hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Železná Ruda - Pancíř

5.6.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Železná Ruda - Pancíř
  • datum konání: 5.6.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 23.08.2006, 00:46
  • zobrazeno již 635x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 434 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ533Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:26:5220
2MJ734Maršálek ZbyněkSKP Plzeň 00:27:3319
3MJ1135Rücker PavelAFK Hronov7600:28:1918
4MJ2136Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:31:1017
5MJ2237Krejčík JaroslavSKP Plzeň 00:31:1716
6MJ2438Lang MartinSKP Plzeň 00:31:3015
7MJ3439Brousil MarekSV Bayer. Einst. 00:34:5014

Muži do 39 let (trať 6 km, 434 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Koucký RomanJilemnice6300:24:4730
2MA23Rys JaromírSKP Holešov6400:25:4329
3MA34Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:25:5828
4MA65Havlíček JiříSki Klub Šumava 00:27:1727
5MA96Karlík MichalTektum Trutnov6400:28:1226
6MA137Štampach ČestmírTJ Klatovy5500:29:1625
7MA148Valeš PavelNEI Žihobce6400:29:1924
8MA209Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:31:0623

Muži 40 - 49 let (trať 6 km, 434 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB410Přibík JiříTJ Klatovy5000:26:2420
2MB811Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:27:3419
3MB1012Fait KarelDomažlice5000:28:1318
4MB1213Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:28:5017
5MB1514Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:29:2416
6MB1615Rejnek KarelKČT Horažďovice4500:29:4315
7MB1716Sýkora JiříTatran Železná Ruda5100:29:5914
8MB1817Náprstek JiříJilemnice4900:30:4213
9MB2318Čada JiříKČT Nýrsko4800:31:2712
10MB2719Schmied JindřichKašperské Hory 00:32:1311
11MB3320Svítil VáclavSK Bayer. Eisent.5000:34:3710
12MB3621Molhanc KarelOkula Nýrsko5000:35:259
13MB4122Čuda BohuslavOkula Nýrsko 00:36:138
14MB4223Matouš VáclavSušice5200:36:407

Muži nad 50 let (trať 6 km, 434 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1924Ollé LudvíkAŠ Mladá Boleslav3900:30:4710
2MC2525Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:31:329
3MC2826Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:32:298
4MC3027Bielčik JindřichLichkov4000:33:427
5MC3128Kincl EmilKašperské Hory 00:34:076
6MC3829Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:35:345
7MC3930Vejpustek JindřichAC Sparta Františkovy Lázně 00:35:574
8MC4331Straka JosefŠumperk3900:37:303
9MC4532Kalousek JanŽamberk4100:38:372

Ženy do 35 let (trať 6 km, 434 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2640Hanušová LucieSKI Klub Šumava 00:31:3610
2ZA2941Naxerová JanaSlávie VŠ Plzeň6600:32:309
3ZA3142Rašková LibušeSport Horažďovice6200:34:078
4ZA3543Horsáková LucieSA Špičák 00:34:517
5ZA4644Štampachová AlenaHejsova Stráž5900:41:596

Ženy nad 35 let (trať 6 km, 434 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3745Vacková HanaAFK Hronov5600:35:2710
2ZB4046Šourková HelenaTrutnov5000:35:589
3ZB4447Novotná EvaLetohrad4800:37:448

Trať 6 km, 434 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Koucký RomanJilemnice6300:24:4730
2MA23Rys JaromírSKP Holešov6400:25:4329
3MA34Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:25:5828
1MB410Přibík JiříTJ Klatovy5000:26:2420
1MJ533Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:26:5220
4MA65Havlíček JiříSki Klub Šumava 00:27:1727
2MJ734Maršálek ZbyněkSKP Plzeň 00:27:3319
2MB811Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:27:3419
5MA96Karlík MichalTektum Trutnov6400:28:1226
3MB1012Fait KarelDomažlice5000:28:1318
3MJ1135Rücker PavelAFK Hronov7600:28:1918
4MB1213Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:28:5017
6MA137Štampach ČestmírTJ Klatovy5500:29:1625
7MA148Valeš PavelNEI Žihobce6400:29:1924
5MB1514Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:29:2416
6MB1615Rejnek KarelKČT Horažďovice4500:29:4315
7MB1716Sýkora JiříTatran Železná Ruda5100:29:5914
8MB1817Náprstek JiříJilemnice4900:30:4213
1MC1924Ollé LudvíkAŠ Mladá Boleslav3900:30:4710
8MA209Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:31:0623
4MJ2136Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:31:1017
5MJ2237Krejčík JaroslavSKP Plzeň 00:31:1716
9MB2318Čada JiříKČT Nýrsko4800:31:2712
6MJ2438Lang MartinSKP Plzeň 00:31:3015
2MC2525Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:31:329
1ZA2640Hanušová LucieSKI Klub Šumava 00:31:3610
10MB2719Schmied JindřichKašperské Hory 00:32:1311
3MC2826Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:32:298
2ZA2941Naxerová JanaSlávie VŠ Plzeň6600:32:309
4MC3027Bielčik JindřichLichkov4000:33:427
5MC3128Kincl EmilKašperské Hory 00:34:076
3ZA3142Rašková LibušeSport Horažďovice6200:34:078
11MB3320Svítil VáclavSK Bayer. Eisent.5000:34:3710
7MJ3439Brousil MarekSV Bayer. Einst. 00:34:5014
4ZA3543Horsáková LucieSA Špičák 00:34:517
12MB3621Molhanc KarelOkula Nýrsko5000:35:259
1ZB3745Vacková HanaAFK Hronov5600:35:2710
6MC3829Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:35:345
7MC3930Vejpustek JindřichAC Sparta Františkovy Lázně 00:35:574
2ZB4046Šourková HelenaTrutnov5000:35:589
13MB4122Čuda BohuslavOkula Nýrsko 00:36:138
14MB4223Matouš VáclavSušice5200:36:407
8MC4331Straka JosefŠumperk3900:37:303
3ZB4447Novotná EvaLetohrad4800:37:448
9MC4532Kalousek JanŽamberk4100:38:372
5ZA4644Štampachová AlenaHejsova Stráž5900:41:596

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód