Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Police nad Metují - Hvězda

13.7.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 13.7.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3068

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Beran Jan8319
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7617
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kubrová Dagmar6312
Kolář Radek6912
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010
Vašíček Martin7110
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1617Kocián PetrSK Týniště nad Orlicí7800:18:4520
2MJ2930Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:19:3819
3MJ3940Berger JanHronov8100:20:4818
4MJ4041Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:20:5817
5MJ4546Beran JanSpartak Police nad Metují8300:21:1816
6MJ5152Michálek JanPreciosa Jablonec nad Nisou8000:21:4115
7MJ5657Vojáček AlešMaratonstav Úpice8400:21:5814
8MJ6061Rücker LukášSK Hronov7800:22:1813
9MJ6566Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:22:5612
10MJ6769Mach VáclavMaratonstav Úpice8200:23:1011
11MJ6971Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:23:2610
12MJ7779Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:24:039
13MJ8687Jansa MichalBezděkov8200:26:238
14MJ8788Vojáček MichalTrutnov7900:26:307
15MJ9192Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:27:306
Muži A 20-39 let (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:16:1330
2MA23Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:16:4129
3MA34Poduška JosefPoldi Kladno6200:16:4328
4MA45Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:16:4727
5MA56Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:16:5926
6MA78Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:17:1125
7MA89Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:1924
8MA910Ropek RudolfDukla Liberec7000:17:3423
9MA1011Metelka TomášSKI Jilemnice7200:17:4822
10MA1112Rücker PavelSK Hronov7600:17:5321
11MA1213Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:18:0920
12MA1415Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:18:3919
13MA1718Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:18:5218
14MA1819Kolář RadekRádio Metuje6900:18:5717
15MA2021Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:18:5916
16MA2425Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:19:2015
17MA2728Jančík BořekJiskra Hořice6400:19:2914
18MA2829Polák MartinSK Hronov7100:19:3013
19MA3132Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:20:0912
20MA3233Cvejn JosefTRI KOHA Náchod6300:20:1511
21MA3334Beran JaromírBezděkov7600:20:1710
22MA3435Balcar LubošPolice nad Metují5800:20:239
23MA3536Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:20:278
24MA4647Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:21:207
25MA4748Trnovský MiloslavHOBUK6500:21:286
26MA4849Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:21:305
27MA5051Křivda IvanKOB Choceň6700:21:374
28MA7375Bahník MiroslavLožiska Police nad Metují6600:23:493
29MA7678Diviš ZdeněkKB Jaroměř6400:23:592
30MA8284Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:25:241
31MA8889Urbánek LubomírLesy Choceň7500:26:410
-MA-99Hornych JosefSK Nové Město n. M.67DNF-
Muži B 40-49 let (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB67Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:17:0420
2MB1314Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:2619
3MB1516Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:18:4318
4MB1920Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:18:5817
5MB2122Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:19:0116
6MB2223Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:19:0415
7MB2324Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:19:1414
8MB2526Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:19:2313
9MB2627Doležal LubošSK Nové Město nad Metují5400:19:2612
10MB3637Flaška JiříSK Nové Město nad Metují5100:20:3511
11MB4243Kavan IvanSněžka Trutnov5000:21:0810
12MB4445Les JosefTatran Třemošná4700:21:169
13MB5253Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:21:428
14MB5354Berger JanSK Hronov4700:21:457
15MB5455Hovorka KarelAC Obora Hvězda5100:21:476
16MB5556Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:21:575
17MB6263Rücker OldřichLhota5500:22:274
18MB6364Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:22:493
19MB7476Tučný JanPardubice4700:23:532
20MB7577Urbánek JindřichLesy Choceň4800:23:571
21MB7981Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:24:390
22MB9697Kozel KarelSK Dolní Brusnice5200:31:070
Muži C 50-59 let (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3031Švadlena JiříKOB Choceň4600:19:4710
2MC3839Metelka JosefSokol Studnice4400:20:469
3MC4142Vodička JanMK Radslavice4500:21:038
4MC4344Marek FrantišekASPRO Náchod4100:21:117
5MC5960Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:22:066
6MC6465Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:22:525
7MC6870Polej JiříHronov4600:23:184
8MC7173Miles PetrHostinné3700:23:323
9MC7274Pochobradský PavelZelenina Jindřichův Hradec4600:23:342
10MC8385Straka JosefŠumperk3900:25:511
11MC8467Linhart MilošAC Náchod4400:25:580
Muži D 60 let a starší (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5859Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:22:0310
2MD8082Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:25:049
3MD8183Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:25:138
4MD8586Lanta JiříSK Hronov3400:25:597
5MD9293Merta JaroslavJeseník3500:28:066
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4850Hanušová LenkaKOHA Náchod7900:21:309
2ŽJ5758Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:22:018
3ŽJ7072Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:23:277
4ŽJ8990Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:27:195
5ŽJ9596Pohlová TerezaRadešov7800:29:522
Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3738Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:20:3710
2ZA7880Benešová JolanaSKI Jilemnice6900:24:266
3ZA9091Jirásková RenataODDM Náchod6600:27:224
4ZA9394Schnábová EvaKB Jaroměř7300:28:353
5ZA9798Šimková LadaMaratonstav Úpice7000:31:331
Ženy B 35 let a starší (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6162Novotná EvaOEZ Letohrad4800:22:2010
2ZB6668Vacková HanaSK Hronov5600:23:009
3ZB9495Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:29:118
Trať 5 km, 240 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:16:1330
2MA23Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:16:4129
3MA34Poduška JosefPoldi Kladno6200:16:4328
4MA45Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:16:4727
5MA56Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:16:5926
1MB67Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:17:0420
6MA78Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:17:1125
7MA89Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:1924
8MA910Ropek RudolfDukla Liberec7000:17:3423
9MA1011Metelka TomášSKI Jilemnice7200:17:4822
10MA1112Rücker PavelSK Hronov7600:17:5321
11MA1213Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:18:0920
2MB1314Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:2619
12MA1415Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:18:3919
3MB1516Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:18:4318
1MJ1617Kocián PetrSK Týniště nad Orlicí7800:18:4520
13MA1718Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:18:5218
14MA1819Kolář RadekRádio Metuje6900:18:5717
4MB1920Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:18:5817
15MA2021Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:18:5916
5MB2122Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:19:0116
6MB2223Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:19:0415
7MB2324Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:19:1414
16MA2425Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:19:2015
8MB2526Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:19:2313
9MB2627Doležal LubošSK Nové Město nad Metují5400:19:2612
17MA2728Jančík BořekJiskra Hořice6400:19:2914
18MA2829Polák MartinSK Hronov7100:19:3013
2MJ2930Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:19:3819
1MC3031Švadlena JiříKOB Choceň4600:19:4710
19MA3132Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:20:0912
20MA3233Cvejn JosefTRI KOHA Náchod6300:20:1511
21MA3334Beran JaromírBezděkov7600:20:1710
22MA3435Balcar LubošPolice nad Metují5800:20:239
23MA3536Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:20:278
10MB3637Flaška JiříSK Nové Město nad Metují5100:20:3511
1ZA3738Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:20:3710
2MC3839Metelka JosefSokol Studnice4400:20:469
3MJ3940Berger JanHronov8100:20:4818
4MJ4041Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:20:5817
3MC4142Vodička JanMK Radslavice4500:21:038
11MB4243Kavan IvanSněžka Trutnov5000:21:0810
4MC4344Marek FrantišekASPRO Náchod4100:21:117
12MB4445Les JosefTatran Třemošná4700:21:169
5MJ4546Beran JanSpartak Police nad Metují8300:21:1816
24MA4647Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:21:207
25MA4748Trnovský MiloslavHOBUK6500:21:286
1ŽJ4850Hanušová LenkaKOHA Náchod7900:21:309
26MA4849Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:21:305
27MA5051Křivda IvanKOB Choceň6700:21:374
6MJ5152Michálek JanPreciosa Jablonec nad Nisou8000:21:4115
13MB5253Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:21:428
14MB5354Berger JanSK Hronov4700:21:457
15MB5455Hovorka KarelAC Obora Hvězda5100:21:476
16MB5556Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:21:575
7MJ5657Vojáček AlešMaratonstav Úpice8400:21:5814
2ŽJ5758Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:22:018
1MD5859Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:22:0310
5MC5960Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:22:066
8MJ6061Rücker LukášSK Hronov7800:22:1813
1ZB6162Novotná EvaOEZ Letohrad4800:22:2010
17MB6263Rücker OldřichLhota5500:22:274
18MB6364Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:22:493
6MC6465Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:22:525
9MJ6566Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:22:5612
2ZB6668Vacková HanaSK Hronov5600:23:009
10MJ6769Mach VáclavMaratonstav Úpice8200:23:1011
7MC6870Polej JiříHronov4600:23:184
11MJ6971Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:23:2610
3ŽJ7072Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:23:277
8MC7173Miles PetrHostinné3700:23:323
9MC7274Pochobradský PavelZelenina Jindřichův Hradec4600:23:342
28MA7375Bahník MiroslavLožiska Police nad Metují6600:23:493
19MB7476Tučný JanPardubice4700:23:532
20MB7577Urbánek JindřichLesy Choceň4800:23:571
29MA7678Diviš ZdeněkKB Jaroměř6400:23:592
12MJ7779Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:24:039
2ZA7880Benešová JolanaSKI Jilemnice6900:24:266
21MB7981Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:24:390
2MD8082Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:25:049
3MD8183Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:25:138
30MA8284Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:25:241
10MC8385Straka JosefŠumperk3900:25:511
11MC8467Linhart MilošAC Náchod4400:25:580
4MD8586Lanta JiříSK Hronov3400:25:597
13MJ8687Jansa MichalBezděkov8200:26:238
14MJ8788Vojáček MichalTrutnov7900:26:307
31MA8889Urbánek LubomírLesy Choceň7500:26:410
4ŽJ8990Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:27:195
3ZA9091Jirásková RenataODDM Náchod6600:27:224
15MJ9192Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:27:306
5MD9293Merta JaroslavJeseník3500:28:066
4ZA9394Schnábová EvaKB Jaroměř7300:28:353
3ZB9495Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:29:118
5ŽJ9596Pohlová TerezaRadešov7800:29:522
22MB9697Kozel KarelSK Dolní Brusnice5200:31:070
5ZA9798Šimková LadaMaratonstav Úpice7000:31:331

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód