hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka

18.9.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka
  • datum konání: 18.9.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 13.08.2006, 12:02
  • zobrazeno již 626x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:51:5120
2MJ242Rücker PavelAFK Hronov7600:52:5719
3MJ543Strouhal TomášVŠB Ostrava7400:54:3118
4MJ844Kunčar RostislavJeseník 00:55:5117
5MJ945Pokorný JanFC Šance7500:56:1316
6MJ2446Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7601:00:4215
7MJ3647Fančovič PetrAK Železárny Prostějov8001:08:0114
8MJ3748Fajnor MichalTJ Sokol Stará Ves 01:08:2413
9MJ3849Hala JiříOlomouc 01:08:4212
10MJ4850Višňa LukášTJ Sokol Stará Ves7901:24:0811
10MJ4851Mrňka MichalTJ Sokol Stará Ves 01:24:0811
12MJ5152Vala JakubTJ Sokol Stará Ves 01:34:029
12MJ5153Albert TomášTJ Sokol Stará Ves 01:34:029

Muži A - do 40 let (trať 14 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA42Zatloukal MarekKopečkáři6500:53:2930
2MA63Dostálek PetrLukavice6700:54:3629
3MA104Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:56:2728
4MA125Opatrný ZdeněkVŠB Ostrava6700:57:0827
5MA136Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:1626
6MA157Novotný MilanTJ VŠUO Olomouc5900:57:4825
7MA168Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:58:0524
8MA179Štěpánek MiroslavTJ Liga 100 Olomouc 00:58:0623
9MA1910Barbořák BohušTJ Lokomotiva Olomouc5900:59:0922
10MA2011Hnát PetrRýmařov7400:59:2521
11MA2112Rec VojtěchOlomouc6600:59:5420
12MA2513Psotka PetrJOBs Trading a.s.5501:00:5319
13MA2614Sedláček RostislavTJ Sokol Stará Ves 01:01:1618
14MA3215Nerušil RobertTJ Liga 100 Olomouc6201:05:3917
15MA4416Němeček JiříOlomouc5601:11:2416

Muži B - do 50 let (trať 14 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB317Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:53:2720
2MB718Podešva PavelTTC Olomouc4900:54:4019
3MB1119Náprstek JiříJilemnice4900:56:4318
4MB1820Vozňák JosefTJ Sigma Lutín5300:58:3417
5MB2221Valachovics JiříTJ Liga 100 Olomouc4801:00:0816
6MB3122Gottfried JanTJ Liga 100 Olomouc4601:05:0315
7MB3923Vaněk JaromírTJ Liga 100 Olomouc4801:08:5914
8MB4024Sedláček JanTJ Liga 100 Olomouc4601:09:0013
9MB4325Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5201:11:1412
10MB4726Šíma JosefBruntál5301:20:0911
11MB5327Václavský PetrTJ Liga 100 Olomouc 01:36:5310
12MB5528Tučný JanVCHZ Pardubice4702:09:109

Muži C - nad 50 let (trať 14 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1429Marek FrantišekAFK Hronov4100:57:3710
2MC2330Herbst ManfredJeseník4101:00:379
3MC2931Miles PetrTJ Hostinné3701:04:188
4MC3332Straka JosefŠumperk3901:05:597
5MC3433Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:06:546
6MC4134Merta VlastimilLoko Krnov lyž. 01:09:055
7MC4535Krejčí JiříTJ Liga 100 Olomouc3601:11:374
8MC4636Čermák MiloslavTJ Liga 100 Olomouc4101:13:223
9MC5437Schlauch VladimírTJ Liga 100 Olomouc 02:05:102

Juniorky (trať 14 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2754Kaplanová ErikaTJ Jablonné nad Orlicí6901:01:4010
2ŽJ3555Čepičková AlenaTJ Jiskra Rýmařov 01:07:228
3ŽJ5056Chudá MartinaTJ Sokol Stará Ves 01:30:027

Ženy E (trať 14 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2838Galíková LenkaGranitol Moravský Beroun7201:02:529
2ZA3039Novotná EvaSAF České Budějovice4801:05:0110
3ZA4240Brožová IvanaLokomotiva Ostrava5801:10:479

Trať 14 km, 410 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:51:5120
2MJ242Rücker PavelAFK Hronov7600:52:5719
1MB317Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:53:2720
1MA42Zatloukal MarekKopečkáři6500:53:2930
3MJ543Strouhal TomášVŠB Ostrava7400:54:3118
2MA63Dostálek PetrLukavice6700:54:3629
2MB718Podešva PavelTTC Olomouc4900:54:4019
4MJ844Kunčar RostislavJeseník 00:55:5117
5MJ945Pokorný JanFC Šance7500:56:1316
3MA104Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:56:2728
3MB1119Náprstek JiříJilemnice4900:56:4318
4MA125Opatrný ZdeněkVŠB Ostrava6700:57:0827
5MA136Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:1626
1MC1429Marek FrantišekAFK Hronov4100:57:3710
6MA157Novotný MilanTJ VŠUO Olomouc5900:57:4825
7MA168Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:58:0524
8MA179Štěpánek MiroslavTJ Liga 100 Olomouc 00:58:0623
4MB1820Vozňák JosefTJ Sigma Lutín5300:58:3417
9MA1910Barbořák BohušTJ Lokomotiva Olomouc5900:59:0922
10MA2011Hnát PetrRýmařov7400:59:2521
11MA2112Rec VojtěchOlomouc6600:59:5420
5MB2221Valachovics JiříTJ Liga 100 Olomouc4801:00:0816
2MC2330Herbst ManfredJeseník4101:00:379
6MJ2446Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7601:00:4215
12MA2513Psotka PetrJOBs Trading a.s.5501:00:5319
13MA2614Sedláček RostislavTJ Sokol Stará Ves 01:01:1618
1ŽJ2754Kaplanová ErikaTJ Jablonné nad Orlicí6901:01:4010
1ZA2838Galíková LenkaGranitol Moravský Beroun7201:02:529
3MC2931Miles PetrTJ Hostinné3701:04:188
2ZA3039Novotná EvaSAF České Budějovice4801:05:0110
6MB3122Gottfried JanTJ Liga 100 Olomouc4601:05:0315
14MA3215Nerušil RobertTJ Liga 100 Olomouc6201:05:3917
4MC3332Straka JosefŠumperk3901:05:597
5MC3433Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:06:546
2ŽJ3555Čepičková AlenaTJ Jiskra Rýmařov 01:07:228
7MJ3647Fančovič PetrAK Železárny Prostějov8001:08:0114
8MJ3748Fajnor MichalTJ Sokol Stará Ves 01:08:2413
9MJ3849Hala JiříOlomouc 01:08:4212
7MB3923Vaněk JaromírTJ Liga 100 Olomouc4801:08:5914
8MB4024Sedláček JanTJ Liga 100 Olomouc4601:09:0013
6MC4134Merta VlastimilLoko Krnov lyž. 01:09:055
3ZA4240Brožová IvanaLokomotiva Ostrava5801:10:479
9MB4325Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5201:11:1412
15MA4416Němeček JiříOlomouc5601:11:2416
7MC4535Krejčí JiříTJ Liga 100 Olomouc3601:11:374
8MC4636Čermák MiloslavTJ Liga 100 Olomouc4101:13:223
10MB4726Šíma JosefBruntál5301:20:0911
10MJ4851Mrňka MichalTJ Sokol Stará Ves 01:24:0811
10MJ4850Višňa LukášTJ Sokol Stará Ves7901:24:0811
3ŽJ5056Chudá MartinaTJ Sokol Stará Ves 01:30:027
12MJ5152Vala JakubTJ Sokol Stará Ves 01:34:029
12MJ5153Albert TomášTJ Sokol Stará Ves 01:34:029
11MB5327Václavský PetrTJ Liga 100 Olomouc 01:36:5310
9MC5437Schlauch VladimírTJ Liga 100 Olomouc 02:05:102
12MB5528Tučný JanVCHZ Pardubice4702:09:109

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód