Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Špindlerův Mlýn - Vrbatova Bouda

17.7.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Špindlerův Mlýn - Vrbatova Bouda
  • datum konání: 17.7.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1112Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:48:2520
2MJ1415Beneš RudolfKrkonoše Vrchlabí7700:49:3019
3MJ1516Metelka JosefSVS Vrchlabí7500:49:3218
4MJ1920Holubec TomášBiatlon Jilemnice7600:49:5417
5MJ3637Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:53:1016
6MJ4041Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:53:4315
7MJ5455Valtman MilošSpartak Rokytnice 00:56:5514
8MJ6162Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:59:5013
9MJ6869Vohonka PavelOB Vrchlabí7501:01:3812
10MJ7071Šír DanielSpartak Rokytnice7901:02:4111
11MJ7475Novák TomášKRB Koberovy8001:04:1610
-MJ-83Pazderský MarekJeštěd Liberec81DNF-
Muži do 39 let (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Fux StanislavSlavoj Pacov5800:43:5330
2MA34Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:45:1029
3MA45Poduška JosefBIZ Rozdělov6200:45:3028
4MA67Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:46:1027
5MA78Rodgers RichardSeverní Irsko6300:47:22-
6MA89Ulich PetrTJ Triclub Dobruška6800:47:3726
7MA910Čivrný RomanSKI Vysoké nad Jizerou7000:47:5425
8MA1011Plíhal JanKRB Koberovy6700:48:2324
9MA1213Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:48:3723
10MA1314Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:49:0022
11MA1819Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:49:4821
12MA2021Cupák MartinSlovan Liberec7100:50:0020
13MA2223Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:50:1719
14MA2425Leplt JiříTJ Miletice6100:50:4918
15MA2526Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:50:5517
16MA2627Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:51:2216
17MA2728Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:51:3715
18MA2930Marhan MilanBanka Praha6800:52:1014
19MA3334Mraček JanLoko Trutnov6600:52:5213
20MA3839Mrva PavelČeská Kamenice6000:53:2912
21MA4243Chládek MarcelUnion Cheb6800:54:1511
22MA4647Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:5210
23MA4748Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:54:599
24MA4849Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:55:308
25MA4950Balcar LubošVŠZ Praha5800:55:557
26MA5253Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:56:496
27MA5354Schelvis WoutreSprint Holland 00:56:51-
28MA5556Fiala PavelTAK Praha5700:57:175
29MA6061Mocker FrantišekLoko Děčín5800:59:364
30MA6566Soukup LadislavSokol Poniklá5801:00:113
Muži do 49 let (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Zvoníček MartinŠkoda České Budějovice5100:44:5320
2MB56Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:5419
3MB1617Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:3718
4MB1718Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:4317
5MB2122Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:50:0116
6MB2324Metelka JosefKrkonoše Vrchlabí4400:50:3615
7MB2829Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:51:4314
8MB3031Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:52:1413
9MB3132Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:52:2612
10MB3233Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:52:5011
11MB3435Les JosefTatran Třemošná4700:52:5510
12MB3940Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:389
13MB4142Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:54:058
14MB4445Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:317
15MB4546Kůtek VladimírSokol Lužany5000:54:456
16MB5051Náprstek JiříJilemnice4900:56:095
17MB5152Lapáček KarelZdobnice4800:56:324
18MB5960Tučný JanVCHZ Pardubice4700:59:233
19MB6263McVeigh MartinSeverní Irsko 00:59:54-
20MB6768Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:01:282
21MB7980Bodlák JanSKI Bramec Chrudim4901:08:101
22MB8081Willensen HermanHolland 01:08:30-
Muži do 59 let (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3536Veyr KarelSokol Doudleby4200:52:5910
2MC3738Marek FrantišekAFK Hronov4100:53:219
3MC4344Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:54:228
4MC5657Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:58:047
5MC5758Miles PetrHostinné3700:58:376
6MC6465Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:00:075
7MC6667Bielčik JindřichLichkov4001:00:234
8MC7576Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:423
9MC7677Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:05:272
10MC7778Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:06:121
11MC7879Flink BenHolland 01:07:30-
12MC8182Náhlovský JiříSemily3401:23:030
Ženy do 34 let (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5859Tůmová EvaLoko Trutnov6900:58:4710
2ZA6970Klampflová EvaVrchlabí6401:01:459
Ženy nad 35 let (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6364Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:59:5810
2ZB7172Vacková HanaAFK Hronov5601:02:509
3ZB7273Kvipers MiesHolland 01:03:09-
4ZB7374Šourková HelenaLoko Trutnov5001:03:348
Trať 10,4 km, 710 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Fux StanislavSlavoj Pacov5800:43:5330
1MB23Zvoníček MartinŠkoda České Budějovice5100:44:5320
2MA34Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:45:1029
3MA45Poduška JosefBIZ Rozdělov6200:45:3028
2MB56Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:5419
4MA67Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:46:1027
5MA78Rodgers RichardSeverní Irsko6300:47:22-
6MA89Ulich PetrTJ Triclub Dobruška6800:47:3726
7MA910Čivrný RomanSKI Vysoké nad Jizerou7000:47:5425
8MA1011Plíhal JanKRB Koberovy6700:48:2324
1MJ1112Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:48:2520
9MA1213Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:48:3723
10MA1314Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:49:0022
2MJ1415Beneš RudolfKrkonoše Vrchlabí7700:49:3019
3MJ1516Metelka JosefSVS Vrchlabí7500:49:3218
3MB1617Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:3718
4MB1718Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:4317
11MA1819Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:49:4821
4MJ1920Holubec TomášBiatlon Jilemnice7600:49:5417
12MA2021Cupák MartinSlovan Liberec7100:50:0020
5MB2122Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:50:0116
13MA2223Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:50:1719
6MB2324Metelka JosefKrkonoše Vrchlabí4400:50:3615
14MA2425Leplt JiříTJ Miletice6100:50:4918
15MA2526Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:50:5517
16MA2627Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:51:2216
17MA2728Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:51:3715
7MB2829Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:51:4314
18MA2930Marhan MilanBanka Praha6800:52:1014
8MB3031Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:52:1413
9MB3132Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:52:2612
10MB3233Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:52:5011
19MA3334Mraček JanLoko Trutnov6600:52:5213
11MB3435Les JosefTatran Třemošná4700:52:5510
1MC3536Veyr KarelSokol Doudleby4200:52:5910
5MJ3637Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:53:1016
2MC3738Marek FrantišekAFK Hronov4100:53:219
20MA3839Mrva PavelČeská Kamenice6000:53:2912
12MB3940Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:389
6MJ4041Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:53:4315
13MB4142Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:54:058
21MA4243Chládek MarcelUnion Cheb6800:54:1511
3MC4344Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:54:228
14MB4445Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:317
15MB4546Kůtek VladimírSokol Lužany5000:54:456
22MA4647Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:5210
23MA4748Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:54:599
24MA4849Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:55:308
25MA4950Balcar LubošVŠZ Praha5800:55:557
16MB5051Náprstek JiříJilemnice4900:56:095
17MB5152Lapáček KarelZdobnice4800:56:324
26MA5253Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:56:496
27MA5354Schelvis WoutreSprint Holland 00:56:51-
7MJ5455Valtman MilošSpartak Rokytnice 00:56:5514
28MA5556Fiala PavelTAK Praha5700:57:175
4MC5657Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:58:047
5MC5758Miles PetrHostinné3700:58:376
1ZA5859Tůmová EvaLoko Trutnov6900:58:4710
18MB5960Tučný JanVCHZ Pardubice4700:59:233
29MA6061Mocker FrantišekLoko Děčín5800:59:364
8MJ6162Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:59:5013
19MB6263McVeigh MartinSeverní Irsko 00:59:54-
1ZB6364Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:59:5810
6MC6465Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:00:075
30MA6566Soukup LadislavSokol Poniklá5801:00:113
7MC6667Bielčik JindřichLichkov4001:00:234
20MB6768Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:01:282
9MJ6869Vohonka PavelOB Vrchlabí7501:01:3812
2ZA6970Klampflová EvaVrchlabí6401:01:459
10MJ7071Šír DanielSpartak Rokytnice7901:02:4111
2ZB7172Vacková HanaAFK Hronov5601:02:509
3ZB7273Kvipers MiesHolland 01:03:09-
4ZB7374Šourková HelenaLoko Trutnov5001:03:348
11MJ7475Novák TomášKRB Koberovy8001:04:1610
8MC7576Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:423
9MC7677Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:05:272
10MC7778Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:06:121
11MC7879Flink BenHolland 01:07:30-
21MB7980Bodlák JanSKI Bramec Chrudim4901:08:101
22MB8081Willensen HermanHolland 01:08:30-
12MC8182Náhlovský JiříSemily3401:23:030

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód