18.3.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.3.2010 | Okolo Trusnova | 138 |
14.3.2009 | Okolo Trusnova | 155 |
22.3.2008 | Okolo Trusnova | 168 |
18.3.2006 | Okolo Trusnova | 162 |
19.3.2005 | Okolo Trusnova | 151 |
20.3.2004 | Okolo Trusnova | 179 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Dudek Milan | 91 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Hemer Josef | 02 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Bílá Zdeňka | 99 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Nechvíl Petr | 91 | 6 |
Ulich Petr | 68 | 6 |
Razým Lukáš | 79 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Večeře Tomáš | 90 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Siegelová Magdalena | 65 | 6 |
Král Josef | 40 | 5 |
Stránská Adéla | 91 | 5 |
Ožana Václav | 64 | 5 |
Razým Jan | 57 | 5 |
Krejčí Milan | 53 | 5 |
Mertová Michaela | 76 | 5 |
Kozáková Denisa | 79 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Jelínková Magdalena | 45 | 5 |
Lakotová Tereza | 00 | 5 |
Vaňásek Roman | 98 | 5 |
Hudcovic Tomáš | 65 | 5 |
Frydrych Jakub | 95 | 5 |
Mohelník Petr | 92 | 5 |
Vojtíšek Marek | 02 | 5 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Smoláková Alexandra | 98 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Kouřil Karel | 72 | 5 |
Krejčí Stanislav | 63 | 5 |
Horáček Michal | 75 | 5 |
Pavel Jan | 95 | 4 |
Hanušová Veronika | 97 | 4 |
Fiala Jaroslav | 38 | 4 |
Metelková Táňa | 72 | 4 |
Mocek Tomáš | 79 | 4 |
Král Jindřich | 73 | 4 |
Smolák Petr | 94 | 4 |
Čerenková Denisa | 96 | 4 |
Čechal Jaroslav | 61 | 4 |
Marek Jiří | 43 | 4 |
Stránský Aleš | 60 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 146 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:00:56 | 103,51 |
2 | Ž2 | 3 | 102 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:00:57 | 100,00 |
3 | Ž2 | 4 | 108 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:58 | 96,49 |
4 | Ž2 | 7 | 122 | Bílá Zdeňka | Nový věk TT | 99 | 00:01:02 | 82,46 |
5 | Ž2 | 8 | 142 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:03 | 78,95 |
6 | Ž2 | 11 | 114 | Hloupá Karolína | Ostrov | 00 | 00:01:07 | 64,91 |
7 | Ž2 | 14 | 107 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:11 | 50,88 |
8 | Ž2 | 16 | 12 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:23 | 8,77 |
9 | Ž2 | 17 | 125 | Filipiová Eliška | Trusnov | 00 | 00:01:24 | 5,26 |
10 | Ž2 | 18 | 120 | Duškova Veronika | Dolní Dobrouč | 00 | 00:01:26 | 0,00 |
11 | Ž2 | 20 | 17 | Svobodová Sára | Pardubice | 01 | 00:01:27 | 0,00 |
12 | Ž2 | 22 | 10 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:30 | 0,00 |
13 | Ž2 | 25 | 112 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:01:51 | 0,00 |
14 | Ž2 | 26 | 36 | Vobořilová Zuzana | Choceň | 03 | 00:01:52 | 0,00 |
15 | Ž2 | 30 | 35 | Nováková Markéta | Městec | 04 | 00:02:40 | 0,00 |
16 | Ž2 | 33 | 136 | Mrskočová Markéta | Svítkov - Pardubice | 05 | 00:02:51 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 104 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:00:53 | 116,29 |
2 | M2 | 5 | 106 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:01:00 | 92,03 |
3 | M2 | 6 | 139 | Vaňásek Roman | Jaroslav | 98 | 00:01:01 | 91,68 |
4 | M2 | 9 | 140 | Pecháček Šimon | SKI klub Česká Třebová | 00 | 00:01:05 | 74,70 |
5 | M2 | 10 | 123 | Vojtíšek Martin | Trusnov | 98 | 00:01:06 | 71,23 |
6 | M2 | 11 | 119 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:01:07 | 67,76 |
7 | M2 | 13 | 118 | Šaloun Jan | AC Choceň | 98 | 00:01:09 | 60,83 |
8 | M2 | 15 | 134 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:01:21 | 19,24 |
9 | M2 | 18 | 131 | Tropp Marek | Hradec Králové | 01 | 00:01:26 | 1,91 |
10 | M2 | 20 | 18 | Tesař Vojtěch | Litomyšl | 01 | 00:01:27 | 0,00 |
11 | M2 | 23 | 124 | Vojtíšek Marek | Trusnov | 02 | 00:01:35 | 0,00 |
12 | M2 | 24 | 135 | Mrskoč Marek | Svítkov - Pardubice | 02 | 00:01:49 | 0,00 |
13 | M2 | 27 | 105 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:02:01 | 0,00 |
14 | M2 | 28 | 11 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:02:13 | 0,00 |
15 | M2 | 29 | 126 | Bárta Jakub | Trusnov | 03 | 00:02:19 | 0,00 |
16 | M2 | 30 | 30 | Hemer Josef | Trusnov | 02 | 00:02:40 | 0,00 |
17 | M2 | 32 | 33 | Hemr Jaromír | Trusnov | 05 | 00:02:49 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 24 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:01:57 | 117,19 |
2 | M3 | 6 | 141 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:02:06 | 0,00 |
3 | M3 | 7 | 149 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:02:08 | 100,00 |
4 | M3 | 10 | 20 | Staněk Aleš | Sokol Osík | 96 | 00:02:19 | 82,81 |
5 | M3 | 11 | 117 | Šaloun Vojtěch | Kosořín | 96 | 00:02:20 | 81,25 |
6 | M3 | 12 | 113 | Hloupý David | Opočno | 96 | 00:02:36 | 56,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 25 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:01:53 | 103,48 |
2 | Ž3 | 2 | 144 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:54 | 101,74 |
3 | Ž3 | 4 | 103 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:01:58 | 94,78 |
4 | Ž3 | 5 | 111 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:02:05 | 82,61 |
5 | Ž3 | 8 | 145 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:02:16 | 63,48 |
6 | Ž3 | 9 | 19 | Staňková Markéta | Sokol Osík | 96 | 00:02:18 | 60,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 129 | Troppová Kateřina | Nový věk TT Trusnov | 94 | 00:03:52 | 113,15 |
2 | ŽM | 5 | 13 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:04:15 | 94,63 |
3 | ŽM | 7 | 121 | Vodehnalová Martina | Spartak Letohrad | 95 | 00:04:18 | 92,21 |
4 | ŽM | 9 | 116 | Civišová Anna | Vysoké Mýto | 95 | 00:04:39 | 75,30 |
5 | ŽM | 11 | 115 | Aulichová Kateřina | Sokol Kameničná | 95 | 00:05:26 | 37,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 101 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:44 | 106,90 |
2 | MM | 3 | 133 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:53 | 99,14 |
3 | MM | 4 | 109 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:59 | 93,97 |
4 | MM | 6 | 143 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:16 | 79,31 |
5 | MM | 8 | 147 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:26 | 70,69 |
6 | MM | 10 | 148 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:05:17 | 26,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 8 | 130 | Kvašinská Pavla | Nový Věk TT | 93 | 00:12:56 | 104,41 |
2 | ŽS | 9 | 110 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:13:31 | 95,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 14 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:09:45 | 105,76 |
2 | MS | 2 | 40 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:10:08 | 98,12 |
3 | MS | 3 | 21 | Staněk Tomáš | Jiskra Litomyšl | 92 | 00:10:14 | 96,13 |
4 | MS | 4 | 128 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:17 | 95,13 |
5 | MS | 5 | 39 | Volar Jan | Hradec Králové | 92 | 00:10:23 | 93,14 |
6 | MS | 6 | 132 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:35 | 89,15 |
7 | MS | 7 | 137 | Kosek Tomáš | Atletika Polička | 92 | 00:10:48 | 84,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 127 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:10:58 | 103,68 |
2 | MD | 2 | 16 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:11:16 | 98,31 |
3 | MD | 3 | 15 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:11:17 | 98,01 |
4 | MD | 4 | 68 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:11:18 | 97,71 |
5 | MD | 5 | 57 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:11:46 | 89,36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 38 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:32 | - |
2 | MJ | 2 | 37 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:42 | - |
3 | MJ | 3 | 64 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:19:32 | - |
4 | MJ | 4 | 1 | Kocurek Pavel | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 89 | 00:22:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 75 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:34:41 | - |
2 | MB | 14 | 42 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:35:30 | - |
3 | MB | 19 | 58 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:36:42 | - |
4 | MB | 20 | 129 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:36:48 | - |
5 | MB | 23 | 92 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:37:40 | - |
6 | MB | 25 | 109 | Hudcovic Tomáš | Nové Město nad Metují | 65 | 00:37:51 | - |
7 | MB | 26 | 73 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:38:10 | - |
8 | MB | 32 | 93 | David Pavel | Černilov | 72 | 00:39:22 | - |
9 | MB | 33 | 95 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:39:27 | - |
10 | MB | 39 | 2 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:40:42 | - |
11 | MB | 42 | 121 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:41:21 | - |
12 | MB | 44 | 74 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 00:41:38 | - |
13 | MB | 45 | 112 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 00:41:40 | - |
14 | MB | 46 | 3 | Berka Luděk | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:41:41 | - |
15 | MB | 55 | 28 | Kolář Richard | Čestice | 71 | 00:43:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 52 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:33:55 | - |
2 | MC | 10 | 147 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:35:04 | - |
3 | MC | 11 | 26 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:35:12 | - |
4 | MC | 22 | 63 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:37:29 | - |
5 | MC | 27 | 65 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:38:35 | - |
6 | MC | 31 | 77 | Vanta Josef | TC Dobruška | 62 | 00:39:05 | - |
7 | MC | 34 | 143 | Bláha Milan | Křovice | 57 | 00:39:28 | - |
8 | MC | 35 | 72 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:39:54 | - |
9 | MC | 36 | 96 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:39:55 | - |
10 | MC | 47 | 67 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:41:51 | - |
11 | MC | 51 | 56 | Dvořák Ladislav | Frýdlant nad Ostravicí | 62 | 00:42:10 | - |
12 | MC | 75 | 110 | Roček František | Dobříkov | 55 | 00:47:36 | - |
13 | MC | 76 | 148 | Kalandra Stanislav | Svitavy | 60 | 00:47:43 | - |
14 | MC | 77 | 134 | Bajer Miloslav | CaFa Bajer | 55 | 00:48:00 | - |
15 | MC | 81 | 120 | Krejčí Milan | Cafe Bajer Pardubice | 53 | 00:49:26 | - |
16 | MC | 88 | 131 | Miřejovský Tomáš | SABZO Praha | 61 | 00:52:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 24 | 102 | Smitka Ladislav | KP BKÚ Mělník | 52 | 00:37:46 | - |
2 | MD | 49 | 59 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:42:03 | - |
3 | MD | 53 | 4 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:42:38 | - |
4 | MD | 54 | 133 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:42:46 | - |
5 | MD | 59 | 117 | Skopal Jiří | Jitro Hradec Králové | 47 | 00:44:12 | - |
6 | MD | 60 | 90 | Farář Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 00:44:32 | - |
7 | MD | 63 | 116 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:44:36 | - |
8 | MD | 67 | 31 | Krajtl Svatopluk | Pardubice | 49 | 00:45:36 | - |
9 | MD | 68 | 100 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:45:52 | - |
10 | MD | 73 | 6 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:47:01 | - |
11 | MD | 85 | 106 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 00:52:08 | - |
12 | MD | 87 | 48 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:52:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 38 | 79 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 00:40:36 | - |
2 | ME | 65 | 101 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:45:03 | - |
3 | ME | 70 | 123 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:46:14 | - |
4 | ME | 72 | 144 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:46:47 | - |
5 | ME | 78 | 80 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:48:21 | - |
6 | ME | 79 | 81 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:48:45 | - |
7 | ME | 89 | 130 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:55:35 | - |
8 | ME | 90 | 49 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:56:07 | - |
9 | ME | 94 | 115 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 01:07:07 | - |
10 | ME | 95 | 146 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:13:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MF | 93 | 60 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 00:58:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 5 | 27 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:26:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 40 | 78 | Škodová Ivana | Maratonstav Úpice | 81 | 00:40:45 | - |
2 | ZA | 43 | 113 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:41:25 | - |
3 | ZA | 48 | 105 | Lauterbachová Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:41:52 | - |
4 | ZA | 58 | 99 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:43:32 | - |
5 | ZA | 62 | 54 | Klímová Ivana | Hvězda Pardubice | 87 | 00:44:35 | - |
6 | ZA | 64 | 87 | Tylšová Daniela | TJ Maratonstav Úpice | 78 | 00:44:55 | - |
7 | ZA | 66 | 45 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:45:22 | - |
8 | ZA | 71 | 76 | Kollertová Eva | JK Nové město nad Metují | 83 | 00:46:36 | - |
9 | ZA | 86 | 85 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:52:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 21 | 7 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:37:12 | - |
2 | ZB | 50 | 89 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:42:07 | - |
3 | ZB | 69 | 119 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:46:00 | - |
4 | ZB | 80 | 47 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:49:06 | - |
5 | ZB | 82 | 53 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:50:12 | - |
6 | ZB | 91 | 70 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:57:19 | - |
7 | ZB | 92 | 128 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:58:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 25 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:01:53 | 103,48 |
2 | Ž3 | 2 | 144 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:54 | 101,74 |
1 | M3 | 3 | 24 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:01:57 | 117,19 |
3 | Ž3 | 4 | 103 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:01:58 | 94,78 |
4 | Ž3 | 5 | 111 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:02:05 | 82,61 |
2 | M3 | 6 | 141 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:02:06 | 0,00 |
3 | M3 | 7 | 149 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:02:08 | 100,00 |
5 | Ž3 | 8 | 145 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:02:16 | 63,48 |
6 | Ž3 | 9 | 19 | Staňková Markéta | Sokol Osík | 96 | 00:02:18 | 60,00 |
4 | M3 | 10 | 20 | Staněk Aleš | Sokol Osík | 96 | 00:02:19 | 82,81 |
5 | M3 | 11 | 117 | Šaloun Vojtěch | Kosořín | 96 | 00:02:20 | 81,25 |
6 | M3 | 12 | 113 | Hloupý David | Opočno | 96 | 00:02:36 | 56,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 101 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:44 | 106,90 |
1 | ŽM | 2 | 129 | Troppová Kateřina | Nový věk TT Trusnov | 94 | 00:03:52 | 113,15 |
2 | MM | 3 | 133 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:53 | 99,14 |
3 | MM | 4 | 109 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:59 | 93,97 |
2 | ŽM | 5 | 13 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:04:15 | 94,63 |
4 | MM | 6 | 143 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:16 | 79,31 |
3 | ŽM | 7 | 121 | Vodehnalová Martina | Spartak Letohrad | 95 | 00:04:18 | 92,21 |
5 | MM | 8 | 147 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:26 | 70,69 |
4 | ŽM | 9 | 116 | Civišová Anna | Vysoké Mýto | 95 | 00:04:39 | 75,30 |
6 | MM | 10 | 148 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:05:17 | 26,72 |
5 | ŽM | 11 | 115 | Aulichová Kateřina | Sokol Kameničná | 95 | 00:05:26 | 37,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 14 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:09:45 | 105,76 |
2 | MS | 2 | 40 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:10:08 | 98,12 |
3 | MS | 3 | 21 | Staněk Tomáš | Jiskra Litomyšl | 92 | 00:10:14 | 96,13 |
4 | MS | 4 | 128 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:17 | 95,13 |
5 | MS | 5 | 39 | Volar Jan | Hradec Králové | 92 | 00:10:23 | 93,14 |
6 | MS | 6 | 132 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:35 | 89,15 |
7 | MS | 7 | 137 | Kosek Tomáš | Atletika Polička | 92 | 00:10:48 | 84,84 |
1 | ŽS | 8 | 130 | Kvašinská Pavla | Nový Věk TT | 93 | 00:12:56 | 104,41 |
2 | ŽS | 9 | 110 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:13:31 | 95,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 127 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:10:58 | 103,68 |
2 | MD | 2 | 16 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:11:16 | 98,31 |
3 | MD | 3 | 15 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:11:17 | 98,01 |
4 | MD | 4 | 68 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:11:18 | 97,71 |
5 | MD | 5 | 57 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:11:46 | 89,36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 38 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:32 | - |
2 | MJ | 2 | 37 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:42 | - |
3 | MJ | 3 | 64 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:19:32 | - |
4 | MJ | 4 | 1 | Kocurek Pavel | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 89 | 00:22:30 | - |
1 | ŽJ | 5 | 27 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:26:02 | - |
Organizace závodu: 97% Zvolená trasa závodu: 97% Značení závodu: 90% Vyhlášení výsledků: 97% Zpracování výsledků: 97% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 97% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 96% |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.