek JosefKolora Benešov5300:53:336
16MB7373Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:54:035
17MB7474Novák KarelUnion Praha4700:54:194
18MB7979Tučný JanVCHZ Pardubice4700:54:453
19MB8282Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:55:522
20MB8787Buchar DrahomírSpartak Vrchlabí4400:57:021
Muži nad 50 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3333Kohout Tomáš-3700:45:0310
2MC3636Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:45:259
3MC4646Marek FrantišekAFK Hronov4100:46:498
4MC5252Veyr KarelSokol Doudleby4200:48:507
5MC6161Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:50:246
6MC6464Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:50:535
7MC6565Miles PetrTatran Hostinné3700:51:034
8MC7575Zikmund JosefAC Turnov3800:54:243
9MC7777Jarkovský OldřichMostek3400:54:262
10MC7878Trakal JaroslavKRB Koberovy3300:54:331
11MC8383Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:55:540
12MC8686Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:56:370
13MC8888Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:59:020
14MC9292Blank JiříLázně Bělohrad3901:01:090
15MC9595Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:01:260
16MC9696Červinka VladimírJablonec nad Jizerou 01:03:550
-MC-98Hakl JiříTýniště nad Orlicí DNF-
Ženy do 34 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6262Naxerová JanaPlzeň6600:50:3510
2ZA6666Melíšková MarieLOKO Trutnov 00:51:099
3ZA6767Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:51:488
4ZA9393Palmeová EvaSKI Vysoké6301:01:217
Ženy nad 35 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7171Vacková HanaAFK Hronov5600:52:3210
2ZB8181Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:55:339
3ZB9191Šourková HelenaLoko Trutnov5001:00:108
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:36:3730
2MA22Fux StanislavSparta Praha5800:36:4629
3MA33Bauckmann MiroslavUSK Praha5700:38:0628
4MA44Vobruba PetrSlavoj Čáslav 00:38:0727
1MB55Čivrný JiříSlovan Liberec5300:38:3620
2MB66Zvoníček MartinŠkoda České Budějovice5100:38:5919
3MB77Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:39:0318
5MA88Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:2626
6MA99Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:40:0325
7MA1010Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:40:1124
8MA1111Vašek VladimírBramac Chrudim6900:40:3023
9MA1212Havel GunnarSKP Jablonex7000:40:4022
10MA1313Poduška JosefPoldi Kladno6200:40:4221
11MA1414Rys JaromírSKP Holešov6400:41:0320
12MA1515Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:41:1119
13MA1616Plíhal JanKRB Koberovy6700:41:1618
1MJ1717Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:41:2420
4MB1818Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:41:4417
14MA1919Chrbolka VítTUS Greishen - SRN6600:41:58-
15MA2020Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:2217
16MA2121Stejskal JosefLichkov6600:42:3616
17MA2222Tyahur JiříTýniště nad Orlicí 00:42:4215
2MJ2323Krejcar DanielAC Pardubice7500:43:1319
18MA2424Cejzlar RomanRtyně v Podkrkonoší7100:43:3414
19MA2525Buřil FrantišekSokol Nová Paka6600:43:5113
3MJ2626Kloz DavidAC Start Karlovy Vary 00:44:0618
5MB2727Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:44:1316
4MJ2828Faltejsek LukášSŠ Jablonec nad Nisou7700:44:1717
6MB2929Losman MiroslavHradec Králové5100:44:3315
20MA3030Dostálek PetrČalounictví Lukavice6700:44:4012
21MA3131Šourek PavelPraha 00:44:5011
7MB3232Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:44:5214
1MC3333Kohout Tomáš-3700:45:0310
22MA3434Horych PavelPoldi Kladno7000:45:1710
23MA3535Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:45:249
2MC3636Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:45:259
5MJ3737Patkolo ŠtefanTJ Lomnice nad Popelkou7400:45:3316
24MA3838Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:45:368
6MJ3939Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:45:4015
8MB4040Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:4213
9MB4141Kaván IvanLoko Trutnov5000:45:5212
7MJ4242Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:46:0714
10MB4343Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:46:1511
25MA4444Plašil MilanSokol Mlázovice5900:46:477
26MA4545Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:46:496
3MC4646Marek FrantišekAFK Hronov4100:46:498
27MA4747Plecháč JaroslavJičín 00:47:145
11MB4848Náprstek JiříSKI Jilemnice4900:47:1610
28MA4949Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:47:494
29MA5050Chládek MarcelUnion Cheb6800:48:083
12MB5151Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:289
4MC5252Veyr KarelSokol Doudleby4200:48:507
13MB5353Les JosefTatran Třemošná4700:49:028
30MA5454Vejnar JiříJiskra Benešov6700:49:132
31MA5555Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:49:311
32MA5656Mrva PavelČeská Kamenice6000:49:460
14MB5757Kůtek VladimírSokol Lužany5000:49:507
33MA5858Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:510
8MJ5959Skalský PetrPoniklá7600:50:0013
9MJ6060Valdman MilošPoniklá7800:50:0312
5MC6161Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:50:246
1ZA6262Naxerová JanaPlzeň6600:50:3510
10MJ6363Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:50:4811
6MC6464Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:50:535
7MC6565Miles PetrTatran Hostinné3700:51:034
2ZA6666Melíšková MarieLOKO Trutnov 00:51:099
3ZA6767Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:51:488
34MA6868Palme ŠtěpánSKI Vysoké nad Jizerou 00:51:500
35MA6969Krátký JosefVysoká nad Labem6500:52:070
36MA7070Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:52:110
1ZB7171Vacková HanaAFK Hronov5600:52:3210
15MB7272Hádek JosefKolora Benešov5300:53:336
16MB7373Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:54:035
17MB7474Novák KarelUnion Praha4700:54:194
8MC7575Zikmund JosefAC Turnov3800:54:243
37MA7676Pavlica PetrPraha6300:54:250
9MC7777Jarkovský OldřichMostek3400:54:262
10MC7878Trakal JaroslavKRB Koberovy3300:54:331
18MB7979Tučný JanVCHZ Pardubice4700:54:453
38MA8080Soukup LadislavSokol Poniklá5800:54:590
2ZB8181Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:55:339
19MB8282Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:55:522
11MC8383Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:55:540
11MJ8484Klikorka TomášSokol Poniklá7500:56:0410
12MJ8585Rücker PavelAFK Hronov7600:56:059
12MC8686Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:56:370
20MB8787Buchar DrahomírSpartak Vrchlabí4400:57:021
13MC8888Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:59:020
39MA8989Korhel MartinVrchlabí7000:59:040
40MA9090Červinka PavelJablonec nad Nisou7200:59:130
3ZB9191Šourková HelenaLoko Trutnov5001:00:108
14MC9292Blank JiříLázně Bělohrad3901:01:090
4ZA9393Palmeová EvaSKI Vysoké6301:01:217
13MJ9494Krafek AlešPoniklá 01:01:228
15MC9595Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:01:260
16MC9696Červinka VladimírJablonec nad Jizerou 01:03:550

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód