hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Černovírský kros

12.8.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 12.8.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros-
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2141

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4013
Jelínek Matěj4213
Šafář Jaroslav5112
Jelínková Magdalena4512
Svatoš Otakar3412
Mannlová Jana8012
Nemšáková Anna0211
Vacek Martin6911
Jirásková Eva6411
Keprtová Miloslava4810
Krupička Miroslav5310
Borková Agáta0210
Matyášová Jana6510
Nemšák Miroslav6910
Stránský Aleš6010
Borek Viktor0410
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Borek Petr709
Červ Miloslav509
Sejkorová Lenka639
Vondra Vojtěch989
Bubeníček Jiří519
Marhold Luboš778
Frydrych Bedřich038
Moravec Martin848
Ducháček Bedřich598
Brychta Jakub088
Šimůnek Jan038
Dušková Lenka808
Bogdał Paweł768
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Razým Jan578
Elčkner Lukáš018
Frydrychová Eliška018
Šimůnek Jan828
Nechvílová Miroslava607
Vacarda Vladimír597
Tomíšek Jindřich397
Boháč Bonifác017
Hruša Zdeněk467
Merta Jaroslav357
Cejnarová Eliška997
Hrdinová Kateřina007
Vítek Miroslav727
Smolák Petr947
Schauerová Lenka887
Jadrný Tomáš047

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2004 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1199Elčknerová JanaTJ Sokol Černovír0400:00:01-
2P12122Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
3P13163Marhold StanislavChoceň0400:00:01-
4P14157Kittlitzová Dorthy-EmilliÚstí nad Orlicí0500:00:01-
5P15500Carbová AdélaČernovír0500:00:01-
6P16153Smoláková RitaIscarex Česká Třebová0500:00:01-

Předškoláci r. 2002-2003 (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P21121Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
2P2456Soudal JaroslavJiskra Vír0200:00:01-
3P2761Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
4P29115Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:01-
5P21171Janzová DenisaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0200:00:01-
6P213158Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:00:01-
7P215113Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
8P217150Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:01-
9P21889Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:01-
10P21994Bartoníčková VeronikaJablonné nad Orlicí0200:00:01-
11P220180Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:01-
12P221178Schovanková NatáliePardubice0200:00:01-
13P222168Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
14P22385Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:01-
15P224176Svobodová EliškaPardubice0300:00:01-
16P225193Hladíková TerezaČervnovír0300:00:01-
17P22658Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
18P227151Kovářová JanaŘetůvka0200:00:01-
-P2-72Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou03DNF-
-P2-116Cupák JanSebranice02DNF-

Dívky r. 2000-2001 (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11107Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:01-
2Ž14120Gregorová MonikaLanškroun0000:00:01-
3Ž17110Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:00:01-
4Ž1992Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:01-
5Ž11191Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:01-
6Ž11367Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
7Ž115184Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí0100:00:01-

Chlapci r. 2000-2001 (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11118Kavín MichaelSebranice0100:00:01-
2M1498Elčkner LukášTJ Sokol Černovír0100:00:01-

Dívky r. 1998-1999 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž27102Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:19111,90
2Ž21079Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:23102,38
3Ž214179Svobodová EditaPardubice9800:01:3085,71
4Ž21897Vondrová SimonaLetohrad9800:01:3476,19
5Ž22175Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:3769,05
6Ž22296Mertová VeronikaLetohrad9900:01:4257,14
7Ž22378Václavková HanaDlouhá Třebová9900:01:5135,71
8Ž22464Mlynářová AnnaOREL Dolní Dobrouč9900:02:0014,29

Chlapci r. 1998-1999 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2160Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:15112,50
2M25106Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:17107,50
3M21363Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:2880,00
4M214117Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:3075,00
5M216114Gregora JakubLanškroun9800:01:3270,00
6M21859Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:01:3465,00
7M22087Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:3562,50

Dívky r. 1996-1997 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3155Couralová SimonaJiskra Vír9600:01:15110,13
2Ž37104Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:19100,00
3Ž310155Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:2389,87
4Ž31280Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:01:2779,75
5Ž31693Poláková AnnaAC Choceň9700:01:3267,09

Chlapci r. 1996-1997 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31109Kupec LadislavZŠ Studánka9600:01:15102,72
2M3477Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:16102,46
3M3665Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:01:1894,83
4M39111Krejza LukášSokol Jamné nad Orlicí9700:01:2186,94

Žákyně mladší r. 1994-1995 (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM474Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:25126,00
2ŽM769Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:02:5688,80
3ŽM986Diblíková AndreaÚstí nad Orlicí9500:02:5985,20

Žáci mladší r. 1994-1995 (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1112Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:02:09104,59
2MM295Vondra DavidLetohrad9400:02:10104,44
3MM3103Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:1890,96
4MM582Lakota AntonínAC Choceň9500:02:2777,33
5MM681Polák ŠtěpánAC Choceň9500:02:2974,30
6MM784Frydrych JakubAC Choceň9500:02:5633,40

Žákyně starší r. 1992-1993 (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS488Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:00113,71
2ŽS570Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:15102,07
3ŽS6108Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:3884,22

Žáci starší r. 1992-1993 (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS154Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:31112,44
2MS2100Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:03:4798,22
3MS366Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:5789,33

Muži A 16-39 let (trať 4,77 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:36-
2MA2193Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:16:55-
3MA3162Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:03-
4MA4173Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:17:12-
5MA5117Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:24-
6MA6122Hlaváček ArnoštASC Dukla Liberec8700:17:32-
7MA972Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:52-
8MA10158Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:55-
9MA1193Řemínek MatějAC Choceň8600:17:58-
10MA12163Šutera JosefAtletika Polička7900:18:04-
11MA13172Večeře TomášAtletika Polička9000:18:07103,97
12MA14174Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:23-
13MA15189Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:18:27100,36
14MA18177Krejčí StanislavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:18:5395,67
15MA20186Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:19-
16MA21198Bielčik PetrLichkov7100:19:20-
17MA24194Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:4187,02
18MA26170Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:20:00-
19MA30160Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:55-
20MA33168Krištof PetrAtletika Polička7500:21:05-
21MA38196Nechvíl LukášChoceň8300:21:29-
22MA42166Marhold LubošChoceň7700:22:25-
23MA5473Matějka PetrLanškroun8900:23:50-
24MA6994Carba TomášHutvald7300:27:47-

Muži B 40-49 let (trať 4,77 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7115Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:46-
2MB8182Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:17:50-
3MB16150Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:34-
4MB17106Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:18:51-
5MB2398Dostál JiříBC Morava6400:19:34-
6MB28180Dostálek PetrASPV Těchonín6700:20:28-
7MB3197Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:01-
8MB32121Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:21:04-
9MB3576Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:13-
10MB41157Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:54-
11MB44101Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:22:35-

Muži C 50-59 let (trať 4,77 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19167Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:18:55-
2MC22156Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:24-
3MC25154Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:52-
4MC27151Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:20:17-
5MC29165Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:20:49-
6MC34164Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:11-
7MC4375Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:27-
8MC50192Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:23:11-
9MC55175Volf BřetislavLanškroun5200:23:54-
10MC58119Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:46-
11MC59185Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:05-
12MC6368Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:13-
13MC6564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:53-

Muži D 60 let a starší (trať 4,77 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD46190Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:47-
2MD53199Bielčik JindřichLichkov4000:23:44-
3MD61188Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:25:24-
4MD64183Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:26:31-
5MD73181Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:11-

Ženy B 40 let a starší (trať 4,77 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5692Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:03-
2ZB67116Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:04-
3ZB7099Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:18-
4ZB71191Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:36-
5ZB72197Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:26-

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1199Elčknerová JanaTJ Sokol Černovír0400:00:01-
2P12122Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
3P13163Marhold StanislavChoceň0400:00:01-
4P14157Kittlitzová Dorthy-EmilliÚstí nad Orlicí0500:00:01-
5P15500Carbová AdélaČernovír0500:00:01-
6P16153Smoláková RitaIscarex Česká Třebová0500:00:01-

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2160Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:15112,50
1Ž3155Couralová SimonaJiskra Vír9600:01:15110,13
1M31109Kupec LadislavZŠ Studánka9600:01:15102,72
2M3477Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:16102,46
2M25106Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:17107,50
3M3665Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:01:1894,83
1Ž27102Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:19111,90
2Ž37104Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:19100,00
4M39111Krejza LukášSokol Jamné nad Orlicí9700:01:2186,94
3Ž310155Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:2389,87
2Ž21079Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:23102,38
4Ž31280Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:01:2779,75
3M21363Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:2880,00
3Ž214179Svobodová EditaPardubice9800:01:3085,71
4M214117Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:3075,00
5Ž31693Poláková AnnaAC Choceň9700:01:3267,09
5M216114Gregora JakubLanškroun9800:01:3270,00
4Ž21897Vondrová SimonaLetohrad9800:01:3476,19
6M21859Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:01:3465,00
7M22087Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:3562,50
5Ž22175Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:3769,05
6Ž22296Mertová VeronikaLetohrad9900:01:4257,14
7Ž22378Václavková HanaDlouhá Třebová9900:01:5135,71
8Ž22464Mlynářová AnnaOREL Dolní Dobrouč9900:02:0014,29

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1112Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:02:09104,59
2MM295Vondra DavidLetohrad9400:02:10104,44
3MM3103Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:1890,96
1ŽM474Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:25126,00
4MM582Lakota AntonínAC Choceň9500:02:2777,33
5MM681Polák ŠtěpánAC Choceň9500:02:2974,30
6MM784Frydrych JakubAC Choceň9500:02:5633,40
2ŽM769Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:02:5688,80
3ŽM986Diblíková AndreaÚstí nad Orlicí9500:02:5985,20

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS154Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:31112,44
2MS2100Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:03:4798,22
3MS366Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:5789,33
1ŽS488Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:00113,71
2ŽS570Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:15102,07
3ŽS6108Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:3884,22

Trať 4,77 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:36-
2MA2193Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:16:55-
3MA3162Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:03-
4MA4173Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:17:12-
5MA5117Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:24-
6MA6122Hlaváček ArnoštASC Dukla Liberec8700:17:32-
1MB7115Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:46-
2MB8182Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:17:50-
7MA972Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:52-
8MA10158Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:55-
9MA1193Řemínek MatějAC Choceň8600:17:58-
10MA12163Šutera JosefAtletika Polička7900:18:04-
11MA13172Večeře TomášAtletika Polička9000:18:07103,97
12MA14174Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:23-
13MA15189Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:18:27100,36
3MB16150Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:34-
4MB17106Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:18:51-
14MA18177Krejčí StanislavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:18:5395,67
1MC19167Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:18:55-
15MA20186Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:19-
16MA21198Bielčik PetrLichkov7100:19:20-
2MC22156Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:24-
5MB2398Dostál JiříBC Morava6400:19:34-
17MA24194Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:4187,02
3MC25154Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:52-
18MA26170Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:20:00-
4MC27151Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:20:17-
6MB28180Dostálek PetrASPV Těchonín6700:20:28-
5MC29165Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:20:49-
19MA30160Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:55-
7MB3197Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:01-
8MB32121Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:21:04-
20MA33168Krištof PetrAtletika Polička7500:21:05-
6MC34164Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:11-
9MB3576Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:13-
1ZA3656Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:20-
2ZA37171Schauerová LenkaAtletika Polička8800:21:27-
21MA38196Nechvíl LukášChoceň8300:21:29-
3ZA39123Dudková KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí8800:21:40-
4ZA4096Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:42-
10MB41157Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:54-
22MA42166Marhold LubošChoceň7700:22:25-
7MC4375Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:27-
11MB44101Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:22:35-
5ZA4589Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:40-
1MD46190Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:47-
6ZA4783Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:22:51-
7ZA48169Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:59-
8ZA49105Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:23:04115,83
8MC50192Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:23:11-
9ZA5178Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:23:18-
10ZA52184Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:23:31-
2MD53199Bielčik JindřichLichkov4000:23:44-
23MA5473Matějka PetrLanškroun8900:23:50-
9MC55175Volf BřetislavLanškroun5200:23:54-
1ZB5692Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:03-
11ZA57152Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:24:10-
10MC58119Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:46-
11MC59185Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:05-
12ZA60161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:0899,33
3MD61188Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:25:24-
13ZA61111Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:24-
12MC6368Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:13-
4MD64183Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:26:31-
13MC6564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:53-
14ZA66110Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:26:5784,83
2ZB67116Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:04-
15ZA68200Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:27:20-
24MA6994Carba TomášHutvald7300:27:47-
3ZB7099Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:18-
4ZB71191Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:36-
5ZB72197Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:26-
5MD73181Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:11-
16ZA74113Kočová MarkétaSDH Černovír8400:43:24-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Kros na členité trati s vyloučením dopravy. Dobré zázemí v restauraci. Příjemné prostředí. Za rok nashledanou.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód