Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

5.9.1993, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 5.9.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 1930

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Vacek Martin6918
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Křenek Miroslav5014
Pechek František5314
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Žák Jiří7112
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Krsek Jaroslav5112
Rys Jaromír6412
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Vraštilová Miloslava5611
Mannlová Jana8011
Šrutek Stanislav5810
Vítek Miroslav7210
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Doležal Martin709
Tučný Jan479
Javůrek Jiří489
Ehrig Rudolf489
Čechal Milan599
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Matyášová Jana659
Marek Dalimil609
Zálešák František378
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Tempír František498
Vytlačilová Lenka848
Chaloupková Marie538

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ38Vetchý RadimTJ Ústí nad Orlicí7500:31:5720
2MJ69Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:33:4619
3MJ710Rücker PavelAFK Hronov7600:34:0518
4MJ2611Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:40:1217
Muži do 39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Švec JiříOlymp Praha 00:31:1030
2MA213Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:31:4729
3MA414Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:33:3628
4MA515Rys JaromírSKP Holešov6400:33:4127
5MA816Stránský TomášAlbrechtice6500:34:1026
6MA917Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:34:3125
7MA1018Vacek MartinSKI Česká Třebová6900:34:3824
8MA1219Kopáček MiroslavBK Chrudim6000:35:2623
9MA1320Bartoschek JanAlbrechtice 00:35:3822
10MA1421Dostálek PetrLukavice6700:36:2021
11MA1922Šesták KarelSK Týniště7100:37:0820
12MA2223Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:0819
13MA3424Páriš AttilaChrudim6000:44:3118
Muži do 49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1125Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:35:0120
2MB1526Krsek JaroslavOAZA Luková5100:36:2719
3MB1627Kavan IvanLoko Trutnov5000:36:3518
4MB1828Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:36:5917
5MB2029Náprstek JiříJilemnice4900:37:2216
6MB2330Zajíc JanKRB Chrudim5300:38:5115
7MB2431Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:1414
8MB2532Lapáček KarelZdobnice4800:39:3913
9MB3333Tučný JanVCHZ Pardubice4700:43:5012
Muži nad 49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1734Zálešák FrantišekStava Havířov3700:36:4910
2MC2735Havran MiroslavDMP Pardubice3700:40:269
3MC2836Mileš PetrHostinné3700:40:378
4MC3037Bielčik JindřichLichkov4000:42:047
5MC3238Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:42:576
Ženy do 35 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA212Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:38:0710
2ZA293Bouchalová IrenaISAREX Ústí nad Orlicí6700:40:559
3ZA314Kaplanová ErikaJablonné n. Orlicí6900:42:478
4ZA355Vetchá PetraJiskra Ústí nad Orlicí7700:45:137
5ZA366Rejsová RenataLetohrad 00:46:326
Ženy nad 35 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB377Novotná EvaSAF České Budějovice4800:47:3510
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Švec JiříOlymp Praha 00:31:1030
2MA213Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:31:4729
1MJ38Vetchý RadimTJ Ústí nad Orlicí7500:31:5720
3MA414Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:33:3628
4MA515Rys JaromírSKP Holešov6400:33:4127
2MJ69Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:33:4619
3MJ710Rücker PavelAFK Hronov7600:34:0518
5MA816Stránský TomášAlbrechtice6500:34:1026
6MA917Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:34:3125
7MA1018Vacek MartinSKI Česká Třebová6900:34:3824
1MB1125Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:35:0120
8MA1219Kopáček MiroslavBK Chrudim6000:35:2623
9MA1320Bartoschek JanAlbrechtice 00:35:3822
10MA1421Dostálek PetrLukavice6700:36:2021
2MB1526Krsek JaroslavOAZA Luková5100:36:2719
3MB1627Kavan IvanLoko Trutnov5000:36:3518
1MC1734Zálešák FrantišekStava Havířov3700:36:4910
4MB1828Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:36:5917
11MA1922Šesták KarelSK Týniště7100:37:0820
5MB2029Náprstek JiříJilemnice4900:37:2216
1ZA212Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:38:0710
12MA2223Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:0819
6MB2330Zajíc JanKRB Chrudim5300:38:5115
7MB2431Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:1414
8MB2532Lapáček KarelZdobnice4800:39:3913
4MJ2611Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:40:1217
2MC2735Havran MiroslavDMP Pardubice3700:40:269
3MC2836Mileš PetrHostinné3700:40:378
2ZA293Bouchalová IrenaISAREX Ústí nad Orlicí6700:40:559
4MC3037Bielčik JindřichLichkov4000:42:047
3ZA314Kaplanová ErikaJablonné n. Orlicí6900:42:478
5MC3238Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:42:576
9MB3333Tučný JanVCHZ Pardubice4700:43:5012
13MA3424Páriš AttilaChrudim6000:44:3118
4ZA355Vetchá PetraJiskra Ústí nad Orlicí7700:45:137
5ZA366Rejsová RenataLetohrad 00:46:326
1ZB377Novotná EvaSAF České Budějovice4800:47:3510

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód