Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

6.7.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 6.7.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1845

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Tomíček Josef5914
Zoubek Zdeněk6914
Soukup Ladislav5813
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Hádek Josef539
Švec Milan639
Gombita Josef589
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Linhart Miloš448
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Jarkovský Oldřich348
Kašpar Josef388
Šmída Oldřich488
Dostálek Petr677
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717
Stránský Aleš607
Smrčka Miloš547
Jirsa Pavel617
Filingr Čeněk617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Šteinc Ludvík417
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2189Csabo MartinPoldi Kladno7700:40:5240
2MJ2490Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:41:2938
3MJ3491Havelka JanSKI Harrachov7900:43:2436
4MJ4292Matějů MichalSILD Team7700:44:4034
5MJ5093Šír DanielSpartak Rokytnice7900:45:4332
6MJ5594Panec PetrTJ Semily8000:46:1330
7MJ6495Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:47:1828
8MJ7496Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:48:4926
9MJ7997Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:49:5824
10MJ8098Rücker LukášSK Hronov7800:50:0622
Muži A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:36:3660
2MA23Dúbravčík ZdeněkSSC Mariánské Lázně6400:37:2558
3MA34Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:38:1556
4MA45Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:38:2454
5MA56Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:38:3252
6MA67Lisý KarelSKP Most6200:38:3550
7MA78Vaněk PetrRT Praha6100:38:3848
8MA89Poduška JosefPoldi Kladno6200:38:4046
9MA910Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:5244
10MA1111Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:39:0342
11MA1212Drahoňovský AlešAC Turnov7200:39:0840
12MA1313Smuda NorbertPOL6900:39:24-
13MA1414Zikmund ZdeněkSC Jičín6700:39:2938
14MA1515Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:39:3336
15MA1616Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:39:4834
16MA1717Beránek VáclavIkoma Lázně Bělohrad7300:39:5732
17MA1818Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:2630
18MA2019Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:40:5028
19MA2220Rücker PavelSK Hronov7600:41:1526
20MA2621Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:41:5624
21MA2722Borochowski PiotrPOL7200:41:59-
22MA2823Cupák MartinSlovan Liberec7100:42:0022
23MA3024Gombita JosefMazda Most5800:42:1620
24MA3225Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:43:1318
25MA3626Schneider DušanSKP Most7000:44:0716
26MA3927Klampfl PavelMana Trutnov6400:44:2814
27MA4028Jahoda RostislavMaraton Jablonec5800:44:3612
28MA4429Polák MartinSK Hronov7100:44:5310
29MA4530Pinkava LubošSK Nové Město nad Metují6600:45:008
30MA4731Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:45:236
31MA4832Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:45:264
32MA4933Houžvička IvanTTC Český Brod6800:45:382
33MA5234Sladký RomanVSŽ Praha7200:45:520
34MA6035Voda JanMazda Most5900:46:460
35MA6236Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:47:080
36MA6537Mrva PavelČeská Kamenice6000:47:260
37MA6838Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:450
38MA7139Čihák JaroslavMaratonstav Úpice7200:48:330
39MA7340Pavlica PetrTukas Praha6300:48:440
40MA7641Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:040
41MA10042Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:57:300
Muži B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1043Kirsch PetrBaník Most5600:38:5740
2MB1944Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:40:4338
3MB2345Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:2236
4MB2546Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:41:5034
5MB2947Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:42:0932
6MB3148Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:43:0230
7MB3749Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:44:1028
8MB3850Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:1526
9MB4651Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:0224
10MB5152Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:45:4422
11MB5353Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:45:5520
12MB6154Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:46:5918
13MB6355Paldus JosefMaraton 83 Jablonec n. N.4700:47:1516
14MB6656Lípa VáclavObuv Černošice5200:47:3214
15MB6757Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:47:3712
16MB7258Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:48:3810
17MB7759Les JosefTatran Třemošná4700:49:138
18MB8160Tauchman MilošSOKOL Nová Paka5300:50:066
19MB8361Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:50:134
20MB8662Krejsa JosefBering Praha4700:51:292
21MB8863Tučný JanPardubice4700:52:410
22MB8964Hádek JosefSKI Benešov u Semil5300:52:480
23MB9065Martinec JanSKI Benešov u Semil5100:52:490
24MB9166Krejčí MilanPardubice5300:53:160
25MB9567Novák KarelUnion Praha4700:54:410
26MB9868Puchacz AndrzejPOL5600:56:53-
-MB-69Dvořák LiborDGP Praha57DNF-
Muži C (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3370Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:43:2420
2MC3571Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:43:5318
3MC4172Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:44:4016
4MC5473Veyr KarelSokol Doudleby4200:46:0114
5MC5674Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:1612
6MC5975Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:46:4510
7MC6976Marek FrantišekASPRO Náchod4100:48:078
8MC9477Miles PetrTatran Hostinné3700:54:296
9MC9678Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:54:494
10MC9979Louda JiříSKI Klub Hradec4200:57:272
11MC10280Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:57:510
Muži D (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7881Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:2120
2MD8482Havlíček ZdeněkŠkoda Vrchlabí3500:50:2118
3MD8583Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:50:3216
4MD9284Jarkovský OldřichTJ Jiskra Mostek3400:53:3014
5MD9785Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:55:3912
6MD10186Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:57:4210
7MD10387Trakal JaroslavKRB Koberovy3300:58:468
8MD10488Malicki JanWKB Wroclaw2901:01:19-
Ženy A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4399Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:44:4020
2ZA57100Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:46:1818
3ZA58101Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:46:3416
4ZA70102Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:48:1414
5ZA82103Klampflová EvaVrchlabí6400:50:1012
Ženy B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB74104Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:48:4920
2ZB87105Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:51:4118
3ZB93106Vacková HanaSK Hronov5600:53:5416
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:36:3660
2MA23Dúbravčík ZdeněkSSC Mariánské Lázně6400:37:2558
3MA34Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:38:1556
4MA45Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:38:2454
5MA56Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:38:3252
6MA67Lisý KarelSKP Most6200:38:3550
7MA78Vaněk PetrRT Praha6100:38:3848
8MA89Poduška JosefPoldi Kladno6200:38:4046
9MA910Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:5244
1MB1043Kirsch PetrBaník Most5600:38:5740
10MA1111Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:39:0342
11MA1212Drahoňovský AlešAC Turnov7200:39:0840
12MA1313Smuda NorbertPOL6900:39:24-
13MA1414Zikmund ZdeněkSC Jičín6700:39:2938
14MA1515Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:39:3336
15MA1616Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:39:4834
16MA1717Beránek VáclavIkoma Lázně Bělohrad7300:39:5732
17MA1818Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:2630
2MB1944Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:40:4338
18MA2019Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:40:5028
1MJ2189Csabo MartinPoldi Kladno7700:40:5240
19MA2220Rücker PavelSK Hronov7600:41:1526
3MB2345Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:2236
2MJ2490Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:41:2938
4MB2546Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:41:5034
20MA2621Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:41:5624
21MA2722Borochowski PiotrPOL7200:41:59-
22MA2823Cupák MartinSlovan Liberec7100:42:0022
5MB2947Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:42:0932
23MA3024Gombita JosefMazda Most5800:42:1620
6MB3148Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:43:0230
24MA3225Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:43:1318
1MC3370Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:43:2420
3MJ3491Havelka JanSKI Harrachov7900:43:2436
2MC3571Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:43:5318
25MA3626Schneider DušanSKP Most7000:44:0716
7MB3749Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:44:1028
8MB3850Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:1526
26MA3927Klampfl PavelMana Trutnov6400:44:2814
27MA4028Jahoda RostislavMaraton Jablonec5800:44:3612
3MC4172Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:44:4016
4MJ4292Matějů MichalSILD Team7700:44:4034
1ZA4399Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:44:4020
28MA4429Polák MartinSK Hronov7100:44:5310
29MA4530Pinkava LubošSK Nové Město nad Metují6600:45:008
9MB4651Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:0224
30MA4731Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:45:236
31MA4832Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:45:264
32MA4933Houžvička IvanTTC Český Brod6800:45:382
5MJ5093Šír DanielSpartak Rokytnice7900:45:4332
10MB5152Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:45:4422
33MA5234Sladký RomanVSŽ Praha7200:45:520
11MB5353Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:45:5520
4MC5473Veyr KarelSokol Doudleby4200:46:0114
6MJ5594Panec PetrTJ Semily8000:46:1330
5MC5674Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:1612
2ZA57100Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:46:1818
3ZA58101Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:46:3416
6MC5975Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:46:4510
34MA6035Voda JanMazda Most5900:46:460
12MB6154Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:46:5918
35MA6236Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:47:080
13MB6355Paldus JosefMaraton 83 Jablonec n. N.4700:47:1516
7MJ6495Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:47:1828
36MA6537Mrva PavelČeská Kamenice6000:47:260
14MB6656Lípa VáclavObuv Černošice5200:47:3214
15MB6757Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:47:3712
37MA6838Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:450
7MC6976Marek FrantišekASPRO Náchod4100:48:078
4ZA70102Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:48:1414
38MA7139Čihák JaroslavMaratonstav Úpice7200:48:330
16MB7258Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:48:3810
39MA7340Pavlica PetrTukas Praha6300:48:440
8MJ7496Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:48:4926
1ZB74104Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:48:4920
40MA7641Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:040
17MB7759Les JosefTatran Třemošná4700:49:138
1MD7881Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:2120
9MJ7997Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:49:5824
10MJ8098Rücker LukášSK Hronov7800:50:0622
18MB8160Tauchman MilošSOKOL Nová Paka5300:50:066
5ZA82103Klampflová EvaVrchlabí6400:50:1012
19MB8361Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:50:134
2MD8482Havlíček ZdeněkŠkoda Vrchlabí3500:50:2118
3MD8583Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:50:3216
20MB8662Krejsa JosefBering Praha4700:51:292
2ZB87105Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:51:4118
21MB8863Tučný JanPardubice4700:52:410
22MB8964Hádek JosefSKI Benešov u Semil5300:52:480
23MB9065Martinec JanSKI Benešov u Semil5100:52:490
24MB9166Krejčí MilanPardubice5300:53:160
4MD9284Jarkovský OldřichTJ Jiskra Mostek3400:53:3014
3ZB93106Vacková HanaSK Hronov5600:53:5416
8MC9477Miles PetrTatran Hostinné3700:54:296
25MB9567Novák KarelUnion Praha4700:54:410
9MC9678Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:54:494
5MD9785Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:55:3912
26MB9868Puchacz AndrzejPOL5600:56:53-
10MC9979Louda JiříSKI Klub Hradec4200:57:272
41MA10042Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:57:300
6MD10186Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:57:4210
11MC10280Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:57:510
7MD10387Trakal JaroslavKRB Koberovy3300:58:468
8MD10488Malicki JanWKB Wroclaw2901:01:19-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód