Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

VC KRKONOŠ - Horní Maršov

20.4.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC KRKONOŠ - Horní Maršov
  • datum konání: 20.4.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu VC KRKONOŠ - Horní Maršov

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2143

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Pešek Milan6010
Šesták Karel7110
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrutek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Jarkovský Oldřich348
Klampflová Eva648
Jančík Bořek648
Šimůnek Jan828

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ292Molinger JaroslavSKI klub Sněžka Trutnov7701:03:0840
2MJ313Havelka JanSKI Harrachov7901:03:3238
3MJ344Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7701:04:1536
4MJ555Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8001:12:0234
5MJ586Rücker LukášSK Hronov7801:12:5532
Muži A (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:54:1060
2MA28Kynčl StanislavSport Viking Jilemnice6400:54:4058
3MA39Vaněk PetrRT Praha6100:54:4956
4MA410Lisý KarelSKP Most6200:54:5154
5MA511Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:0052
6MA612Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:55:1250
7MA713Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:56:5948
8MA814Beran OndřejDukla Praha7500:57:2646
9MA915Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:4344
10MA1016Ulich PetrČS Triatlon Team6800:58:1642
11MA1117Potůček PavelČS Triatlon Team7200:58:2740
12MA1218Metelka TomášSKI Jilemnice7200:58:4138
13MA1319Holub PetrSK Vella Mazda Trutnov6600:59:0936
14MA1420Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:59:2434
15MA1721Rücker PavelSK Hronov7601:00:0232
16MA1822Podstata MartinMaratonstav Úpice7501:00:2630
17MA2123Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:01:3428
18MA2324Václ TomášDSZ Jilemnice6401:02:1826
19MA2725Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6601:02:4424
20MA2826Klampfl PavelMana Trutnov6401:02:4822
21MA3027Vašíček MartinSKI Radvanice7101:03:2520
22MA3328Čtvrtečka PavelLoko Trutnov6801:04:1018
23MA3629Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6701:05:1716
24MA3730Brokeš MartinTilia České Libchavy7101:06:0914
25MA4031Houžvička IvanTTC Český Brod6801:07:0312
26MA4632Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:08:2110
27MA5133Vašíček RomanSKI Radvanice7401:09:448
28MA5334Balcar LubošPolice nad Metují5801:10:496
29MA5435Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:10:534
30MA6036Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:13:502
31MA6737Kačic MartinŠK Nové Mesto nad Váhom7101:17:37-
31MA6777Rehák PeterŠK Nové Mesto nad Váhom5801:17:37-
33MA7338Korhel MartinVrchlabí7001:20:160
Muži B (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1539Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:59:3940
2MB1640Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:5738
3MB1941Nešpor JiříMaratonstav Úpice5401:00:3336
4MB2042Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:1834
5MB2443Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5501:02:2232
6MB2544Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5101:02:2330
7MB2645Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5301:02:3328
8MB3246Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:03:5226
9MB3547Žáček StanislavBK Děčín5601:05:0924
10MB3948Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5301:06:5422
11MB4149Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:07:3420
12MB4250Trnka MilanLoko Trutnov5601:07:3818
13MB4351Krajtl SvatoplukVUOS Pardubice4901:07:4316
14MB4452Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:07:4914
15MB4753Kubr VáclavHradec Králové5501:08:2712
16MB5054Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:09:0910
17MB5255Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5001:09:598
18MB6256Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:14:016
19MB6357Prokeš PetrJiskra Tanvald5401:14:084
20MB6458Tučný JanPardubice4701:14:202
21MB6559Rücker OldřichSK Hronov5501:14:550
22MB6960Prokůpek TomášTTC Český Brod5301:17:410
Muži C (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2261Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:01:4020
2MC3862Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:06:2918
3MC4563Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:08:1116
4MC5664Marek FrantišekASPRO Náchod4101:12:1814
5MC5765Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:3312
6MC7266Miles PetrHostinné3701:19:0110
7MC7567Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:22:008
-MC-68Petrov PavelSokol Dejvice44DNF-
Muži D (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4969Menšík PetrJiskra Ústí nad Orlicí3401:08:3920
2MD6170Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:13:5318
3MD6671Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:15:2216
4MD7072Černý ZdeněkVrapo Trutnov3501:18:4714
Ženy A (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4873Schlezingerová RenataODDM Náchod7501:08:3420
2ZA7174Uličná DagmarHradec Králové6301:18:5218
Ženy B (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5975Vacková HanaSK Hronov5601:13:1420
2ZB7476Janáčková JitkaMaratonstav Úpice6001:20:3518
Trať 15 km, 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:54:1060
2MA28Kynčl StanislavSport Viking Jilemnice6400:54:4058
3MA39Vaněk PetrRT Praha6100:54:4956
4MA410Lisý KarelSKP Most6200:54:5154
5MA511Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:0052
6MA612Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:55:1250
7MA713Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:56:5948
8MA814Beran OndřejDukla Praha7500:57:2646
9MA915Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:4344
10MA1016Ulich PetrČS Triatlon Team6800:58:1642
11MA1117Potůček PavelČS Triatlon Team7200:58:2740
12MA1218Metelka TomášSKI Jilemnice7200:58:4138
13MA1319Holub PetrSK Vella Mazda Trutnov6600:59:0936
14MA1420Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:59:2434
1MB1539Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:59:3940
2MB1640Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:5738
15MA1721Rücker PavelSK Hronov7601:00:0232
16MA1822Podstata MartinMaratonstav Úpice7501:00:2630
3MB1941Nešpor JiříMaratonstav Úpice5401:00:3336
4MB2042Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:1834
17MA2123Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:01:3428
1MC2261Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:01:4020
18MA2324Václ TomášDSZ Jilemnice6401:02:1826
5MB2443Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5501:02:2232
6MB2544Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5101:02:2330
7MB2645Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5301:02:3328
19MA2725Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6601:02:4424
20MA2826Klampfl PavelMana Trutnov6401:02:4822
1MJ292Molinger JaroslavSKI klub Sněžka Trutnov7701:03:0840
21MA3027Vašíček MartinSKI Radvanice7101:03:2520
2MJ313Havelka JanSKI Harrachov7901:03:3238
8MB3246Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:03:5226
22MA3328Čtvrtečka PavelLoko Trutnov6801:04:1018
3MJ344Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7701:04:1536
9MB3547Žáček StanislavBK Děčín5601:05:0924
23MA3629Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6701:05:1716
24MA3730Brokeš MartinTilia České Libchavy7101:06:0914
2MC3862Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:06:2918
10MB3948Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5301:06:5422
25MA4031Houžvička IvanTTC Český Brod6801:07:0312
11MB4149Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:07:3420
12MB4250Trnka MilanLoko Trutnov5601:07:3818
13MB4351Krajtl SvatoplukVUOS Pardubice4901:07:4316
14MB4452Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:07:4914
3MC4563Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:08:1116
26MA4632Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:08:2110
15MB4753Kubr VáclavHradec Králové5501:08:2712
1ZA4873Schlezingerová RenataODDM Náchod7501:08:3420
1MD4969Menšík PetrJiskra Ústí nad Orlicí3401:08:3920
16MB5054Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:09:0910
27MA5133Vašíček RomanSKI Radvanice7401:09:448
17MB5255Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5001:09:598
28MA5334Balcar LubošPolice nad Metují5801:10:496
29MA5435Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:10:534
4MJ555Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8001:12:0234
4MC5664Marek FrantišekASPRO Náchod4101:12:1814
5MC5765Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:3312
5MJ586Rücker LukášSK Hronov7801:12:5532
1ZB5975Vacková HanaSK Hronov5601:13:1420
30MA6036Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:13:502
2MD6170Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:13:5318
18MB6256Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:14:016
19MB6357Prokeš PetrJiskra Tanvald5401:14:084
20MB6458Tučný JanPardubice4701:14:202
21MB6559Rücker OldřichSK Hronov5501:14:550
3MD6671Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:15:2216
31MA6777Rehák PeterŠK Nové Mesto nad Váhom5801:17:37-
31MA6737Kačic MartinŠK Nové Mesto nad Váhom7101:17:37-
22MB6960Prokůpek TomášTTC Český Brod5301:17:410
4MD7072Černý ZdeněkVrapo Trutnov3501:18:4714
2ZA7174Uličná DagmarHradec Králové6301:18:5218
6MC7266Miles PetrHostinné3701:19:0110
33MA7338Korhel MartinVrchlabí7001:20:160
2ZB7476Janáčková JitkaMaratonstav Úpice6001:20:3518
7MC7567Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:22:008

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód