Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

8.5.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 8.5.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3639

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4725
Plašil Milan5922
Jančík Bořek6419
Javůrek Jiří4819
Brunclík Ivo5818
Hochman Filip7318
Karlík Michal6417
Pechek František5317
Svatoň Jiří8516
Jandura Pavel4616
Pešek Milan6016
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Zoubek Zdeněk6914
Vávra Martin6314
Šulc Vladimír6914
Záveský Vojtěch7814
Tučný Jan4714
Krejcar Petr4514
Havlíček Zdeněk3514
Čeřovský Josef4113
Groh Stanislav4613
Vimr Adolf4313
Paulů Blanka5413
Šír Václav4813
Tauchman Miloš5313
Vávra Radek6312
Kozel Karel5212
Šklíba Karel5012
Krejsa Václav5212
Janata Milan8512
Čipera Radek6412
Holeček Martin7412
Vraštilová Miloslava5611
Čeřovský Jan7511
Zajíček Tomáš9211
Šulc Jan7011
Horčička Vratislav4911
Jarkovský Oldřich3411
Malý Jan7311
Kupka Martin8210
Flegl Vlastimil5310
Kutnar Jiří4810
Hovorka Karel5110
Klampflová Eva6410
Brendl Jan7510
Pomikálek Josef7510
Mach Jiří5210
Horáčková Jana8510
Buchar Jan3310

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 16 - 19 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ71Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:58:1820
2MJ122Beran OndřejDukla Praha7500:59:5319
3MJ143Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7501:00:3118
4MJ164Rucker PavelAFK Hronov7601:01:0717
5MJ235Krejcman MichalVel. Vřešťov 01:02:4516
6MJ256Beneš RudolfKrkonoše Vrchlabí7701:03:0715
7MJ307Brádle TomášTJ Nová Paka 01:04:0814
8MJ338Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7501:04:5113
9MJ429Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7501:07:0712
10MJ4810Kostka JiříDDM Trutnov7701:09:3111
11MJ5011Nývlt MartinDDM Trutnov7901:10:3410
12MJ5112Mollinger JaroslavDDM Trutnov7801:10:359
13MJ5913Franc VlastimilDolní Branná7801:12:278
14MJ7314Syvák JanDVU Horní Maršov 01:15:117
15MJ7415Vrabec MartinDDM Trutnov7901:15:436
16MJ7716Šípek MichalDDM Trutnov7701:16:425
17MJ8417Javůrek PetrSvoboda nad Úpou7701:20:404
18MJ9618Koukal PetrJičín 01:34:243
Muži 20 - 29 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA319Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:55:4229
2MA420Skalický RomanVrchlabí7100:56:1028
3MA621Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:0126
4MA1022Matouš DušanVrchlabí7200:59:0924
5MA1123Karlík MichalLokomotiva Trutnov6400:59:4723
6MA1524Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:00:4322
7MA1825Fajfr FrantišekLukavice7201:01:4321
8MA1926Vašíček MartinSKI Radvanice7101:01:4920
9MA2027Pinkas DanielSlovan Liberec7101:01:5519
10MA2728Dostálek PetrLukavice6701:03:3016
11MA3229Čipera RadekSKI Radvanice6401:04:2315
12MA3530Bíško JiříATSC Jičín6401:05:5014
13MA3742Plášil MilanMlázovice5901:05:5213
14MA3831Lejdar LeošTriatlon Lázně Bělohrad 01:06:2212
15MA5232Mach RichardLokomotiva Trutnov7101:10:469
16MA6033Pavelka RadekJičín6601:13:007
17MA6334Zelenka PetrTJ Roprachtice6801:13:336
18MA7035Šorm JaroslavMlázovice7001:14:442
19MA10036Andreo Dimitrus- 01:48:110
Muži 30 - 39 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Koucký RomanBeton Gabriel Jilemnice6300:54:0830
2MA538Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:56:2427
3MA939Hanke MiroslavSokol Podlázky5500:58:5225
4MA2240Hák ZdeněkHorní Branná5801:02:3818
5MA2641Prokop LubomírSKI Nové Město nad Metují5701:03:1417
6MA4443Langr JiříJiskra Hořice5701:07:3411
7MA4544Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:07:5110
8MA5745Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6101:11:588
9MA6446Rohlíček JiříTJ Nová Paka5401:13:375
10MA6547Zajíček PavelMladá Boleslav 01:13:554
11MA6848Vávra VladimírJiskra Hořice v Podkrkonoší 01:14:423
12MA9349Masopust JosefLázně Bělohrad 01:28:381
Muži 40 - 49 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB250Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:5620
2MB851Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:58:3219
3MB1352Honzák JiříTJ Jičín5001:00:0018
4MB1753Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:01:2517
5MB2154Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:0916
6MB2455Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4501:02:5015
7MB2956Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:04:0014
8MB3457Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:05:4813
9MB3658Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:05:5112
10MB4059Kavan IvanLOKO Trutnov5001:06:4611
11MB4660Kůtek VladimírLužany5001:08:1810
12MB4961Bejda StanislavMladá Boleslav4801:10:259
13MB5362Náprstek JiříJilemnice4901:10:568
14MB5463Mach LadislavLužany4701:10:597
15MB5564Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:11:036
16MB5665Žižka JiříTJ Bílá Třemešná5001:11:175
17MB7966Krejsa VáclavBering Praha5201:17:394
18MB8167Bodlák JanSKI Chrudim4901:19:003
19MB8368Tučný JanVCHZ Pardubice4701:20:272
20MB8569Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:21:011
21MB8870Jandura PavelSokol Jičín4601:23:060
22MB9171Kutnar JiříMlázovice4801:25:370
23MB9272Mach JiříMlázovice5201:28:110
24MB9573Horčíčko VratislavKonecchlumí 01:33:250
25MB9974Koukol JiříJičín 01:40:030
Muži nad 50 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2875Veyr KarelSokol Doudleby4201:03:5310
2MC3176Marek FrantišekAFK Hronov4101:04:199
3MC3977Šteinc LudvíkVrchlabí4101:06:248
4MC6278Bielčik JindřichLichkov4001:13:197
5MC6779Loner KarelŠárovcova Lhota 01:14:356
6MC6980Jarkovský OldřichMostek3401:14:435
7MC7581Vimr AdolfBílá Třemešná4301:16:314
8MC8082Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:17:513
9MC8283Nypl JaroslavStará Paka4101:19:092
10MC9084Blank JiříDBV Lázně Bělohrad3901:24:331
11MC9485Čeřovský JosefChoteč4101:28:530
12MC9886Kalousek JanŽamberk4101:37:390
Ženy 16 - 25 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5887Kaplanová ErikaJablonné nad Orlicí6901:12:088
2ŽJ6188Tůmová EvaLoko Trutnov6901:13:137
3ŽJ6689Bucharová LucieDolní Branná 01:14:006
4ŽJ7290Háková EvaHorní Branná6901:14:595
5ŽJ7691Kloutvorová LenkaLIAZ Jablonec7301:16:394
6ŽJ8792Tauchmanová IvanaSokol Nová Paka 01:22:233
7ŽJ8993Chudobová JitkaNemojov7301:23:452
8ŽJ9794Bušková IrenaLomnice nad Popelkou 01:35:181
Ženy 26 - 35 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4195Vyhnalíková JanaPSK Olymp Praha6601:06:5410
2ZA4396Slaninová LídaTJ Jičín 01:07:149
3ZA10197Krejsová BrigitaAVC Praha 01:56:130
Ženy 36 - 45 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4798Vacková HanaAFK Hronov5601:09:2610
2ZB7199Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:14:469
3ZB78100Novotná EvaLetohrad4801:16:588
4ZB86101Šourková HelenaTrutnov5001:21:407
Trať 12,6 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Koucký RomanBeton Gabriel Jilemnice6300:54:0830
1MB250Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:5620
1MA319Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:55:4229
2MA420Skalický RomanVrchlabí7100:56:1028
2MA538Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:56:2427
3MA621Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:0126
1MJ71Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:58:1820
2MB851Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:58:3219
3MA939Hanke MiroslavSokol Podlázky5500:58:5225
4MA1022Matouš DušanVrchlabí7200:59:0924
5MA1123Karlík MichalLokomotiva Trutnov6400:59:4723
2MJ122Beran OndřejDukla Praha7500:59:5319
3MB1352Honzák JiříTJ Jičín5001:00:0018
3MJ143Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7501:00:3118
6MA1524Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:00:4322
4MJ164Rucker PavelAFK Hronov7601:01:0717
4MB1753Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:01:2517
7MA1825Fajfr FrantišekLukavice7201:01:4321
8MA1926Vašíček MartinSKI Radvanice7101:01:4920
9MA2027Pinkas DanielSlovan Liberec7101:01:5519
5MB2154Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:0916
4MA2240Hák ZdeněkHorní Branná5801:02:3818
5MJ235Krejcman MichalVel. Vřešťov 01:02:4516
6MB2455Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4501:02:5015
6MJ256Beneš RudolfKrkonoše Vrchlabí7701:03:0715
5MA2641Prokop LubomírSKI Nové Město nad Metují5701:03:1417
10MA2728Dostálek PetrLukavice6701:03:3016
1MC2875Veyr KarelSokol Doudleby4201:03:5310
7MB2956Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:04:0014
7MJ307Brádle TomášTJ Nová Paka 01:04:0814
2MC3176Marek FrantišekAFK Hronov4101:04:199
11MA3229Čipera RadekSKI Radvanice6401:04:2315
8MJ338Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7501:04:5113
8MB3457Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:05:4813
12MA3530Bíško JiříATSC Jičín6401:05:5014
9MB3658Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:05:5112
13MA3742Plášil MilanMlázovice5901:05:5213
14MA3831Lejdar LeošTriatlon Lázně Bělohrad 01:06:2212
3MC3977Šteinc LudvíkVrchlabí4101:06:248
10MB4059Kavan IvanLOKO Trutnov5001:06:4611
1ZA4195Vyhnalíková JanaPSK Olymp Praha6601:06:5410
9MJ429Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7501:07:0712
2ZA4396Slaninová LídaTJ Jičín 01:07:149
6MA4443Langr JiříJiskra Hořice5701:07:3411
7MA4544Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:07:5110
11MB4660Kůtek VladimírLužany5001:08:1810
1ZB4798Vacková HanaAFK Hronov5601:09:2610
10MJ4810Kostka JiříDDM Trutnov7701:09:3111
12MB4961Bejda StanislavMladá Boleslav4801:10:259
11MJ5011Nývlt MartinDDM Trutnov7901:10:3410
12MJ5112Mollinger JaroslavDDM Trutnov7801:10:359
15MA5232Mach RichardLokomotiva Trutnov7101:10:469
13MB5362Náprstek JiříJilemnice4901:10:568
14MB5463Mach LadislavLužany4701:10:597
15MB5564Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:11:036
16MB5665Žižka JiříTJ Bílá Třemešná5001:11:175
8MA5745Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6101:11:588
1ŽJ5887Kaplanová ErikaJablonné nad Orlicí6901:12:088
13MJ5913Franc VlastimilDolní Branná7801:12:278
16MA6033Pavelka RadekJičín6601:13:007
2ŽJ6188Tůmová EvaLoko Trutnov6901:13:137
4MC6278Bielčik JindřichLichkov4001:13:197
17MA6334Zelenka PetrTJ Roprachtice6801:13:336
9MA6446Rohlíček JiříTJ Nová Paka5401:13:375
10MA6547Zajíček PavelMladá Boleslav 01:13:554
3ŽJ6689Bucharová LucieDolní Branná 01:14:006
5MC6779Loner KarelŠárovcova Lhota 01:14:356
11MA6848Vávra VladimírJiskra Hořice v Podkrkonoší 01:14:423
6MC6980Jarkovský OldřichMostek3401:14:435
18MA7035Šorm JaroslavMlázovice7001:14:442
2ZB7199Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:14:469
4ŽJ7290Háková EvaHorní Branná6901:14:595
14MJ7314Syvák JanDVU Horní Maršov 01:15:117
15MJ7415Vrabec MartinDDM Trutnov7901:15:436
7MC7581Vimr AdolfBílá Třemešná4301:16:314
5ŽJ7691Kloutvorová LenkaLIAZ Jablonec7301:16:394
16MJ7716Šípek MichalDDM Trutnov7701:16:425
3ZB78100Novotná EvaLetohrad4801:16:588
17MB7966Krejsa VáclavBering Praha5201:17:394
8MC8082Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:17:513
18MB8167Bodlák JanSKI Chrudim4901:19:003
9MC8283Nypl JaroslavStará Paka4101:19:092
19MB8368Tučný JanVCHZ Pardubice4701:20:272
17MJ8417Javůrek PetrSvoboda nad Úpou7701:20:404
20MB8569Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:21:011
4ZB86101Šourková HelenaTrutnov5001:21:407
6ŽJ8792Tauchmanová IvanaSokol Nová Paka 01:22:233
21MB8870Jandura PavelSokol Jičín4601:23:060
7ŽJ8993Chudobová JitkaNemojov7301:23:452
10MC9084Blank JiříDBV Lázně Bělohrad3901:24:331
22MB9171Kutnar JiříMlázovice4801:25:370
23MB9272Mach JiříMlázovice5201:28:110
12MA9349Masopust JosefLázně Bělohrad 01:28:381
11MC9485Čeřovský JosefChoteč4101:28:530
24MB9573Horčíčko VratislavKonecchlumí 01:33:250
18MJ9618Koukal PetrJičín 01:34:243
8ŽJ9794Bušková IrenaLomnice nad Popelkou 01:35:181
12MC9886Kalousek JanŽamberk4101:37:390
25MB9974Koukol JiříJičín 01:40:030
19MA10036Andreo Dimitrus- 01:48:110
3ZA10197Krejsová BrigitaAVC Praha 01:56:130

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód