13.5.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.5.2024 | Běh Choceňskými sady | - |
14.5.2023 | Běh Choceňskými sady | 204 |
15.5.2022 | Běh choceňskými sady | 173 |
16.5.2021 | Běh Choceňskými sady | - |
10.5.2020 | Běh Choceňskými sady | - |
12.5.2019 | Běh Choceňskými sady | 151 |
13.5.2018 | Běh Choceňskými sady | 254 |
14.5.2017 | Běh Choceňskými sady | 228 |
15.5.2016 | Běh Choceňskými sady | 241 |
10.5.2015 | Běh Choceňskými sady | 207 |
11.5.2014 | Běh Choceňskými sady | 235 |
12.5.2013 | Běh Choceňskými sady | 204 |
13.5.2012 | Běh Choceňskými sady | 208 |
15.5.2011 | Běh Choceňskými sady | 151 |
16.5.2010 | Běh Choceňskými sady | 203 |
10.5.2009 | Běh Choceňskými sady | 234 |
11.5.2008 | Běh Choceňskými sady | 224 |
14.5.2006 | Běh Choceňskými sady | 163 |
15.5.2005 | Běh Choceňskými sady | 204 |
16.5.2004 | Běh Choceňskými sady | 70 |
11.5.2003 | Běh choceňskými sady, 26. ročník | 83 |
12.5.2002 | Běh choceňskými sady | 83 |
13.5.2001 | 14. ročník, Běh choceňskými sady | 164 |
14.5.2000 | Běh choceňskými sady, XXII. ročník | 128 |
15.5.1999 | Běh choceňskými sady, 22.ročník | 131 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Myšák Milan | 66 | 16 |
Nechvíl Petr | 91 | 16 |
Hejzlar Martin | 02 | 15 |
Hübl Radek | 88 | 15 |
Šlajs Tomáš | 60 | 12 |
Ožana Václav | 64 | 12 |
Šedová Tereza | 03 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Razým Jan | 57 | 12 |
Vorel Milan | 40 | 12 |
Hejzlar David | 06 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 12 |
Hanuš Petr | 64 | 12 |
Kopecký Libor | 56 | 11 |
Siegel Josef | 58 | 11 |
Borovec Alexandr | 76 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 10 |
Bajer Milan | 55 | 10 |
Marhold Petr | 78 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Frydrychová Eliška | 01 | 10 |
Novotný Luděk | 62 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Chlubna Jan | 84 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Šváb František | 57 | 9 |
Javůrek Jiří | 48 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Rautenkranc Miroslav | 64 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 9 |
Macháčková Kateřina | 09 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Metelková Táňa | 72 | 9 |
Svoboda Mojmír | 66 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Sedlák Jiří | 58 | 9 |
Černá Kristýna | 93 | 8 |
Boháč Pankrác | 06 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Gregora Filip | 02 | 8 |
Červ Miloslav | 50 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 13 | 78 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:29 | - |
2 | Ž1 | 21 | 79 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:31 | - |
3 | Ž1 | 33 | 80 | Jansová Denisa | Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:33 | - |
4 | Ž1 | 36 | 81 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:36 | - |
5 | Ž1 | 38 | 82 | Kinclová Natálie | Choceň | 00:00:37 | - | |
6 | Ž1 | 40 | 83 | Švédová Veronika | TJ Jiskra Králíky | 02 | 00:00:38 | - |
7 | Ž1 | 46 | 84 | Zatloukalová Tereza | Choceň | 00:00:44 | - | |
8 | Ž1 | 47 | 85 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:00:44 | - |
9 | Ž1 | 49 | 86 | Kopřivová Nela | Spartak Choceň | 03 | 00:00:46 | - |
10 | Ž1 | 50 | 87 | Bisová Nela | Choceň | 03 | 00:00:49 | - |
11 | Ž1 | 55 | 88 | Vavříková Nikola | Praha | 00:01:09 | - | |
12 | Ž1 | 56 | 89 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:01:13 | - |
13 | Ž1 | 59 | 90 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:01:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 23 | 91 | Unzeitig Jiří | AC Choceň | 01 | 00:00:31 | - |
2 | M1 | 26 | 92 | Kubíček Tomáš | Choceň | 01 | 00:00:32 | - |
3 | M1 | 29 | 93 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:00:32 | - |
4 | M1 | 31 | 94 | Boháč Bonifác | Městské lesy Vysoké Mýto | 01 | 00:00:32 | - |
5 | M1 | 34 | 95 | Navrátil Jonáš | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:34 | - |
6 | M1 | 37 | 96 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:36 | - |
7 | M1 | 42 | 97 | Boháč Servác | Městské lesy Vysoké Mýto | 02 | 00:00:39 | - |
8 | M1 | 43 | 98 | Zeman Ondřej | TJ - Svitavy | 02 | 00:00:40 | - |
9 | M1 | 44 | 99 | Šeda František | Sruby | 04 | 00:00:43 | - |
10 | M1 | 45 | 100 | Procházka Dominik | Orlov | 03 | 00:00:43 | - |
11 | M1 | 48 | 101 | Hejzlar Martin | LO Choceň | 02 | 00:00:45 | - |
12 | M1 | 50 | 102 | Novák Matěj | Choceň | 00:00:49 | - | |
13 | M1 | 52 | 103 | Nachtman Vilém | Praha | 00:00:57 | - | |
14 | M1 | 53 | 104 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:57 | - |
15 | M1 | 54 | 105 | Konývka Šimon | Rychnov nad Kněžnou | 03 | 00:01:01 | - |
16 | M1 | 57 | 106 | Šlajs Tomáš | Choceň | 00:01:21 | - | |
17 | M1 | 58 | 107 | Novotný Šimon | Choceň | 00:01:24 | - | |
18 | M1 | 60 | 108 | Rybenský Martin | Choceň | 00:01:40 | - | |
19 | M1 | 61 | 109 | Bor Tadeáš | Choceň | 00:01:44 | - | |
20 | M1 | 62 | 110 | Zatloukal Filip | Choceň | 00:02:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 111 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:00:26 | 103,59 |
2 | Ž2 | 5 | 112 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:26 | 101,28 |
3 | Ž2 | 8 | 113 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:00:27 | 95,12 |
4 | Ž2 | 11 | 114 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:00:29 | 83,57 |
5 | Ž2 | 14 | 115 | Martincová Lucie | Hokejka Rychnov | 99 | 00:00:29 | 78,18 |
6 | Ž2 | 18 | 116 | Párklová Daniela | AC Choceň | 00:00:30 | 70,47 | |
7 | Ž2 | 20 | 117 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:31 | 68,16 |
8 | Ž2 | 22 | 118 | Dunajová Simona | LO Choceň | 99 | 00:00:31 | 65,85 |
9 | Ž2 | 25 | 119 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:31 | 62,00 |
10 | Ž2 | 26 | 120 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:00:32 | 59,69 |
11 | Ž2 | 28 | 121 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:32 | 58,15 |
12 | Ž2 | 30 | 122 | Kinclová Nikola | Choceň | 00:00:32 | 55,84 | |
13 | Ž2 | 32 | 123 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:32 | 53,53 |
14 | Ž2 | 39 | 124 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:38 | 14,25 |
15 | Ž2 | 40 | 125 | Veselá Kateřina | Choceň | 00:00:38 | 11,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 126 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:00:25 | 105,10 |
2 | M2 | 2 | 127 | Brožek Lukáš | Basketbalový klub Choceň | 98 | 00:00:25 | 101,88 |
3 | M2 | 4 | 128 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:00:26 | 93,02 |
4 | M2 | 6 | 129 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:27 | 88,99 |
5 | M2 | 7 | 130 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:00:27 | 86,58 |
6 | M2 | 9 | 131 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:00:28 | 80,13 |
7 | M2 | 10 | 132 | Procházka Tomáš | Orlov | 00:00:28 | 77,72 | |
8 | M2 | 11 | 133 | Vilímek Václav | Spartak Choceň | 98 | 00:00:29 | 73,69 |
9 | M2 | 15 | 134 | Procházka Michal | Orlov | 99 | 00:00:30 | 65,64 |
10 | M2 | 16 | 135 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:00:30 | 63,22 |
11 | M2 | 17 | 136 | Kopřiva Jakub | Spartak Choceň | 00:00:30 | 60,81 | |
12 | M2 | 19 | 137 | Kutač Vojtěch | Choceň | 00:00:30 | 58,39 | |
13 | M2 | 24 | 193 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:31 | 52,75 |
14 | M2 | 35 | 138 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:35 | 18,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 139 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:01:09 | 102,58 |
2 | Ž3 | 2 | 140 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:01:10 | 99,43 |
3 | Ž3 | 3 | 141 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:01:11 | 97,99 |
4 | Ž3 | 4 | 142 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:12 | 93,97 |
5 | Ž3 | 5 | 143 | Leinweberová Denisa | Atletika Polička | 97 | 00:01:16 | 83,93 |
6 | Ž3 | 6 | 144 | Bauerová Denisa | Vysoké Mýto | 97 | 00:01:17 | 79,05 |
7 | Ž3 | 7 | 145 | Soldánová Beáta | TJ Svitavy | 97 | 00:01:19 | 75,61 |
8 | Ž3 | 8 | 146 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:01:19 | 74,18 |
9 | Ž3 | 9 | 147 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:01:20 | 72,74 |
10 | Ž3 | 10 | 148 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:01:20 | 72,17 |
11 | Ž3 | 11 | 149 | Kubíčková Aneta | Choceň | 97 | 00:01:21 | 69,01 |
12 | Ž3 | 12 | 150 | Kutílková Petra | Choceň | 00:01:22 | 66,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 156 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:02:28 | 115,18 |
2 | M3 | 3 | 157 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:02:44 | 94,48 |
3 | M3 | 7 | 158 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:02:48 | 90,34 |
3 | M3 | 7 | 159 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:02:48 | 90,34 |
5 | M3 | 9 | 194 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:02:52 | 85,19 |
6 | M3 | 10 | 160 | Brožek Lukáš | Basketbalový klub Choceň | 98 | 00:02:53 | 83,06 |
7 | M3 | 11 | 161 | Barták Martin | AC Choceň | 97 | 00:03:00 | 74,78 |
8 | M3 | 13 | 162 | Kopřiva Jan | Spartak Choceň | 00:03:30 | 36,89 | |
9 | M3 | 14 | 163 | Pilný Dominik | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:31 | 36,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 151 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:39 | 105,33 |
2 | ŽM | 4 | 152 | Bělohlávková Bára | Skořenice | 00:02:44 | 98,32 | |
3 | ŽM | 5 | 153 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:02:46 | 96,35 |
4 | ŽM | 6 | 154 | Bártová Kristýna | Atletika Polička | 95 | 00:02:46 | 95,86 |
5 | ŽM | 12 | 155 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:11 | 61,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 3 | 171 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:21 | 105,63 |
2 | MM | 5 | 172 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:29 | 97,38 |
3 | MM | 6 | 173 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:29 | 96,99 |
4 | MM | 12 | 174 | Zenkl Adam | Vysoké Mýto | 95 | 00:03:37 | 89,32 |
5 | MM | 15 | 175 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:44 | 82,42 |
6 | MM | 16 | 176 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:03:50 | 77,46 |
7 | MM | 17 | 177 | Voleský Kryštof | Vysoké Mýto | 95 | 00:03:56 | 71,64 |
8 | MM | 21 | 178 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:16 | 51,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 6 | 164 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:29 | 102,55 |
2 | ŽS | 9 | 165 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:33 | 99,43 |
3 | ŽS | 10 | 166 | Černá Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:34 | 98,02 |
4 | ŽS | 14 | 167 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:43 | 89,51 |
5 | ŽS | 18 | 168 | Hrdinová Nikola | Orlov | 00:03:58 | 76,00 | |
6 | ŽS | 19 | 169 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:02 | 71,75 |
7 | ŽS | 20 | 170 | Pilnáčková Klára | AC Choceň | 92 | 00:04:05 | 68,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 179 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:09 | 106,47 |
2 | MS | 2 | 180 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:13 | 102,57 |
3 | MS | 4 | 181 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:24 | 90,96 |
4 | MS | 8 | 182 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:03:30 | 84,59 |
5 | MS | 11 | 183 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:35 | 79,35 |
6 | MS | 13 | 184 | Heger Marek | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:03:42 | 72,68 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 188 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:10:15 | 102,09 |
2 | MD | 2 | 189 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:10:22 | 99,84 |
3 | MD | 3 | 190 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:10:28 | 98,07 |
4 | MD | 4 | 191 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:10:36 | 95,56 |
5 | MD | 5 | 192 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:10:36 | 95,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 185 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:08:02 | 103,04 |
2 | ŽD | 2 | 186 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:08:05 | 101,85 |
3 | ŽD | 3 | 187 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:08:22 | 95,11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:51:30 | - |
2 | MA | 4 | 3 | Cacek Tomáš | TJ Jiskra Litomyšl | 83 | 00:53:11 | - |
3 | MA | 5 | 4 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:53:27 | - |
4 | MA | 6 | 5 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:53:40 | - |
5 | MA | 8 | 6 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:54:27 | - |
6 | MA | 14 | 7 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:56:46 | - |
7 | MA | 15 | 8 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:56:49 | - |
8 | MA | 16 | 9 | Doleček Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:56:59 | - |
9 | MA | 22 | 10 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:59:45 | - |
10 | MA | 24 | 11 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:59:54 | - |
11 | MA | 29 | 12 | Šebek Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 84 | 01:00:36 | - |
12 | MA | 39 | 13 | Krištof Petr | Atletika Polička | 75 | 01:05:21 | - |
13 | MA | 40 | 14 | Sláma Michal | Choceň | 77 | 01:05:36 | - |
14 | MA | 47 | 15 | Šlajs Tomáš | KOB Choceň | 83 | 01:06:42 | - |
15 | MA | 50 | 16 | Bednář Miroslav | Doudleby nad Orlicí | 75 | 01:08:04 | - |
16 | MA | 54 | 17 | Kliment Michal | Borohrádek | 78 | 01:08:47 | - |
17 | MA | 65 | 18 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 01:12:55 | - |
18 | MA | 67 | 19 | Moravec Tomáš | Praha Dejvice | 76 | 01:13:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 20 | Pleskot Josef | Rychnov nad Kněžnou | 63 | 00:53:51 | - |
2 | MB | 9 | 21 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:55:32 | - |
3 | MB | 17 | 22 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:57:11 | - |
4 | MB | 18 | 23 | Rautenkranc Miroslav | SK Triatlon Vysoké Mýto | 64 | 00:58:11 | - |
5 | MB | 20 | 24 | Fajfr František | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 72 | 00:58:46 | - |
6 | MB | 26 | 25 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 01:00:14 | - |
7 | MB | 31 | 26 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 01:02:41 | - |
8 | MB | 38 | 27 | Bláha Kamil | AB SPED Pardubice | 72 | 01:05:11 | - |
9 | MB | 42 | 28 | Smejkal Viktor | SKOL Choceň | 63 | 01:05:42 | - |
10 | MB | 43 | 29 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 01:05:46 | - |
11 | MB | 51 | 30 | Myšák Milan | Sokol Jehnědí | 66 | 01:08:11 | - |
12 | MB | 52 | 31 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 01:08:29 | - |
13 | MB | 53 | 32 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 01:08:46 | - |
14 | MB | 60 | 33 | Hajn Daniel | SKOL Choceň | 67 | 01:10:04 | - |
15 | MB | 71 | 34 | Trkal Jaroslav | Choceň | 64 | 01:15:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 2 | 35 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:52:13 | - |
2 | MC | 3 | 36 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:52:55 | - |
3 | MC | 10 | 37 | Šubert Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 62 | 00:55:46 | - |
4 | MC | 19 | 38 | Vanta Josef | TC Dobruška | 62 | 00:58:43 | - |
5 | MC | 21 | 39 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:59:12 | - |
6 | MC | 23 | 40 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:59:49 | - |
7 | MC | 25 | 41 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 01:00:02 | - |
8 | MC | 27 | 42 | Menšík Jan | Jablonec nad Nisou | 56 | 01:00:20 | - |
9 | MC | 36 | 43 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 01:04:10 | - |
10 | MC | 37 | 44 | Šlajs Tomáš | Cyklocentrum Choceň | 60 | 01:04:38 | - |
11 | MC | 49 | 45 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 01:07:37 | - |
12 | MC | 56 | 46 | Novotný František | Choceň | 56 | 01:09:14 | - |
13 | MC | 59 | 47 | Krejčí Milan | Cafe Bajer Pardubice | 53 | 01:09:34 | - |
14 | MC | 61 | 48 | Bajer Milan | Cafe Bajer Pardubice | 55 | 01:10:58 | - |
15 | MC | 62 | 49 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 01:11:54 | - |
16 | MC | 66 | 50 | Páriš Attila | KRB Chrudim | 60 | 01:13:16 | - |
17 | MC | 69 | 51 | Karadi Milan | Praha Smíchov | 60 | 01:14:01 | - |
18 | MC | 73 | 52 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 01:18:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 11 | 53 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:55:48 | - |
2 | MD | 13 | 54 | Smitka Ladislav | KP BKÚ Mělník | 52 | 00:56:29 | - |
3 | MD | 28 | 55 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 01:00:24 | - |
4 | MD | 30 | 56 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 01:02:04 | - |
5 | MD | 33 | 57 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 01:02:46 | - |
6 | MD | 45 | 58 | Farář Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 01:06:04 | - |
7 | MD | 46 | 59 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 01:06:12 | - |
8 | MD | 48 | 60 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:07:14 | - |
9 | MD | 55 | 61 | Chocholouš Libor | Dubina Pardubice | 46 | 01:09:12 | - |
10 | MD | 64 | 62 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 01:12:42 | - |
11 | MD | 74 | 63 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 01:21:29 | - |
12 | MD | 75 | 64 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 01:23:26 | - |
13 | MD | 76 | 65 | Tuček Josef | MK Pardubice | 44 | 01:23:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 35 | 66 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 01:03:33 | - |
2 | ME | 57 | 67 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 01:09:19 | - |
3 | ME | 63 | 68 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 01:12:27 | - |
4 | ME | 68 | 69 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 01:13:55 | - |
5 | ME | 70 | 70 | Jarkovský Oldřich | TJ Mostek | 34 | 01:14:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 32 | 71 | Škodová Ivana | Maratonstav Úpice | 81 | 01:02:45 | - |
2 | ZA | 41 | 72 | Tobišková Tereza | Sokol Potštejn | 77 | 01:05:39 | - |
3 | ZA | 58 | 73 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 01:09:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 12 | 74 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:56:11 | - |
2 | ZB | 34 | 75 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 01:03:16 | - |
3 | ZB | 44 | 76 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 01:05:48 | - |
4 | ZB | 72 | 77 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 01:17:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 139 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:01:09 | 102,58 |
2 | Ž3 | 2 | 140 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:01:10 | 99,43 |
3 | Ž3 | 3 | 141 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:01:11 | 97,99 |
4 | Ž3 | 4 | 142 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:12 | 93,97 |
5 | Ž3 | 5 | 143 | Leinweberová Denisa | Atletika Polička | 97 | 00:01:16 | 83,93 |
6 | Ž3 | 6 | 144 | Bauerová Denisa | Vysoké Mýto | 97 | 00:01:17 | 79,05 |
7 | Ž3 | 7 | 145 | Soldánová Beáta | TJ Svitavy | 97 | 00:01:19 | 75,61 |
8 | Ž3 | 8 | 146 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:01:19 | 74,18 |
9 | Ž3 | 9 | 147 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:01:20 | 72,74 |
10 | Ž3 | 10 | 148 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:01:20 | 72,17 |
11 | Ž3 | 11 | 149 | Kubíčková Aneta | Choceň | 97 | 00:01:21 | 69,01 |
12 | Ž3 | 12 | 150 | Kutílková Petra | Choceň | 00:01:22 | 66,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 156 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:02:28 | 115,18 |
1 | ŽM | 2 | 151 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:39 | 105,33 |
2 | M3 | 3 | 157 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:02:44 | 94,48 |
2 | ŽM | 4 | 152 | Bělohlávková Bára | Skořenice | 00:02:44 | 98,32 | |
3 | ŽM | 5 | 153 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:02:46 | 96,35 |
4 | ŽM | 6 | 154 | Bártová Kristýna | Atletika Polička | 95 | 00:02:46 | 95,86 |
3 | M3 | 7 | 159 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:02:48 | 90,34 |
3 | M3 | 7 | 158 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:02:48 | 90,34 |
5 | M3 | 9 | 194 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:02:52 | 85,19 |
6 | M3 | 10 | 160 | Brožek Lukáš | Basketbalový klub Choceň | 98 | 00:02:53 | 83,06 |
7 | M3 | 11 | 161 | Barták Martin | AC Choceň | 97 | 00:03:00 | 74,78 |
5 | ŽM | 12 | 155 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:11 | 61,23 |
8 | M3 | 13 | 162 | Kopřiva Jan | Spartak Choceň | 00:03:30 | 36,89 | |
9 | M3 | 14 | 163 | Pilný Dominik | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:31 | 36,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 185 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:08:02 | 103,04 |
2 | ŽD | 2 | 186 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:08:05 | 101,85 |
3 | ŽD | 3 | 187 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:08:22 | 95,11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 188 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:10:15 | 102,09 |
2 | MD | 2 | 189 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:10:22 | 99,84 |
3 | MD | 3 | 190 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:10:28 | 98,07 |
4 | MD | 4 | 191 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:10:36 | 95,56 |
5 | MD | 5 | 192 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:10:36 | 95,46 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 95% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 95% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 98% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.