hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh do vrchu na Andrlův chlum

6.1.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 6.1.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
od 10.00 hodin (intervalový start)

Přihlášky

od 9.00 do 9.45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka: 2,5 km
Tradiční krátký běh do vrchu se značným stoupáním, dosti obtížný i díky zimním podmínkám.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Běhu do vrchu na Andrlův chlum

Kontakt:
Jiskra Ústí nad Orlicí - oddíl atletiky
Zborovská 213
562 01 Ústí nad Orlicí
tel. 605 183 844

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1707

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5318
Sadílek Ota4617
Krupička Miroslav5316
Červ Miloslav5015
Keprtová Miloslava4815
Stránský Aleš6014
Šimůnek Jan8214
Bielčik Jindřich4013
Šebek Michal8413
Svatoš Otakar3413
Pilgr Bohuslav5112
Hübl Radek8812
Pilgr Luděk7612
Kalousek Jan4112
Soukup Jiří2712
Kubelka Tomáš9312
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Šafář Jaroslav5111
Matyášová Jana6510
Kratochvíl Miloš7510
Valter Pavel5210
Kubelka Petr9510
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Jadrný Lubomír739
Šimůnková Pavla779
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Razým Jan578
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Marhold Luboš777
Marhold Petr787
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Šimůnek Jan497
Sontáková Lenka917
Nágl Marek687
Heger Vojtěch747
Bielčik Petr717
Kopecký Libor567
Kolář Radim697
Nemšák Miroslav697
Sejkorová Lenka637

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší r. 1996 a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M380181Beran JakubSK KARATE UO9600:17:070,00
2M38394Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:17:250,00
3M391166Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:20:110,00
4M393106Šeda FrantišekSruby0400:27:390,00

Žákyně nejmladší r. 1996 a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž394107Šedová TerezaSruby0300:28:550,00

Žákyně mladší r. 1994-95 (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM87123Schloegelová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:18:2339,17
2ŽM92121Sloupenská TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9400:23:280,00

Žáci mladší r. 1994-95 (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5756Vondra DavidLetohrad9400:13:4619,04
2MM5880Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:14:0014,31

Žákyně starší r. 1992-93 (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS85150Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:17:3251,14
2ŽS89120Šedová KristýnkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:18:4035,15

Žáci starší r. 1992-93 (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS19161Siegel JakubAC Choceň9200:11:2367,66
2MS30169Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:11:5058,54
3MS3481Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:12:1649,66
4MS3568Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:12:1649,63
5MS4197Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:12:4141,05
6MS52104Mohelník PetrAtletika Polička9200:13:2426,52

Dorostenci r. 1990-91 (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6102Večeře TomášAtletika Polička9000:10:0594,44
2MD10156Kadeřávek TomášISCAREX Česká Třebová9100:10:3484,44
3MD27113Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:4460,72
4MD31114Nikl LukášAC Choceň9100:12:0553,34
5MD33100Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:12:1350,58

Dorostenky r. 1990-91 (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD61103Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:14:0899,48
2ŽD71111Karlová VeronikaNový Věk TT9000:15:2581,36
3ŽD75153Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:16:0671,61

Junioři 18-19 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ184Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:09:16110,84
2MJ593Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8800:10:0494,71
3MJ2099Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:2567,05
4MJ2998Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:4859,12
5MJ3763Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:3045,00

Muži A 20-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3108Dobšíček PavelSK Hronov8000:09:5597,89
2MA491Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:10:0195,85
3MA883Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:10:1093,00
4MA1292Berka MartinSK OMT Pardubice8700:10:4282,13
5MA1482Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:11:0773,56
6MA18176Řemínek MatějAC Choceň8600:11:1869,89
7MA22165Vaňous JanFELT Race Team7300:11:3065,85
8MA23162Strnad VladimírATC Letohrad7700:11:3065,83
9MA24173Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:11:3264,87
10MA2586Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:11:4361,23
11MA2688Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:11:4361,13
12MA43119Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:12:5337,41
13MA4559Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:13:1131,29
14MA4685Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:13:1131,26

Muži B 35-44 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2178Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:09:31106,25
2MB755Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:0893,71
3MB11112Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:10:4099,48
4MB13154Stránský TomášSparta Praha6500:10:5993,52
5MB1576Bielčik PetrLichkov7100:11:1271,87
6MB1696Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:11:1388,97
7MB17182Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:11:1471,22
8MB21174Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:2966,06
9MB42101Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:12:4958,85
10MB44115Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:13:1151,95
11MB63179Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:217,58

Muži C 45-54 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:16107,01
2MC28163Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:11:48112,58
3MC3287Čechal JaroslavTS Letohrad6100:12:1071,21
4MC47105Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:13:1251,54
5MC5370Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:13:2447,81
6MC5689Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:13:3584,13
7MC6267Fryauf PetrLitomyšl5600:14:1673,45
8MC7764Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:16:1741,37
9MC9078Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:000,00

Muži D 55 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3669Leszkow PetrMK Hlinsko4400:12:19127,36
2MD4079Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:4198,62
3MD48109Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:13:1888,79
4MD50151Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:21112,83
5MD55170Valter PavelLPS Media UO5200:13:3284,93
6MD59155Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:14:0376,74
7MD6072Leszkow JosefMK Hlinsko5100:14:0476,42
8MD7873Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:16:1940,71
9MD81118Novotný JiříKB Letohrad4500:17:0759,81
10MD8454Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:17:27100,00
11MD88164Kalousek JanKČT Žamberk4100:18:3639,11

Juniorky 18-19 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ49200Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:13:18111,29
2ŽJ67122Záveská AnnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:14:5189,23
3ŽJ6861Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:0885,24

Ženy A 20-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38159Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:12:31104,53
2ZA3966Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:12:32104,26
3ZA51152Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:2291,21
4ZA6465Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:14:2375,21
5ZA66167Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:14:5068,31
6ZA6975Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:1860,88
7ZA72157Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:2758,48
8ZA76110Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:16:1546,18
9ZA79117Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:16:4538,24
10ZA9558Kočová MarkétaSDH Černovír8400:33:310,00

Ženy B 35 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5495Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:13:26113,84
2ZB65158Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:14:3298,63
3ZB7071Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:15:2087,53
4ZB73160Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:15:4481,94
5ZB74116Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:15:5479,65
6ZB8277Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:17:24100,00
7ZB8674Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:18:16100,00

Trať 2,5 km, 209 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ184Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:09:16110,84
1MB2178Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:09:31106,25
1MA3108Dobšíček PavelSK Hronov8000:09:5597,89
2MA491Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:10:0195,85
2MJ593Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8800:10:0494,71
1MD6102Večeře TomášAtletika Polička9000:10:0594,44
2MB755Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:0893,71
3MA883Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:10:1093,00
1MC960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:16107,01
2MD10156Kadeřávek TomášISCAREX Česká Třebová9100:10:3484,44
3MB11112Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:10:4099,48
4MA1292Berka MartinSK OMT Pardubice8700:10:4282,13
4MB13154Stránský TomášSparta Praha6500:10:5993,52
5MA1482Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:11:0773,56
5MB1576Bielčik PetrLichkov7100:11:1271,87
6MB1696Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:11:1388,97
7MB17182Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:11:1471,22
6MA18176Řemínek MatějAC Choceň8600:11:1869,89
1MS19161Siegel JakubAC Choceň9200:11:2367,66
3MJ2099Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:2567,05
8MB21174Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:2966,06
7MA22165Vaňous JanFELT Race Team7300:11:3065,85
8MA23162Strnad VladimírATC Letohrad7700:11:3065,83
9MA24173Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:11:3264,87
10MA2586Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:11:4361,23
11MA2688Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:11:4361,13
3MD27113Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:4460,72
2MC28163Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:11:48112,58
4MJ2998Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:4859,12
2MS30169Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:11:5058,54
4MD31114Nikl LukášAC Choceň9100:12:0553,34
3MC3287Čechal JaroslavTS Letohrad6100:12:1071,21
5MD33100Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:12:1350,58
3MS3481Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:12:1649,66
4MS3568Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:12:1649,63
1MD3669Leszkow PetrMK Hlinsko4400:12:19127,36
5MJ3763Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:3045,00
1ZA38159Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:12:31104,53
2ZA3966Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:12:32104,26
2MD4079Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:4198,62
5MS4197Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:12:4141,05
9MB42101Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:12:4958,85
12MA43119Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:12:5337,41
10MB44115Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:13:1151,95
13MA4559Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:13:1131,29
14MA4685Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:13:1131,26
4MC47105Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:13:1251,54
3MD48109Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:13:1888,79
1ŽJ49200Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:13:18111,29
4MD50151Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:21112,83
3ZA51152Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:2291,21
6MS52104Mohelník PetrAtletika Polička9200:13:2426,52
5MC5370Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:13:2447,81
1ZB5495Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:13:26113,84
5MD55170Valter PavelLPS Media UO5200:13:3284,93
6MC5689Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:13:3584,13
1MM5756Vondra DavidLetohrad9400:13:4619,04
2MM5880Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:14:0014,31
6MD59155Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:14:0376,74
7MD6072Leszkow JosefMK Hlinsko5100:14:0476,42
1ŽD61103Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:14:0899,48
7MC6267Fryauf PetrLitomyšl5600:14:1673,45
11MB63179Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:217,58
4ZA6465Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:14:2375,21
2ZB65158Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:14:3298,63
5ZA66167Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:14:5068,31
2ŽJ67122Záveská AnnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:14:5189,23
3ŽJ6861Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:0885,24
6ZA6975Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:1860,88
3ZB7071Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:15:2087,53
2ŽD71111Karlová VeronikaNový Věk TT9000:15:2581,36
7ZA72157Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:2758,48
4ZB73160Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:15:4481,94
5ZB74116Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:15:5479,65
3ŽD75153Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:16:0671,61
8ZA76110Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:16:1546,18
8MC7764Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:16:1741,37
8MD7873Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:16:1940,71
9ZA79117Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:16:4538,24
1M380181Beran JakubSK KARATE UO9600:17:070,00
9MD81118Novotný JiříKB Letohrad4500:17:0759,81
6ZB8277Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:17:24100,00
2M38394Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:17:250,00
10MD8454Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:17:27100,00
1ŽS85150Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:17:3251,14
7ZB8674Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:18:16100,00
1ŽM87123Schloegelová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:18:2339,17
11MD88164Kalousek JanKČT Žamberk4100:18:3639,11
2ŽS89120Šedová KristýnkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:18:4035,15
9MC9078Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:000,00
3M391166Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:20:110,00
2ŽM92121Sloupenská TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9400:23:280,00
4M393106Šeda FrantišekSruby0400:27:390,00
1Ž394107Šedová TerezaSruby0300:28:550,00
10ZA9558Kočová MarkétaSDH Černovír8400:33:310,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód