Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

27.5.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 27.5.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

stadion Nekoř
10.00 hodin

Popis tratě

1700 m a kratší, luční a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Krejsa
Nekoř 295
tel. 605 956 204

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2019

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6513
Borek Viktor0412
Nechvíl Petr9111
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Dostálek Petr6710
Smoláková Valérie9310
Borková Agáta0210
Sadílek Ota469
Borek Petr709
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sontáková Lenka918
Marhold Petr788
Abrahám Luděk028
Nechvílová Miroslava608
Sejkorová Lenka638
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Jandejsek Zdeněk618
Gregorová Michaela048
Krátký Luboš627
Koblížek Jindřich487
Buriánek Roman657
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Smoláková Dominika007
Moskvová Agáta057
Krejčí Stanislav917
Šilarová Michaela017
Borková Adéla756
Burešová Markéta046
Krátká Anna696
Hrdina Pavel886
Boháč Pankrác066
Kačerovský Michal986
Mikysková Svatava036
Bielčik Petr716
Večeř Petr996
Kumpoštová Andrea056
Gregora Zdenek736
Hanáková Klára026
Bezstarosti Jan946
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016
Grätz Luděk586

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1118Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:00-
1P1133Krejsa JosefNekoř0200:00:00-
1P1132Krejsa FilipNekoř0500:00:00-
1P1131Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:00-
1P1130Smejkalová TerezaPardubice0300:00:00-
1P1129Bednář MichalNekoř0100:00:00-
1P1128Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:00-
1P1127Navrátil TomášTJ - Svitavy0100:00:00-
1P1126Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:00-
1P1125Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:00-
1P1124Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:00-
1P1123Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:00-
1P1122Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:00-
1P1121Vondra JanČeská Třebová0200:00:00-
1P1120Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:00:00-
1P1119Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:00-
1P1134Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:00:00-
Žákyně r. 1998-2000 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2135Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:45114,16
2Ž2236Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:5596,46
3Ž2337Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:5989,38
4Ž2438Vondrová SimonaLetohrad9800:02:0676,99
5Ž2539Svobodová EditaPardubice9800:02:0971,68
6Ž2640Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:1659,29
7Ž2741Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:1759,12
8Ž2842Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:3132,74
9Ž2943Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:02:3820,35
Žáci r. 1998-2000 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2544Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:43107,76
2M2645Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:50101,72
3M21146Mikyska TomášSK Žamberk0000:04:0390,52
4M21347Vondra VojtěchČeská Třebová9800:04:0787,07
5M21848Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:2472,41
6M22049Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:3463,79
7M22250Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:04:4653,45
8M22451Gregora JanAtletika Albrechtice0000:05:1131,90
9M22552Ježek JakubNekoř0000:05:1726,72
Žákyně r. 1996-1997 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3153Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:36102,47
2Ž3254Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:4098,81
3Ž3455Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:4198,72
4Ž31056Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:0080,52
5Ž31457Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:04:1566,80
6Ž31758Poláková AnnaAC Choceň9700:04:2062,23
7Ž32159Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:3845,77
Žáci r. 1996-1997 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3260Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:40108,97
2M3761Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:5595,95
3M3862Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:5695,08
4M3963Bednář LiborNekoř9600:03:5893,34
5M31564Bednář KamilNekoř9700:04:1776,85
6M31965Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:04:3263,82
Žákyně mladší r. 1994-1995 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1266Caldová AdélaAtletika Albrechtice9400:04:05113,69
2ŽM1667Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:04:18103,80
3ŽM2268Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:4682,51
4ŽM2669Novotná LucieNekoř9500:05:2155,89
Žáci mladší r. 1994-1995 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM170Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:06101,30
2MM271Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:08100,00
3MM372Vondra DavidLetohrad9400:05:1098,70
4MM673Krejsa JiříNekoř9500:06:4437,66
5MM774Kaplan JakubNekoř9400:06:4537,60
6MM875Bezstarosti JanNekoř9400:07:430,00
7MM976Beneš JakubNekoř9500:08:160,00
Žákyně starší r. 1992-1993 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS477Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:53112,23
2ŽS578Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:3987,77
Žáci starší r. 1992-1993 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS379Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:04110,15
2MS580Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:07:3297,61
3MS681Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:4492,24
4MS982Bednář JanNekoř9200:09:1352,39
Dorostenky r. 1990-1991 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD783Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:08:03111,14
2ŽD884Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:0088,86
Dorostenci r. 1990-1991 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD185Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:29106,80
2MD286Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:30106,75
3MD487Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:07:1086,44
Muži A (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:12:56-
2MA33Řemínek MatějAC Choceň8600:13:12-
3MA44Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:54-
4MA65Bielčik PetrLichkov7100:14:32-
5MA76Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:14:42-
6MA87Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:14:48-
Muži B (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB28Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:13:07-
2MB59Dostálek PetrASPV Těchonín6700:14:15-
3MB910Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:14:57-
4MB1011Krejsa JosefNekoř5900:15:31-
5MB1112Dlabka LudvíkKunvald6000:16:42-
6MB1213Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:17:41-
Ženy A (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1014Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:22-
2ZA1115Jadrná VěraÚstí nad Orlicí7700:10:25-
Ženy B (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1216Nekvasilová MiroslavaChoceň6000:12:47-
2ZB1317Řemínková JanaAC Choceň5800:13:09-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1118Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:00-
1P1133Krejsa JosefNekoř0200:00:00-
1P1132Krejsa FilipNekoř0500:00:00-
1P1131Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:00-
1P1130Smejkalová TerezaPardubice0300:00:00-
1P1129Bednář MichalNekoř0100:00:00-
1P1128Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:00-
1P1127Navrátil TomášTJ - Svitavy0100:00:00-
1P1126Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:00-
1P1125Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:00-
1P1124Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:00-
1P1123Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:00-
1P1122Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:00-
1P1121Vondra JanČeská Třebová0200:00:00-
1P1120Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:00:00-
1P1119Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:00-
1P1134Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:00:00-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2135Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:45114,16
2Ž2236Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:5596,46
3Ž2337Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:5989,38
4Ž2438Vondrová SimonaLetohrad9800:02:0676,99
5Ž2539Svobodová EditaPardubice9800:02:0971,68
6Ž2640Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:1659,29
7Ž2741Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:1759,12
8Ž2842Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:3132,74
9Ž2943Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:02:3820,35
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3153Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:36102,47
2Ž3254Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:4098,81
1M3260Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:40108,97
3Ž3455Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:4198,72
1M2544Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:43107,76
2M2645Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:50101,72
2M3761Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:5595,95
3M3862Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:5695,08
4M3963Bednář LiborNekoř9600:03:5893,34
4Ž31056Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:0080,52
3M21146Mikyska TomášSK Žamberk0000:04:0390,52
1ŽM1266Caldová AdélaAtletika Albrechtice9400:04:05113,69
4M21347Vondra VojtěchČeská Třebová9800:04:0787,07
5Ž31457Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:04:1566,80
5M31564Bednář KamilNekoř9700:04:1776,85
2ŽM1667Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:04:18103,80
6Ž31758Poláková AnnaAC Choceň9700:04:2062,23
5M21848Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:2472,41
6M31965Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:04:3263,82
6M22049Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:3463,79
7Ž32159Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:3845,77
7M22250Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:04:4653,45
3ŽM2268Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:4682,51
8M22451Gregora JanAtletika Albrechtice0000:05:1131,90
9M22552Ježek JakubNekoř0000:05:1726,72
4ŽM2669Novotná LucieNekoř9500:05:2155,89
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM170Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:06101,30
2MM271Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:08100,00
3MM372Vondra DavidLetohrad9400:05:1098,70
1ŽS477Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:53112,23
2ŽS578Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:3987,77
4MM673Krejsa JiříNekoř9500:06:4437,66
5MM774Kaplan JakubNekoř9400:06:4537,60
6MM875Bezstarosti JanNekoř9400:07:430,00
7MM976Beneš JakubNekoř9500:08:160,00
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD185Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:29106,80
2MD286Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:30106,75
1MS379Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:04110,15
3MD487Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:07:1086,44
2MS580Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:07:3297,61
3MS681Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:4492,24
1ŽD783Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:08:03111,14
2ŽD884Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:0088,86
4MS982Bednář JanNekoř9200:09:1352,39
1ZA1014Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:22-
2ZA1115Jadrná VěraÚstí nad Orlicí7700:10:25-
1ZB1216Nekvasilová MiroslavaChoceň6000:12:47-
2ZB1317Řemínková JanaAC Choceň5800:13:09-
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:12:56-
1MB28Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:13:07-
2MA33Řemínek MatějAC Choceň8600:13:12-
3MA44Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:54-
2MB59Dostálek PetrASPV Těchonín6700:14:15-
4MA65Bielčik PetrLichkov7100:14:32-
5MA76Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:14:42-
6MA87Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:14:48-
3MB910Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:14:57-
4MB1011Krejsa JosefNekoř5900:15:31-
5MB1112Dlabka LudvíkKunvald6000:16:42-
6MB1213Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:17:41-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód